PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΑΡΚΙΝΚ ΣΚΑΦΩΝ



genik
10-07-2007, 00:46
Μπορεί να μου προτείνει κανείς από την πλευρά αυτή (Ραφήνα) τίποτα καλά πάρκινγκ σκαφών? Γενικά που θα βρώ λίστα με τα πάρκινγκ?
thanx

dimmihel
10-07-2007, 15:34
Δεν λέμε parking γιατί δεν μας αρέσει, δεν είναι "ναυτικό"... ;)

Asterias
10-07-2007, 15:38
Γεια χαρά genik,καλώς ήλθες.

Υπάρχουν 1-2 στη Λεωφ. Μαραθώνος από Ραφήνα προς Νέα Μάκρη.Λίστα δεν ξέρω εαν μπορείς να βρείς κάπου...

genik
10-07-2007, 15:46
Δεν λέμε parking γιατί δεν μας αρέσει, δεν είναι "ναυτικό"... ;)
Α ναί έχεις δίκιο φίλε μου, να το πώ κατάλλυμα τότε?


Γεια χαρά genik,καλώς ήλθες.
Υπάρχουν 1-2 στη Λεωφ. Μαραθώνος από Ραφήνα προς Νέα Μάκρη.Λίστα δεν ξέρω εαν μπορείς να βρείς κάπου...
Μέσα στη Ραφήνα, που υπάρχουν? Καθώς επίσης και καλή γλύστρα?

Asterias
10-07-2007, 16:12
Μέσα στη Ραφήνα δεν θυμάμαι κάτι. Πάντως το ένα είναι γυρω στα 10χλμ από το λιμάνι της Ραφήνας.

Η γλίστρα που θυμάμαι είναι όπως κοιτάς το λιμάνι από στεριά, στα αριστερά και είναι πολύ καλή και με αρκετά μικρή κλίση, υπάρχει και άλλη μια στα δεξιά του λιμανιού που δεν θυμάμαι καθόλου πως είναι. Επίσης αν υπάρχει τζιπάκι, αρκετοί τα ρίχνουν και από μια παραλία, με όσες δυσκολίες μπορεί να συνεπάγεται αυτό...

genik
10-07-2007, 18:00
10χλμ.! τόσο πολύ? δηλαδή άμα θες να σου ρίξουνε το σκάφος πόσα πληρώνεις? εκτός και εάν δεν στο ρίχνουν στη Ραφήνα και έχει εκεί κοντά στο "πάρκινγκ" κάποια γλύστρα!

kouklentes
29-08-2007, 13:09
ΤΩΡΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟΣ ΧΩΡΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΑΝ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑ(ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ)ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΕ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