PDA

Επιστροφή στο Forum : Βλάνη Εξπρές Σαντορίνη



Maroulis Nikos
16-07-2006, 15:41
Βλάβη σημειώθηκε χτές στο Εξπρές Σαντορίνη με αποτέλεσμα να μην εκτελέσει το Βραδινό του δρομολόγιο.

Maroulis Nikos
18-07-2006, 15:19
Βλάβη σημειώθηκε χτές στο Εξπρές Σαντορίνη με αποτέλεσμα να μην εκτελέσει το Βραδινό του δρομολόγιο.

ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ για το ΕΞΠΡΕΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Αγκυροβολημένο στο λιμάνι του πειραιά με νέα ονομασία .

Paralia
19-07-2006, 20:01
Δεν ισχύει κάτι τέτοιο!!!! Ένα φρεσκάρισμα κάνανε στο βάψιμο του.

Maroulis Nikos
23-07-2006, 20:56
Δεν ισχύει κάτι τέτοιο!!!! Ένα φρεσκάρισμα κάνανε στο βάψιμο του.

είσαι σίγουρη ότι θα το δρομολογήσουν ξανά εγώ είδα σήμερα το Εξπρές Αφροδίτη στην θέση του .

Paralia
23-07-2006, 22:33
Θα δρομολογηθεί όποιο πλοίο ετοιμαστεί γρήγορα και αυτό μάλλον θα είναι το Αφροδίτη. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι το Σαντορίνη αποσύρεται, ούτε ότι αλλάζει όνομα..

Maroulis Nikos
25-07-2006, 09:01
Θα δρομολογηθεί όποιο πλοίο ετοιμαστεί γρήγορα και αυτό μάλλον θα είναι το Αφροδίτη. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι το Σαντορίνη αποσύρεται, ούτε ότι αλλάζει όνομα..

μακάρι να μην αποχωρησει θα είναι μεγάλη απώλεια .

Giorgos_D
25-07-2006, 17:19
μακάρι να μην αποχωρησει θα είναι μεγάλη απώλεια .
Me nea onomasia sto limani tou Peiraia to Santorini? Pws to lene diladi?

(Sygnwmi gia ta Greenglish, alla o ypologistis pou grafw den exei ellinikous xaraktires)

Giorgos_D
25-07-2006, 17:22
Kserei kaneis poia einai i vlavi tou?

Kyriakos
27-07-2006, 08:18
Από ότι έχω καταλάβει, ποτέ δεν μαθαίνεις την βλάβη....

George
30-07-2006, 20:30
Όλα δείχνουν πως είναι στρόφαλος χωρίς όμως να ξέρω κάτι συγκεκριμένο. Επίσης δεν ξέρω κατά πόσο είναι θέμα του ποιο θα ετοιμαζόταν πιο γρήγορα. Μάλλον θέμα οικονομικό είναι. Γιατί δεν μπορώ να φανταστώ ότι ετοιμάστηκε γρηγορότερα η ΑΦΡΟΔΙΤΗ (μετά από τόσους μήνες παροπλισμό) αν το ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ είχε κάτι σχετικά απλό.

Maroulis Nikos
30-07-2006, 20:33
Όλα δείχνουν πως είναι στρόφαλος χωρίς όμως να ξέρω κάτι συγκεκριμένο. Επίσης δεν ξέρω κατά πόσο είναι θέμα του ποιο θα ετοιμαζόταν πιο γρήγορα. Μάλλον θέμα οικονομικό είναι. Γιατί δεν μπορώ να φανταστώ ότι ετοιμάστηκε γρηγορότερα η ΑΦΡΟΔΙΤΗ (μετά από τόσους μήνες παροπλισμό) αν το ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ είχε κάτι σχετικά απλό.

και εγώ θα συμφωνήσω μαζί σου φίλε George και πιστεύω ότι το πλοίο δεν θα δρομολογηθεί ξανα .

Azzos
16-08-2006, 16:18
to express santorini paragkile to strofalo....kai antalaktika gia to express athina, as einai kala to express adonis pou to adiasan prin to poulisoun stous indous

Maroulis Nikos
17-08-2006, 16:45
to express santorini paragkile to strofalo....kai antalaktika gia to express athina, as einai kala to express adonis pou to adiasan prin to poulisoun stous indous

καλή είδηση αυτή ;)
προφανώς να βοήθησε που μεγάλωσε το όριο των πλοίων.....

delta pi
07-10-2006, 13:22
Ρε παιδιά τελικά φτιάχεται ή όχι το Εξπρές Σαντορίνη και πόσο θα κρατήσει ακόμα?;) Ε?