PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση nautilia.gr 11/07/2007



efouskayak
06-07-2007, 13:46
Πρίν λοιπόν εξαφανιστούμε άπαντες για μέρη μαγικά και ονειρεμένα λέμε να πιούμε ενα καφεδάκι... όχι της παρηγοριάς φυσικά.

Οσοι πιστοί ... άντε και οι άπιστοι προσέλθετε την Τετάρτη 11/7 στην Πισίνα στην Μαρίνα Ζέας (διαθέτει και parking) στις 20:00 .



:p

Petros
06-07-2007, 13:48
Α δε θα μπορεσω εχω συναυλια...

Πλακα κανω τερμα οι συναυλιες προς το παρον χαχαχα.

Θα ειμαι εκει.-

evridiki
06-07-2007, 13:49
Θα ειμαι εκει!!!!!:D

efouskayak
06-07-2007, 13:51
Με λένε Εφη και είμαι καλά (τρόπος του λέγειν) και θα είμαι εκεί !!!!!!!!!!!

sonia24
06-07-2007, 13:54
[quote=efouskayak;39011]Πρίν λοιπόν εξαφανιστούμε άπαντες για μέρη μαγικά και ονειρεμένα λέμε να πιούμε ενα καφεδάκι... όχι της παρηγοριάς φυσικά.

Οσοι πιστοί ... άντε και οι άπιστοι προσέλθετε την Τετάρτη 11/7 στην Πισίνα στην Μαρίνα Ζέας (διαθέτει και parking) στις 20:00 .





εγω θα ερθω. δεν επιφυλασσομαι για αλλη φορα. :p

lifesea
06-07-2007, 13:55
xa xa xa xa xa
και εκει εχει νερακι δεν θα την γλυτωσεις...
(δεν πας καλυτερα σε συναυλια ??? )
δεν υποσχομαι τιποτα ΕΑΝ ΔΕΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟ οk!!! o Πετρος :p :p :p

Παναγιώτης
06-07-2007, 14:05
δεν υποσχομαι τιποτα ΕΑΝ ΔΕΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟ οk!!! o Πετρος :p
Χρησιμοποιήσε το όνομά μου, αλλά μη με εκθέσεις σαν την άλλη φορά που μεσολάβησα και δεν ήρθες, και με την προυπόθεση ότι θα είσαι ακλό κορίτσι :p:D

Petros
06-07-2007, 14:16
Μονο ακλο μπορει να ειναι γιατι καλο δε γινεται.

lifesea
09-07-2007, 12:56
δεν βλεπω κινηση...

(Τετάρτη 11/7 στην Πισίνα στην Μαρίνα Ζέας (διαθέτει και parking) στις 20:00 . )

Alex
09-07-2007, 13:22
Αχ ρε παιδιά, εγώ θα προσπαθήσω να έρθω αλλά δουλεύω εκείνη την ώρα. Αν το κανατε Πέμπτη. Τελοσπάντων θα προσπαθήσω.

Olinaki
09-07-2007, 13:36
Καμια συνάντηση για Θεσσαλονικείς δεν υπάρχει??? ή μαζευτήκαμε ολοι στον Πειραια???Ειμαι λιγο μακρυα....:( καλα να περασετε... ;)

Maroulis Nikos
09-07-2007, 14:01
Είναι μία πραγματικά δύσκολη περίοδο για μένα Αλλά θα προσπαθήσω να είμαι και έγω εκεί.

lifesea
09-07-2007, 14:09
ποσες φορες θα το γρψεις??? :p :p

Παναγιώτης
09-07-2007, 16:02
Τετάρτη 11/7/2007 ώρα 20:00 συνάντηση στην Πισίνα στη μαρίνα Ζέας (δίπλα στο Ναυτικό Μουσείο).
http://www.medmarinas.com/en/zea/zea_images/zea_marina_map_small.jpg

tzivas
09-07-2007, 16:24
τι να πω κι εγω.. ελπίζω να μη μου τυχει κατι όπως την προηγουμενη φορά(βλέπε- ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ) και να καταφέρω να έρθω!!!

mastrokostas
09-07-2007, 19:22
Μπορούν να έρθουν και υπερήλικες ?

efouskayak
09-07-2007, 19:31
ευπρόσδεκτοι κερνάμε και φασκόμηλο !!!!!!!!!

mastrokostas
09-07-2007, 19:54
Ε τότε θα διακόψω τα ιαματικά μπάνια μου στην Αιδηψό, και αν με φέρει ο εγγονός μου θα έρθω .Την ευχή μου παιδί μου για το φασκόμηλο !
Δεν άλλαξα γραμματοσειρά απλά τρέμει το χέρι μου στο πληκτρολόγιο .

efouskayak
09-07-2007, 20:12
Ε τότε θα διακόψω τα ιαματικά μπάνια μου στην Αιδηψό, και αν με φέρει ο εγγονός μου θα έρθω .Την ευχή μου παιδί μου για το φασκόμηλο !
Δεν άλλαξα γραμματοσειρά απλά τρέμει το χέρι μου στο πληκτρολόγιο .


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα θα εισηγηθώ να σου αλλάξουμε το nick απο mastrokostas να το κάνουμε papoukostas :D

Petros
09-07-2007, 20:30
Για να μην πω μαστουρο κωστας κ παρεξηγηθω παλι. Θα κρατησω επιπεδο αυτη τη φορα κ ουτε καν θα πω αυτο που σκεφτομαι. Οχι δε θα το πω.

(Μαστρο κωστα κανονισε να μην ερθεις παλι...χαχαχα).

efouskayak
09-07-2007, 20:40
Για να μην πω μαστουρο κωστας κ παρεξηγηθω παλι. Θα κρατησω επιπεδο αυτη τη φορα κ ουτε καν θα πω αυτο που σκεφτομαι. Οχι δε θα το πω.

(Μαστρο κωστα κανονισε να μην ερθεις παλι...χαχαχα).

Αν δεν έρθει μαυρη λίστα μετά.... όχι τίποτα άλλο εκείνος με ξεσήκωσε... μαστρο κώστας και σονια ουε και αλιμονοοοοοοοοοοοοοοο :D

olga
09-07-2007, 20:40
Ωραία θα είναι αλλά εγω δεν θα μπορέσω να έρθω επειδή 11/7 είναι η γιορτή μου και θα έχω κόσμο !!!

delta pi
09-07-2007, 20:42
Αχ παιδιά πολύ θα ήθελα να είμαι μαζί σας αλλά δυστηχώς δε θα μπορώ.Δε πειράζει όμως ελπίζω εσείς να περάσετε καλά στη συνάντησή σας και βλέπουμε στο μέλλον.Και μια παράκληση αν σας είναι εύκολο φυτέυται και από μενα ένα δέντρο .Θα κάνω προσωπική αναδάσωση απο δω και μπρος για να δούμε αν θα ανθίσουν τα δεντράκια μας και δούμε άσπρη μέρα.Το χω βάλει στόχο εγω απ'το καλοκαίρι να φυτεύω δέντρα,πολλά δέντρα.Συνεργαστείτε αν σας είναι ευκολο .Λοιπόν.καλό ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!http://forum.naytilia.gr/images/icons/icon10.gifhttp://forum.naytilia.gr/images/smilies/icon_biggrin.gif

mastrokostas
09-07-2007, 21:19
Πρέπει να αποκαλύψω κάτι .Το Μαστροκώστας είναι το επίθετο μου , απλά δεν ήθελα μερικοί να με πλησιάζουν λόγο της ανιψιά μου .
Πετρο αυτην φορα θα ερθω μονος μου !

efouskayak
09-07-2007, 22:19
Πρέπει να αποκαλύψω κάτι .Το Μαστροκώστας είναι το επίθετο μου , απλά δεν ήθελα μερικοί να με πλησιάζουν λόγο της ανιψιά μου .
Πετρο αυτην φορα θα ερθω μονος μου !

Ετσι εξηγούνται όλα... :)

igeorgiou
09-07-2007, 23:14
paidia 8a prospa8isw na er8w kai egw! apla mia xarh sas zhtw.. dwste mou odhgies pws na er8w.. xrhsimopoiwntas astika mesa!

Thanks!

John G

efouskayak
09-07-2007, 23:16
Απο πού θα έρθεις?

igeorgiou
09-07-2007, 23:34
Oops! Den to anafere giati to 8ewrisa autonoito.. hehe..

apo to kentro ths A8hnas erxomai!

Petros
10-07-2007, 10:27
Καλημερα κ απο μενα. Σε αυτη τη συναντηση θα ηθελα να δω και μελη που εχουν εδω κ καιρο συμμετοχη και δεν τους εχουμε δει καθολου αλλα κ νεα μελη που απλα θελουν να γνωριστουμε απο κοντα.

Συγκεκριμενα το νεο μελος Γωγω που τυγχανει να ειναι κ ανηψια του Μαστροκωστα, θα ηθελα να δωσει το 'βροντερο' παρον, καθως υπαρχουν πολλα ναυτιλιακα θεματα που χρηζουν συζητησης.

Ευχαριστω.

efouskayak
10-07-2007, 10:33
Oops! Den to anafere giati to 8ewrisa autonoito.. hehe..

apo to kentro ths A8hnas erxomai!

Μπορείς να πάρεις τον ηλεκτρικό να κατέβεις Πειραιά και μετά ρώτα ποιο λεωφορείο πάει στην Μαρίνα της Ζεας ή πάρε ενα ταξί δεν είναι τόσο μακρυά. Αν μπορεί κάποιος άλλος να δώσε καμμία παραπάνω πληροφορία ....

sonia24
10-07-2007, 10:36
εφη μου εννοειται οτι θα ερθω. οχι τιποτα αλλο επειδη το ριξαμε σαν ιδεα. τωρα ενταξει αν δεν ερθω...επιφυλασσομαι για την επομενη φορα!!!! :p

gvaggelas
10-07-2007, 11:25
Πάλι άτυχος. Μόλις τώρα διάβασα το post αλλά δυστυχώς είμαι στο Ν. Μύκονος περιμένωντας να αναχωρήσει για Χίο. καλά να περάσετε

efouskayak
10-07-2007, 14:08
Εμένα με παίρνει να περάσω μια βόλτα ή υπάρχει όριο ηλικίας ;
Αν η και η ώρα είναι ανάποδη, θα το παλέψω.

Εχετε λυσσάξει με τις ηλικές ούτε οι γυναίκες δεν κάνουμε έτσι !!!!!!!!
Σας περιμένουμε όλουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Petros
10-07-2007, 14:20
Εμένα με παίρνει να περάσω μια βόλτα ή υπάρχει όριο ηλικίας ;
Αν η και η ώρα είναι ανάποδη, θα το παλέψω.

