Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 34

Θέμα: Ταξίδι με τον Κορνάρο, Ρέθυμνο - Κίσσαμος (Καστέλι)

  1. #21
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Παιδια να ειστε παντα καλα για τα καλα σας λογια, δεν περιμενα να σας αρεσει τοσο. Πραγματικα ηταν εξαιρετικο και πολυ ιδιαιτερο ταξιδι, αλλα με χαροποιει ιδιαιτερα που σας αγγιξε. Τρεις μονο επιβατες και μια διαδρομη που στο παρελθον δεν ξερω αν εχει γινει και ποσες φορες (Ρεθυμνο-Κισσαμος), το εκαναν ακομα πιο ιδιαιτερο. Βεβαια εφοσον μενουμε Κρητη ηταν κατι ευκολο, δεν ειναι τρελα. Με χαρα μου θα το ξανακανω αν εχω χρονο και καποιο μελος του φορουμ εχει κατεβει Κρητη.

  2. #22
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Πραγματικά χθες και σήμερα είμαι γεμάτος χαρά ! Κυρίως γιατί νιώσατε αυτό που νιώσαμε κι εμείς !
    Σ' αυτό το σημείο θα ανάψω μια φωτιά και θα την αφήσω να καίει... Επόμενο ταξίδι Ρέθυμνο - Κύθηρα το καλοκαίρι !

    Στο χέρι σας από εδώ και πέρα ! Εγώ κι ο Διονύσης εδώ θα είμαστε ! Σας περιμένουμε !

  3. #23

    Προεπιλογή

    Πολλά μπράβο Captain nionio και Thanasi89 για την πολύ όμορφη διαδρομή που κάνατε και για τις πανέμορφες φωτογραφίες που μας χαρίσατε...!!!
    Το μόνο που μπορώ να κάνω για εσάς είναι να ανεβάσω καρέ καρέ την αναχώρηση σας απο το λιμάνι του Ρεθύμνου...!!!!

    Συνημμένο Αρχείο 32725

    Συνημμένο Αρχείο 32726

    Συνημμένο Αρχείο 32727
    Εδώ πολύ θα ήθελα να ήμουν και εγώ μαζί σας....

    Συνημμένο Αρχείο 32728

    Συνημμένο Αρχείο 32729

  4. #24

  5. #25

  6. #26
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Να σαι καλα Μανο, ενα μεγαλο ευχαριστω που ηρθες και ενα τεραστιο ευχαριστω που μας εβγαλες πανω στο βαπορι... Εξαιρετικες αλλα και με χαρακτηρα μιας που θα μας θυμιζουν τη στιγμη και παλι ευχαριστω.

  7. #27

    Προεπιλογή

    τα συγχατηρηρια στους captain nionio - thanasi89 τα εχω γραψει απο το πρωι ,ομως αξιζουν συγχαρητηρια και στον vinman για τις υπεροχες φωτογραφιες.Ευγε παιδια νασται καλα !!!!!


    Δεν εχω κανει ακομα ταξιδι μ αυτο το πλοιο αλλα μεχρι τωρα μονο καλα λογια ακουω για την καλωσυνη και την εξυπηρετηση του πληρωματος
    [B]οτι γυαλιζει δεν ειναι διαμαντι[/B]

  8. #28
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Κύθηρα
    Μηνύματα
    38

    Προεπιλογή

    Και απο μενα συγχατηρηρια στους captain nionio - thanasi89 για την απιστευτη περιγραφη του ταξιδιου τους και τις ομορφες φωτογραφιες και βιντεο που μας εκαναν να νιωσουμε οτι ειμασταν και εμεις μαζι τους αλλα και στον vinmam για τις φωτογραφιες απο την αναχωριση απο το Ρέθυμνο. Εγω ταξίδεψα απο Πειραια για Κυθηρα και εχω να πω οτι πρωτη φορα στη γραμμη ειναι τέτοιο καράβι αλλα και τέτοιο καλο και ευγενικο πληρωμα. Τους αξίζουν συγχατηρηρια για την ευγενια και την εξυπηρετηση τους!!!!! τους ευχαριστουμε πολυ για αυτο

  9. #29
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Μπράβο σου Μανώλη....κατέβηκες και όργωσες Ρέθυμνο και Ηράκλειο.....Μπράβο....
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νίκο, μην μου πείς ότι οι ταξιδιάριδες δεν σου βάλανε ιδέες ε?
    Leo τι θες να πεις?????
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ndimitr93 : 15-03-2009 στις 21:06

  10. #30
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Απο το ταξιδι υπαρχει μεγαλο υλικο και σιγα σιγα θα μπουν και εσωτερικες φωτογραφιες του βαποριου, αλλα αυτη τη στιγμη μου ηρθε να βαλω αυτη τη φωτογραφια. Ο Κορναρος φευγει απο το Καστελι για Αντικυθηρα, η εικονα μπορει μην ειναι ποιοτικη και το βαπορι ειναι μια μακρυνη κουκιδα αλλα δε νομιζετε οτι αυτη η φωτογραφια ειναι 100% αγονη γραμμη; Εχει μια γοητεια καπως αναιτια αλλα την εχει γιατι εκφραζει αυτο που τοσα χρονια κανει αυτο το βαπορι... Αφιερωμενη στον paroskayak.

    Kornaros_taksidi_Rethymno_Kissamos_14_3_2009_11.JPG

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας