george_kerkyra
28-07-2010, 14:59
ΤΟ ΑΥΣΤΡΙΑΚΟ LLOYD ΣTO IONIO
Το Αυστριακό Λλόυντ (Lloyd Austriaco και αργότερα Lloyd Triestino) ιδρύθηκε στα 1833 στα πρότυπα του βρετανικού Λλόυντ σαν ασφαλιστικός οργανισμός, αλλά στα 1836 επεκτάθηκε και στις θαλάσσιες συγκοινωνίες και στα 1838 διέθετε ένα στόλο από δέκα ατμόπλοια. Τα δρομολόγια της εταιρείας άρχισαν στο Ιόνιο από το 1837 με τα πρώτα ατμόπλοια (αγγλικής ναυπήγησης) που παρέλαβε και τα οποία ήταν ταχύτερα και μεγαλύτερα των Ιονικών. Εκτελούσαν δρομολόγια στη γραμμή Τεργέστη- Κέρκυρα-Πάτρα- Σύρα και μόλις παρελήφθησαν τα νεότερα ατμόπλοια τύπου «Principe Metternich» επεξέτεινε τα δρομολόγιά της από Ανκώνα μέχρι Πειραιά, Σύρα, Σμύρνη και Κωνσταντινούπολη. Στα νέα δρομολόγια το Αυστριακό Λλόυντ πέτυχε από την Ιονική κυβέρνηση προνομιακή μεταχείριση έναντι των ιονικών ατμοπλοίων.
Στα 1843 τα αυστριακά ατμόπλοια κινούνται στις γραμμές:
1) Τεργέστη-Κέρκυρα-Πάτρα-Βοστίτσα-Λουτράκι από όπου υπήρχε ανταπόκριση με Ισθμό-Καλαμάκι-Αθήνα
2) Τεργέστη-Κέρκυρα-Σύρα-Αθήνα-Σμύρνη-Κωνσταντινούπολη
3) Τεργέστη-Κέρκυρα-Σύρα-Αθήνα-Καλαμάκι-Αθήνα-Σύρα-Αθήνα
Στα 1845 επεκτάθηκαν τα δρομολόγια (που πλέον ταξιδεύουν και νύχτα και καλύπτουν και τους χειμωνιάτικος μήνες) στο Ναύπλιο, Χανιά, Δαρδανέλια, Βάρνα,Γαλάτσι και όλη τη Δαλματία, Κύπρο, Βηρυτό, Αλεξάνδρεια και Αιγαίο.
Οι χρόνοι ταξιδίου ήταν:
Ανκώνα-Κέρκυρα: 34 ώρες
Κέρκυρα-Βοστίτσα: 18 ώρες
Κέρκυρα-Σύρα: 34 ώρες
Βοστίτσα-Λουτράκι: 6 ώρες
Στα 1860, τα αυστριακά ατμόπλοια επικράτησαν πλέον στο Ιόνιο και τα Ιονικά ατμόπλοια σταμάτησαν αφού εξυπηρέτησαν τα νησιά για 30 χρόνια
(τα στοιχεία προέρχονται από τη μελέτη του Νίκου Βλασσόπουλου Τα πρώτα Ιονικά ατμόπλοια, έκδοση Αναγνωστικής Εταιρίας Κέρκυρας, 1992).
Το Αυστριακό Λλόυντ (Lloyd Austriaco και αργότερα Lloyd Triestino) ιδρύθηκε στα 1833 στα πρότυπα του βρετανικού Λλόυντ σαν ασφαλιστικός οργανισμός, αλλά στα 1836 επεκτάθηκε και στις θαλάσσιες συγκοινωνίες και στα 1838 διέθετε ένα στόλο από δέκα ατμόπλοια. Τα δρομολόγια της εταιρείας άρχισαν στο Ιόνιο από το 1837 με τα πρώτα ατμόπλοια (αγγλικής ναυπήγησης) που παρέλαβε και τα οποία ήταν ταχύτερα και μεγαλύτερα των Ιονικών. Εκτελούσαν δρομολόγια στη γραμμή Τεργέστη- Κέρκυρα-Πάτρα- Σύρα και μόλις παρελήφθησαν τα νεότερα ατμόπλοια τύπου «Principe Metternich» επεξέτεινε τα δρομολόγιά της από Ανκώνα μέχρι Πειραιά, Σύρα, Σμύρνη και Κωνσταντινούπολη. Στα νέα δρομολόγια το Αυστριακό Λλόυντ πέτυχε από την Ιονική κυβέρνηση προνομιακή μεταχείριση έναντι των ιονικών ατμοπλοίων.
Στα 1843 τα αυστριακά ατμόπλοια κινούνται στις γραμμές:
1) Τεργέστη-Κέρκυρα-Πάτρα-Βοστίτσα-Λουτράκι από όπου υπήρχε ανταπόκριση με Ισθμό-Καλαμάκι-Αθήνα
2) Τεργέστη-Κέρκυρα-Σύρα-Αθήνα-Σμύρνη-Κωνσταντινούπολη
3) Τεργέστη-Κέρκυρα-Σύρα-Αθήνα-Καλαμάκι-Αθήνα-Σύρα-Αθήνα
Στα 1845 επεκτάθηκαν τα δρομολόγια (που πλέον ταξιδεύουν και νύχτα και καλύπτουν και τους χειμωνιάτικος μήνες) στο Ναύπλιο, Χανιά, Δαρδανέλια, Βάρνα,Γαλάτσι και όλη τη Δαλματία, Κύπρο, Βηρυτό, Αλεξάνδρεια και Αιγαίο.
Οι χρόνοι ταξιδίου ήταν:
Ανκώνα-Κέρκυρα: 34 ώρες
Κέρκυρα-Βοστίτσα: 18 ώρες
Κέρκυρα-Σύρα: 34 ώρες
Βοστίτσα-Λουτράκι: 6 ώρες
Στα 1860, τα αυστριακά ατμόπλοια επικράτησαν πλέον στο Ιόνιο και τα Ιονικά ατμόπλοια σταμάτησαν αφού εξυπηρέτησαν τα νησιά για 30 χρόνια
(τα στοιχεία προέρχονται από τη μελέτη του Νίκου Βλασσόπουλου Τα πρώτα Ιονικά ατμόπλοια, έκδοση Αναγνωστικής Εταιρίας Κέρκυρας, 1992).