Πως ειναι αναποδη η ωρα? ?Το 8 οπως κ να το βαλεις το ιδιο ειναι...:confused:

lifesea
10-07-2007, 14:30
Εχετε λυσσάξει με τις ηλικές ούτε οι γυναίκες δεν κάνουμε έτσι !!!!!!!!
Σας περιμένουμε όλουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
τελικα ρε Εφη ολο γκρινια ειναι οι αντρες τις παρεας....

ΜΦΧ.

efouskayak
10-07-2007, 14:32
τελικα ρε Εφη ολο γκρινια ειναι οι αντρες τις παρεας....

ΜΦΧ.

Αστα να πάνε !!!!!

lifesea
10-07-2007, 15:04
Αστα να πάνε !!!!!
Πετροοοο
20:00 θα ειμαι εκει.(δεν ορκιζομαι)
20:01 εαν δεν εισαι εκει θα δοκιμασεις την πισινα...
ΤΟ NAYTILIA.gr προσφερει και τζαμπα θεαμα....
ΜΦΧ.

mastrokostas
10-07-2007, 16:35
Αστα να πάνε !!!!!
Πότε γκρινιάσαμε gamoto?Αμέσως όλο γρίνια είμαστε !
Ότι θέλετε κάνετε !Είπατε συνάντηση,...οκ συνάντηση. Τολμάμε να πούμε λέξη !

lifesea
10-07-2007, 17:01
Πότε γκρινιάσαμε gamoto?Αμέσως όλο γρίνια είμαστε !
Ότι θέλετε κάνετε !Είπατε συνάντηση,...οκ συνάντηση. Τολμάμε να πούμε λέξη !
χα χα χα χα
μολις τωρα αυτο κανεις....;) ;)
xa xa xa xa xa

ΜΦΧ.

mastrokostas
10-07-2007, 17:06
χα χα χα χα
μολις τωρα αυτο κανεις....;) ;)
xa xa xa xa xa

ΜΦΧ.
Μμμμμμμμμμ, δεν μιλώ άλλο μμμμμμμμμμμμμμμμ!
Για να δω τι θα πεις τώρα !

efouskayak
10-07-2007, 17:54
Και ξανά απαπαπαπαπαπαπαπααααααααααααααααααααα

efouskayak
10-07-2007, 18:55
και ξανά ΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
θα σου απαντήσω αύριο αν έρθεις στην συνάντηση με το καλό !!!!!!

Petros
10-07-2007, 19:28
Ρε δε τα αφηνετε αυτα λεω εγω να ερθετε να σας δουμε και να βαλουμε εικονα στην ψηφιακη σας υποσταση επιτελους (πω πω τι ειπα παλι ο ατιμος!!!)

tintin
10-07-2007, 19:30
Καλησπέρα Παιδιά,
θα προσπαθήσω να έρθω και γω αύριο, να γνωριστούμε από κοντά. Αν δεν καταλάβω ποιοί είστε, θα φοράω ένα κόκκινο τριαντάφυλλο για να με αναγνωρίσετε εσείς...:)

efouskayak
10-07-2007, 19:43
θα έχουμε τον νου μας αλλα θα μας γνωρίσεις μην ανησυχείς ... πάντα μας γνωρίζουν ... κάνουμε πολυ φασαρία :D:D:D

Petros
10-07-2007, 20:01
Speak for yourself. Εσυ κανεις φασαρια, εγω παντα ησυχος ειμαι.

Olinaki
10-07-2007, 20:44
Πωπω τι χάνωω!! :(

mastrokostas
10-07-2007, 21:17
Μίλα mastroκosta. Γιατί δε μιλάς ; Τι έπαθες ; Σου κατάπιε τη γλώσσα η γατούλα ;
-Την μασέλα ,Γιώργο ! την μασέλα !
Σούζα έτσι ; Δε βγάζεις άχνα. Σα τσολιά στον Άγνωστο Στρατιώτη σε έχουν οι κυρίες του forum.
-Έχεις δίκιο !!Και μου κάψανε και το φυλάκιο .
Αμ' αγόρι μου, δεν την έσκισες τη γάτα όταν έπρεπε και τώρα σου κάτσανε στο σβέρκο.
Ήθελα, πίστεψε με ,αλλά δεν μπορούσα να την πιάσω !Βλέπεις γεράματα !
Αφού ρε μπουμπούνα (sorry για την οικειότητα, αλλά έτσι είμαστε εμείς τα αγοράκια) έχει πήξει το σύμπαν με γυναίκες. Όπου και να γυρίσεις το κεφάλι σου χαμός γίνεται.
Αν μάλιστα λάβεις υπόψη σου ότι οι σύγχρονες Ελληνίδες μαμάδες, απο τα μέσα του 80 και μετά, μεγαλώνουν τους κανακάρηδες τους σα τις ντομάτες του θερμοκηπίου, γι αυτό βγαίνουν και οι περισσότεροι sisters of mercy, τότε μας αναλογούν (σε εμάς τους κανονικούς δλδ) περίπου 2,6 γυναίκες ανά άνδρα.
-Σήμερα είμαι με την 0,6 ,γιατί της άλλες 2 το έχω στείλει διακοπές .
Αν τώρα λάβεις υπόψη σου και όλους τους πιθανούς συνδυασμούς που βάσει των μαθηματικών μπορούν να επιτευχθούν, δηλαδή πάρε αυτή δώσε μου εκείνη κ.ο.κ. καταλαβαίνεις νομίζω ότι μια ζωή δε μας φτάνει για να καλύψουμε τη ζήτηση.
Τώρα βέβαια υπάρχει και το γνωστό παραμύθι..."ο έρωτας και ο ουρανός δεν είναι στο χέρι κανενός, μονάχα στο δικό σου. Σου το 'πα, παραδώσου", που λέει και ο Μήτσος (κατα κόσμον Δήμητρα Γαλάνη) και εκεί πάνω παει περίπατο - προς στιγμήν - το ισοζύγιο προσφοράς και ζήτησης.
Και λέω προς στιγμήν, διότι kάθε φορά που ένας απο εμάς περνά το ποτάμι και πάει απέναντι, τόσο αυξάνεται η ζήτηση στην απο δω μπάντα και φτου απο την αρχή...
-Εγώ μάτην παναγία, απέναντι δεν περνώ που να χαλάσει ο κόσμος !Μου αρέσει από δω !!
Συνεπώς και ως εκ τούτου θεωρώ ότι ο τρόπος με τον οποίο συμπεριφέρεσαι (ξέρεις, αυτό το στυλ, "ναι κορίτσια ότι πείτε" και μετά μούγκα στη στρούγκα) δεν αρμόζει στους νικητές.
ΚΑΙ ΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ.
Αερααααα!!Ζητω το εθνος
Βεβαίως, υπάρχει ένα ψιλοπροβληματάκι, αυτό της αναπαραγωγής του είδους μας, το οποίο υποχρεώνει αρκετούς απο εμάς να ρίξουμε νερό στο κρασί μας και να υποκύψουμε, εν τέλει, στο κάλεσμα της φύσης, μέσο ενός ανόητου χορού που ονομάζεται ο "χορός του Ησαία", αν και περισσότερο μοιάζει με το "χορό του Ζαλόγγου".
-Μην ανησυχείς ,μπορείς και με τον υδραυλικό τώρα απ’ ότι άκουσα στην τηλεόραση !Λεει κάνουν παιδιά του σωλήνα ,αλλά δεν αναφέρει πόσες ίντσες σωλήνας χρειάζεται !
Αυτό το προβληματάκι το δουλεύω. Δεν έχω βρει ακόμη τη λύση του (sorry παιδιά) αλλά ελπίζω πριν εγκαταλείψω τον μάταιο τούτο κόσμο να έχω προσφέρει κάτι στην ανθρωπότητα: "Την αναπαραγωγή χωρίς γάμο".
Μα, θα πείτε κάποιοι απο εσάς, αυτό γίνεται και σήμερα.
Sorry, λάθος. Δε γίνεται με το σωστό τρόπο.
Διότι αν υποθέσουμε ότι εγκαταλείπεις τη καλή σου με ένα μωρό στη κοιλιά πριν το γάμο την έκατσες. Αν την εγκαταλείψεις μετά, ούτε γάτα, ούτε ζημιά.
-Και μετά την έκατσες, απλώς δεν κάνει τόσο θόρυβο ! Η ζημιά είναι ίδια, απ’ ότι λενε !
Η Ελληνική οικογένεια θεωρεί κοινωνικά αποδεκτό ένα ωραιότατο διαζύγιο ακόμη και αν έχεις 145 παιδιά, αλλά δε γουστάρει καθόλου την εγκατάλειψη της κυρίας πριν τον γάμο και ενώ βρίσκεται σε ενδιαφέρουσα. Στη καλύτερη περίπτωση θα είσαι δακτυλοδεικτούμενος και κατακριτέος και στη χειρότερη σφαγμένος από το σόι.
Οπότε το πρόβλημα δεν έχει λυθεί. Παραμένει άλυτο mastrokostas.
Αυτό οι κυρίες το γνωρίζουν, όπως επίσης γνωρίζουν ότι οι κοινωνικοί κανόνες μας επιβάλλουν να είμαστε ευγενείς και γενναιόδωροι και έτσι σου λένε : "Τι θα κάνει ο μ....; Δε τον παίρνει".
-Γιώργο, είδα έναν στην τηλεόραση που τον παίρνει !Άντρακλας σου λεω με τα όλα του!
Και έχουν δίκηο.
Αυτό όμως δε σημαίνει ότι δεν υπάρχουν εστίες αντίστασης στη γυναικεία λαίλαπα που έχει κατακλήσει το σύμπαν ολάκερο. (Στο οποίο σύμπαν περιλαμβάνεται και το εν λόγω forum. Μη ξεχνιέσαι, ο εχθρός είναι παντού).
-Στα όπλα, στα όπλα ,εμπρός στον αγώνα !!
Το ξέρω. Στο τέλος δεν θα έχουμε καμιά τύχη.
-Έτσι κάνουν μωρέ οι άντρες ορέ Γιώργη !!Μην κιοτεύεις ορέ !
Θα μας ισοπεδώσουν όπως το Λίβανο.
Αλλά, ΜΗ ΛΗΣΜΟΝΑΣ ΤΟ ΡΗΓΑ, ΩΡΕ ΛΕΒΕΝΤΗ : "ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΙΑΣ ΩΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΖΩΗ, ΠΑΡΑ....."
-Γιώργη λαβώθηκα από βόλι άπιστου !Να πας να πεις του Κοστετσου ,να μην κλάψει ο σκύλος του για μένα

Επίσης να μάθεις απέξω το "Πότε θα κάνει ξαστεριά ;", αλλά και το άλλο το καλό, που λέει "Των εχθρών τα φουσάτα περάσαν σα το λίβα που καίει τα σπαρτά....κ.ο.κ.".
Θα σε εξετάσω.
Το έχω σε ραπ, κάνει ?

