PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση nautilia.gr 28/03/2007



Σελίδες : [1] 2

efouskayak
24-03-2007, 15:36
Λοιπόν νέα πρόταση, εκτός Δευτέρας ακούω ημέρες που θέλετε να πιούμε καφεδάκι στο Μικρολίμανο (Mecca) μετά την δουλεια εγώ φτάνω Πειραιά γύρω στις 1800 νωρίτερα δεν προλαβαίνω, αργότερα το συζητάμε φυσικά.

Λοιπόν περιμένω :D

Παναγιώτης
24-03-2007, 16:16
Δεν είναι άσχημη ιδέα εγώ μπορώ όλες τις μέρες εκτός από Τρίτη μετά τις 19 : 00

efouskayak
24-03-2007, 19:03
Τετάρτη, Πέμπτη ή Παρασκευή 1900 Mecca Μικρολίμανο ?

Petros
24-03-2007, 21:14
Οποια μερα και να γινει ειμαι μεσα αρκει να ξερω την ακριβη μερα και ωρα κανα δυο μερες πιο πριν.

Maroulis Nikos
25-03-2007, 12:34
εγώ είναι δύσκολο να είμαι γιατί απο την τρίτη θα είμαι πελλοπόνησο και το ΣΚ Νάξο.

efouskayak
25-03-2007, 19:23
εγώ είναι δύσκολο να είμαι γιατί απο την τρίτη θα είμαι πελλοπόνησο και το ΣΚ Νάξο.

Δεν πειράζει θα εκπροσωπήσω εγώ τους admin.... μαύρο φίδι που μας έφαγε.... :D

Maroulis Nikos
25-03-2007, 19:25
Δεν πειράζει θα εκπροσωπήσω εγώ τους admin.... μαύρο φίδι που μας έφαγε.... :D

XAXAXAXA

μια χαρά ;)

evridiki
26-03-2007, 09:47
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ..... ΥΠΗΡΧΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΑΣΑ??? Η' ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ? ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΒΡΗΚΑ ΤΟ SITE.... ΚΑΙ ΓΡΑΦΤΗΚΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΤΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕΤΕ Η' ΤΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΤΕ....

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!

Παναγιώτης
26-03-2007, 11:51
Να πούμε για Τετάρτη (28/3/2007); Έχει κανεις πρόβλημα

evridiki
26-03-2007, 12:06
ΕΓΩ ΠΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ....ΓΙΑ ΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ? ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΣΥΝΗΘΩΣ?

Maroulis Nikos
26-03-2007, 15:13
Τελικά θα είμαι και εγώ εδώ

Petros
26-03-2007, 16:58
Ενταξει για Τεταρτη απογευμα στο Μικρολιμανο. Μη το αλλαξετε σας εφαγα.

Για το που ακριβως δεν εχω κανενα προβλημα.

efouskayak
26-03-2007, 18:17
ok και εγώ... :D

Maroulis Nikos
27-03-2007, 08:40
τελικά που και πότε θα γίνει η συνάντηση μας ????

Παναγιώτης
27-03-2007, 08:44
Από ότι έχω καταλάβει Τετάρτη 18-3-2007 ώρα 1900 στο Mecca στο Τουρκολίμανο (Ακτή Κουντουριώτου 62).

Maroulis Nikos
27-03-2007, 08:46
Τετάρτη 18-3-2007 ώρα 1900 στο Mecca στο Τουρκολίμανο (Ακτή Κουντουριώτου 62).


πόσοι θα είμαστε και ποιοι θα είμαστε ????

Παναγιώτης
27-03-2007, 09:22
Αν κρίνω από τα μηνύματα τουλάχιστον 4 (Νίκος , Έφη, Εγώ , Πέτρος).
¶ρα είμαστε πάνω από τρείς ... μέχρι και συνομωσία κάνουμε ;)

efouskayak
27-03-2007, 09:35
Καλημέρα μπορεί να είναι και η ευριδίκη αν έχω καταλάβει καλά....

Petros
27-03-2007, 09:57
Νικο και Παναγιωτη εχετε μεινει πισω 10 μερες. Το Πασχα θα αργησει για σας αν συνεχισετε ετσι...

Παναγιώτης
27-03-2007, 10:35
Νικο και Παναγιωτη εχετε μεινει πισω 10 μερες. Το Πασχα θα αργησει για σας αν συνεχισετε ετσι...
Δεν έχουμε μείνει πίσω ακολουθούμε το πατρώον παλαιό ημερολόγιο το μόνο γνήσιον όπως μας το παρέδοσε ο ...Ιούλιος Καίσαρας και όχι το αιρετικό νέο που εκτός από διαβολικό είναι και ..σωστό:D

Επίσης καταγγέλω τους κατασκευαστές πληκτρολογίων που βάζουν το 1 δίπλα στο 2, με αποτέλεσμα γράφοντας βιαστικά στη δουλειά να γράφω λάθη:D !

Τι λέτε να ανοίξω θέμα περι ημερολογίων κ.λπ. θα έχει λέτε ενδιαφέρον ένα θέμα με την εξέλιξη του ημερολογίου, της ώρας κ.λπ. για να γίνει συζήτηση;

efouskayak
27-03-2007, 10:36
Δεν έχουμε μείνει πίσω ακολουθούμε το πατρόων παλαιό ημερολόγιο το μόνο γνήσιον όπως μας το παρέδοσε ο ...Ιούλιος Καίσαρας και όχι το αιρετικό νέο που εκτός από διαβολικό είναι και ..σωστό:D

Επίσης καταγγέλω τους κατασκευαστές πληκτρολογίων που βάζουν το 1 δίπλα στο 2, με αποτέλεσμα γράφοντας βιαστικά στη δουλειά να γράφω λάθη:D !

Τι λέτε να ανοίξω θέμα περι ημερολογίων κ.λπ. θα έχει λέτε ενδιαφέρον ένα θέμα με την εξέλιξη του ημερολογίου, της ώρας κ.λπ. για να γίνει συζήτηση;

Ανοιξε να γίνουμε πάλι μαλλιά κουβάρια χαχαχαχαχαχαχα

Petros
27-03-2007, 11:00
Γραψτε τη σωστη ημερομηνια και αφηστε τις φιλολογιες . Θα ψαχνουμε ποτε εχει ξανα 18 ο Μαρτης που να πεφτει Τεταρτη για να ερθουμε σε συναντηση.

lifesea
27-03-2007, 11:13
Τετάρτη 18-3-2007 ώρα 1900 στο Mecca στο Τουρκολίμανο (Ακτή Κουντουριώτου 62).


πόσοι θα είμαστε και ποιοι θα είμαστε ????

τι πινετε και δεν μας δινετε????

παπαγαλιζετε :p :p :p

efouskayak
27-03-2007, 11:16
τι πινετε και δεν μας δινετε????

παπαγαλιζετε :p :p :p

θα έρθεις μαζί μας :confused:

Παναγιώτης
27-03-2007, 11:16
Θα ψαχνουμε ποτε εχει ξανα 18 ο Μαρτης που να πεφτει Τεταρτη για να ερθουμε σε συναντηση.
Δεν χρεάζεται η 18 Μαρτίου πέφτει Τετάρτη το 2009! (αν δεν πιστεύετε βάλτε σε ένα excel =WEEKDAY("18/3/2009";2) θα βγάλει 3 δηλαδή την τρίτη μέρα της εβδομάδς ξεκινώντας από Δευτέρα):D


Γραψτε τη σωστη ημερομηνια και αφηστε τις φιλολογιες .
Τετάρτη 28/3/2007, ώρα 1900 στο Mecca στο Τουρκολίμανο (Ακτή Κουμουνδούρου 62).

lifesea
27-03-2007, 11:36
Δεν χρεάζεται η 18 Μαρτίου πέφτει Τετάρτη το 2009! (αν δεν πιστεύετε βάλτε σε ένα excel =WEEKDAY("18/3/2009";2) θα βγάλει 3 δηλαδή την τρίτη μέρα της εβδομάδς ξεκινώντας από Δευτέρα):D


Τετάρτη 28/3/2007, ώρα 1900 στο Mecca στο Τουρκολίμανο (Ακτή Κουμουνδούρου 62).

ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Petros
27-03-2007, 11:49
Δεν χρεάζεται η 18 Μαρτίου πέφτει Τετάρτη το 2009! (αν δεν πιστεύετε βάλτε σε ένα excel =WEEKDAY("18/3/2009";2) θα βγάλει 3 δηλαδή την τρίτη μέρα της εβδομάδς ξεκινώντας από Δευτέρα):D


Τετάρτη 28/3/2007, ώρα 1900 στο Mecca στο Τουρκολίμανο (Ακτή Κουμουνδούρου 62).

Ποσα ξερεις ποσα ξερεις. Ελα σε αυτη τη συναντηση και το 2009 θα το κανονισουμε παλι ιδια ημερομηνια.

Σου εχω καλη ερωτηση στην ενοτητα με τα τραγουδια. Να κανεις παλι τα κολπα σου να μου πεις αυτο που ψαχνω.

Παναγιώτης
27-03-2007, 11:55
ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
Η ύπαρξη ενός τουρκολίμανου σε απόσταση αναπνοής από την πρωτεύουσα του ελληνικού κράτους προκαλεί αναπόφευκτη δυσφορία στους εθνικά ευαίσθητους καιρούς μας · η προβληματική όμως αυτή ονομασία έμελλε τελικά ν' αποδειχτεί πολύ πιο ανθεκτική στο χρόνο και ριζωμένη στη συλλογική συνείδηση απ' ό,τι προφανώς υπέθεταν οι οραματιστές της αντικατάστασής της με κάποιο πιο ελληνοπρεπές τοπωνύμιο...
Για την ίδια την ονομασία "Τουρκολίμανο", η εγχώρια λαογραφία έχει προτείνει δυο διαφορετικές ερμηνείες. Σύμφωνα με την πρώτη, κατά τους δυο τελευταίους αιώνες της Τουρκοκρατίας στο συγκεκριμένο κολπίσκο επιτρεπόταν ο ελλιμενισμός μονάχα οθωμανικών πλοίων· κατά τη δεύτερη, άτυπος νονός ήταν ο τοπικός πειραιώτης πασάς που χρησιμοποιούσε την παραλία για τα μπάνια του χαρεμιού του - αποκλείοντάς την, εννοείται, από τα πονηρά βλέμματα και τις βλέψεις του φιλοθεάμονος περίοικου κοινού. Οποια από τις δυο εκδοχές και να ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα, ένα είναι σίγουρο: η αντικατάσταση της επίμαχης ονομασίας σαφώς ενέπιπτε στην αρμοδιότητα της εκστρατείας που δρομολογήθηκε το 1909 για τον εξελληνισμό των τοπωνυμίων εκείνων της Ελλάδας που "μολύνουσι και ασχημίζουσι την όψιν της ωραίας ημών πατρίδος, παρέχουσι δε και αφορμήν εις δυσμενή δια το ελληνικό έθνος εθνολογικά συμπεράσματα, τα οποία οι αντίπαλοι λαοί μεταχειρίζονται εναντίον ημών". Τόσο η μεσαιωνική ονομασία "Φανάρι" όσο και η λαϊκή "του Κουμουνδούρου" ( από την ομώνυμη βίλα που δέσποζε στην περιοχή), διαδεδομένη στη διάρκεια του περασμένου αιώνα, δεν ικανοποιούσαν τα αρχαιοπρεπή ανακλαστικά της εποχής.
Η πρώτη λύση που προκρίθηκε έτσι ήταν η μετονομασία του Τουρκολίμανου σε "Μουνιχία". Η απόφαση πάρθηκε το Μάιο του 1926 από την "Επιτροπεία προς διόρθωσιν της ονομασίας των διαφόρων τμημάτων και γεωγραφικών σημείων του λιμένος Πειραιώς και των παρακειμένων λιμενίσκων, όρμων και ακτών, συμφώνως προς την αρχαίαν αυτών ονομασίαν" που είχε συσταθεί το 1924 από το υπουργείο Συγκοινωνιών. Πρόκειται για αρχαίο τοπωνύμιο, που στη διάρκεια του ΙΘ' άι. χρησιμοποιούνταν για να υποδηλώνει το γειτονικό Πασαλιμάνι - που ταυτόχρονα αποκαλούνταν επίσης Ζέα, ονομασία η οποία του αποδόθηκε οριστικά με την απόφαση του 1926. Η ταύτιση όμως του Πασαλιμανιού με την αρχαία Μουνιχία αμφισβητήθηκε έντονα από τους επιστήμονες της εποχής. "Το ζήτημα τούτο ελύθη οριστικώς υπό του καθηγητού και εφόρου των αρχαιοτήτων εν Πειραιεί Ιακώβου Χ. Δραγάτση", πληροφορούμαστε από το βιβλίο του Δημ.Σπηλιωτόπουλου, "κατά το έτος 1879 ή 1880, ότε εις τα θεμέλια μιας ανεγειρομένης οικοδομής παρά το θέατρον Τσόχα ανεύρεν όρον, όστις εκανόνισεν οριστικώς πλέον ότι ο λιμήν Μουνιχίας είναι το Τουρκολίμανον ή ο λιμήν Κουμουνδούρου" ("Ο Πειραιεύς και οι Δήμαρχοι της Α' εκατονταετίας", 1939, σ.115-6). Φαίνεται πάντως ότι, γιά άγνωστους σ'εμάς λόγους, το όνομα "Μουνιχία" δεν ήταν ιδιαίτερα επιθυμητό από τους πολίτες της περιοχής, που συνέχισαν να αποκαλούν τον όρμο τους "Τουρκολίμανο".
Ανάλογη ήταν και η τύχη της - μάλλον βραχύβιας - ονομασίας "Λιμήν Κανάρη" που συναντάμε σε αγγλόγλωσσο τουριστικό φυλλάδιο της δεκαετίας του '60. Αντίθετα, η τομή που επέβαλε το 1967 ο χουντικός δήμαρχος Πειραιά Αριστείδης Σκυλίτσης, με τη μετονομασία του Τουρκολίμανου σε Μικρολίμανο, αποδεικνύεται μάλλον ανθεκτικότερη στο χρόνο - τουλάχιστον σε επίσημο επίπεδο. Μπορεί αυτό να πρέπει να αποδοθεί στα πατριωτικά ανακλαστικά που δημιούργησε έκτοτε η επιδείνωση των ελληνοτουρκικών σχέσεων, ίσως πάλι η συνταγή της επιτυχίας να οφείλεται στην παρήχηση της ιστορικής ονομασίας. Ούτως ή άλλως, η παλιά χουντική καραβάνα φρόντισε για την ομαλή μετάβαση από το παλιό στο νέο: "Εις το Μικρολίμανον (Τουρκολίμανον) διεμορφώθη χώρος προς ελευθέραν χρήσιν", διαβάζουμε σε έκθεση πεπραγμένων του Δήμου κατά την πρώτη χρονιά της "εθνικής αποκαταστάσεως".
http://www.iospress.gr/ios1996/ios19960211a.htm
Να το κάνω κι αυτό το θέμα μπάχαλο που λέει κι Έφη:D

