PDA

Επιστροφή στο Forum : Ξανα μαζι!



evridiki
03-12-2012, 20:53
Καλως να βρεθουμε και παλι ολοι...
Μετα απο μια μεγαλη απουσια του γνωστου και αγαπημενου φορουμ του ναυτιλια, να και παλι λιγο πριν το νεο ετος!

Ειναι φυσικα η εποχη που οι αγωνες σταματανε η' εχουν ηδη σταματησει αλλα ευκαιρεια να γνωριστουμε απο κοντα και να πρετοιμαστουμε για την νεα σεζον! Οσοι ασχολουνται ενεργα με την ιστιοπλοια, οσοι οχι και οσοι ενδιαφερονται να ξεκινησουν ειναι η καταλληλη εποχη για επαφες και γνωριμιες στον χωρο. Ως γνωστο η ιστιοπλοια ειναι ενα χομπυ που συνδυαζει την αγαπη για την θαλασσα και την ωραια παρεα μαζι. Με χαρα να βρεθουμε και παλι σε καποια συντομη συναντηση μας...:fat:

Καλο μηνα κιολας και ευχομαι ολοι να ειμαστε καλα!

evridiki
07-12-2012, 11:50
Μια πολυ καλη ευκαιρεια να βρεθουμε την ερχομενη Τεταρτη (12-12-2012) στην συναντηση του nautilia.gr!
Θα χαρουμε να γνωρισουμε νεα μελη αλλα και να δουμε, μετα απο καιρο, παλιους φιλους ιστιοπλους και λατρεις του αθληματος! :fat:

jerry_p
08-12-2012, 11:46
Ευριδίκη μου έχετε λείψει όλοι οι γνωστοί ..... και εσύ προσωπικά φυσικά, χεχε.
Καλοτάξιδη η σελίδα, της ιστιοπλοικής γωνιάς συμπεριλαμβανομένης, μετά τον νέο απόπλου, ...
Ελπίζω να σας δω με πρώτη ευκαιρία, αν και για το πρώτο ραντεβού, που αναφέρεις, δεν νομίζω να τα καταφέρω ....

Παναγιώτης
08-12-2012, 12:31
Τώρα που χειμώνιασε και δυσκολεύουν οι εξορμήσεις ευκαιρία εδώ να ανταλλάξουμε απόψεις για τη συντήρηση του σκάφους αλλά και να ανταλλάξουμε εμπειρίες.

evridiki
08-12-2012, 22:24
Καλως σας βλεπω Jerry και Παναγιωτη! Μου λειψατε...ευκαιρεια για συζητησεις, συναντησεις και μελλοντικα ιστιοπλοικα ταξιδια...Και απο κοντα συντομα...:fat:

Κουμπαρος
10-12-2012, 10:52
Έπρεπε να πέσει το σύστημα για να ξαναεμφανιστεί ο Jerry_p!!!!!!!
Καλωσόρισες πίσω φίλε.
Ας δώσουμε λίγη ώθηση στην φθίνουσα ιστιοπλοία τώρα που μαζευτήκαμε περισσότεροι...

evridiki
10-12-2012, 13:39
Καλημερα Κουμπαρε! Λιγα γεγονοτα αθλητικα λογω εποχης αλλα τελειος καιρος για κουβεντα! Και μην ξεχνας...οποτε ερθεις, ενημερωσε.

Καλη εβδομαδα σε ολους!

Κουμπαρος
10-12-2012, 14:09
Καλημερα Κουμπαρε! Λιγα γεγονοτα αθλητικα λογω εποχης αλλα τελειος καιρος για κουβεντα! Και μην ξεχνας...οποτε ερθεις, ενημερωσε.

Καλη εβδομαδα σε ολους!


Τον τελευταίο καιρό (επειδή έχω το σκάφος στο νερό ακόμη) ασχολούμαι με το άθλημα του...ψαρέματος παλαμίδας (είναι κρίση τώρα, που να αγοράζουμε ψάρι!). Σύντομα όμως πρέπει να ασχοληθώ και με το άθλημα της συντήρησης.
Καλή βδομάδα σε όλους.

evridiki
12-12-2012, 09:28
Τον τελευταίο καιρό (επειδή έχω το σκάφος στο νερό ακόμη) ασχολούμαι με το άθλημα του...ψαρέματος παλαμίδας (είναι κρίση τώρα, που να αγοράζουμε ψάρι!). Σύντομα όμως πρέπει να ασχοληθώ και με το άθλημα της συντήρησης.
Καλή βδομάδα σε όλους.

H συντηρηση οταν εχει και σχετικα καλο χειμωνιατικο καιρο ειναι οτι πρεπει...Αλλα και το ψαρι πλεον κατ' ευθειαν απο την θαλασσα και οχι απο τον παγκο ειναι πιο...οικονομικο! :) Μπορουμε να δουμε και τι ψαρια εχει η θαλασσα εκει! Θα πρεπει να καταχωρηθει στο αθλημα του ψαρεματος ομως...:)
Καλημερα!