ΕVIVA η επανάσταση και...άσπρο πάτο.
-Μπα !Τώρα το καλοκαίρι και ο μαύρος ,καλός είναι !

(Κορίτσια, με θέλετε ακόμη να έλθω;)

*ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ : Το βασικό σύνθημα της Αλ Φατάχ, της στρατιωτικής οργάνωσης του συγχωρεμένου του Γιάσερ Αραφάτ, πριν γίνει το Παλαιστινιακό κράτος.
-Θα έρθω και εγώ αύριο με τραπεζομάντιλο στο κεφάλι !
Salaam ale co!!!

Petros
10-07-2007, 22:14
Πωπω τι χάνωω!! :(

Πηρες καλη γευση τωρα τι χανεις. Βαλε ολα αυτα που εχεις ακουσει μαζι σε ενα τραπεζι κ αντε βγαλε ακρη, παλι στις 2 θα φυγουμε απο το μαγαζι...

efouskayak
10-07-2007, 23:36
Giorgoss τσάμπα τα τύμπανα σου ξαναλέω !!!!!!
Και έχω να σου αραδιάσω καμμιά 10αριά παροιμίες του λαού που έχει μεγαλύτερη διάρκεια απο την δική σου ... τσάμπα σου λέω ... τι 3 τσιγάρα τι πακέτα ολόκληρα... χαμένη μάχη παλεύεις.

efouskayak
10-07-2007, 23:57
Πονάνε ωρε μετά την παντοφλιά πονάνε σου λέω !!!!!!! :rolleyes:

Petros
11-07-2007, 08:56
Δεν ξαναλεμε μια φορα ποιοι θα ειμαστε στη συναντηση σημερα?

Αρχιζω το μετρημα:

1. Πετρος

Αλλος με τη βαρκα μας?

sonia24
11-07-2007, 08:57
2. Sonia24

Next please...

lifesea
11-07-2007, 09:24
Πηρες καλη γευση τωρα τι χανεις. Βαλε ολα αυτα που εχεις ακουσει μαζι σε ενα τραπεζι κ αντε βγαλε ακρη, παλι στις 2 θα φυγουμε απο το μαγαζι...
θα σκουπισεις κιολας?
3. lifesea (ειπα δεν ορκιζομαι οτι θα ειμαι εκει...)
Next....

Παναγιώτης
11-07-2007, 09:37
Δεν ξαναλεμε μια φορα ποιοι θα ειμαστε στη συναντηση σημερα?

Αρχιζω το μετρημα:

1. Πετρος

Αλλος με τη βαρκα μας?

4. Παναγιώτης

Η βάρκα ποιά θα είναι;;;
Μια από αυτές;
http://www.medmarinas.com/en/zea/zea_photo_album/image/yachts_in_the_marina_____.jpg

nala
11-07-2007, 09:42
kai ego, kai ego...

efouskayak
11-07-2007, 09:56
kai ego kai ego !!!!!!!!

Petros
11-07-2007, 10:02
θα σκουπισεις κιολας?
3. lifesea (ειπα δεν ορκιζομαι οτι θα ειμαι εκει...)
Next....

Λες λες και μετα δεν ορκιζεσαι οτι θα εισαι εκει, επιφυλαξου κ εσυ σαν τη Σονια. Μονο (επι)φυλαξου καλα χαχα.

Petros
11-07-2007, 10:03
4. Παναγιώτης

Η βάρκα ποιά θα είναι;;;
Μια από αυτές;


Η βαρκα θα ειναι VLCC. Τελος.-

Petros
11-07-2007, 10:04
kai ego, kai ego...

Ωραια να γνωρισουμε κ καποιους ακομα που δεν εχουμε δει.

lifesea
11-07-2007, 10:07
Λες λες και μετα δεν ορκιζεσαι οτι θα εισαι εκει, επιφυλαξου κ εσυ σαν τη Σονια. Μονο (επι)φυλαξου καλα χαχα.
απο την αρχη εχω γραψει (δεν ορκιζομαι)...
αλλα ολο λογια εισαι και εσυ....:p

Παναγιώτης
11-07-2007, 10:10
Η βαρκα θα ειναι VLCC. Τελος.-
Κάτι σαν αυτό;
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/75/Supertanker_AbQaiq.jpg/800px-

Να δώ πως θα μπέι στη Ζέα! Μήπως ο καφές θα είναι στη ράδα;

sonia24
11-07-2007, 10:10
Λες λες και μετα δεν ορκιζεσαι οτι θα εισαι εκει, επιφυλαξου κ εσυ σαν τη Σονια. Μονο (επι)φυλαξου καλα χαχα.

εμενα μη με ανακατευετε...εγω δεν ξερω τιποτα, δεν ειδα τιποτα!

Petros
11-07-2007, 10:12
Κάτι σαν αυτό;


Να δώ πως θα μπέι στη Ζέα! Μήπως ο καφές θα είναι στη ράδα;

Δεν μπορουμε καπως να το στριμωξουμε στην πισινα? Με λιγη θεληση ολα γινονται.

lifesea
11-07-2007, 10:25
Δεν μπορουμε καπως να το στριμωξουμε στην πισινα? Με λιγη θεληση ολα γινονται.
θα εισαι εσυ μεσα...να του κανεις παρεα
χα χα χα χα

Petros
11-07-2007, 12:15
Το βιολι σου, κανονισε να ερθεις παλι και να εισαι ησυχη ησυχη χαχαχα

mastrokostas
11-07-2007, 12:45
Θέλετε αν έρθω να φέρω καμιά φωτογραφία από μπάρκα η δεν ενδιαφέρει κανένα !

lifesea
11-07-2007, 12:53
Θέλετε αν έρθω να φέρω καμιά φωτογραφία από μπάρκα η δεν ενδιαφέρει κανένα !
δεν φερνεις την ψηφιακη να τραβιξεις τον Πετρο την ωρα που θα πλατσουριζει στην πισινα????

Petros
11-07-2007, 13:02
Θέλετε αν έρθω να φέρω καμιά φωτογραφία από μπάρκα η δεν ενδιαφέρει κανένα !

Nα φερεις φυσικα μας ενδιαφερει. Ειπα κ εγω δε θα ερθει ο Κωστας μετα απο τοσες δηλωσεις...Τον Γιωργο βλεπω λιγο απον...Παληκαρι της φακης χαχαχα (προ(σ)κληση).

vassilisman
11-07-2007, 17:33
epeidi den exei tyxei na erthw alli fora, pws tha doyme poios einai poios ? rwtwntas ? :confused: :arrow:

Olinaki
11-07-2007, 18:46
Εχω πεθάνει στο γέλιο με σχόλια κ.Γιώργου και Μαστρο-Κώστα αν ποτε μπορέσετε ελάτε ΟΛΟΙ Θεσσαλονικη (σαν εκπαιδευτική εκδρομή) :P εχουμε κι εδω λιμάνι και θέες...:( Εγω για να ερθω πρεπει να το προγραμματίσω μήνες πριν...φεξε μου δηλαδη! Καλα να περασετε!!!Φιλια!

Olinaki
11-07-2007, 19:01
Ασχολίαστο....

efouskayak
11-07-2007, 22:53
Ολινάκι,

Μόνο του σπανού τα γένια δε γίνονται, αν και αυτό παίζεται.
Αν ήθελες να έρθεις, θα ερχόσουν.
Δεν είναι τίποτε δύσκολο.
Πας Θεσσαλονίκη, παίρνεις το αεροπλανάκι, το κανονικό όχι το άγριο, και σε 45 λεπτά είσαι Αθήνα. Αυτό είναι όλο. Μετά θα έλθουμε στο αεροδρόμιο να σε παραλάβουμε.

Δεν σε είδα μέχρι τις 2200 πάντως....

mastrokostas
12-07-2007, 01:15
Πονάν ωρέ Έφη τα παλικάρια ;
Απ’ άτι είδα σήμερα ,πονάνε Γιώργο μου πονάνε ,και δεν εμφανίζονται ούτε μέχρι της 2:00 το πρωί Γιώργο.. άστα να πανε και οι επαναστάσεις και όλα ! Έκανα ντου και με άφησες μόνο Γιώργο ,και πήγαν περίπατο και οι θούριοι του Ρήγα, αλλά και δούρειοι του Γιώργου !!!Που να κρυφτούμε σήμερα Γιώργο που ?

mastrokostas
12-07-2007, 01:32
Βεβαίως η μαμά έχει πει να μη μιλάω σε ξένους, αλλά μια φορά θα κάνω εξαίρεση...
Δυστυχώς επικράτησε η μαμά πάλι!! Πες της μαμάς ότι μια μέρα πριν γράφαμε .. Αν μάλιστα λάβεις υπόψη σου ότι οι σύγχρονες Ελληνίδες μαμάδες, απο τα μέσα του 80 και μετά, μεγαλώνουν τους κανακάρηδες τους σα τις ντομάτες του θερμοκηπίου, γι αυτό βγαίνουν και οι περισσότεροι sisters of mercy,....Γιώργο θα εκτεθούμε πες της μαμάς ,και είναι και αυτό το φαινόμενο του θερμοκηπίου τελευταια!

Petros
12-07-2007, 07:50
Καλημερα σας. Ωραια περασαμε χτες αλλα εξαιτιας σας κοιμηθηκα 3 και νυσταζω. Μου τη δινει να νυσταζω...

mastrokostas
12-07-2007, 07:55
Εμείς φταιμε τώρα η εσύ που φαγώθηκες να παμε στο σκάφος για στρείδια και σαμπάνιες !

efouskayak
12-07-2007, 07:58
Μου φαίνεται τα καλύτερα έχασα :(

Petros
12-07-2007, 08:05
Η Σονια φταιει. Και αντε αλλο ενα ποτο και που θα πατε απο τωρα κ φερτε κρασια φερτε σαμπανιες (Η Μαιρη γυρισε) κτλ κτλ. Τι να της πεις?

mastrokostas
12-07-2007, 08:10
Μπα δεν ήταν τίποτα φοβερό ,σαχλαμάρες, ξέρεις !Είχε φωνάξει ο Πέτρος κάτι φίλες του μοντέλα από Ουκρανία που της φιλοξενούσε στο σκάφος ,και μας παρακάλεσε να τους κρατήσουμε παρέα ,διότι φοβόντουσαν το κούνημα ! Αχ ρε Πέτρο ,αχ ρε Πέτρο !Αλλά όταν ο άνθρωπος δουλεύει από χόμπι τι περιμένεις !

sonia24
12-07-2007, 08:17
Η Σονια φταιει. Και αντε αλλο ενα ποτο και που θα πατε απο τωρα κ φερτε κρασια φερτε σαμπανιες (Η Μαιρη γυρισε) κτλ κτλ. Τι να της πεις?