lifesea
27-03-2007, 12:07
Η ύπαρξη ενός τουρκολίμανου σε απόσταση αναπνοής από την πρωτεύουσα του ελληνικού κράτους προκαλεί αναπόφευκτη δυσφορία στους εθνικά ευαίσθητους καιρούς μας · η προβληματική όμως αυτή ονομασία έμελλε τελικά ν' αποδειχτεί πολύ πιο ανθεκτική στο χρόνο και ριζωμένη στη συλλογική συνείδηση απ' ό,τι προφανώς υπέθεταν οι οραματιστές της αντικατάστασής της με κάποιο πιο ελληνοπρεπές τοπωνύμιο...
Για την ίδια την ονομασία "Τουρκολίμανο", η εγχώρια λαογραφία έχει προτείνει δυο διαφορετικές ερμηνείες. Σύμφωνα με την πρώτη, κατά τους δυο τελευταίους αιώνες της Τουρκοκρατίας στο συγκεκριμένο κολπίσκο επιτρεπόταν ο ελλιμενισμός μονάχα οθωμανικών πλοίων· κατά τη δεύτερη, άτυπος νονός ήταν ο τοπικός πειραιώτης πασάς που χρησιμοποιούσε την παραλία για τα μπάνια του χαρεμιού του - αποκλείοντάς την, εννοείται, από τα πονηρά βλέμματα και τις βλέψεις του φιλοθεάμονος περίοικου κοινού. Οποια από τις δυο εκδοχές και να ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα, ένα είναι σίγουρο: η αντικατάσταση της επίμαχης ονομασίας σαφώς ενέπιπτε στην αρμοδιότητα της εκστρατείας που δρομολογήθηκε το 1909 για τον εξελληνισμό των τοπωνυμίων εκείνων της Ελλάδας που "μολύνουσι και ασχημίζουσι την όψιν της ωραίας ημών πατρίδος, παρέχουσι δε και αφορμήν εις δυσμενή δια το ελληνικό έθνος εθνολογικά συμπεράσματα, τα οποία οι αντίπαλοι λαοί μεταχειρίζονται εναντίον ημών". Τόσο η μεσαιωνική ονομασία "Φανάρι" όσο και η λαϊκή "του Κουμουνδούρου" ( από την ομώνυμη βίλα που δέσποζε στην περιοχή), διαδεδομένη στη διάρκεια του περασμένου αιώνα, δεν ικανοποιούσαν τα αρχαιοπρεπή ανακλαστικά της εποχής.
Η πρώτη λύση που προκρίθηκε έτσι ήταν η μετονομασία του Τουρκολίμανου σε "Μουνιχία". Η απόφαση πάρθηκε το Μάιο του 1926 από την "Επιτροπεία προς διόρθωσιν της ονομασίας των διαφόρων τμημάτων και γεωγραφικών σημείων του λιμένος Πειραιώς και των παρακειμένων λιμενίσκων, όρμων και ακτών, συμφώνως προς την αρχαίαν αυτών ονομασίαν" που είχε συσταθεί το 1924 από το υπουργείο Συγκοινωνιών. Πρόκειται για αρχαίο τοπωνύμιο, που στη διάρκεια του ΙΘ' άι. χρησιμοποιούνταν για να υποδηλώνει το γειτονικό Πασαλιμάνι - που ταυτόχρονα αποκαλούνταν επίσης Ζέα, ονομασία η οποία του αποδόθηκε οριστικά με την απόφαση του 1926. Η ταύτιση όμως του Πασαλιμανιού με την αρχαία Μουνιχία αμφισβητήθηκε έντονα από τους επιστήμονες της εποχής. "Το ζήτημα τούτο ελύθη οριστικώς υπό του καθηγητού και εφόρου των αρχαιοτήτων εν Πειραιεί Ιακώβου Χ. Δραγάτση", πληροφορούμαστε από το βιβλίο του Δημ.Σπηλιωτόπουλου, "κατά το έτος 1879 ή 1880, ότε εις τα θεμέλια μιας ανεγειρομένης οικοδομής παρά το θέατρον Τσόχα ανεύρεν όρον, όστις εκανόνισεν οριστικώς πλέον ότι ο λιμήν Μουνιχίας είναι το Τουρκολίμανον ή ο λιμήν Κουμουνδούρου" ("Ο Πειραιεύς και οι Δήμαρχοι της Α' εκατονταετίας", 1939, σ.115-6). Φαίνεται πάντως ότι, γιά άγνωστους σ'εμάς λόγους, το όνομα "Μουνιχία" δεν ήταν ιδιαίτερα επιθυμητό από τους πολίτες της περιοχής, που συνέχισαν να αποκαλούν τον όρμο τους "Τουρκολίμανο".
Ανάλογη ήταν και η τύχη της - μάλλον βραχύβιας - ονομασίας "Λιμήν Κανάρη" που συναντάμε σε αγγλόγλωσσο τουριστικό φυλλάδιο της δεκαετίας του '60. Αντίθετα, η τομή που επέβαλε το 1967 ο χουντικός δήμαρχος Πειραιά Αριστείδης Σκυλίτσης, με τη μετονομασία του Τουρκολίμανου σε Μικρολίμανο, αποδεικνύεται μάλλον ανθεκτικότερη στο χρόνο - τουλάχιστον σε επίσημο επίπεδο. Μπορεί αυτό να πρέπει να αποδοθεί στα πατριωτικά ανακλαστικά που δημιούργησε έκτοτε η επιδείνωση των ελληνοτουρκικών σχέσεων, ίσως πάλι η συνταγή της επιτυχίας να οφείλεται στην παρήχηση της ιστορικής ονομασίας. Ούτως ή άλλως, η παλιά χουντική καραβάνα φρόντισε για την ομαλή μετάβαση από το παλιό στο νέο: "Εις το Μικρολίμανον (Τουρκολίμανον) διεμορφώθη χώρος προς ελευθέραν χρήσιν", διαβάζουμε σε έκθεση πεπραγμένων του Δήμου κατά την πρώτη χρονιά της "εθνικής αποκαταστάσεως".
http://www.iospress.gr/ios1996/ios19960211a.htm
Να το κάνω κι αυτό το θέμα μπάχαλο που λέει κι Έφη:D


Ηταν η μεσημεριανη ιστορικη σας ενημερωση απο το forum Naytilia.gr και τον Παναγιωτη.

ΥΓ.
σε παραδεχομαι.....:p

lifesea
27-03-2007, 15:29
θα έρθεις μαζί μας :confused:

εαν μου πει ο Πετρος να ερθω . . .θα ερθω :p :p :p

Petros
27-03-2007, 16:14
Να ερθεις.

Πετρος.

lifesea
27-03-2007, 16:40
Να ερθεις.

Πετρος.

....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
θα μου γνωρισεις και τα παιδια εεεε??? :p :p :p :p

ΜΦΧ.

Petros
27-03-2007, 20:18
Aν εισαι καλο κοριτσι και δεν αρχισεις παλι τα τρελα σου κατι θα γινει.

Εγω θα κατσω μακρυα απο τη θαλασσα παντως.

efouskayak
27-03-2007, 20:44
Aν εισαι καλο κοριτσι και δεν αρχισεις παλι τα τρελα σου κατι θα γινει.

Εγω θα κατσω μακρυα απο τη θαλασσα παντως.

Κάτω θα κάτσουμε... πόση απόσταση ασφαλείας νομίζεις οτι θα έχεις :confused:

efouskayak
27-03-2007, 20:55
Η μάλλον τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα ... πάνω θα κάτσουμε να δούμε και το παιχνίδι :D

Παναγιώτης
27-03-2007, 20:55
Aν εισαι καλο κοριτσι και δεν αρχισεις παλι τα τρελα σου κατι θα γινει.

Εγω θα κατσω μακρυα απο τη θαλασσα παντως.


Κάτω θα κάτσουμε... πόση απόσταση ασφαλείας νομίζεις οτι θα έχεις :confused:
Προς τος administrators απαραίτητα εφόδια για συναντήσεις του Naytilia.gr:
1) σωσίβιες ζώνες, για το μέγιστο επιτρεπόμενο αριθμό συμμετεχόντων και με επιπλέον προσαύξηση 10% επί του μέγιστου επιτρεπόμενου αριθμού συμμετεχόντων (η στρογγυλοποίηση γίνεται πάντοτε προς τον αμέσως ανώτερο ακέραιο).
2) Ένα κυκλικό σωσίβιο με σχοινί μήκους τουλάχιστον δεκαπέντε (15) μέτρων.
3) Πνευστή σωσίβια σχεδία ή πλευστική συσκευή ή πρόσθετο (δεύτερο) κυκλικό σωσίβιο με σχοινί μήκους τουλάχιστον δεκαπέντε (15) μέτρων.
4) Πνευστή σωσίβια σχεδία ή πλευστική συσκευή για το 50% του μέγιστου επιτρεπόμενου αριθμού συμμετεχόντων, πρόσθετο (δεύτερο) κυκλικό σωσίβιο με σχοινί μήκους τουλάχιστον δεκαπέντε (15) μέτρων.
Τα εφόδια του παρόντος άρθρου, είναι εγκεκριμένου, από την αρμόδια Δ/νση του ΥΕΝ, τύπου.:D:D;)

efouskayak
27-03-2007, 20:57
χαχαχαχαχαχαχχα Παναγιώτη μην αφήνεις τον Πέτρο να σε τρομοκρατήσει... είμαστε καλά παιδιά μόνο εκείνος κινδυνεύει κανείς άλλος :D

lifesea
27-03-2007, 21:05
χαχαχαχαχαχαχχα Παναγιώτη μην αφήνεις τον Πέτρο να σε τρομοκρατήσει... είμαστε καλά παιδιά μόνο εκείνος κινδυνεύει κανείς άλλος :D

Παναγιωτη μην φοβασαι οπως λεει η Εφη....ο Πετρος εχει λερωμενη την φωλια του γι΄αυτο τα λεει αυτα...θα μας γνωρισεις και θα καταλαβεις ποοοοοσοοοο καλα παιδιααααααα ειμαστε;) :p ;)

ΜΦΧ.

