PDA

Επιστροφή στο Forum : Παχαλινές Ευχές 2007



efouskayak
02-04-2007, 07:50
Καλημέρα

μπήκαμε στην εβδομάδα των Παθών, ασχέτως νηστείας, προσευχής και θρησκευτικής κατάνιξης;) καταλήγει αυτή η εβδομάδα σε ενα ωραιότατο 4ήμερο για αρκετούς :D θα φύγετε? και για που?

Εγώ αααααααααααααααααν πέσει ο πυρετός που ταλαιπωρεί το μικρουλάκι μου (ΑΚΟΜΑ) θα αναχωρήσω για τα Πολιτικά Ευβοίας στο γνωστό πια προορισμό μου :p

Εσεις για που :confused:

sonia24
02-04-2007, 09:13
Καλημέρα

μπήκαμε στην εβδομάδα των Παθών, ασχέτως νηστείας, προσευχής και θρησκευτικής κατάνιξης καταλήγει αυτή η εβδομάδα σε ενα ωραιότατο 4ήμερο για αρκετούς :D θα φύγετε? και για που?

Εγώ αααααααααααααααααν πέσει ο πυρετός που ταλαιπωρεί το μικρουλάκι μου (ΑΚΟΜΑ) θα αναχωρήσω για τα Πολιτικά Ευβοίας στο γνωστό πια προορισμό μου

Εσεις για που

καλημερα!! για κορινθο. εκει ειναι το πατρικο μου, επομενως οικογενειακα αρνι και κοκορετσι οπως καθε χρονο!!! απο μ. πεμπτη εχει αναχωρηση!!! :D

GREEN ARROW
03-04-2007, 06:56
Καλημέρα

μπήκαμε στην εβδομάδα των Παθών, ασχέτως νηστείας, προσευχής και θρησκευτικής κατάνιξης;) καταλήγει αυτή η εβδομάδα σε ενα ωραιότατο 4ήμερο για αρκετούς :D θα φύγετε? και για που?

Εγώ αααααααααααααααααν πέσει ο πυρετός που ταλαιπωρεί το μικρουλάκι μου (ΑΚΟΜΑ) θα αναχωρήσω για τα Πολιτικά Ευβοίας στο γνωστό πια προορισμό μου :p

Εσεις για που :confused:

Για Χανιά, στο γνωστό σε όλους τους φίλους μου οικογενειακό μου περιβάλλον, όπου τέτοιες μέρες με επισκέπτονται και πολλοί φίλοι που τους γνώρισα στα πλοία όπου ακόμα ταξιδεύουν.

Maroulis Nikos
03-04-2007, 07:03
καλημέρα !!!
Εγώ είμαι μεταξύ Νάξο και Άνδρο .... ;)

lifesea
03-04-2007, 14:50
....αντε να φυγετε οι πολλοι να ευχαριστηθουμε οι υπολιποι την Αθηνα αδεια!!!!

:p :p

efouskayak
03-04-2007, 14:55
....αντε να φυγετε οι πολλοι να ευχαριστηθουμε οι υπολιποι την Αθηνα αδεια!!!!

:p :p

Απο τις καλύτερες εποχές για Αθήνα... πάς όπου θέλεις παρκάρεις όπου θέλεις... μια χαρά... εγώ τα τελευταία μόνο 2 χρόνια φεύγω και ομολογώ ότι πάντα πέρναγα καλά όταν έμενα Αθήνα:)

lifesea
03-04-2007, 15:28
ετσι ετσι...το μονο μειον ειναι ο καιρος :(

efouskayak
03-04-2007, 15:44
ετσι ετσι...το μονο μειον ειναι ο καιρος :(

κάτσε να δούμε γιατι και για σήμερα βροχές έλεγαν και είναι χαρά θεού :D

lifesea
03-04-2007, 15:55
κάτσε να δούμε γιατι και για σήμερα βροχές έλεγαν και είναι χαρά θεού :D

M.TΡΙΤΗ και εχει ``χαρα ΘΕΟΥ?``;)

efouskayak
03-04-2007, 16:20
M.TΡΙΤΗ και εχει ``χαρα ΘΕΟΥ?``;)

Κι όμως παραδοσιακά Μ. Παρασκευή βρέχει ;)