καλημερα! εχω φοβερο hangover απο τα ποτα χτες....τι το θελα το καμπερνιε;;; συγγνωμη που σας κρατησα μεχρι αργα, αλλα περνουσαμε τελεια κριμα να το διαλυαμε νωρις!

Petros
12-07-2007, 08:29
Μπα δεν ήταν τίποτα φοβερό ,σαχλαμάρες, ξέρεις !Είχε φωνάξει ο Πέτρος κάτι φίλες του μοντέλα από Ουκρανία που της φιλοξενούσε στο σκάφος ,και μας παρακάλεσε να τους κρατήσουμε παρέα ,διότι φοβόντουσαν το κούνημα ! Αχ ρε Πέτρο ,αχ ρε Πέτρο !Αλλά όταν ο άνθρωπος δουλεύει από χόμπι τι περιμένεις !

Αν δουλευα απο χομπι ρε εδω θα ημουν μετα απο το ξενυχτι? Και καλα εσεις ειστε μικροι κ αντεχετε...εγω τι να πω. Που τη θυμηθηκες την Ουκρανια? Φερνω μονο playmates απο το USA. Σε αυτα θα κανουμε τσιγγουνιες τωρα? Δεν κανει.

sonia24
12-07-2007, 08:31
Αν δουλευα απο χομπι ρε εδω θα ημουν μετα απο το ξενυχτι? Και καλα εσεις ειστε μικροι κ αντεχετε...εγω τι να πω. Που τη θυμηθηκες την Ουκρανια? Φερνω μονο playmates απο το USA. Σε αυτα θα κανουμε τσιγγουνιες τωρα? Δεν κανει.


η αληθεια ειναι Πετρο μου οτι τα εχεις τα χρονακια σου...δεν ειναι για την ηλικια σου αυτα, απλα προσεχε την πιεση....

Petros
12-07-2007, 08:31
καλημερα! εχω φοβερο hangover απο τα ποτα χτες....τι το θελα το καμπερνιε;;; συγγνωμη που σας κρατησα μεχρι αργα, αλλα περνουσαμε τελεια κριμα να το διαλυαμε νωρις!

Ειρωνευεσαι ετσι? Επιφυλαξου παλι να καθησεις την επομενη φορα περισσοτερο...

Επιφυλασσεσαι?

sonia24
12-07-2007, 08:35
Ειρωνευεσαι ετσι? Επιφυλαξου παλι να καθησεις την επομενη φορα περισσοτερο...

Επιφυλασσεσαι?

τωρα δεν επιφυλασσομαι!! ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ δημοσιως...θα κατσω παραπανω!

nala
12-07-2007, 08:55
re paidia katarxhn kalimera,

malon perasate orea extes alla ego simera eime olo neyra...

HRTHA KAI EGO, alla den mporesa na bro kanena.... htan poli diskolo na katso na rotao tis parees, pigena gia poli ora pano kato kai koitousa tis megales parees mpas kai kapios me plisiasei ... alla tipota..

telika eseis ti ora pigate?? kai pou kathosastan??

den zitao signomi, pou den brethikame giati ego hrtha kai malista epsaxna gia poli ora...

gia pite mou

Petros
12-07-2007, 09:07
Καλημερα.

Εμεις βασικα ειμασταν εκει απο τις 7 μεχρι τις 2 (!!! αστα να πανε) και ειχαμε ενημερωσει 3 σερβιτορους. Γενικα ομως απο οτι καταλαβα ολοι εκει περα ηταν λιγο στον κοσμο τους (τσακωνοντουσαν, αγενεις ηταν, σκονταφτανε, ριχνανε ποτηρια, ξεχναγαν να μας φερουν πραγματα...κτλ κτλ κτλ).

Πως και εφυγες πριν μας βρεις? Διπλα στην πισινα ακριβως καθομασταν, εκει που ειχε κατι μαξιλαρια μπλε.

Αλλη φορα οποιος θελει να ερθει σε συναντησεις η κατι παρομοιο θα ανταλλαζουμε κινητα με pm.

mastrokostas
12-07-2007, 09:11
Τώρα τι να σου πούμε ρε Νίκο !Πράγματι ήταν δύσκολο διότι δεν υπήρχε κάτι που να μας έκανε να ξεχωρίζουμε .Και εγώ από τύχη τα βρήκα τα παιδιά . Είχα και την πλάτη γυρισμένη προς την είσοδο .Καθόμασταν όπως μπαίνεις αριστερά ,μπροστά από το μπαρ αλλά κοντά στην πισίνα .Και δεν ήμασταν και καμιά τεράστια παρέα .

nala
12-07-2007, 09:16
loipon na sas po kati, h ora pou eixame simfonisei htan 8, ego pos thelete na katalabo oti eixate katsei apo tis 7??? skeftika oti tha perinate sthn eisodo mexri tis 8:20 mpas kai erthoun oloi. Re petro pios logikos antropos tha rotouse ton serbitoro an kserei pou kathete h parea tou. kai esi bre kosta sou eixa pei oti tha argiso ligo kai tha pigeno pano kato epidiktika mpas kai mou milisei kapios. hrtha telika noris 8:05 hmoun ekei....

den pirazei alla telika eknevristika para poli.. kai eime akoma para poli eknevrismenos giati brethikate eseis pou gnorisezeste kai oi ipoloipoi eprepe na eimaste magoi kai na mantepsoume pia parea apo tis dekades hsastan eseis.... e oxi, ama thelete ali fora na bgite, as bgite eseis h pareoula kai emeis exei o theos....... den me niazei pou hrtha tsampa, aloste apozimiothika....(alla ayto eine alli koybenta), alla me niazei pou eniosa apolita grammenos.....

sonia24
12-07-2007, 09:25
nala, εισαι αρκετα φορτωμενος. προσωπικα, ειναι η δευτερη φορα που ηρθα σε συναντηση. την πρωτη φορα δεν ειχα και κανενα κινητο απο πουθενα, να πω ρε παιδια που ειστε!!!!! και ρωτησα το σερβιτορο, γιατι δεν ειναι καμια παρεα κανονικη, ειναι παρεα απο φορουμ και σκεφτηκα οτι θα εχει δοθει καποια εντολη στο μαγαζι. και ειχα παει και καθυστερημενη.

το γεγονος οτι πηγαν απο τις 7 δεν επηρεαζει κανεναν. και απο τις τρεις το μεσημερι να ηταν εμεις ξερουμε ωρα 8. οποιος θελει να βρεθει νωριτερα με καποιον ειναι δικο του θεμα.

ηταν απλο σκεπτικο. κανεις δεν ειχε προθεση να σε γραψει.

nala
12-07-2007, 09:30
kala, den thelo alo na grapso gia ayto to thema, mono oti den skeftikate sosta, oute ou pigate toso noris , oute pou den kitagate mpas kai kapios allos koitaei giro giro san xazos...

ayta otan mou perasei ta ksanalame

efouskayak
12-07-2007, 09:34
Καλημέρα και συγγνώμη καταρχήν για την ανακατωσουρα.

Φταίμε και εμείς αλλα το πιο λογικό θα ήταν να ρωτήσεις τον σερβιτόρο ή να ζητήσεις απο κάποιον το κινητό του για να έχεις μια επαφή τουλάχιστον τα περισσότερα νέα μέλη το κάνουν αυτό για μεγαλύτερη ευκολία, δεν μπορώ εγώ να σου στείλω πμ και να σου δώσω το κινητό μου για ευνόητους λόγους.

Εχεις δίκιο αλλα η πρόσκληση ήταν ανοιχτή και όχι κλειστή για εμάς την παρεούλα ... άλλωστε ο mastrokostas και ο tintin (έτσι δεν είναι το nick) ήρθαν για πρώτη φορά και δεν νομίζω να τους κάναμε να νιώσουν εκτός παρέας ίσα ίσα το αντίθετο για όση ώρα ήμουν εγώ είμασταν όλοι μία παρέα... (μετά τι έγινε δεν ξέρω κάτι για playmate λένε κάτι για ποτά λένε ιδέα δεν έχω) αν δεν θέλεις να έρθεις πάλι σε άλλη συνάντηση είναι δεκτό φυσικά και αποδεκτό εδώ δεν είμαστε site γνωριμιών απλώς που και που λέμε να πιούμε και ενα καφέ να δούμε με ποιους ανθρώπους συναναστρεφόμαστε ηλεκτρονικά.

efouskayak
12-07-2007, 09:35
nala, εισαι αρκετα φορτωμενος. προσωπικα, ειναι η δευτερη φορα που ηρθα σε συναντηση. την πρωτη φορα δεν ειχα και κανενα κινητο απο πουθενα, να πω ρε παιδια που ειστε!!!!! και ρωτησα το σερβιτορο, γιατι δεν ειναι καμια παρεα κανονικη, ειναι παρεα απο φορουμ και σκεφτηκα οτι θα εχει δοθει καποια εντολη στο μαγαζι. και ειχα παει και καθυστερημενη.

το γεγονος οτι πηγαν απο τις 7 δεν επηρεαζει κανεναν. και απο τις τρεις το μεσημερι να ηταν εμεις ξερουμε ωρα 8. οποιος θελει να βρεθει νωριτερα με καποιον ειναι δικο του θεμα.

ηταν απλο σκεπτικο. κανεις δεν ειχε προθεση να σε γραψει.

εεεεεεεεεεεεεεεε δεν σου είχα δώσει το κινητό μου??????????? άσχετα αν άργησα εγώ χαχαχαχαχαχαχαχα

sonia24
12-07-2007, 09:52
εεεεεεεεεεεεεεεε δεν σου είχα δώσει το κινητό μου??????????? άσχετα αν άργησα εγώ χαχαχαχαχαχαχαχα

αλλο αυτο, δεν ησουν εκει ομως, εννουσα καποιο κινητο απο την παρεα που επινε ηδη καφε.........και εγω ειχα αργησει γιατι εψαχνα το μαγαζι....αλλα εσυ καθυστερησες πιο πολυ η αληθεια ειναι αυτη!!!!! χαχαχαχαχα

lifesea
12-07-2007, 10:01
καλημεραααααααα
η συνεχεια διαβαζω ηταν καλη....!!!!
ο Πετρος την γλυτωσε γιατι μολις ειχε φαι και τον λυπηθηκα...χα χα χα χα χα
:);)

Petros
12-07-2007, 10:16
Nala to nwris xehase to giati egw piga epitides kateytheian meta ti douleia k etyxe na exw synenoithei me tin eyridiki na erthoume mazi.

Telika servitoro rwtises katholou k den xerane / de sou eipane i aplws eides to xamo k apogoiteytikes oti de tha mas vreis?

Basika an eixes zitisei ena tilephono apo kapoion, de tha ginotan olo ayto.

evridiki
12-07-2007, 10:18
mono oti den skeftikate sosta, oute ou pigate toso noris , oute pou den kitagate mpas kai kapios allos koitaei giro giro san xazos...


Και απο την μερια μου συγγνωμη που εξελιχθηκε ετσι η κατασταση. Αλλα οσοι πηγαμε πρωτη φορα ρωτησαμε για το φορουμ που γινεται.....Ευχομαι την επομενη φορα να σε δουμε. Και απο την μερια μας σιγουρα θα υπαρχει στο τραπεζι το ονομα του site. Kαλη σου μερα.

Και εσυ την αλλη φορα καλο ειναι να ρωτας......

mastrokostas
12-07-2007, 10:41
Πάντως υπήρξαν και ειλικρινείς χαιρετισμοί όταν έφυγαν κάποιοι πρώτοι:
- Γεια και χάρηκα που σε γνώρισα Γιάννη .
Τα δυο νέα πρόσωπα ήμουν εγώ και Γιάννης. Εγώ λόγο του ύψους μου 1,45 η δεν φαινόμουν η δεν χάρηκε ? Ποιος ξέρει !

sonia24
12-07-2007, 10:50
Πάντως υπήρξαν και ειλικρινείς χαιρετισμοί όταν έφυγαν κάποιοι πρώτοι:
- Γεια και χάρηκα που σε γνώρισα Γιάννη .
Τα δυο νέα πρόσωπα ήμουν εγώ και Γιάννης. Εγώ λόγο του ύψους μου 1,45 η δεν φαινόμουν η δεν χάρηκε ? Ποιος ξέρει !

εγω απολειεται να ημουν γιατι δε θυμομουν το ονομα του Γιαννη, ας με συγχωρεσει!!!!!! αλλα δε συγκρατω ευκολα ονοματα με την πρωτη...

efouskayak
12-07-2007, 11:00
Πάντως υπήρξαν και ειλικρινείς χαιρετισμοί όταν έφυγαν κάποιοι πρώτοι:
- Γεια και χάρηκα που σε γνώρισα Γιάννη .
Τα δυο νέα πρόσωπα ήμουν εγώ και Γιάννης. Εγώ λόγο του ύψους μου 1,45 η δεν φαινόμουν η δεν χάρηκε ? Ποιος ξέρει !

Και ξαναγύρισα !!!!! να πώ οτι δεν ξαναγύρισα !!!!!!! τελικά ή θα γκρινιάζετε ή θα παραπονιέστε απαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπααπαπα

tintin
12-07-2007, 11:07
Καλημέρα Παιδιά, κατ’ αρχήν θέλω να σας πω ότι πέρασα πολύ ωραία χθες και χάρηκα πολύ που σας γνώρισα από κοντά (ιδιαίτερα τις φίλες “Playmate apo to America” του Πέτρου, οι οποίες όμως χρησιμοποιούσαν λέξεις όπως “DA” και “Niet”…..Πως εξηγείτε αυτό?)
Κρίμα που ο Nala ήρθε και δεν κατάφερε να μας βρει. Κατανοώ τον εκνευρισμό του μέχρι ένα σημείο. Καλό θα ήταν να ρωτούσε κάποιον σερβιτόρο, αλλά έτσι όπως άλλαζαν βάρδιες και με βάση την γενικότερη νοοτροπία τους πολύ πιθανόν πάλι να μην μας έβρισκε. Τέλος πάντων, πιστεύω ότι μπορεί να βρεθεί μια απλή λύση ώστε να αποφευχθούν παρόμοιες καταστάσεις σε επόμενες συναντήσεις.

lifesea
12-07-2007, 11:09
πεστα ρε Εφη...γκρινια γκρινια....

mastrokostas
12-07-2007, 11:10
Που είσαι Γιώργο ,θα με φανε μόνο !Και έκανα την επανάσταση χτες το βράδυ σαν νέος Ge Guevara , αλλά αυτές απομόνωσαν μόνο το βάρα.....και έχουν και βαρύ χέρι ,Γιώργο !

nala
12-07-2007, 11:14
nomizo oti katalaba pou kathosastan, ego prospthisa , den mas mas bgike, e ti na po, as eine kalitera tin epomeni fora....

kai gia tous serbitorous pou lete, den rotisa an kserei pou eine ta paidia apo to naytilia.gr, alla rotisa ekei ena pitsiriko oti exo rantevou me mia parea giro sta 8-10 atoma, pou omos den tous ksero,mipos tou eixan afisei kana minima. mou eipe oxi kai an eine kati tha sou po. den mou eipe tipota. kai ton ksanarotisa meta apo ligo alla tipota.

e ti na kano kai ego, efiga

sonia24
12-07-2007, 11:20
μην αγχωνεσαι nala!!!!! την επομενη φορα θα δεις!!! θα εχει dress code, ντυμενοι ολοι ναυτακια!!!! :D

mastrokostas
12-07-2007, 11:21
nomizo oti katalaba pou kathosastan, ego prospthisa , den mas mas bgike, e ti na po, as eine kalitera tin epomeni fora....

kai gia tous serbitorous pou lete, den rotisa an kserei pou eine ta paidia apo to naytilia.gr, alla rotisa ekei ena pitsiriko oti exo rantevou me mia parea giro sta 8-10 atoma, pou omos den tous ksero,mipos tou eixan afisei kana minima. mou eipe oxi kai an eine kati tha sou po. den mou eipe tipota. kai ton ksanarotisa meta apo ligo alla tipota.

e ti na kano kai ego, efiga
Ώστε έτσι ο πιτσιρικάς !Παμε όλοι το βράδυ για καφέ πάλι !Εγώ θα σβήσω τα φώτα ,και ο πιτσιρικάς δικό σου Νίκο !!Νέο Guantanamo θα το κάνουμε !!
Την άλλη φορά με τατουάζ μήνυμα στην φάτσα του πιτσιρικά !

nala
12-07-2007, 11:37
kala ola, alla na sas kano mia erotisi??? kaneis de me eide??? pou girnaga giro giro??

oso gia tous serbitorous aytous poli tha hthela na tous erixan ena xeri ksilo, oxi mono giati den me boithisan extes, alla genika gia to stil tous, nomizoun oti exoun piasei ton papa apo ta a....dia, kai se antimetopizoun les kai eise kounoupi.....

tin brisko me aytous kamia fora kanoume eterika trapezia(megaloi pelates diladi) kai trexoun ..... kai to fxaristieme poli...

tintin
12-07-2007, 11:42
Πάντως υπήρξαν και ειλικρινείς χαιρετισμοί όταν έφυγαν κάποιοι πρώτοι:
- Γεια και χάρηκα που σε γνώρισα Γιάννη .
Τα δυο νέα πρόσωπα ήμουν εγώ και Γιάννης. Εγώ λόγο του ύψους μου 1,45 η δεν φαινόμουν η δεν χάρηκε ? Ποιος ξέρει !


Φίλε Mastrokosta, και γω χάρηκα που σε γνώρισα από κοντά. Πάντα χαίρομαι όταν γνωρίζω ανοιχτόμυαλους και νεανικούς ανθρώπους. Και το νεανικός δεν αφορά τόσο την ηλικία αλλά περισσότερο την διάθεση και την νοοτροπία απέναντι στη ζωή.

tintin
12-07-2007, 11:44
εγω απολειεται να ημουν γιατι δε θυμομουν το ονομα του Γιαννη, ας με συγχωρεσει!!!!!! αλλα δε συγκρατω ευκολα ονοματα με την πρωτη...

Sonia, νομίζω πως έχουμε κάτι κοινό και εγώ με τα ονόματα δεν τα πάω καλά. :)

Petros
12-07-2007, 12:00
Nala kapoion eidame na trigyrizei se kapoia fasi, alla meta epairne kati tilephona sto kinito k thewrisame oti aplws psaxnei tin parea tou...

Next time pm gia antallagi tilephonwn.

Oi gynaikes se emena k oi antres sti sonia.-

nala
12-07-2007, 12:05
loipon mias kai katalaba pia parea istan. esi pios isouna, kai sonia pia htan... gia na kseroume se pia gineka tha milame....

(den pira thlefono kanenan) ara den eimoun ego....

ti egine re gamoto toso asimantos eime den me blepei kaneis??? mpou xou xou :confused:

Petros
12-07-2007, 12:08
Της μιλησα κ υποσχεθηκε να βαλει φωτο της στο συγκεκριμενο θεμα.

Σε εμενα ολα τα pm για τηλεφωνα οσον αφορα τις συναντησεις, πλακα εκανα για τη Σονια.

lifesea
12-07-2007, 12:31
Της μιλησα κ υποσχεθηκε να βαλει φωτο της στο συγκεκριμενο θεμα.

Σε εμενα ολα τα pm για τηλεφωνα οσον αφορα τις συναντησεις, πλακα εκανα για τη Σονια.
και που ξερουμε εμεις εαν δεν αρχισεις τις φαρσες εε???

ΜΦΧ.

sonia24
12-07-2007, 12:51
και που ξερουμε εμεις εαν δεν αρχισεις τις φαρσες εε???

ΜΦΧ.


ολα δικα του τα θελει ο εγωιστης, ασε και τιποτα σε μας. λοιπον, μιας και ειμαι πιτσιρικα δεχομαι να μιλαω με ατομα μεχρι των 22 ετων!!

sonia24
12-07-2007, 13:00
ολα δικα του τα θελει ο εγωιστης, ασε και τιποτα σε μας. λοιπον, μιας και ειμαι πιτσιρικα δεχομαι να μιλαω με ατομα μεχρι των 22 ετων!!


ελα θεμα το καναμε...λοιπον, ο Πετρος ειναι υπεθυνος για τη συγκεντρωση και την επιοινωνία των ατομων μεταξυ τους. οποιος δεν εχει δωσει ενα κινητο ετσι ωστε να εντοπιστει αμεσα, η ευθυνη ειναι δικη του.

εμενα μη με ανακατευετε (εκτος και θελετε καποια προβλεψη..):p

nala
12-07-2007, 13:00
eos 22 ?????

apo 0 evs 22 h apo 100 evs 22??

gia na ksero se pio group eime. se aytous pou tha sou milane h stous alous.!

sonia24
12-07-2007, 13:08
eos 22 ?????

apo 0 evs 22 h apo 100 evs 22??

gia na ksero se pio group eime. se aytous pou tha sou milane h stous alous.!