Παναγιώτης
27-03-2007, 21:22
Τετάρτη 28/3/2007, ώρα 1900 στο Mecca στο Τουρκολίμανο (Ακτή Κουμουνδούρου 62)
http://www.hellenicnavy.gr/upload/faliro.png
Πηγή Εικόνας: http://www.hellenicnavy.gr (http://www.hellenicnavy.gr/)

Συνάντηση Naytilia.gr για καφέ και ... ποτέ δεν ξέρεις τι θα συμβεί!!!
http://www.nmm.ac.uk/sailsafe/images/help_lifeRafts02.jpg
Πηγή εικόνας: National Maritime Museum (http://www.nmm.ac.uk/sailsafe/index.html)

lifesea
27-03-2007, 21:33
Πετροοοοοοοοοοοοοοοοοο
τα μπρατσακια σου να φερειςςςςςςςςςς

efouskayak
27-03-2007, 22:26
χαχαχαχαχαχαχα κατάλαβα θα πέσει γέλιοοοοοοοοοοοοο με τον Πέτρο στην θάλασσαααααααααααα:D

Eleni
28-03-2007, 07:46
Είχαμε πάρει εισιτήρια πριν 2 εβδομάδες για θέατρο (Ψέμα στο Ψέμα /Μουσούρη) δε θυμόμουν ότι ήταν για σήμερα και μάλιστα... 7.30:mad:
Εγώ δε θα μπορέσω να έρθω

stw77
28-03-2007, 09:05
kalimera boys+girls.
den to kanonizoume kana savatokyriako, pou den doulevoume (toulaxiston ta apogevmata--thanks god!!!) na poume kai pio aneta kamia kouventa?

Stw77

efouskayak
28-03-2007, 09:23
kalimera boys+girls.
den to kanonizoume kana savatokyriako, pou den doulevoume (toulaxiston ta apogevmata--thanks god!!!) na poume kai pio aneta kamia kouventa?

Stw77

καλημέρα θα το κανονίσουμε μια άλλη φορά σαββατοκύριακο :D παρόλαυτα η συνάντηση σήμερα είναι στις 1900 !!!

Stavros_K
28-03-2007, 09:36
AAAAAxxxxx
Πόσο σας ζηλεύω... κλαψ
Μακαρι να μπορούσα να έρθω αλλα λόγο περιοχής(Β.Ελλάδα) δεν βολεύει.... :(

efouskayak
28-03-2007, 09:37
AAAAAxxxxx
Πόσο σας ζηλεύω... κλαψ
Μακαρι να μπορούσα να έρθω αλλα λόγο περιοχής(Β.Ελλάδα) δεν βολεύει.... :(

Κριμα .... αλλα ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να κανονίσουμε και καμμια συνάντηση Β. Ελλάδα άλλωστε ο Νίκος γυρίζει γύρω γύρω την Ελλάδα σε τουρνέ :D

Stavros_K
28-03-2007, 09:43
Μακάρι :).
Όποιος και αν βρεθεί εδώ πάνω (Ξάνθη, Αλεξανδρούπολη) ας στείλει κανένα π.μ. :)

Petros
28-03-2007, 10:42
χαχαχαχαχαχαχα κατάλαβα θα πέσει γέλιοοοοοοοοοοοοο με τον Πέτρο στην θάλασσαααααααααααα:D

Me sykofanteite ston kosmo pou de me kserei. Ntropi sas.

Tha sas peripoiithw apo konta simera.

Ta espase pali o panagiotis me to xarti tou;) , alla to tragoudi de mou to vrike akoma xa

efouskayak
28-03-2007, 10:50
Me sykofanteite ston kosmo pou de me kserei. Ntropi sas.

Tha sas peripoiithw apo konta simera.

Ta espase pali o panagiotis me to xarti tou;) , alla to tragoudi de mou to vrike akoma xa

Ντροπή και αίσχος... αυτο λεω και εγώ :D

Εγώ δεν φταίω... η Lifesea με παρέσυρε :D

lifesea
28-03-2007, 10:55
Ντροπή και αίσχος... αυτο λεω και εγώ :D

Εγώ δεν φταίω... η Lifesea με παρέσυρε :D

kai pono kai m'aresei eiste oloi...:p :p

efouskayak
28-03-2007, 11:00
kai pono kai m'aresei eiste oloi...:p :p
χαχαχαχαχαχαχαααααααααααααααααα

Παναγιώτης
28-03-2007, 11:13
Θα είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα!:D
http://www.boatsafe.com/kids/pfd4.jpg
Να έλθετε εξοπλισμένοι!
http://www.boatsafe.com/kids/pfdmov3.gif

lifesea
28-03-2007, 11:15
Θα είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα!:D
http://www.boatsafe.com/kids/pfd4.jpg
Να έλθετε εξοπλισμένοι!
http://www.boatsafe.com/kids/pfdmov3.gif

εμεις θα ειμαστε.
ο Πετρος δεν ξερω.

ΜΦΧ.

Alex
28-03-2007, 11:20
Καλημέρα και απο μένα, σας βλέπω τί ωραία που τα λέτε και απαντάτε ειδικά εσύ lifesea, που σε ξέρω τώρα, και σκέφτομαι τί κρίμα που δεν θα μπορέσω να έρθω και εγώ σήμερα γιατί έχω κανονίσει θέατρο.
Αν κρίνω από την Παρασκευή θα περάσετε πολύ ωραία!!!

efouskayak
28-03-2007, 11:20
Θα είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα!:D

Να έλθετε εξοπλισμένοι!
http://www.boatsafe.com/kids/pfdmov3.gif

Παναγιώτη... μήπως θέλεις και εσυ μια βουτιά :confused: γιατι πολύ στον εξοπλισμό σε βλέπω :D

lifesea
28-03-2007, 11:25
Καλημέρα και απο μένα, σας βλέπω τί ωραία που τα λέτε και απαντάτε ειδικά εσύ lifesea, που σε ξέρω τώρα, και σκέφτομαι τί κρίμα που δεν θα μπορέσω να έρθω και εγώ σήμερα γιατί έχω κανονίσει θέατρο.
Αν κρίνω από την Παρασκευή θα περάσετε πολύ ωραία!!!

ειδες τι ωραια περναμε?
αυτο το show ηταν τσαμπα....στο σημερινο στην εξοδο πληρωνεται...:p :p

ασχετο και η Ελενη θα παει θεατρο σημερα.

Alex
28-03-2007, 12:27
αααααααα κρίμα που δεν θα έρθει, είμαι σίγουρη ότι εσύ lifesea στεναχωρήθηκες εεεε???

Πάντως σήμερα προσφέρεται για θέατρο, χαμός δεν θα γίνεται στους δρόμους λόγω του αγώνα και επίσης ορισμένα θέατρα έχουν δωρεάν είσοδο λόγω της χθεσινής "παγκόσμιας ημέρας θεάτρου".

lifesea
28-03-2007, 12:39
αααααααα κρίμα που δεν θα έρθει, είμαι σίγουρη ότι εσύ lifesea στεναχωρήθηκες εεεε???

Πάντως σήμερα προσφέρεται για θέατρο, χαμός δεν θα γίνεται στους δρόμους λόγω του αγώνα και επίσης ορισμένα θέατρα έχουν δωρεάν είσοδο λόγω της χθεσινής "παγκόσμιας ημέρας θεάτρου".

τσαμπατζηδες.....

ρε δεν μιλατε μηπως πατε στην ιδια παρασταση?

sonia24
28-03-2007, 12:54
Να πούμε για Τετάρτη (28/3/2007); Έχει κανεις πρόβλημα

εχασα κατι;;;; :confused:

Eleni
28-03-2007, 12:56
ναι σιγα μη πηγαινα θεατρο και έχανα τη συναντηση αν ητανε τζαμπε
18 ευρουδακια ειναι αυτα

ασε που για να βρεις στο συγκεκριμενο πρεπει να παρεις εισητηρια 1 μηνα πριν

να λεμε την αληθεια σπαστηκα
ολοι πανε τζαμπε θεατρο σημερα και γω πληρωνω
για να δω χαικαλη φιλιππιδη
http://www.athinorama.gr/theatre/data/performances/default.asp?id=3671

χανω και τη συναντηση

ξυπνησα και στραβα
ο ναυτης ειναι χαμενος δεν ξερω και γω που
ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχχχ
:(

efouskayak
28-03-2007, 12:57
εχασα κατι;;;; :confused:
συνοψίζοντας σήμερα στις 1900 θα πιούμε καφεδάκι στο Mecca στο Μικρολίμανο .... ;)

Alex
28-03-2007, 13:00
χα χα χα, εκεί που θα πάω εγώ έχει εισιτήριο και τσουχτερό μάλιστα...

Alex
28-03-2007, 13:02
άντε καλά να περάσετε και αύριο λέτε και σε μας που δεν θα μπορέσουμε τα νέα

Eleni
28-03-2007, 13:03
ωραια
ειμαστε και οι δυο...
σημερα που ολοι πανε τζαμπε εμεις πληρωνουμε
μια χαρα



χα χα χα, εκεί που θα πάω εγώ έχει εισιτήριο και τσουχτερό μάλιστα...

efouskayak
28-03-2007, 13:05
άντε καλά να περάσετε και αύριο λέτε και σε μας που δεν θα μπορέσουμε τα νέα

Οπως ακριβώς μας τα είπατε και εσεις απο την προηγούμενη Παρασκευή μείνε ήσυχη. ;)

Eleni
28-03-2007, 13:06
χαχα
αυτο σκεφτηκα και γω

αλλα ρε Εφη αφου δεν πέσανε πυροβολισμοι την επομένη σημαινει πως η συναντηση ηταν επιτυχία...


Οπως ακριβώς μας τα είπατε και εσεις απο την προηγούμενη Παρασκευή μείνε ήσυχη. ;)

efouskayak
28-03-2007, 13:28
χαχα
αυτο σκεφτηκα και γω

αλλα ρε Εφη αφου δεν πέσανε πυροβολισμοι την επομένη σημαινει πως η συναντηση ηταν επιτυχία...

Δεν το αμφισβητω :D

Alex
28-03-2007, 13:58
μμμμμ πώς να το εκλάβω αυτό? τελοσπάντων εύχομαι να περάσετε καλά και εσείς όπως περάσαμε και εμείς την Παρασκευή που παρόλο που δεν γνώριζα τα κορίτσια, ρίξαμε γέλιο και δέσαμε σαν παρέα.
Καλό σας απόγευμα λοιπόν. :D

sonia24
28-03-2007, 14:26
συνοψίζοντας σήμερα στις 1900 θα πιούμε καφεδάκι στο Meccaστο Μικρολίμανο .... ;)

δε με θελει εμενα με τιποτα. δυστυχως, παλι δε θα τα καταφερω.
ας πω το κλασικο: επιφυλασσομαι για την επομενη φορα!

Παναγιώτης
28-03-2007, 15:18
Τελευταία Ειδοποίηση
Σήμερα, 28/3/2007, ώρα 1900 στο Mecca στο Τουρκολίμανο (Ακτή Κουμουνδούρου 62) (δεύτερος όρμος από αριστερά στο χάρτη)
http://www.hellenicnavy.gr/upload/faliro.png
Πηγή Εικόνας: http://www.hellenicnavy.gr (http://www.hellenicnavy.gr/)

Συνάντηση Naytilia.gr για καφέ και ... ποτέ δεν ξέρεις τι θα συμβεί!!!
http://www.nmm.ac.uk/sailsafe/images/help_lifeRafts02.jpg
Πηγή εικόνας: National Maritime Museum (http://www.nmm.ac.uk/sailsafe/index.html)
http://www.boatsafe.com/kids/pfdmov3.gif
Πηγή: http://www.boatsafe.com

lifesea
28-03-2007, 15:21
pioooooooooooooo megalo xarth baleeeeeeeeeeee

lifesea
28-03-2007, 15:26
o Petros poy einai OEO?

