Συνομιλία μεταξύ του lkorahais και του Dementor

3 Μηνύματα Επισκέπτη

  1. δεν ξερω αν ηρθε το μηνυμα μου, ειμαι καινουρια στο site και μπερδευομαι λιγο η αληθεια ειναι. οπως καταλαβες ειμαι κοπελα (!) και θελω να σ'ευχαριστησω για τις συμβουλες, το εκτιμω! ρωτησα για τα λυκεια επειδη απ'οτι εχω ακουσει η επιλογη σε πολλα επαγγελματα εξαρταται απο το τι λυκειο εχεις τελειωσει, και ηθελα να ξερω για το εμπορικο ναυτικο. την αγαπαω την θαλασσα κι ας μην ειναι κοντα, και ειμαι σιγουρη πως θα αγαπησω και την δουλεια μου... σ'ευχαριστω και παλι να'σαι καλα!
  2. φιλε μου αναλογα ακι τι θελεις να ακουλουθησεις!!!
    αν ειναι για να πιασεις θαλασσα ναι τοτε πηγαινε σε καποια σχολη εμποροπλοιαρχων αν ειναι για καποια αλλη ειδικοτητα π.χ. ηλεκτρολογου καλυτερα ειναι να τελειωσεις καποια επαλ να μπεις σε καποιο τει να τελειωσεις και να παρεις ενα σωστο διπλωμα για τι απο προσωπικη εμπειρια δεν θα σου συνιστουσα ουτε ιεκ ουτε καποιο επαςγια το απλο λογο οτι ισως να μην αναγνωριστει το διπλωμα σου!! 'ΨΑΞΕ ΚΑΛΑ ΠΡΙΝ ΕΝΕΡΓΗΣΕΙΣ και ρωτησε και το σημαντικοτερο μην αρκεστεις σε μια απαντηση!!!!
  3. φιλε μου αναλογα ακι τι θελεις να ακουλουθησεις!!!
    αν ειναι για να πιασεις θαλασσα ναι τοτε πηγαινε σε καποια σχολη εμποροπλοιαρχων αν ειναι για καποια αλλη ειδικοτητα π.χ. ηλεκτρολογου καλυτερα ειναι να τελειωσεις καποια επαλ να μπεις σε καποιο τει να τελειωσεις και να παρεις ενα σωστο διπλωμα για τι απο προσωπικη εμπειρια δεν θα σου συνιστουσα ουτε ιεκ ουτε καποιο επαςγια το απλο λογο οτι ισως να μην αναγνωριστει το διπλωμα σου!! 'ΨΑΞΕ ΚΑΛΑ ΠΡΙΝ ΕΝΕΡΓΗΣΕΙΣ
Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3