εσενα σε εχει δασκαλεψει κανενας απο εδω μεσα;;;; για να μην το παιξω και εγω lifesea και συμμαχησω την επομενη φορα για να βουτηξουμε κανεναν σε καμια πισινα... τι κοιτας το 24??? παραπλανητικο ειναι, ειναι ωραιος αριθμος!!!

nala
12-07-2007, 13:20
oxi den me exei daskalepsei kaneis kai epipleon xano thn ousia apo ayto pou sizitate. ego sfina mpika sth sizitisi.

alithia an to 24 eine paraplanitiko poso eine to pragmatiko??? siga mhn mas peis....

lifesea
12-07-2007, 13:24
για να επανελθουμε στη συναντηση...
που ειχαμε μεινει?

ΜΦΧ.

mastrokostas
12-07-2007, 13:27
για να επανελθουμε στη συναντηση...
που ειχαμε μεινει?

ΜΦΧ.
Ότι την κοπανήσατε νωρίς κυρία μου !
ΜΦΧ

efouskayak
12-07-2007, 13:34
Ότι την κοπανήσατε νωρίς κυρία μου !
ΜΦΧ

τσακα τσάκα μπήκε στο κόλπο ο mastrokostas χαχαχαχαχχαχαχαχα

lifesea
12-07-2007, 13:41
τσακα τσάκα μπήκε στο κόλπο ο mastrokostas χαχαχαχαχχαχαχαχα
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΗΡΘΑ...ΕΤΣΙ???

ΜΦΧ

mastrokostas
12-07-2007, 13:51
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΗΡΘΑ...ΕΤΣΙ???

ΜΦΧ
Ναι δεν έχουμε παράπονο .Να σαι καλά !Αλλά ξέρουμε και τον λόγο όμως !
Και ο λόγος ήταν.......................................Το μεζεδάκι !!
ΜΦΧ

efouskayak
12-07-2007, 14:02
Ναι δεν έχουμε παράπονο .Να σαι καλά !Αλλά ξέρουμε και τον λόγο όμως !
Και ο λόγος ήταν.......................................Το μεζεδάκι !!
ΜΦΧ

οπα ποιο μεζεδάκι ρε παιδιά ???????????????
πείτε μου και μένα που το έχασα !!!!!!!!!!

lifesea
12-07-2007, 14:11
xe xe xe xe
την ωρα που εφτασα ειχε μεζεδακι...
ΜΦΧ

efouskayak
12-07-2007, 14:16
xe xe xe xe
την ωρα που εφτασα ειχε μεζεδακι...
ΜΦΧ

Ο πέτρος χλαπάκιαζε?
Ωραίος είναι αυτός ρε ... έφαγε ήπιε το καφεδακι του την είχε αράξει και με τις δύο κοπέλες μας αγκαλιά στον καναπέ ... ωραία εικόνα Πέτρο μπράβο μπράβο !!!!!!!

lifesea
12-07-2007, 14:22
Ο πέτρος χλαπάκιαζε?
Ωραίος είναι αυτός ρε ... έφαγε ήπιε το καφεδακι του την είχε αράξει και με τις δύο κοπέλες μας αγκαλιά στον καναπέ ... ωραία εικόνα Πέτρο μπράβο μπράβο !!!!!!!
εισαι μεγαλη γατα τελικα...:p (ΥΔΡΟΧΟΑΡΑ)

Petros
12-07-2007, 14:32
και που ξερουμε εμεις εαν δεν αρχισεις τις φαρσες εε???

ΜΦΧ.

Ναι αλλη δουλεια δεν εχω να κανω και θα κανω φαρσες στον κοσμο.

Petros
12-07-2007, 14:33
ελα θεμα το καναμε...λοιπον, ο Πετρος ειναι υπεθυνος για τη συγκεντρωση και την επιοινωνία των ατομων μεταξυ τους. οποιος δεν εχει δωσει ενα κινητο ετσι ωστε να εντοπιστει αμεσα, η ευθυνη ειναι δικη του.

εμενα μη με ανακατευετε (εκτος και θελετε καποια προβλεψη..):p

Οχι δε θελουμε προβλεψη...χαχαχα

Petros
12-07-2007, 14:35
xe xe xe xe
την ωρα που εφτασα ειχε μεζεδακι...
ΜΦΧ

Ουτε που θυμασαι τι ειναι το μεζεδακι ουτε καταλαβες τι λεει ο Κωστας. Και ναι προλαβαμε πριν τις 8 και τσιμπησαμε κατι ελαφρυ. 8 παρα 5 μαζεψτε τα ολα γρηγορα...

Petros
12-07-2007, 14:36
Ο πέτρος χλαπάκιαζε?
Ωραίος είναι αυτός ρε ... έφαγε ήπιε το καφεδακι του την είχε αράξει και με τις δύο κοπέλες μας αγκαλιά στον καναπέ ... ωραία εικόνα Πέτρο μπράβο μπράβο !!!!!!!

Μου εχετε βγαλει το ονομα αδικως. Τι θα νομιζει ο κοσμος για μενα?

lifesea
12-07-2007, 14:37
Ουτε που θυμασαι τι ειναι το μεζεδακι ουτε καταλαβες τι λεει ο Κωστας. Και ναι προλαβαμε πριν τις 8 και τσιμπησαμε κατι ελαφρυ. 8 παρα 5 μαζεψτε τα ολα γρηγορα...
εγω καταλαβα...αλλα εριξα αλλου την συζητηση ;) ;)
καταλαβες Πετραν??? ;)

Petros
12-07-2007, 14:39
Πως ελισσεσαι σα χελι...Ποσα ξερεις εσυ...!!!

lifesea
12-07-2007, 14:41
Μου εχετε βγαλει το ονομα αδικως. Τι θα νομιζει ο κοσμος για μενα?
τι καλο παιδι που εισαι....:p :p :p

efouskayak
12-07-2007, 14:41
τι καλο παιδι που εισαι....:p :p :p

Μάλαμα σκέτο τώρα λέμε όχι αηδίες !!!!!!!!

lifesea
12-07-2007, 14:43
Μάλαμα σκέτο τώρα λέμε όχι αηδίες !!!!!!!!
πες πες κι' αλλα...
οχι τιποτε αλλο μην μας πεσει και σε μελαγχολια...

ΜΦΧ.

Petros
12-07-2007, 14:45
Φτανει ενταξει καλα ηταν.

mastrokostas
12-07-2007, 15:01
Φτανει ενταξει καλα ηταν.

Μου αρέσει που δεν θέλεις κιόλας ρε μπαγάσα !!
Εμένα μια γυναίκα μου έστειλε pm και μου γράφει ..Μαστροκώστα ,θα έρθεις να μου φτιάξεις την βρύση που στάζει . Εγώ τι να πω ..πες μου?? Και εσένα σε έχουν όλες οι γυναίκες στα πούπουλα και μιλάς κιόλας !

Petros
12-07-2007, 15:08
Το πολυ το κυριε ελεησον το βαριεται κ ο Θεος.

efouskayak
12-07-2007, 15:23
Μου αρέσει που δεν θέλεις κιόλας ρε μπαγάσα !!
Εμένα μια γυναίκα μου έστειλε pm και μου γράφει ..Μαστροκώστα ,θα έρθεις να μου φτιάξεις την βρύση που στάζει . Εγώ τι να πω ..πες μου?? Και εσένα σε έχουν όλες οι γυναίκες στα πούπουλα και μιλάς κιόλας !


Να της πείς οτι είσαι ηλεκτρολογος και όχι υδραυλικός για αρχή !!!!!!!! :p

mastrokostas
13-07-2007, 12:11
Με την πλάκα, παρέλειψα να σας πω, πως ήταν χαρά μου που σας γνώρισα efouskayak, sonia 24,lifsea, ευριδικη, petros, panagiotis,Nikos ,και tintin.
Είστε απίθανη παρέα και να ‘στε καλά .

sonia24
13-07-2007, 12:15
Με την πλάκα, παρέλειψα να σας πω, πως ήταν χαρά μου που σας γνώρισα efouskayak, sonia 24,lifsea, ευριδικη, petros, panagiotis,Nikos ,και tintin.
Είστε απίθανη παρέα και να ‘στε καλά .

1. Μιλας λες και δε θα ξαναβρεθουμε.
2. Το 24 μπορεις να μου πεις γιατι το κοτσαρεις;;;; γενικοτερη παρακληση και στους υπολοιπους. Απλα Σονια!

mastrokostas
13-07-2007, 12:29
1. Μιλας λες και δε θα ξαναβρεθουμε.
2. Το 24 μπορεις να μου πεις γιατι το κοτσαρεις;;;; γενικοτερη παρακληση και στους υπολοιπους. Απλα Σονια!
1)Φεύγει κόσμος για διακοπές ,και αν βρεθούμε πάλι, θα είναι φθινόπωρο.
2)Δεν ξέρω, έτσι το βαλα,η μάλλον το κοτσάριζα ! Sonia 24 Sonia 24 Sonia 24 Sonia 24 Sonia 24 Sonia 24 Sonia 24 Sonia 24 Sonia 24 Sonia 24.Κολησαν τα πλήκτρα .

evridiki
13-07-2007, 12:33
Το πολυ το κυριε ελεησον το βαριεται κ ο Θεος.


α..ρε Θεε..εσυ!!! :p:D

sonia24
13-07-2007, 12:35
Ο,τι και να κανεις εγω το 24 δεν το αλλαζω. θα το κανω και request στον captain για όσο καιρο παραμεινω εδω 24 θα λεει διπλα!!!!!!! :p

evridiki
13-07-2007, 12:37
Θέλετε να ακούσετε ένα ωραίο παραμύθι ;



Γιωργο την αλλη φορα προσοχη......αλλιως σε "μαζευουμε" απο καποιο σημειο και σε παμε στο σωστο μερος...;)

Τα λεμε την επομενη φορα....
Ωραιο παραμυθι!!!!!!!:D:D

evridiki
13-07-2007, 12:42
Κωστα και εγω χαρηκα για την γνωριμια και απο Σεπτεμβρη θα μας πεις απο κοντα περισσοτερα γεγονοτα και ιστοριες απο παλιοτερα.....