Παναγιώτης
28-03-2007, 15:26
Δεν Βρήκα:( :p

efouskayak
28-03-2007, 15:26
Δοκιμάζει τα μπρατσάκια του :D

lifesea
28-03-2007, 15:27
Δοκιμάζει τα μπρατσάκια του :D

XA XA XA XA XA XA XA

kai thn koyloyra toy

Petros
28-03-2007, 16:43
Na pate mones sas gia kafe.

Kala tha erthw na sas kraksw apo konta

efouskayak
28-03-2007, 17:52
Ωραία μου αρέσει που μπήκα να πω οτι θα καθυστερήσω.... τι κάνετε εδώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

efouskayak
28-03-2007, 20:40
Μια χαρά το καφεδάκι μια χαρά και η θάλασσα έ Παναγιώτη :D

lifesea
28-03-2007, 20:50
τον ριξατε στο νερο???

sorry που δεν ηρθα,ειμαι με 39 πυρετο:( :(

Petros
28-03-2007, 21:00
Μηπως ειχε ριξει κανεις εσενα στο νερο και μας κρυωσες?

Δεν ηρθες να τα ακουσεις απο κοντα...

ΜΦΧ.

lifesea
28-03-2007, 21:14
Μηπως ειχε ριξει κανεις εσενα στο νερο και μας κρυωσες?

Δεν ηρθες να τα ακουσεις απο κοντα...

ΜΦΧ.

μηπως μου εκανε κανενας βουντου???

Petros
28-03-2007, 21:15
Εσεις οι τσουπρες ειστε ειδικες σε αυτα, εγω απεχω.

Παναγιώτης
28-03-2007, 22:26
Καλά ήταν στο καφεδάκι! :)
Και χωρίς έκτροπα, φύγαμε όλοι στεγνοί!!!:D

efouskayak
28-03-2007, 22:41
τον ριξατε στο νερο???

sorry που δεν ηρθα,ειμαι με 39 πυρετο:( :(

και εγώ έχω την μικρούλα με πυρετό :(

Μόνη μου να τον πετάξω δεν μπορούσα άσε που υπερτερούσε το αντρικό φύλο σε πληθος και δεν με έπαιρνε !!!!

Παναγιώτης
28-03-2007, 22:53
¶ξιο παράδειγμα προς μίμηση!
Το παιδί της με 42 πυρετό και η Έφη στις επάλξεις των συναντήσεων του Naytilia.gr!:D
Όχι σα μερικους (ή μερικές; ;) ) που όλο λόγια είναι!:D
(Έφη ή Μπουμπουλίνα;) θα σε πουν ή γαϊδούρα!)

efouskayak
28-03-2007, 22:57
Το θέμα είναι οτι όποτε κανονίζουμε η μικρή όλο κάτι κάνει μια πυρετό μια δόντια... στο τέλος θα νομιζαν ότι είναι απλώς μια δικαιολογία για να μην έρθω, έτσι πεταχτηκα για λίγο άσε που είχε 37 ψεύτη Παναγιώτη, εσένα έπρεπε να πετάξω στην θάλασσα :D

Παναγιώτης
28-03-2007, 23:01
Εγώ φταίω που το "φούσκωσα" λιγάκι για να σε κάνω να φανείς ηρωΐδα του site να σου στήσουν άγαλμα κ.λπ. κ.λπ.:D
Πας να κάνεις ένα καλό και βρίσκεις το μπελά σου!

efouskayak
28-03-2007, 23:04
Εγώ φταίω που το "φούσκωσα" λιγάκι για να σε κάνω να φανείς ηρωΐδα του site να σου στήσουν άγαλμα κ.λπ. κ.λπ.:D
Πας να κάνεις ένα καλό και βρίσκεις το μπελά σου!

Το έχω ζητήσει αυτό το άγαλμα απο τον Νίκο καιρό τώρα δεν λέει να μου το φτιάξει... άντε να δώ μπας και φιλοτιμηθεί τώρα :D για πες και άλλα για πες να δούμε θα πιάσει?????????... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Alex
29-03-2007, 10:47
Καλημέρα,
τελικά ποιοί καταφέρατε να πάτε χτες?

και περαστικά στους άρρωστους

Eleni
29-03-2007, 10:58
Τώρα εγώ ζηλεύω!!! Σε μια συνάντηση ήρθα κι είμασταν 5 γυναίκες και ο Νικος




Μόνη μου να τον πετάξω δεν μπορούσα άσε που υπερτερούσε το αντρικό φύλο σε πληθος και δεν με έπαιρνε !!!!

efouskayak
29-03-2007, 10:59
Τώρα εγώ ζηλεύω!!! Σε μια συνάντηση ήρθα κι είμασταν 5 γυναίκες και ο Νικος

Εχθές συνέβη το ακριβώς αντίθετο :D

Eleni
29-03-2007, 11:08
http://emoticone.free.fr/Smileys/3D/Smiley-msn.com-3D-2028.gif (http://smiley-msn.com/Smiley-Emoticone.php?pa=1&do=Smileys/3D)

Εχθές συνέβη το ακριβώς αντίθετο :D

Eleni
29-03-2007, 11:27
Γιατι http://emoticone.free.fr/Smileys/3D/Smiley-msn.com-3D-2028.gif (http://smiley-msn.com/Smiley-Emoticone.php?pa=1&do=Smileys/3D)???
Δεν ηταν καλη η παρεα μας την προηγουμενη φορα?? Εεεε??

:D :D

πιο καλά να είχαμε την αναλογία της Εφης... 5 γυναίκες 25 άντρες...
πως το βλέπεις και συ?

Παναγιώτης
29-03-2007, 11:35
"Μια γυναίκα δύο άντρες κομπολόι δίχως χάντρες":D
Ωχ δεν είναι το θέμα "Αγαπημένα Τραγούδια - Στίχοι" εδώ;:(

efouskayak
29-03-2007, 11:37
πιο καλά να είχαμε την αναλογία της Εφης... 5 γυναίκες 25 άντρες...
πως το βλέπεις και συ?

Εγω λέω κάποια στιγμή να καταφέρουμε να βρεθούμε όλοι μαζί ....

efouskayak
29-03-2007, 11:40
"Μια γυναίκα δύο άντρες κομπολόι δίχως χάντρες":D
Ωχ δεν είναι το θέμα "Αγαπημένα Τραγούδια - Στίχοι" εδώ;:(

Δεν πειράζει θα το βάλεις και στο σωστό topic ολόκληρο :D

Petros
29-03-2007, 11:47
Εγω αλλη φορα αμα ειμαστε μονο μαντραχαλοι (εκτος της Εφης φυσικα), δεν ερχομαι :o :D :cool:

Eleni
29-03-2007, 11:58
οκ λοιπον....
θα το κανονίσω ΕΓΩ

με την... lifesea http://emoticone.free.fr/Smileys/3D//Smiley-msn.com-3D-2012.gif (http://smiley-msn.com/Smiley-Emoticone.php?pa=1&do=Smileys/3D/)

μετά που θα
http://emoticone.free.fr/Smileys/3D//Smiley-msn.com-3D-2208.gif (http://smiley-msn.com/Smiley-Emoticone.php?pa=7&do=Smileys/3D/) θα http://emoticone.free.fr/Smileys/3D//Smiley-msn.com-3D-2205.gif (http://smiley-msn.com/Smiley-Emoticone.php?pa=7&do=Smileys/3D/)


Εγω λέω κάποια στιγμή να καταφέρουμε να βρεθούμε όλοι μαζί ....

efouskayak
29-03-2007, 12:12
χαχαχαχαχαχαχαχαχα αντε να το δω και αυτό :D

Alex
29-03-2007, 12:31
και εγώ συμφωνώ να μαζευτούμε όλοι, και να γνωριστούμε κιόλας, γιατί εγώ δεν σας ξέρω όλους.

Petros
29-03-2007, 12:55
Α δεν ξερεις τι χανεις :rolleyes:

sonia24
29-03-2007, 13:02
καλα εγω εχω μεινει στο : επιφυλασσομαι για την επομενη φορα...
οποτε ειμαι σε αναμονη για ωρα και μερα...

Maroulis Nikos
29-03-2007, 13:03
Αντε στην επόμενη συνάντηση θα έχω έτοιμο και το άγαλμα της efouskayak :D :D :D

Παναγιώτης
29-03-2007, 13:15
¶ξιο παράδειγμα προς μίμηση!
Το παιδί της με 42 πυρετό και η Έφη στις επάλξεις των συναντήσεων του Naytilia.gr!
Όχι σα μερικους (ή μερικές; ) που όλο λόγια είναι!
(Έφη ή Μπουμπουλίνα θα σε πουν ή γαϊδούρα!)


Το θέμα είναι οτι όποτε κανονίζουμε η μικρή όλο κάτι κάνει μια πυρετό μια δόντια... στο τέλος θα νομιζαν ότι είναι απλώς μια δικαιολογία για να μην έρθω, έτσι πεταχτηκα για λίγο άσε που είχε 37 ψεύτη Παναγιώτη, εσένα έπρεπε να πετάξω στην θάλασσα


Εγώ φταίω που το "φούσκωσα" λιγάκι για να σε κάνω να φανείς ηρωΐδα του site να σου στήσουν άγαλμα κ.λπ. κ.λπ.
Πας να κάνεις ένα καλό και βρίσκεις το μπελά σου!


Το έχω ζητήσει αυτό το άγαλμα απο τον Νίκο καιρό τώρα δεν λέει να μου το φτιάξει... άντε να δώ μπας και φιλοτιμηθεί τώρα για πες και άλλα για πες να δούμε θα πιάσει?????????... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


Αντε στην επόμενη συνάντηση θα έχω έτοιμο και το άγαλμα της efouskayak :D
Είδες ...έπιασε!:D
Κι έφαγα και κράξιμο:( ... τι να πεις; :p

efouskayak
29-03-2007, 13:25
Αντε στην επόμενη συνάντηση θα έχω έτοιμο και το άγαλμα της efouskayak :D :D :D

Εεεεεεεεεεε αντε πια ... καιρός ήταν :D

efouskayak
29-03-2007, 13:28
Είδες ...έπιασε!
Κι έφαγα και κράξιμο:( ... τι να πεις; :p

Κράξιμο??????? αν σε κράξω εγώ θα το καταλάβεις χαχαχαχαχαχαχαχαχα:D

τσ τσ τσ δεν μπορώ να σοβαρευτώ ούτε για 1 λεπτό εδωμέσα είστε παρεξηγησιάριδες τελικά :D

Παναγιώτης
29-03-2007, 13:49
Κράξιμο??????? αν σε κράξω εγώ θα το καταλάβεις χαχαχαχαχαχαχαχαχα

τσ τσ τσ δεν μπορώ να σοβαρευτώ ούτε για 1 λεπτό εδωμέσα είστε παρεξηγησιάριδες τελικά :D
Έτσι σοβαρεύεσαι εσύ;;; Δηλαδή αν αστείευεσαι τι κάνεις;;;:confused:
Πάρε τη σκούφια σου και βάρα με!:D Σοβαρά το λέω! :p

efouskayak
29-03-2007, 13:50
Έτσι σοβαρεύεσαι εσύ;;; Δηλαδή αν αστίευεσαι τι κάνεις;;;:confused:
Πάρε τη σκούφια σου και βάρα με!:D Σοβαρά το λέω! :p

Ε αφου το λές σοβαρά στην επόμενη συνάντηση θα φοράω και σκούφια ... :D

lifesea
16-04-2007, 12:08
ΤΙ ΛΕΤΕ?

ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΠΕΜΠΤΗ 19/4/2007 ΩΡΑ 19:00 -MECCA-ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ

``τα 2 Π να φερουν και τα μπρτσακια τους.`` :p

efouskayak
16-04-2007, 12:21
ΤΙ ΛΕΤΕ?

ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΠΕΜΠΤΗ 19/4/2007 ΩΡΑ 19:00 -MECCA-ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ

``τα 2 Π να φερουν και τα μπρτσακια τους.`` :p

Μέσα !!!!!!

