Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 53

Θέμα: Πρόσκληση για ενημέρωση περί Ιστιοπλοίας

  1. #1
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή Πρόσκληση για ενημέρωση περί Ιστιοπλοίας

    Όσοι επιθυμείτε να πιούμε ένα καφέ στο Μικρολίμανο και ταυτόχρονα να γίνει μια ενημέρωση για μαθήματα ιστιοπλοίας, στον Ιστιοπλοικό Ομιλο Πειραιά (ΙΟΠ), τυχόν ενοικίαση ιστιοπλοικού σκάφους για μίνι κοντινές εκδρομές και διάφορα άλλα θέματα που στην συζήτηση μας θα προκύψουν, με μεγάλη μου χαρά σας ανακοινώνω οτι ο ΙΟΠ είναι στην διάθεση μας οπότε το κανονίσουμε. Περιμένω νέα σας......

  2. #2

    Προεπιλογή Ενημερωση για ταχυπλοα;

    Ενδειαφερομαι περισσοτερο για ταχυπλοο σε πρωτη φαση. Δυστηχως θα ειμαι διαθεσιμος απο την αλλη βδομαδα που θα εχω επιστρεψει απο Κυπρο.

  3. #3
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dpap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδειαφερομαι περισσοτερο για ταχυπλοο σε πρωτη φαση. Δυστηχως θα ειμαι διαθεσιμος απο την αλλη βδομαδα που θα εχω επιστρεψει απο Κυπρο.
    Κανενα προβλημα...υπαρχει θεμα με τιτλο "ΔΙΠΛΩΜΑ ΤΑΧΥΠΛΟΟΥ".
    Ενημερωση γινεται απο εκει. Μεχρι να έχεις γυρισει θα υπαρχει υλικο ενημερωσης παραπανω ελπιζω.

  4. #4

    Προεπιλογή

    Καλημέρα σε όλους


    να ρωτήσω Ευρυδίκη από τον ΙΟΠ μήπως μίλησες με την Γραμματεία?

  5. #5
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    878

    Προεπιλογή

    θα ηθελα να συμμετεχω στη συζητηση καθαρα απο περιεργεια και μονο καθως ειμαι ασχετη με το συγκεκριμενο σπορ.

    περιμενω την επομενη ενημερωση για το ποτε.
    η ευτυχια ειναι αυτο που περιμενουμε να 'ρθει...

  6. #6
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή

    Τι εννοεις αν μιλησα με γραμματεια? Αν ρωτας αν ισχυει η προταση...οι ιδιοι μου το προτειναν. Περιμενω διευκρινηση. Ευχαριστω

  7. #7
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    και εγώ θέλω να συμμετέχω.

  8. #8
    Εγγραφή
    Oct 2006
    Περιοχή
    piraeus
    Μηνύματα
    15

    Cool

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ευρυδικη Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσοι επιθυμείτε να πιούμε ένα καφέ στο Μικρολίμανο και ταυτόχρονα να γίνει μια ενημέρωση για μαθήματα ιστιοπλοίας, στον Ιστιοπλοικό Ομιλο Πειραιά (ΙΟΠ), τυχόν ενοικίαση ιστιοπλοικού σκάφους για μίνι κοντινές εκδρομές και διάφορα άλλα θέματα που στην συζήτηση μας θα προκύψουν, με μεγάλη μου χαρά σας ανακοινώνω οτι ο ΙΟΠ είναι στην διάθεση μας οπότε το κανονίσουμε. Περιμένω νέα σας......
    Thelo kai ego na ertho.otan kanonisete thartho kai ego.

  9. #9
    Εγγραφή
    Nov 2006
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    18

    Προεπιλογή

    Poly endiaferousa prwtovoulia. Enas tropos na gnwrisei o kosmos to yperoxo ayto athlima.Mipws mporei na ginei kai kati analogo sin Thessaloniki kai se allous nomous tis xwras?
    Sixainomai ton naytiko pou mazepse lefta
    mounztwse tin thalassa kai tin ekatouraei

    N. Kavvadias

  10. #10
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από MARAMBOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Poly endiaferousa prwtovoulia. Enas tropos na gnwrisei o kosmos to yperoxo ayto athlima.Mipws mporei na ginei kai kati analogo sin Thessaloniki kai se allous nomous tis xwras?
    Αυτο εξαρταται απο το ποσο φιλικος και φιλοξενος ειναι ο καθε ομιλος...και φυσικα τι πρωτοβουλιες παίρνει.
    Αν μαζευτειτε καποια ατομα και μιλησετε με την γραμματεια ισως και να το κανουν. Απο την αλλη αν καποιος ειναι γνωστος του ομιλου θα ειναι καλυτερα. Αν θελεις να κοιταξω μεσω καποιων γνωριμιων για καποιον συγκεκριμενο ομιλο στην Θεσσαλονικη πες το μου. Η' καπου αλλου.

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας