Πειραιάς- Πάρος 6,15 ώρες.Τόσο περίπου κάναμε με το ΝΤΑΛΙΑΝΑ το1993!
Πειραιάς- Πάρος 6,15 ώρες.Τόσο περίπου κάναμε με το ΝΤΑΛΙΑΝΑ το1993!
Πειραιάς-ΠΆΡΟΣ 6,15 ώρες,τόσο κάναμε με το ΝΤΑΛΙΑΝΑ το 1993.
Εντάξει, ρε παιδιά, ένα δρομολόγιο έκανε το ΠΗΓΑΣΟΣ για Πάρο, καθώς κατέβαινε για τη γραμμή του... Και μάλιστα με φορτηγά. Δε σημαίνει ότι έπεσε η ταχύτητα της γραμμής σε επίπεδα '93. Ούτε το πλοίο θα κάνει καθημερινά Παροναξία. Ηρεμήστε λιγάκι... :)
Αειθαλής, κομψός και πάντα καραβολατρικος κ αγαπημένος ο Πήγασος. Μακάρι να τα πάει καλά στην καινούρια του γραμμή. Πάντως η Κασοκαρπαθια νομίζω πως χρειάζεται και καλύτερες συνδέσεις με Πειραιά (Π.χ έστω 1 φορά την εβδομάδα δεν θα ήταν κακό ένα δρομολόγιο Πειραιας- Σαντορίνη- Ανάφη- Κάσος- Καρπαθος- Ρόδος, το οποίο να μπορεί να είναι στην Καρπαθο σε 14- 15 ώρες)
Δυο φωτογραφιες την ημερα που ετοιμαζοταν στο Πειραια
Δεν βλεπω τον σκοπο της γραμμης αυτης με τετοια συχνοτητα οταν εχει την Σητεια σαν λιμανι αφετηριας. ισος το ηρακλειο θα ηταν καλυτερο αν και ποιο μακρια με ωρα αναχωρισης λιγο μετα την ωρα αφιξης των πλοιων της κοινοπραξιας , ετσι ωστε να εχει συνδεση με πειραια με ενα εισητηριο και μια λογικη. η Σητεις ειναι μια μικρη πολη και δεν εχει ακτοπλοικη συνδεση με πειραια παρα μονο με το Πρεβελις το οποιο συνεχιζει για κασο καρπαθο
. η λογικη ηρακλειο πειραιας 8 μισι ωρες μια ωρα αναμονη και περιπου 5,5 ωρες για κασο (με ταχυτητα 16 κομβων) + αλλη 1 ωρα και 45 λεπτα οπως την δινει το προγραμμα του πλοιου συνολο πειραια καρπαθο συνολο περιπυ 17 ωρες οταν το μπλου σταρ χιος κανει 20 ωρες και 15 λεπτα μια φορα την εβδομαδα και το Πρεβελης η 20 ωρες και 35 λεπτα η 26 ωρες και 15 λεπτα. Νομιζω θα ηταν καλυτερο το αποτελεσμα .
το πλοιο αυτο εχει κανει ολο το αιγαιο σε δυσκολες θαλασσες χειμωνα καλοκαιρι και σε γενικες γραμμες χωρις να ακουστει αρα οι δυνατοτητες υπαρχουν
Απ' τις 11/8 το Εξπρές Πήγασος σε κάθε δρομολόγιο, εξυπηρετεί πλέον και το όμορφο νησί της Χάλκης. Έτσι, τα δρομολόγια διαμορφώνονται πλέον ως εξής:
Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή: Σητεία (10:00) - Κάσος (13:00 - 13:20) - Κάρπαθος (15:10 - 15:30) - Χάλκη (18:45 - 19:05) - Ρόδος (21:20)
Τρίτη - Πέμπτη - Κυριακή: Ρόδος (11:00) - Χάλκη (13:15 - 13:35) - Κάρπαθος (16:50 - 17:10) - Κάσος (19:00 - 19:20) - Σητεία (22:20)
Ανεξαρτήτως επιβατικής κίνησης, νομίζω πως αυτή τη στιγμή το Σητεία-Ρόδος (ή και το ανάποδο) και με την Χάλκη μέσα είναι μία από τις πιο ωραίες καραβολατρικές διαδρομές που μπορεί κάποιος να κάνει. Είναι που είναι καραβολατρικός ο Πήγασος, είναι και η διαδρομή που γίνεται όλη σχεδόν στο φως της ημέρας (κάτι που στον Πήγασος συμβαίνει μόνο σε ορισμένα σκέλη του δρομολογίου του)
Στο λιμάνι της Κάσου παραμένει δεμένο το Εξπρές Πήγασος απ' το μεσημέρι της Δευτέρας 24/8, ύστερα απ' την αβαρία που υπέστη στο σκέλος του δρομολογίου Σητεία - Κάσος, βρίσκοντας σε αβαθή της νήσου Αρμάθια. Στο πλοίο προκλήθηκε ρήγμα και ελεγχόμενη εισροή υδάτων με μικρή κλίση.
Το πλοίο απ' ότι φαίνεται θα χρειαστεί αρκετό χρονικό διάστημα στη δεξαμενή για την επισκευή της αβαρίας και γι' αυτό η εταιρεία απ' την Δευτέρα 31/8 επιστρατεύει εσπευσμένα το Hellenic Highspeed! Ας ευχηθούμε καλή τύχη στο ταχύπλοο στα δύσκολα νερά του Καρπάθιου.