Παναγιώτης
16-04-2007, 12:39
Θα είμαι κι εγώ εκεί!
Το ένα Ε να φοράει και σκούφια! Το άλλο Ε να βρεί μια καλή δικαιολογία αυτή τη φορά, όχι αρώστησα μεταξύ 1900 και 2200:D

lifesea
16-04-2007, 12:44
Θα είμαι κι εγώ εκεί!
Το ένα Ε να φοράει και σκούφια! Το άλλο Ε να βρεί μια καλή δικαιολογία αυτή τη φορά, όχι αρώστησα μεταξύ 1900 και 2200:D

λεγε λεγε...στο τελος θα δεις που θα καταληξεις....

sonia24
16-04-2007, 12:46
Μέσα !!!!!!

απιθανη ωρα...θα ειμαι εκει. πως θα σας αναγνωρισω;;;;;

Παναγιώτης
16-04-2007, 12:48
Θα δείς μία κοπέλα (ίσως και δέυτερη αν δεν είναι καλό κορίτσι) στη θάλασσα και τουλάχιστον δύο τύπους να γελάνε εκέι δίπλα:D

sonia24
16-04-2007, 12:49
Θα δείς μία κοπέλα (ίσως και δέυτερη αν δεν είναι καλό κορίτσι) στη θάλασσα και τουλάχιστον δύο τύπους να γελάνε εκέι δίπλα:D


χαχαχαχαχα καλο! σοβαρα τωρα...διπλα απο ποιο καφε ειναι;; ενα σημειο αναφορας pls.....:confused:

lifesea
16-04-2007, 12:50
απιθανη ωρα...θα ειμαι εκει. πως θα σας αναγνωρισω;;;;;

θα μας γνωρισεις απο τα 2 ``Π`` που θα ειναι μουσκεμα.....:p

efouskayak
16-04-2007, 12:52
χαχαχαχαχα καλο! σοβαρα τωρα...διπλα απο ποιο καφε ειναι;; ενα σημειο αναφορας pls.....:confused:

Το Μecca είναι στο Μικρολίμανο δίπλα στο έξι... θα μας βρείς.;)

sonia24
16-04-2007, 12:53
Το Μecca είναι στο Μικρολίμανο δίπλα στο έξι... θα μας βρείς.;)

ok. περιμενω εξω η μπαινω μεσα;;; (θα το κανω σα τις ελληνικες ταινιες: θα κραταω ενα τριανταφυλλο για ανγνωριση!) ;)

efouskayak
16-04-2007, 12:54
Θα δείς μία κοπέλα (ίσως και δέυτερη αν δεν είναι καλό κορίτσι) στη θάλασσα και τουλάχιστον δύο τύπους να γελάνε εκέι δίπλα:D

Ρε γέλια που θα κάνουμε !!!!!!!!!!!

efouskayak
16-04-2007, 12:55
ok. περιμενω εξω η μπαινω μεσα;;; (θα το κανω σα τις ελληνικες ταινιες: θα κραταω ενα τριανταφυλλο για ανγνωριση!) ;)

Δες τα πμ σου !!!!

lifesea
16-04-2007, 12:57
Πετρο για πες στον Παναγιωτη τις συνεπειες του να βγαζει γλωσσα...ΒΟΥΝΤΟΥ.

δεν βλεπω συμμετοχη...ο Κυριακος εχει να φανει καιρο σε συναντηση...:p

Παναγιώτης
16-04-2007, 12:57
ok. περιμενω εξω η μπαινω μεσα;;; (θα το κανω σα τις ελληνικες ταινιες: θα κραταω ενα τριανταφυλλο για ανγνωριση!) ;)
Θα φοράς (όπως και οι υπόλοιποι) σωσίβιο.
http://www.boatsafe.com/kids/pfdmov3.gif

sonia24
16-04-2007, 12:59
Θα φοράς (όπως και οι υπόλοιποι) σωσίβιο.
http://www.boatsafe.com/kids/pfdmov3.gif


εγω θα το παιξω ανεξαρτητο μελος: δεν ξερω τιποτα, δεν ειδα τιποτα!! :D

lifesea
16-04-2007, 13:05
Θα φοράς (όπως και οι υπόλοιποι) σωσίβιο.
http://www.boatsafe.com/kids/pfdmov3.gif

οι υπολοιποι δεν θα παθουν τιποτα,μην τους τρομαζεις.:p

Παναγιώτης
16-04-2007, 15:42
Από το θέμα "Παιδί και Θάλασσα":

(...)
Το παν είναι η αρχή... να μην το πάρει με στραβό μάτι ... βέβαια αυτά ισχύουν σήμερα... παλιά μας πέταγαν στην θάλασσα και κολυμπάγαμε θέλαμε δεν θέλαμε ...

Χωρίς Σχόλιο (άλλη μια ιστορική στιγμή!!!):D

efouskayak
16-04-2007, 15:46
Από το θέμα "Παιδί και Θάλασσα":


Χωρίς Σχόλιο (άλλη μια ιστορική στιγμή!!!):D

Μην χαίρεσαι ... εγώ κολυμπούσα απο τα 5 μου στον Ιωνικό Νικαίας και στην συνέχεια στον Εθνικό Πειραιώς... άστο... άλλος θα πνιγεί.... :cool:

lifesea
16-04-2007, 15:55
Μην χαίρεσαι ... εγώ κολυμπούσα απο τα 5 μου στον Ιωνικό Νικαίας και στην συνέχεια στον Εθνικό Πειραιώς... άστο... άλλος θα πνιγεί.... :cool:

και εγω και εγω στον ΑΝΟΓ-ΓΛΥΦΑΔΑΣ Εφη ;)

efouskayak
16-04-2007, 16:02
και εγω και εγω στον ΑΝΟΓ-ΓΛΥΦΑΔΑΣ Εφη ;)

Ωραιότατα... οι υπόλοιποι μοιραστήτε τα σωσίβια :D

lifesea
16-04-2007, 16:07
Ωραιότατα... οι υπόλοιποι μοιραστήτε τα σωσίβια :D

xa xa xa xa xa xa xa
Εφη εμπλεξαν με ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ....δεν ηξεραν δεν ρωταγαν?

οπτήρ
16-04-2007, 17:20
Πέμπτη 190407 1900
Mecca (http://www.mecca.gr/profile.cfm), Ακτή Κουμουνδούρου 62, Μικρολίμανο - δηλαδή εδώ (http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=469852.66000000003&initialCenterY=4198571.67&initialZoomLevel=1)
Τηλέφωνο 210.4220138, 210.4190149
Affirmative http://emoticons.msn-beta.com/big/11.gif , αλλά όπως λέει και η sonia23,

απιθανη ωρα...θα ειμαι εκει. πως θα σας αναγνωρισω;;;;;

efouskayak
16-04-2007, 17:48
Πέμπτη 190407 1900
Mecca (http://www.mecca.gr/profile.cfm), Ακτή Κουμουνδούρου 62, Μικρολίμανο - δηλαδή εδώ (http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=469852.66000000003&initialCenterY=4198571.67&initialZoomLevel=1)
Τηλέφωνο 210.4220138, 210.4190149
Affirmative http://emoticons.msn-beta.com/big/11.gif , αλλά όπως λέει και η sonia23,

Θα ρωτήσεις την σερβιτόρα που κάθονται οι τρελοί του ναυτιλία αν δεν μας έχεις εντοπίσει και θα σου πεί !!!!

Ο πρώτος που θα πάει να ενημερώσει !!!

οπτήρ
16-04-2007, 18:20
Θα ρωτήσεις την σερβιτόρα που κάθονται οι τρελοί του ναυτιλία αν δεν μας έχεις εντοπίσει και θα σου πεί !!!!

Ο πρώτος που θα πάει να ενημερώσει !!!

Ελήφθη, όβερ, ευχαριστώ http://library.thinkquest.org/C004599/genie.gif

lifesea
16-04-2007, 19:34
Ο πρώτος που θα πάει να ενημερώσει !!!

xa xa xa xa
ΔΗΛΑΔΗ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ....:p

efouskayak
16-04-2007, 19:36
την προηγούμενη νομίζω ήταν ο Πέτρος :confused:
αλήθεια δεν έχει δηλώσει ακόμα αν θα έρθει η όχι ή εγώ κάνω λάθος :confused:

Petros
16-04-2007, 20:30
Πως δεν δηλωσα? Δεν ειπα οτι δεν ερχομαι γιατι σκιαζουμαι κ φοβουμαι?

Νομιζατε οτι κανω πλακα?

Δινω ΕΤΑ 19:02 AGW-WP-UCE.

Eleni
17-04-2007, 08:47
Θα έρθω κι εγώ
Το είδα το Mecca την προηγούμενη εβδομάδα
Ωραίο καφέ-μπαράκι
Νομίζω έχει δύσκολο πάρκινγκ αλλά ως εναλλακτική περπατιέται και απ το Φάληρο...

Παναγιώτης
17-04-2007, 08:50
Έχει λίγο παρακάτω parking.

Eleni
17-04-2007, 09:25
Ωπς
τελειώνω 19.00 από Χαλάνδρι! Τώρα το θυμήθηκα
Anyway... με αυτοκίνητο, από εμπορικό κέντρο σε εμπορικό κέντρο με ανοιχτά μαγαζιά θα αργήσω πολύ.
Με τρένα μάλλον γύρω στις 8-8.30 θα τα καταφέρω
Είναι αργά;

Μέχρι πότε υπολογίζετε να κάτσουμε;
Εφη εσύ που έχεις και το παιδί;

efouskayak
17-04-2007, 09:49
Εγώ 2100-2130 το αργότερο θα επιστρέψω στην βάση μου δεν ξέρω οι υπόλοιποι πόσο θα κάτσουν... :confused: πάντως με αυτοκίνητο νομίζω θα έρθεις πιο γρήγορα... :confused:

Eleni
17-04-2007, 10:07
Δύσκολο το βλέπω τελικά...

Να το κάνω ανάλογα την όρεξη; Πειράζει κανέναν;
;)

Παναγιώτης
17-04-2007, 10:17
Και η Έφη την προηγούμενη φορά μετά τις 2000 ήλθε! ;)

lifesea
17-04-2007, 10:21
κοιτα και εγω 19:00 σχολαω και ειμαι Μαρουσι...19:30 θα ειμαι MECCA!!!
ATTIKH OΔΟΣ-->ΕΘΝΙΚΗ--->ΠΕΙΡΑΙΑΣ

efouskayak
17-04-2007, 10:25
Και η Έφη την προηγούμενη φορά μετά τις 2000 ήλθε! ;)

Πάλι καλά που ήρθα να λές :D

Eleni
17-04-2007, 10:41
αλήθεια!;

....

θα με πάρεις και μένα;


κοιτα και εγω 19:00 σχολαω και ειμαι Μαρουσι...19:30 θα ειμαι MECCA!!!
ATTIKH OΔΟΣ-->ΕΘΝΙΚΗ--->ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Eleni
17-04-2007, 10:47
Πέρα απ τον αρχικό μου ενθουσιασμό...

...σκέφτηκα πως δε βολεύει γιατί θα βγεις από έξοδο Κηφισίας...

αλλά ίσως να το κάναμε τότε 19.30; μιας και εσύ τότε θα μπορείς...
εκτός αν υπάρχει κάποιος άλλος λόγος που βολεύει 19.00 τα παιδιά...



αλήθεια!;

....

θα με πάρεις και μένα;

lifesea
17-04-2007, 11:33
Πέρα απ τον αρχικό μου ενθουσιασμό...

...σκέφτηκα πως δε βολεύει γιατί θα βγεις από έξοδο Κηφισίας...

αλλά ίσως να το κάναμε τότε 19.30; μιας και εσύ τότε θα μπορείς...
εκτός αν υπάρχει κάποιος άλλος λόγος που βολεύει 19.00 τα παιδιά...

επειδη μεχρι τελευταια στιγμη δεν ξερω τι μπορει να γινει με την δουλεια...δεν γινεται να παμε μαζι.
Το 19:00 ειναι υπο ιδανικες συνθηκες:(

Eleni
17-04-2007, 13:27
ok
καταλαβαίνω

δεν πειράζει... θα ξεκινήσω κι ότι ώρα φτάσω
το ιώδιο μου κάνει πάντα πολύ καλό! και θα χαρώ να σας δω...
http://emoticone.free.fr/Smileys/Messages//Smiley-msn.com-Messages-65288.gif (http://smiley-msn.com/Smiley-Emoticone.php?pa=10&do=Smileys/Messages/&t1=Messages)


επειδη μεχρι τελευταια στιγμη δεν ξερω τι μπορει να γινει με την δουλεια...δεν γινεται να παμε μαζι.
Το 19:00 ειναι υπο ιδανικες συνθηκες:(

ΑΑΑΧ ΕΙΠΑ ΙΩΔΙΟΟΟΟ...
http://emoticone.free.fr/Smileys/Amours//Smiley-msn.com-Amours-46104.gif (http://smiley-msn.com/Smiley-Emoticone.php?pa=4&do=Smileys/Amours/) http://emoticone.free.fr/Smileys/Amours//Smiley-msn.com-Amours-46060.gif (http://smiley-msn.com/Smiley-Emoticone.php?pa=2&do=Smileys/Amours/)

lifesea
18-04-2007, 12:06
ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΠΕΜΠΤΗ 19/4/2007 ΩΡΑ 19:00 -MECCA-ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ

Petros
18-04-2007, 20:34
Tha einai kanenas allos stin wra tou ayrio? Min paw k perimenw monos mou...

efouskayak
18-04-2007, 21:00
ορκο δεν παίρνω :D

Παναγιώτης
18-04-2007, 21:41
Το βλέπω να βρίσκετε στο Mecca ...ένα σκελετό!
Εγγλέζοι όλοι!:D

Παναγιώτης
18-04-2007, 21:45
Από ότι βλέπω άυριο δεν έχω κάτι σημαντικό οπότε θα είμαι στις 19: 00.
Αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι τηλέφωνα "σκάνε" κατά τις 18:00 την ώρα που φοράς το μπουφάν για να φύγεις:(

efouskayak
18-04-2007, 22:05
Από ότι βλέπω άυριο δεν έχω κάτι σημαντικό οπότε θα είμαι στις 19: 00.
Αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι τηλέφωνα "σκάνε" κατά τις 18:00 την ώρα που φοράς το μπουφάν για να φύγεις:(

Που να δείς τι μπορεί να σου ζητήσει ένα πιτσιρίκι την ώρα που φοράς το μπουφάν :D

evridiki
19-04-2007, 08:46
KALHMERA SE OLOYS...WS "PSARI" THA PROSPATHHSW NA ERTHW AYTH THN FORA KAI MALISTA KAI STHN WRA MOY....:D

evridiki
19-04-2007, 08:47
XRONIA POLLA KAI GENIKA KALHMERA SE OLOYS...WS "PSARI" THA PROSPATHHSW NA ERTHW AYTH THN FORA KAI MALISTA KAI STHN WRA MOY....:D[/quote]

sonia24
19-04-2007, 09:41
να ζητησω συγγνωμη, αλλα λογω ανωτερας βιας δεν ειναι ευκολο να ερθω. απλα για οικογενειακους λογους πρεπει να φυγω για το πατρικο μου.

efouskayak
19-04-2007, 11:58
1910 θα είμαι εκεί το αργότερο.....

lifesea
19-04-2007, 12:02
1910 θα είμαι εκεί το αργότερο.....

Εφη ο Πετρος πηρε παλι θαρρος δες στη Γενικη συζητηση....;)

efouskayak
19-04-2007, 12:19
Είδα είδα... αλλα σημερα παιδες δεν έχω χρόνο θα σας τα εξηγήσω απο κοντά...

lifesea
19-04-2007, 12:30
Είδα είδα... αλλα σημερα παιδες δεν έχω χρόνο θα σας τα εξηγήσω απο κοντά...

...ειναι και τυχερος(για να μην πω τιποτε αλλο) ;)

Petros
19-04-2007, 12:57
Αφου ξερω ποσο με συμπαθεις.

Βλεπεις οτι δεν απαντω τοση ωρα που ειμαι πηγμενος κ εχεις σκασει ετσι?

Θα σε φτιαξω απο κοντα, αλλα θα εχουμε κ καινουργιο κοσμο οποτε μπορει να τη γλυτωσεις.

lifesea
19-04-2007, 12:58
Αφου ξερω ποσο με συμπαθεις.

Βλεπεις οτι δεν απαντω τοση ωρα που ειμαι πηγμενος κ εχεις σκασει ετσι?

Θα σε φτιαξω απο κοντα, αλλα θα εχουμε κ καινουργιο κοσμο οποτε μπορει να τη γλυτωσεις.

ανυπομονω...;) ;)

Eleni
19-04-2007, 12:59
καινούργιο; :D

Petros
19-04-2007, 15:16
Nai nomizw eipan kai 2-3 nea atoma oti tha erthoun pou den ta exoume ksanadei, gia ayto to eipa.

Petros
19-04-2007, 21:34
Ηρθα και εφυγα στεγνος. Κυριος (με το Κ κεφαλαιο.-)

Παναγιώτης
19-04-2007, 21:58
Και οι δηλώσεις ...Δηλώσεις!!!:D

efouskayak
19-04-2007, 22:09
Κύριοι αυτό το λένε ΜΕΓΑΛΟΨΥΧΙΑ !!!!!! μην είστε αχάριστοι !:D

Παναγιώτης
19-04-2007, 22:16
Να ανεβάσω το σκίτσο;;;:confused:

efouskayak
19-04-2007, 22:16
Να ανεβάσω το σκίτσο;;;:confused:

Την έβαψες :mad:

lifesea
19-04-2007, 23:07
Να ανεβάσω το σκίτσο;;;:confused:

εγω στην θεση σου δεν θα το δοκιμαζα...;)

ΜΦΧ.

lifesea
19-04-2007, 23:12
Ηρθα και εφυγα στεγνος. Κυριος (με το Κ κεφαλαιο.-)

προσεχουμε την υγεια σας βρε...:p

Παναγιώτης
19-04-2007, 23:26
Τελικά αφού αμφιταλαντεύτηκα αρκετά αποφάσισα να μην ανεβάσω το σκίτσο (προς το παρόν , αν δεν είναι καλό κορίτσι ...βλέπουμε:rolleyes:).

Αυτό είναι μεγαλοψυχία!!! :D

efouskayak
19-04-2007, 23:53
Τι τον ήθελα τον καφέεεεεεεεεεεεεε... μάτι δεν μπορώ να κλείσω και αύριο με περιμένει ο χαμόςςςςςςςςςςςςςςςς

efouskayak
20-04-2007, 00:00
Τελικά αφού αμφιταλαντεύτηκα αρκετά αποφάσισα να μην ανεβάσω το σκίτσο (προς το παρόν , αν δεν είναι καλό κορίτσι ...βλέπουμε:rolleyes:).

Αυτό είναι μεγαλοψυχία!!! :D

Και έχω και τον Παναγιώτη να μου ανεβάζει την πίεση... :D !!!!!!!!!

Παναγιώτης
20-04-2007, 00:10
Αφού τελικά το παραδέχτηκες ότι σου αρέσει να συγχύζεσαι!:D

efouskayak
20-04-2007, 07:45
Αφού τελικά το παραδέχτηκες ότι σου αρέσει να συγχύζεσαι!:D

Εγώ:confused: αααααααααααααα αλλού ήσουν μου φαίνεται άντε πρωί πρωί μου...
σε λίγο θα μου αποσυνδέσουν το P.C.... κανονίστε !!!!

lifesea
20-04-2007, 07:56
Εγώ:confused: αααααααααααααα αλλού ήσουν μου φαίνεται άντε πρωί πρωί μου...
σε λίγο θα μου αποσυνδέσουν το P.C.... κανονίστε !!!!

don't worry ησυχα θα ειμαστε:p

Παναγιώτης
20-04-2007, 08:59
μόλις σιγουρευτούμε ότι αποσυνδέθηκε! ...ορμάμε!

Eleni
20-04-2007, 09:30
Λοιπόν τα συγχαρητήρια μου στο νέο μέλος « ευρυδικη» (στην Ευρυδίκη δηλαδή!)


Παρόλο που τα πράγματα φαινόντουσαν άγρια... κι ενώ κυκλοφορούσαν φήμες για πνιγμούς και σαρκοβόρα ψάρια ΤΟΛΜΗΣΕ και παρευρέθηκε στην συνάντηση χωρίς πολλά πολλά.



Στη συνάντηση παρευρέθηκα και γω, σχεδόν πρώτη φορά, αλλά δε πιάνομαι γιατί περίμενα πρώτα να γίνω τουλάχιστον δόκιμος πλοίαρχος έτσι ώστε να μιλάω από θέση ισχύος :D


Διαπίστωσα λοιπόν πως τα άτομα του «χώρου» είναι αυτό που λέμε ΚΑΛΑ παιδιά, ευχάριστα και όσο κι αν ακούγεται απειλητική η προοπτική συνάντησης μαζί τους... δύναται τελικά να βγεις από κει άβρεχτος...

Παναγιώτης
20-04-2007, 10:52
(...) Διαπίστωσα λοιπόν πως τα άτομα του «χώρου» είναι αυτό που λέμε ΚΑΛΑ παιδιά,(...)
Φήμες!!!:D

Τελικά στη χτεσινή συνάντηση ήμασταν εγώ, ο Petros, o οπτήρ ...και τα γυναικόπαιδα!!! Και φύγαμε όλόι στεγνοί!!!:D

Επιβεβαιώθηκε το "κληρονομικό χάρισμα" της lifesea για το ποιοί θα πάνε πρώτοι. Η επόμενη ερώτησή μου είναι ποια θα είναι τα νούμερα του loto στην επόμενη κλήρωση και αν γίνεται η επόμενη συνάντηση να γίνει σε καζίνο:D

Έλπίζω να ξαναδούμε σε συναντήσεις την Ευρυδίκη την Ελένη και τον οπτήρα!

Και η είδηση της συνάντησης η efouskayak ήλθε στην ώρα της! ¶ργησε μόνο 10' έτσι για την τιμή των όπλων, για να μην κακομαθαίνουμε!:D

evridiki
20-04-2007, 10:57
Ελένη, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.....Εγώ έχω να προσθέσω οτι τα πέρασα πολύ καλά και φανήκαμε σαν μια παρέα που γνωριζόμασταν καιρό... Ευχάριστο αυτό!!!!

Σήμερα είναι διαφορετικά. Το ψάχνω καλύτερα το site.....

Αν δεν βρεθούμε την άλλη εβδομάδα θα χαρώ να έρθετε στο πάρτυ μου!!! Είσαστε μια χαρά παιδιά...αν και "κάποια";) φανταζεται ότι βλέπει τερατάκια στην θάλασσα....;) :D . ασε που σχεδιάζει και παράξενα!!!! αναρωτιέμαι τι είχε στα καλλιτεχνικά...:p

(Εφααααάκι...πλακίτσα καααάνω, έτσιιιιι??)

Θα τα πούμε....
Καλή συνέχεια

Eleni
20-04-2007, 11:10
ΣΕ ΚΑΖΙΝΟ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΣΑ!:)


Φήμες!!!:D

... και αν γίνεται η επόμενη συνάντηση να γίνει σε καζίνο:D


... αλλά σιγά μη θέλει η lifesea xaxaxaxaxa

Eleni
20-04-2007, 11:11
Τώρα που κοιτάς καλύτερα το site... μήπως ξανασκεφτείς αυτή την πρόσκληση χιχι



Σήμερα είναι διαφορετικά. Το ψάχνω καλύτερα το site.....

Αν δεν βρεθούμε την άλλη εβδομάδα θα χαρώ να έρθετε στο πάρτυ μου!!!

Eleni
20-04-2007, 11:17
Α! Ο οπτήρ ήταν κι αυτός πρώτη φορα;
Δεν το ήξερα!
Τα συγχαρητήρια μου λοιπόν και στον Δημήτρη (Οπτήρ)... για την τόλμη του χιχιχι




Έλπίζω να ξαναδούμε σε συναντήσεις την Ευρυδίκη την Ελένη και τον οπτήρα!

evridiki
20-04-2007, 12:22
Τώρα που κοιτάς καλύτερα το site... μήπως ξανασκεφτείς αυτή την πρόσκληση χιχι



μαλλον να το σκεφτω εεεε??? αν ειστε καλα παιδια...θα σας καλεσω...θα δω την προοδο σας μεχρι τις 25-4!!!!

