PDA

Επιστροφή στο Forum : ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ



fcuk
12-11-2007, 16:57
Ψηφιζουμε για το ποιο ομορφο σκαφος του 2007 αλλα και για το αγαπημενο ολων των εποχων αφου καταλαβαινω οτι τα yacht μπορει να μην εχουν και πολλους θαυμαστες ωστε να τα γνωριζουν.

Ενδεικτικα και μονο θα προσθεσω μια λιστα απο yachts αλλα ο καθενας μπορει να ψηφισει οποιο εκεινος θελει και εκτος λιστας:

M/Y CHIRISTINA O
M/Y RM ELEGANT
M/Y OURANOS TOO
M/Y SUNDAY
M/Y MAGNA GRECIA
M/Y TRIPLE SEVEN
M/Y O'PTASIA
M/Y MONACO
M/Y PELORUS
M/Y O'CEANOS
M/Y MARALA
M/Y OCTOPUS
M/Y O'MEGA
M/Y ANEMOS

ΑΛΛΟ....

fcuk
12-11-2007, 17:45
Ας κανω την αρχη εγω,

Θα ψηφισω το CHIRISTINA O γιατι νομιζω οτι το αξιζει μονο και μονο απο την ιστορια που εχει αλλα και γιατι ειναι κατι την γνωμη οτι πιο ομορφο κυκλοφορει πανω στην θαλασσα.

Απο πιο καινουργια βασικα μου αρεσουν πολλα και ετσι δυσκολευομαι
γι'αυτο θα ψηφισω 3

TRIPLE SEVEN
SUNDAY
O'CEANOS

gexps
13-11-2007, 23:07
φιλε fcuk θα συμφωνησω μαζι σου για το CHRISTINA O που πιστευω πως ειναι ενας ζωντανος μυθος.Θα ψηφισω ομως και αλλα δυο σκαφη

ALMA LIBRE
WHITE KNIGHTΔεν ξερω αν συμφωνεις μαζι μου...http://forum.nautilia.gr/images/icons/icon14.gif

fcuk
13-11-2007, 23:32
Το white knight ομορφο σκαφος συμφωνω
δεν ειμαι σιγουρος για alma γιατι δεν ειμαι σιγουρος ποιο ειναι

Finnpartner_1966
14-11-2007, 00:04
White Knight, γιατι εκτος απο ομορφο, το εχω πλοιαρχευσει στο Virtual Sailor! ;-P

Apostolos
14-11-2007, 09:36
Συμφωνώ με τον προλαλίσαντα!

CHS
15-11-2007, 16:22
Παλικάρια το Malteze Falcon γιατί δεν το παίζετε;

Μπορεί κατα πολλούς να είναι άσχημο (περι ορέξεως...), αλλά κατα την ταπεινή μου άποψη είναι καινοτόμο και πρωτοποριακό.

Επίσης οι επιδόσεις του με ιστία θυμίζουν την χρυσή εποχή του ιστίου, οπού τα clipper ships οργώναν τους ωκεανούς.

SantaClaus
30-11-2007, 01:00
Pshfos ala Ellhnika:

Pshfos sto SUNDAY giati apla einai koukla kai aksizei na uparxei ena tetoio skafos sthn Ellada kai na to vlepeis na taksideuei

Pshfos epishs kai sto O 'PTASIA giati apodixtike oti ta ellhnika nauphgeia mporoun na kanoun polu kalh douleia... kai auto fanhke amesws apo to endiaferon pros agora tou h opoia telika kai egine