φυσικα οπως και ο Γιωργος μπορεις να γραφεις που και που και καμια ιστορια "παραμυθι"......;)

Τιν-τιν επισης χαρηκα για την γνωριμια....

efouskayak
13-07-2007, 13:03
Με την πλάκα, παρέλειψα να σας πω, πως ήταν χαρά μου που σας γνώρισα efouskayak, sonia 24,lifsea, ευριδικη, petros, panagiotis,Nikos ,και tintin.
Είστε απίθανη παρέα και να ‘στε καλά .

Και εμείς χαρήκαμε που σε γνωρίσαμε και όντως η επόμενη συνάντηση θα είναι .... μετά διακοπών !!!!!!! :p

tintin
13-07-2007, 13:50
Παιδιά, τι να σας πω? χάρηκα και εγω για την γνωριμία! Άλλωστε το ενστικτό μου με οδήγησε σε σας.
Οταν πρωτομπηκα στο μαγαζί και το ειδα γεμάτο, πελαγωσα λίγο και αναρωτιωμουν πως θα σας βρω. Πριν μπω στη διαδικασια να ρωτησω σερβιτορους κτλ. έκατσε 5 λεπτα, παρατηρησα τις παρέες που κάθονταν σε όλα τα τραπέζια,κυρίως γύρω από την πισίνα, ξεχώρισα τη δική σας, σας πλησίασα, σας χαιρέτισα και τα υπόλοιπα γνωστά...:)


Καλές διακοπές να έχετε, σε όποιο μέρος του κόσμου και αν επιλέξετε να πάτε (Jamaica, seychelles κτλ.)

sonia24
13-07-2007, 14:13
Να πω οτι και εγω χαρηκα και ηταν πολυ ωραια, αν και εκατσα λιγο και εφυγα πανω στα καλυτερα! αυτοι που θα πανε στα εξωτικά μερη να περασουν καλα...(βλπ.μοναδικα Πολιτικα Ευβοιας) τωρα οσο για τους αλλους που θα πανε σε Τζαμαικα και κατι τετοια μη τουριστικα-παραθεριστικα-κοινοτυπα μερη, τι να πω...δεν κοιτουσαν κατι αλλο εξω απο τα καθημερινα;;;

Petros
13-07-2007, 14:39
Ο,τι και να κανεις εγω το 24 δεν το αλλαζω. θα το κανω και request στον captain για όσο καιρο παραμεινω εδω 24 θα λεει διπλα!!!!!!! :p


Ακυρο το request. Το χει βαλει ο Νικος στο αυτοματο και καθε χρονο +1 στο νικ. Και μη λες κ πολλα για να μη στο κανουμε + 2. Τελος.-

Petros
13-07-2007, 14:40
α..ρε Θεε..εσυ!!! :p:D

Ετυχε να συμπιπτει η εκφραση, δε το εκανα επιτηδες χαχαχα

Petros
13-07-2007, 14:42
Γιωργο την αλλη φορα προσοχη......αλλιως σε "μαζευουμε" απο καποιο σημειο και σε παμε στο σωστο μερος...;)

Τα λεμε την επομενη φορα....
Ωραιο παραμυθι!!!!!!!:D:D

Θα εχει τηλεφωνο την επομενη φορα δεν ξεφευγει με ιστοριες χαχαχα.

evridiki
13-07-2007, 14:42
Μα καλα ποιοι πανε σε τετοια μερη ? τι να πω, τι να πω.....εγω παντως προτιμω την Ελλαδιτσα μας....:cool: και εχω ηδη στο προγραμμα Μυκονο, Χιο, Λιμνη ΠΛαστηρα και μετα ισως Ροδο η' και καπου αλλου....Ιμπιζα.....:D

Αν δεν κανω λαθος και αυτο ελλαδα δεν ειναι?:D:D

Petros
13-07-2007, 14:43
Παιδιά, τι να σας πω? χάρηκα και εγω για την γνωριμία! Άλλωστε το ενστικτό μου με οδήγησε σε σας.

Οταν πρωτομπηκα στο μαγαζί και το ειδα γεμάτο, πελαγωσα λίγο και αναρωτιωμουν πως θα σας βρω. Πριν μπω στη διαδικασια να ρωτησω σερβιτορους κτλ. έκατσε 5 λεπτα, παρατηρησα τις παρέες που κάθονταν σε όλα τα τραπέζια,κυρίως γύρω από την πισίνα, ξεχώρισα τη δική σας, σας πλησίασα, σας χαιρέτισα και τα υπόλοιπα γνωστά...:)



Καλές διακοπές να έχετε, σε όποιο μέρος του κόσμου και αν επιλέξετε να πάτε (Jamaica, seychelles κτλ.)


Βγαζαμε ματι δηλαδη? Σε ειδα κ εγω που ψαχνοσουνα, λεω αυτος δικος μας ειναι. (Ωχ θα τα ακουσει ο nala και θα του ρθει ο θυμος παλι...:D)

nala
13-07-2007, 14:45
Βγαζαμε ματι δηλαδη? Σε ειδα κ εγω που ψαχνοσουνα, λεω αυτος δικος μας ειναι. (Ωχ θα τα ακουσει ο nala και θα του ρθει ο θυμος παλι...:D)


to akousa !!!

Petros
13-07-2007, 14:45
Απαντησα σε ολα? (κ ας μην επρεπε χαχα). Τερμα το ευχαριστω διαλειμμα για μενα μπας κ φυγω στην ωρα μου Παρασκευιατικα.

Friday I'm in love lalalala.

Petros
13-07-2007, 14:46
to akousa !!!

Μα πως? Αφου το ειπα σιγα χεχεχε (το βαρεθηκα το χαχα).

nala
13-07-2007, 14:48
Μα πως? Αφου το ειπα σιγα χεχεχε (το βαρεθηκα το χαχα).

mou to eipe o serbitoros.....

sonia24
13-07-2007, 14:49
Ανυπομονω για την επομενη συναντηση! Σε θαλασσα αυτη τη φορα. Lifesea θα χρειαστω τη βοηθεια σου. Δειξε συμπαρασταση σε παρακαλω!!! :p

Petros
13-07-2007, 14:54
Σονια 26 συνελθε που θελεις κ θαλασσα. Δεν φτανει που πριν 3 χρονια που μπηκες ειχες το Σονια 24 κ ακομα δεν αλλαξε, μιλας κιολας.

sonia24
13-07-2007, 14:59
Σονια 26 συνελθε που θελεις κ θαλασσα. Δεν φτανει που πριν 3 χρονια που μπηκες ειχες το Σονια 24 κ ακομα δεν αλλαξε, μιλας κιολας.


καλα δεν ντρεπεσαι;;;; τι συκοφαντιες ειναι αυτες;;;; καλα καλα δεν εχω πατησει τα 24, να μου κανεις τη χαρη! σε λιγο θα μου πεις οτι στη συναντηση επρεπε να ειχα παραγγειλει χαμομηλακι! (δε θα το γλιτωσω το εγκεφαλικο...απαιτω να αποκατασταθει το ονομα μου)

Petros
13-07-2007, 15:03
:cool:Η Σονια ειναι 24 (υποχωρηση):cool:

Petros
13-07-2007, 15:04
mou to eipe o serbitoros.....

Αυτος δεν εδινε του αγγελου του (πελατη του) νερο ηθελες να σου πει κιολας?

sonia24
13-07-2007, 15:04
:cool:Η Σονια ειναι 24 (υποχωρηση):cool:

οχι ακομα....δεν τα εχω πατησει!!!!

Petros
13-07-2007, 15:07
Ελα μη τα θες κ ολα δικα σου Σονια 23,992.

sonia24
13-07-2007, 15:09
Ελα μη τα θες κ ολα δικα σου Σονια 23,992.

ειδες;; δεν ειναι καλυτερο αυτο;;; ακουγεται πιο μελωδικα, ασε που χτυπαει και ωραια στο ματι!!:cool: και ξανα: επιφυλασσομαι να κερασω την επομενη φορα ο,τι παρει ο Πετρος (σε λογικα πλαισια) επειδη ειπε την αληθεια και με απεκατεστησε.

lifesea
13-07-2007, 15:34
Μα πως? Αφου το ειπα σιγα χεχεχε (το βαρεθηκα το χαχα).
...χμμμμ
ΜΦΧ.

lifesea
13-07-2007, 15:37
ειδες;; δεν ειναι καλυτερο αυτο;;; ακουγεται πιο μελωδικα, ασε που χτυπαει και ωραια στο ματι!!:cool: και ξανα: επιφυλασσομαι να κερασω την επομενη φορα ο,τι παρει ο Πετρος (σε λογικα πλαισια) επειδη ειπε την αληθεια και με απεκατεστησε.
SONIAAAAAA....του αρεσει η βουτια στη θαλασσαααα (ξερεις ε πριν το καταλαβει;) )

χε χε χε χε χε

sonia24
13-07-2007, 15:38
SONIAAAAAA....του αρεσει η βουτια στη θαλασσαααα (ξερεις ε πριν το καταλαβει;) )

χε χε χε χε χε

εντελως τυχαια εσυ απο δεξια και εντελως τυχαια εγω απο αριστερα! φυσικα οι υπολοιποι εντελως τυχαια δεν εχουν δει τιποτα...;)

lifesea
13-07-2007, 15:41
εντελως τυχαια εσυ απο δεξια και εντελως τυχαια εγω απο αριστερα! φυσικα οι υπολοιποι εντελως τυχαια δεν εχουν δει τιποτα...;)
ετσι ετσι...
νομιζει οτι κανουμε πλακα....οταν θα συμβει ομως θα γελαμε για πολυ καιρο...
χε χε χε χε χε

Παναγιώτης
13-07-2007, 15:55
οχι ακομα....δεν τα εχω πατησει!!!!



Ελα μη τα θες κ ολα δικα σου Σονια 23,992.

Από τις 20-4-1983 (καλά να πάθεις αφού έβαλες την ημερομηνία γέννησης) μέχρι σήμερα 13-7-2007 (Παρασκευή και 13) έχουν περάσει 24 χρόνια, 2 μήνες και 23 μέρες. Δηλαδή 24,23 χρόνια, δηλαδή Sonia24+ δε θα αλλάξουμε την αριθμητική για να το πάιζεις μικρούλα :p:D

Πάντως πολύ χάρηκα που δεν επιφυλάχτηκες και ήρθες.:D

Και πολύ χάρηκα που γνώρισα το Mastrokosta (περιμένουμε τις ιστορίες σου στο φόρουμ) και τον tintin και ελπίζω να τους ξαναδόυμε όπως και να μπορέσει νά μας βρει ο nala και να έρθει ο GiorgosS.

sonia24
13-07-2007, 15:59
νομιζω οτι μετα απο αυτο τον εξευτελισμο μπορω να αυτοκτονησω...