χιχιιχχιχιιχιχιχ:D

evridiki
20-04-2007, 12:27
ερώτηση προς όλους....
εκεί που σας βλέπω όλους συνδεδεμένους και κάποιοι έχετε MSN γιατί δεν μου βγάζει πρόσβαση ενώ είμαι ήδη ενεργή στο ΜΣΝ? :(

Παναγιώτης
20-04-2007, 13:47
Είναι σχετικό και με το χτεσινό καφεδάκι. Όπως σου είπα και χτές ανοίγουμε στη δουλειά ένα explorer στο naytilia (τώρα με τις καρτέλες ανοίουμε μια καρτέλα, εγώ το έκανα από παλιά στο firefox) και όταν έχουμε λίγο λάσκα ρίχνουμε καμιά ματιά ή αν προλαβαίνουμε γράφουμε και κάτι.
Αλλά στο MSN δεν συνδεόνται όλοι (πολλές φορές δεν γίνεται και στα εταιρικά δίκτυα) οπότε δεν μπορείς να μιλήσεις. Η ένδειξη στους συνδεδεμένους νομίζω ότι είναι ότι ο χρήστης έχει δυνατότητα MSN, όχι ότι είναι συνδεδεμένος (έτσι είναι; έχω χάσει επεισόδια δεν χρησιμοποιώ MSN, έχω μείνει στο IRC ).

οπτήρ
20-04-2007, 15:54
Έλπίζω να ξαναδούμε σε συναντήσεις την Ευρυδίκη την Ελένη και τον οπτήρα!


Κι εγώ ελπίζω να σας ξαναδώ. Χάρηκα που είδα νέους με τέτοιο επίπεδο, κατάρτιση και αίσθηση χιούμορ. Είχα ενδοιασμούς ότι (εξαιτίας και της διαφοράς ηλικίας, μη γελιόμαστε) θα ένιωθα λίγο misfit, εντούτοις ένιωσα σαν να σάς γνωρίζω χρόνια. Ηταν πάνω από τις προσδοκίες μου.


Α! Ο οπτήρ ήταν κι αυτός πρώτη φορα;
Δεν το ήξερα!
Τα συγχαρητήρια μου λοιπόν και στον Δημήτρη (Οπτήρ)... για την τόλμη του χιχιχι

Δεν πρόκειται για τόλμη, μάλλον για άγνοια κινδύνου πρόκειται :p

Οπως έλεγε και ο μακαρίτης ο Ντίνος Ηλιόπουλος στον "Ατσίδα", είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα http://emoticons.msn-beta.com/big/21.gif

efouskayak
20-04-2007, 16:35
Λοιπόν είμαι μέσα... μόλις βρώ χρονο θα διαβάσω και θα απαντήσω σε όλους !!!!!!!! :D γιατι έτσι κάνει ο admin ΠΕΤΡΟ !!!!

lifesea
20-04-2007, 16:53
Λοιπόν είμαι μέσα... μόλις βρώ χρονο θα διαβάσω και θα απαντήσω σε όλους !!!!!!!! :D γιατι έτσι κάνει ο admin ΠΕΤΡΟ !!!!

Εφη μην ξεχνας την δηλωσει που σου εκανε χθες ο Πετρος ΠΟΟΟΣΣΟΟΟΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ADMIN... :p

xa xa xa xa xa xa xa

ΜΦΧ.

Petros
20-04-2007, 16:59
Λοιπόν είμαι μέσα... μόλις βρώ χρονο θα διαβάσω και θα απαντήσω σε όλους !!!!!!!! :D γιατι έτσι κάνει ο admin ΠΕΤΡΟ !!!!

Ετσι σε θελω ολο το Σκ να απαντας.

lifesea
20-04-2007, 20:50
Εφη πηρε αερα παλι.....;)

efouskayak
20-04-2007, 21:42
Εφη μην ξεχνας την δηλωσει που σου εκανε χθες ο Πετρος ΠΟΟΟΣΣΟΟΟΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ADMIN... :p

xa xa xa xa xa xa xa

ΜΦΧ.

Δεν θα πονέσει καθόλου ούτε που θα το καταλάβει :D άστον να λέει οτι θέλει :D

Petros
20-04-2007, 21:43
Παντα θελεις να συμμαχεις με την Termi για να με αντιμετωπισεις.

Ησυχη ησυχη ησουν εχτες παντως, παλι στο forum ξεθαρρευεις.

ΜΦΧ.

efouskayak
20-04-2007, 21:44
Ετσι σε θελω ολο το Σκ να απαντας.

Τσουπ πετάχτηκεεεεεεεεεεεεεεε....... πρόσεχε το γλύτωσες μία το γλύτωσες 2 ε μην είσαι αισιόδοξος και για την τρίτη.....;) Ι ll meet you la pisine !!!!!!! Παλιό αλλα καλό :D

Petros
20-04-2007, 21:45
Δεν θα πονέσει καθόλου ούτε που θα το καταλάβει :D άστον να λέει οτι θέλει :D

Πως με προλαβες εσυ παλι? Φευγω δε σας μπορω, παω για ποτο και ας ειναι το θεμα 'καφεδακι με θεα τη θαλασσα'.

efouskayak
20-04-2007, 21:48
Παρόλη την κούραση μου θέλω να σας ευχαριστήσω για την παρουσία σας εχθές και ας μου στοίχισε αυτός ο καφές αυπνία εχθές το βράδυ lifesea την άλλη φορά θα ακολουθήσω τα δικά σου χνάρια ;)

Χαρηκα πολύ που γνώρισα την Ελένη την Ευριδίκη και τον Δημήτρη (Οπτηρ) σε εσας χρωστάνε χάρη τα άλλα 2 ρεμάλια (το νου σας) (Κωνσταντάρας για πάντα !!!!) και γλύτωσαν την βουτιά... είπαμε να δείξουμε χαρακτήρα αλλα μυαλό δεν βλέπω να βάζει κανείς απο τους δύο άρα... δεν θα φταίω εγώ ούτε η lifesea φυσικά !!!!!

Ευριδίκη μην τους ακούς οτι είμαι παρεξηγησιάρα... μην τους ακούς καθόλου.... ;)

Παναγιώτης
20-04-2007, 23:44
Ευρυδίκη άκουσε την Έφη, γιατί αλλιώς ...θα παρεξηγηθεί:D:D

lifesea
21-04-2007, 00:49
Παναγιωτη . . . . το χρωμα της θαλασσας το ειδες στο Μικρολιμανο???

γιατι βλεπω εισαι περιεργος να το γνωρισεις. - ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ

Παναγιώτης
21-04-2007, 10:11
Παναγιωτη . . . . το χρωμα της θαλασσας το ειδες στο Μικρολιμανο???

γιατι βλεπω εισαι περιεργος να το γνωρισεις. - ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΠΕΡΟΣ

Καλά και στην επόμενη συνάντηση σαν τις γάτες θα έρθετε!:D

Κι ας ήρθε ο Πέτρος με το μαγίο του!

Δε φοβόμαστε έχουμε εξοπλισμό! Σαν αυτούς στο διπλανό λιμάνι (Ζεα):
http://www.zeaharbourproject.dk/images/normal/SE_Theme_05.jpg
Πηγή:http://www.zeaharbourproject.dk

Petros
21-04-2007, 19:26
Παναγιωτη . . . . το χρωμα της θαλασσας το ειδες στο Μικρολιμανο???

γιατι βλεπω εισαι περιεργος να το γνωρισεις. - ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΠΕΡΟΣ


Ο ΠΕΡΟΣ ποιος ειναι παλι? Νεο μελος?

Καλωσοριζουμε το νεοτερο μελος του ναυτιλια ΠΕΡΟΣ.

ΜΦΧ.

lifesea
21-04-2007, 20:21
Ο ΠΕΤΡΟΣ ποιος ειναι παλι? Νεο μελος?

Καλωσοριζουμε το νεοτερο μελος του ναυτιλια ΠΕΤΡΟΣ.

ΜΦΧ.

ΜΦΧ.
ΜΦΧ.
ΜΦΧ.

Παναγιώτης
10-05-2007, 12:27
Τι λέτε για ένα ακόμα καφεδάκι για αυτή την εβδομάδα (Πέμπτη ή Παρακσευή, αν και το βλέπω δύσκολο) ή την επόμενη;

sonia24
10-05-2007, 12:32
ειναι δυσκολο για μενα. αν ειναι για την επόμενη πεμπτη στις 17 οκ.

efouskayak
10-05-2007, 12:32
Αν ορίσετε συγκεκριμένη ημερομηνία θα προσπαθήσω και εγώ.

Παναγιώτης
10-05-2007, 12:42
Από ότι αποδείχητκε στην προηγούμενη συνάντηση Πέμπτη γύρω σστι 1900 βολέυει τους περισσότερους.
Λοιπόν τι λέτε για Πέμπτη 17-5-2007 στο Mecca στο Τουρκολίμανο;

sonia24
10-05-2007, 12:44
εκτος απροόπτου θα ειμαι εκει. επειδη μεχρι αυτη τη στιγμη δεν εχω κατι στο μυαλο μου δηλωνω ότι κατα 90% θα ερθω.

Maroulis Nikos
10-05-2007, 13:39
εκτός απρόπτου θα είμαι και έγώ εκεί.

lifesea
10-05-2007, 15:23
να ερθω???
:p :p :p
ή μηπως οχι ``2Π``??

Παναγιώτης
10-05-2007, 15:26
Εγώ σε αφήνω να έλθεις!
Για τον Πέτρο δεν ξέρω, αλλά πες του οτι σου είπα εγώ να έρθεις:D

Petros
10-05-2007, 15:44
Αντε ελα...Αλλα θα εισαι φρονιμη. Οπως φυσικα ησουν φρονιμη κ την προηγουμενη φορα.

lifesea
10-05-2007, 15:46
Αντε ελα...Αλλα θα εισαι φρονιμη. Οπως φυσικα ησουν φρονιμη κ την προηγουμενη φορα.

γιουπιιιιιιιιιιιιιιι,
ευχαριστω - ευχαριστω!!!!!!!!!:p

lifesea
10-05-2007, 15:46
Εγώ σε αφήνω να έλθεις!
Για τον Πέτρο δεν ξέρω, αλλά πες του οτι σου είπα εγώ να έρθεις:D

xa xa xa xa xa
εσυ ναφερεις την στολη σου..:p

efouskayak
10-05-2007, 22:58
Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει από την αρχή τη συζήτηση - νέος γαρ και κόβω βόλτες μπας και βελτιωθούν τα αντανακλαστικά μου (νέος στην παρέα να εξηγούμε) - περί τίνος πρόκειται ;
Μπορεί να με ενημερώσει κανείς πως δουλεύει το όλον σύστημα εδώ πέρα.

Καλώς όρισες.
Κατα καιρούς κανονίζουμε και πίνουμε ενα καφεδάκι όλοι μαζί ή τουλάχιστον όσοι καταφέρουν και μπορούν να έρθουν :p θα ήταν χαρά μας να έρθεις και όσα καινούργια μέλη μπορούν ώστε να γνωριστούμε και απο κοντά.

Παναγιώτης
12-05-2007, 12:57
Πέμπτη 17/5/2007, ώρα 1900 στο Mecca στο Τουρκολίμανο (Ακτή Κουμουνδούρου 62) (δεύτερος όρμος από αριστερά στο χάρτη)
http://www.hellenicnavy.gr/upload/faliro.png
Πηγή Εικόνας: http://www.hellenicnavy.gr (http://www.hellenicnavy.gr/)

Συνάντηση Naytilia.gr για καφέ
...και παρόλα αυτά που διαβάσατε εδώ...
...Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,
αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου,
αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου...



(...)
Mecca (http://www.mecca.gr/profile.cfm), Ακτή Κουμουνδούρου 62, Μικρολίμανο - δηλαδή εδώ (http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=469852.66000000003&initialCenterY=4198571.67&initialZoomLevel=1)
Τηλέφωνο 210.4220138, 210.4190149
, (...)

lifesea
14-05-2007, 10:36
2``Π``:==> ευτυχως θα κανει ζεστη και δεν θα κρυωσετε...μετα το μπανιο :p

Παναγιώτης
14-05-2007, 11:34
2``Π``:==> ευτυχως θα κανει ζεστη και δεν θα κρυωσετε...μετα το μπανιο :pΚάνω ενέργειες ώστε να είναι και το Aquarius I για περισυλογή!:D
Τώρα ποιον (Π ή Ε) θα μαζεύει ...θα δούμε:D
http://www.uspowerboating.com/images-maneuvers/piwweb.gif
Πηγή εικόνας:http://www.uspowerboating.com/

lifesea
14-05-2007, 12:07
ειπαμε τα 2``Π`` ....

Παναγιώτης
14-05-2007, 12:56
Επειδή όχι εκτός θέματος αλλά εκτός ...χάρτη πάμε να βγούμε! (κατά το "εκτός πορείας") Θυμίζω ότι μιλάμε για τη συνάντηση για καφεδάκι στο Mecca στις 17/5/2007 (Πέμπτη) ώρα 1900. Περισσότερες πληροφορίες στην προηγούμενη σελίδα.

efouskayak
14-05-2007, 23:43
Την Πέμπτη στις 1930 έχω ραντεβού για να γράψω το μικρό μου στον παιδικό σταθμό (μεγάλωσε μωρέεεεεεεεεεε) όταν τελειώσω θα έρθω απο το Mecca. :D

Παναγιώτης
15-05-2007, 09:54
Να αργήσεις σε συνάντηση;;; ... Πρώτη φορά σου ξανασυμβαίνει!!:D

Χαλάλι όμως ...άντε να μεγαλώσει λίγο ακόμα να γράφει και στο Naytilia.gr :)

efouskayak
15-05-2007, 10:35
Απαπαπαπαπαπαπα γκρίνιαααααααααα μια φορά αργησα την δεύτερη είπα 1910 και 1910 ήμουν εκει.... ααααααααααααα

αλήθεια ποιοι θα είμαστε?:confused:

lifesea
15-05-2007, 11:57
Απαπαπαπαπαπαπα γκρίνιαααααααααα μια φορά αργησα την δεύτερη είπα 1910 και 1910 ήμουν εκει.... ααααααααααααα

αλήθεια ποιοι θα είμαστε?:confused:

οι γνωστοι - αγνωστοι...
Εσυ-εγω-2Π-....???

efouskayak
15-05-2007, 12:14
Ο Νίκος? Νίκεεεεεεεεε θα έρθεις?

lifesea
15-05-2007, 12:17
Εφη το blanco μην ξεχασεις για τα ορθογραφικα....

ΜΦΧ.
(παλι off topic ειμαι :p)

Petros
15-05-2007, 13:29
Μετα απο ολα αυτα που βλεπω μετανιωσα κ λεω να μην ερθεις τελικα.-

(Αν αργησεις παλι την εβαψες)....

ΜΦΧ

Maroulis Nikos
15-05-2007, 14:56
αν όλα θα πάνε καλά θα είμαι και έγώ
και λέω καλά για ακόμα είμαι Νάξο

lifesea
15-05-2007, 15:03
Μετα απο ολα αυτα που βλεπω μετανιωσα κ λεω να μην ερθεις τελικα.-

(Αν αργησεις παλι την εβαψες)....

ΜΦΧ
σνιφ σνιφ...
κλαψ κλαψ...
στο λεω απο τωρα θα αργησω.

Petros
15-05-2007, 15:54
7 και 12 κλεινουν οι πυλες. Εκτος αν εχεις μωρο και εσυ και δεν το ξερουμε.

Παναγιώτης
15-05-2007, 18:11
Μην είσαι τόσο απόλυτος θα τηρηθεί "ακαδημαϊκό τέταρτο" αργοπορίες γίνονται δεκτές μόνο για σοβαρούς οικογενειακούς λόγους (μητρότητα κ.λπ.). Lifesea επειδή από ότι κατάλαβες είμαι στις καλές μου (μέχρι σκάφος για να σε περισυλέξει ψάχνω να βρώ) μπορείς να αργήσεις αν ...μέχρι την Πέμπτη έχεις παιδί!:D

lifesea
15-05-2007, 18:23
Μην είσαι τόσο απόλυτος θα τηρηθεί "ακαδημαϊκό τέταρτο" αργοπορίες γίνονται δεκτές μόνο για σοβαρούς οικογενειακούς λόγους (μητρότητα κ.λπ.). Lifesea επειδή από ότι κατάλαβες είμαι στις καλές μου (μέχρι σκάφος για να σε περισυλέξει ψάχνω να βρώ) μπορείς να αργήσεις αν ...μέχρι την Πέμπτη έχεις παιδί!:D
παλι βγαζετε γλωσσα ε?

sonia24
16-05-2007, 08:44
εγω θα ειμαι παντως...μεχρι στιγμης δεν εχει αλλαξει κατι...

Petros
17-05-2007, 10:12
Ποιοι ειμαστε οι σιγουροι μεχρι στιγμης? Απο ο,τι ειδα ειμαστε οι εξης:

efouskayak (αργοπορημενη...τελος παντων)
Nikos (αυτο του ελειπε να μην ερθει...)
lifesea (τελος παντων σκετο...χατηρικως)
Παναγιώτης (ελα στην ωρα σου να μην περιμενω μονος μου)
Sonia 23 (ή πιο σωστα Sonia 24 και κατι)
Η αφεντια μου (οπως παντα στην ωρα μου ETA 19:00 AGW-WP-UCE).

Ξεχασα κανεναν? Κανενα αλλο καινουργιο ή παλιο μελος που θελει να ερθει να το γνωρισουμε? Εγω προσωπικα δε δαγκωνω αλλα για τους αλλους / αλλες δεν μπορω να εγγυηθω (WOG = WITHOUT GUARANTEE).

mastrokostas
17-05-2007, 10:25
Θα ερχόμουν και εγώ ο mastrokostas 120 και κάτι ,αλλά έχω οδοντίατρο. Χαρά μου να σας γνωρίσω, αν και δεν ξέρω αν θα ήταν και δική σας .

Ίσως την επόμενη φορά .
Να περάσετε καλά ,και φρόνιμα !:)

Παναγιώτης
17-05-2007, 11:55
Σήμερα 17-5-2007 ώρα 19: 00 συνάντηση για καφεδάκι στο Mecca στο Τουρκολίμανο Ακτή Κουμουνδούρου 62.

efouskayak
17-05-2007, 12:08
Θα ερχόμουν και εγώ ο mastrokostas 120 και κάτι ,αλλά έχω οδοντίατρο. Χαρά μου να σας γνωρίσω, αν και δεν ξέρω αν θα ήταν και δική σας .

Ίσως την επόμενη φορά .
Να περάσετε καλά ,και φρόνιμα !:)

Ευχαριστούμε την επόμενη φορά σε περιμένουμε :p

evridiki
17-05-2007, 12:49
Ποιοι ειμαστε οι σιγουροι μεχρι στιγμης? Απο ο,τι ειδα ειμαστε οι εξης:

Ξεχασα κανεναν?


Την Ευρυδικη!!!!!
Απλα θα αργησω λογω δουλειας...:mad:

efouskayak
17-05-2007, 13:06
Οσο περισσότεροι έρθετε τόσο καλύτερα γιατι έχουμε αρκετά θέματα προς συζήτηση.

Maroulis Nikos
17-05-2007, 13:29
Υπάρχει ένα σοβαρό ενδεχόμενο να μην μπορέσω να έρθω.

Παναγιώτης
18-05-2007, 01:05
Καλά ήταν τελικά! Γνωρίσαμε την Efi τη sonia24+ :D Και κατάφερε να είναι και ο Νίκος (όπως λένε "κατάφερε να είναι απόψε κοντά μας").
Να συγχαρώ και από εδώ τον Πέτρο για την προαγωγή του σε super moderator που αποφασίστηκε, και να τον συμβουλέψω να μην είναι τόσο κακός όπως απόψε που έκανε τη Lifesea να φοβηθεί και να μην έρθει:D Ελπίζω να μην της κάνει και ban (τώρα που είναι Super μπορεί;;; )!!!
Για τις υπόλοιπες ανακοινώσεις στην ώρα τους!!!

Eleni
18-05-2007, 08:24
κι άλλη Εφηηη? who is Εφη??
...συγχαρητήρια Πέτρο...
έχω μια κρυφή χαρά....χαχαχαχα

αααα και εσύ Παναγιώτη!!!!!!!
Συγχαρητήρια επίσης!!!
))))))))))))))))))))))))))))))))

Ελα ρε παιδιά... ένα ένα σας βλέπω!!! Και η Ευρυδίκη!
Συγχαρητήριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα αααααααααααααααααααα
:-)


Καλά ήταν τελικά! Γνωρίσαμε την Efi τη sonia24+ :D Και κατάφερε να είναι και ο Νίκος (όπως λένε "κατάφερε να είναι απόψε κοντά μας").
Να συγχαρώ και από εδώ τον Πέτρο για την προαγωγή του σε super moderator που αποφασίστηκε, και να τον συμβουλέψω να μην είναι τόσο κακός όπως απόψε που έκανε τη Lifesea να φοβηθεί και να μην έρθει:D Ελπίζω να μην της κάνει και ban (τώρα που είναι admin μπορεί)!!!
Για τις υπόλοιπες ανακοινώσεις στην ώρα τους!!!

sonia24
18-05-2007, 08:31
δε φτανει που απο 23 εγινα 24 επρεπε να βαλεις και +++++;;;;;;

σκετο 24 βρε Παναγιώτη...:D

περα απο αυτο, χαρηκα πολυ που γνωρισα τα παιδια και ελπιζω να καταφερω να ερθω και σε επομενες συναντησεις. :D

lifesea
18-05-2007, 10:27
Καλά ήταν τελικά! Γνωρίσαμε την Efi τη sonia24+ :D Και κατάφερε να είναι και ο Νίκος (όπως λένε "κατάφερε να είναι απόψε κοντά μας").
Να συγχαρώ και από εδώ τον Πέτρο για την προαγωγή του σε super moderator που αποφασίστηκε, και να τον συμβουλέψω να μην είναι τόσο κακός όπως απόψε που έκανε τη Lifesea να φοβηθεί και να μην έρθει:D Ελπίζω να μην της κάνει και ban (τώρα που είναι admin μπορεί)!!!
Για τις υπόλοιπες ανακοινώσεις στην ώρα τους!!!
καλημερα,
συγνωμη που δεν ηρθα αλλα εφυγα αργα απο το γραφειο...και μετα πηγα στο event της EASY CRUISE

Petros
18-05-2007, 10:35
Εχασες παντως περασαμε πολυ ωραια και καναμε κ εποικοδομητικες κ μη συζητησεις.

Eleni
18-05-2007, 10:38
:-)
πως θα γίνει να μάθουμε τις... μη επικοδομητικες;;;; χαχαχα


Εχασες παντως περασαμε πολυ ωραια και καναμε κ εποικοδομητικες κ μη συζητησεις.

Petros
18-05-2007, 10:40
Δε θα γινει οποιος ηρθε ηρθε τερμα τα χαρισματα. Θα γινω αυστηρος απο δω κ μπρος (αν και δε μου παει).

mastrokostas
18-05-2007, 10:44
καλημερα,
συγνωμη που δεν ηρθα αλλα εφυγα αργα απο το γραφειο...και μετα πηγα στο event της EASY CRUISE
Πρέπει να πέρασες καλά !Πήγε κάποιος φίλος και μου είπε !

lifesea
18-05-2007, 10:46
Πρέπει να πέρασες καλά !Πήγε κάποιος φίλος και μου είπε !
ηταν πολυ καλα...!!!

Eleni
18-05-2007, 10:54
:eek:
πάω να κρυφτώ!

Δε θα γινει οποιος ηρθε ηρθε τερμα τα χαρισματα. Θα γινω αυστηρος απο δω κ μπρος (αν και δε μου παει).

Petros
18-05-2007, 10:59
Δεν μπορεις να κρυφτεις αλλα προσπαθησε.

Επομενη συναντηση/προσκληση απο ο,τι κανονιστηκε θα ειναι στον ιστιοπλοικο ομιλο Πειραια για οποιον ενδιαφερεται, οπου θα γινει κ ενημερωση περι ιστιοπλοιας, εκπαιδευσης κτλ. (Εγω αραχτος με ενα southern βασικα στο ιστιοπλοικο θελω να ειμαι αλλα τελος παντων...)

Εχει ανοιχτει κ σχετικο θεμα απο την Ευρυδικη.