Παναγιώτης
13-07-2007, 16:05
Σιγά μην αυτοκτονήσεις επειδή σε πειράζουμε ;)
Δηλαδή εγώ που είμαι 34+ :( τι πρέπeι να κάνω να αυτοπυρποληθώ στο Σύνταγμα;;; :D

sonia24
13-07-2007, 16:15
Σιγά μην αυτοκτονήσεις επειδή σε πειράζουμε ;)
Δηλαδή εγώ που είμαι 34+ :( τι πρέπeι να κάνω να αυτοπυρποληθώ στο Σύνταγμα;;; :D

μη μου βαζεις ιδεες.......:p

Παναγιώτης
13-07-2007, 16:19
Αν είναι να στεναχωριέσαι κάτι θα κάνουμε:

Από τις 20-4-1983 (καλά να πάθεις αφού έβαλες την ημερομηνία γέννησης) μέχρι σήμερα 13-7-2007 (Παρασκευή και 13) έχουν περάσει 24 χρόνια, 2 μήνες και 23 μέρες. Δηλαδή 24,23 χρόνια...

... αφαιρείται 5% λόγω περιόδου εκπτώσεων:
24,23 - 1.21= 23.01
Sonia24 όπερ έδει δέιξε
Ευχαριστημένη;;;

sonia24
13-07-2007, 16:22
Αν είναι να στεναχωριέσαι κάτι θα κάνουμε:

... αφαιρείται 5% λόγω περιόδου εκπτώσεων:
24,23 - 1.21= 23.01
Sonia24 όπερ έδει δέιξε
Ευχαριστημένη;;;


τωρα μπορω να πω οτι ηρθε η καρδια στη θεση της...νοιωθω ανθρωπος...ξανα!!!;)

sonia24
13-07-2007, 16:32
Φανταστείτε τι υστερίες θα έχουμε όταν πατήσει τα 40.
Η νύχτα του Αγίου βαρθολομαίου....

αν μια γυναικα δε μεινει για μια δεκαετια στα 40...δεν περναει στα 41!!!!! :D

Petros
13-07-2007, 16:55
SONIAAAAAA....του αρεσει η βουτια στη θαλασσαααα (ξερεις ε πριν το καταλαβει;) )

χε χε χε χε χε

Αντε παλι τα ιδια...Βρηκες κ συμμαχο τωρα. Αλλα τι συμμαχος ειναι αυτος 24 κ κατι δεκαδικα (ψιλα).

Petros
13-07-2007, 16:56
Από τις 20-4-1983 (καλά να πάθεις αφού έβαλες την ημερομηνία γέννησης) μέχρι σήμερα 13-7-2007 (Παρασκευή και 13) έχουν περάσει 24 χρόνια, 2 μήνες και 23 μέρες. Δηλαδή 24,23 χρόνια, δηλαδή Sonia24+ δε θα αλλάξουμε την αριθμητική για να το πάιζεις μικρούλα :p:D

Πάντως πολύ χάρηκα που δεν επιφυλάχτηκες και ήρθες.:D

Και πολύ χάρηκα που γνώρισα το Mastrokosta (περιμένουμε τις ιστορίες σου στο φόρουμ) και τον tintin και ελπίζω να τους ξαναδόυμε όπως και να μπορέσει νά μας βρει ο nala και να έρθει ο GiorgosS.

Σονια - Απατη 24 το νεο της νικ.

lifesea
13-07-2007, 17:03
Αντε παλι τα ιδια...Βρηκες κ συμμαχο τωρα. Αλλα τι συμμαχος ειναι αυτος 24 κ κατι δεκαδικα (ψιλα).
εγω μηδενισα και μετραω απο 1 παλι :p

Petros
13-07-2007, 17:18
Μονη θα μεινεις στο συγκεκριμενο μετρημα (καταστρατηγηση οοοοοοοοοοοολων των μαθηματικων νομων...)

ΜΦΧ.

efouskayak
13-07-2007, 19:40
Μου φαίνεται σας άρεσε πάρα πολυ η συνάντηση.... ο λαός ζητάει και δευτερή? ή θέλετε να το αφήσουμε όντως για όταν ανοίξουν τα σχολεία:confused:

Οχι τίποτα άλλο πεθαίνω να δώ τον Πέτρο ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ στην θάλασσα !!!!!!! Εδώ έχει δημιουργηθεί ολόκληρο κίνημα... επίσης στην επόμενη δεν θα μας χάσει κανείς... θα έχω πανό ΠΕΤΑΧΤΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ επίσης ίσως φανείτε τυχεροί και ακούσετε και ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΟΟΟΟΟΟΟΠ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΟΟΟΟΟΟΠ και μετά ένα ΜΠΛΟΥΜ !!!

για πάν ενδεχόμενο σημειώστε το κάπου, πάρτε και ένα κινητό για καλό και για κακό...

υ.γ Ο Νίκος τί ώρα ήρθε?????????????????????????????????????????????? ????????????????????????

Petros
13-07-2007, 20:27
O petros tha leipei apo tin epomeni gia na mathete
xxaxaxaxaa

O nikos oute pou thimamai ti wra irthe. Eixa katevasei idi 3 sampoukes

efouskayak
13-07-2007, 20:32
O petros tha leipei apo tin epomeni gia na mathete
xxaxaxaxaa

O nikos oute pou thimamai ti wra irthe. Eixa katevasei idi 3 sampoukes

μήπως τις έχεις κοπανίσει και τώρα ?????????
γιατί γραφεις greeklish?????
ωραίο παράδειγμα μπράβο σου.

και για να ξέρεις δεν ωφελεί να κρύβεσαι... να είσαι παληκάρι όπως θα έλεγε και ο giorgoss :D

Petros
13-07-2007, 20:53
MMM σιγα το παραδειγμα το Γιωργο (χαχαχα).

Γραφω βιαστικα γιατι εχω κ κατι δουλειες στο πισι.

Κατα τις 12 θα αρχισω το κοπανημα.

efouskayak
13-07-2007, 21:32
MMM σιγα το παραδειγμα το Γιωργο (χαχαχα).

Γραφω βιαστικα γιατι εχω κ κατι δουλειες στο πισι.

Κατα τις 12 θα αρχισω το κοπανημα.

Εγώ αισιοδοξώ κατα τις 12 να βλέπω το 2ο όνειρο αλλα χλωμό το βλέπω :(

Maroulis Nikos
16-07-2007, 21:28
υ.γ Ο Νίκος τί ώρα ήρθε?????????????????????????????????????????????? ????????????????????????

κατά τις 22:30 απλά έφαγα ήτα με το παρκάρισμα.

Maroulis Nikos
16-07-2007, 21:32
Μα καλα ποιοι πανε σε τετοια μερη ? τι να πω, τι να πω.....εγω παντως προτιμω την Ελλαδιτσα μας....:cool: και εχω ηδη στο προγραμμα Μυκονο, Χιο, Λιμνη ΠΛαστηρα και μετα ισως Ροδο η' και καπου αλλου....Ιμπιζα.....:D

Αν δεν κανω λαθος και αυτο ελλαδα δεν ειναι?:D:D

καλά δουλεύεις ή κάνεις μόνο διακοπές ?

Maroulis Nikos
16-07-2007, 21:38
Για τις συναντήσεις μας να μην δημιουργηθεί αντίστοιχο πρόβλημο δημιουργήσαμε μία ξεχωρίστή τηλεφωνική γραμμή όπου θα μπορείτε να επικοινωνήτε αλλά και να ενημερώστε για τις συναντήσεις μας event κ.ο.κ.
Αντίστοιχα θα μπορείτε να στέλνετε sms για άμεση λύση προβλημάτων και καθοδήγηση στην ιστοσελίδα μας.
Η ανακοίνωση του νουμερου θα γίνει τις επόμενες μέρες.

efouskayak
16-07-2007, 21:39
κατά τις 22:30 απλά έφαγα ήτα με το παρκάρισμα.

μαλλον την δική μου θέση πήρες όταν εφευγα !!!!!!! :D

Maroulis Nikos
16-07-2007, 21:41
μαλλον την δική μου θέση πήρες όταν εφευγα !!!!!!! :D


αν δεν ήταν επηρεασμένος ο Πέτρος απο τα ποτά που είχε πιεί μόλις είχες φύγει μου είπε.

Petros
16-07-2007, 22:44
Για τις συναντήσεις μας να μην δημιουργηθεί αντίστοιχο πρόβλημο δημιουργήσαμε μία ξεχωρίστή τηλεφωνική γραμμή όπου θα μπορείτε να επικοινωνήτε αλλά και να ενημερώστε για τις συναντήσεις μας event κ.ο.κ.
Αντίστοιχα θα μπορείτε να στέλνετε sms για άμεση λύση προβλημάτων και καθοδήγηση στην ιστοσελίδα μας.
Η ανακοίνωση του νουμερου θα γίνει τις επόμενες μέρες.

Απογορευονται ρε Νικο οι ροζ γραμμες στα φορουμ. 'Καλησπερα σας. Ειμαστε το ναυτιλια κ υποσχομαστε στη συναντηση να περασετε τρελες στιγμες που θα σας μεινουν αξεχαστες' (σαν ιδεα στο τραπεζι απλα το ριχνω...οχι?...καλα ντε μη βαρατε...)

Maroulis Nikos
16-07-2007, 22:47
Απογορευονται ρε Νικο οι ροζ γραμμες στα φορουμ. 'Καλησπερα σας. Ειμαστε το ναυτιλια κ υποσχομαστε στη συναντηση να περασετε τρελες στιγμες που θα σας μεινουν αξεχαστες' (σαν ιδεα στο τραπεζι απλα το ριχνω...οχι?...καλα ντε μη βαρατε...)

Είπα πουθενά ότι θα είναι γραμμή 090...

Petros
16-07-2007, 22:48
Οχι καπετανιε παρανοησα...(τα κεφαλια μεσα)

efouskayak
16-07-2007, 23:06
Νίκο πές μας και ποιος θα απαντάει το τηλέφωνο :confused:(Ο ΠΕΤΡΟΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ) !!!!!!!!

Maroulis Nikos
16-07-2007, 23:10
Νίκο πές μας και ποιος θα απαντάει το τηλέφωνο :confused:(Ο ΠΕΤΡΟΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ) !!!!!!!!

Μόνο sms θα λειτουργούν ;)
θα λαμβάνει και θα στέλνει .

efouskayak
16-07-2007, 23:19
Μόνο sms θα λειτουργούν ;)
θα λαμβάνει και θα στέλνει .

φτου γαμώτο :p;)

Petros
17-07-2007, 13:55
:cool:Ποιος θα λαμβανει κ ποιος θα στελνει? Ρομποτ ειναι αυτο το τηλεφωνο???????????????:cool: