Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 49 από 49

Θέμα: Κρουαζιέρα στην άγονη με το Ιεράπετρα Λ

  1. #41
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Smile

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ndimitr93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μανώλη και εγώ θα ήθελα να σε ευχαριστήσω πάρα πολύ για αυτή την ξενάγηση στο "ΟΝΕΙΡΟ"......Είναι μία καταπληκτική εμπειρία το να ταξιδεύεις για 40 ώρες! Μπράβο και να συνεχίσεις έτσι!!

    Ηλία η βραδυνή σου δεν παίζεται!!!!!!

    Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Νίκο, είναι τραβηγμένη με την φωτογραφική του πατέρα μου

  2. #42
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από eliasaslan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Νίκο, είναι τραβηγμένη με την φωτογραφική του πατέρα μου
    Η δικιά σου δεν κάνει θαύματα????

  3. #43
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Μηνύματα
    1.558

    Προεπιλογή Μπράβο!!!

    Vinman το ρεπορταζ σου ειναι πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΟ!!!
    Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ! Να 'σαι πάντα καλά!

  4. #44
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Με τη σειρά μου, αφού περίμενα να τελειώσει η " άγονη γραμμή " θέλω να πω στον Μάνο ευχαριστούμε που μας ταξίδεψες με τισ φωτογραφίες σου. Ζηλέψαμε που είσαι ο πρώτος ναυτιλιώτης που συνάντησες τον Ηλία στην έδρα του και κάτι θα κάνουμε να τον επισκεφθούμε κι εμείς. Ευχαριστώ για τις φωτογραφίες του Μέγα Γυαλού και των Αγκαθωπών από τη ν νότια Σύρο. ¶ργησα να σε ξυπνήσω 10 λεφτά.... Συγχαρητήρια και ευχαριστούμε για όλα.

  5. #45
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Athens , Tinos
    Μηνύματα
    3.276

    Προεπιλογή

    Καλα δεν το πιστευω. Δεν εχω ξαναδει αναλογο αφιερωμα.Δεν εχω λογια να σε ευχαριστησω Μανωλη για οτι εκανες.Πραγματικα δεν ηθελα να τελειωσει το αφιερωμα οσο εβλεπα ολα αυτα.

  6. #46
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Smile

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τη σειρά μου, αφού περίμενα να τελειώσει η " άγονη γραμμή " θέλω να πω στον Μάνο ευχαριστούμε που μας ταξίδεψες με τισ φωτογραφίες σου. Ζηλέψαμε που είσαι ο πρώτος ναυτιλιώτης που συνάντησες τον Ηλία στην έδρα του και κάτι θα κάνουμε να τον επισκεφθούμε κι εμείς. Ευχαριστώ για τις φωτογραφίες του Μέγα Γυαλού και των Αγκαθωπών από τη ν νότια Σύρο. ¶ργησα να σε ξυπνήσω 10 λεφτά.... Συγχαρητήρια και ευχαριστούμε για όλα.

    Δυστυχώς με συνάντησε στην έδρα μου πολύ κουρασμένο, καθώς μία ώρα πριν τελείωσε ο έκτακτος φιλικος αγώνας του τμήματός μου στο μπάσκετ (παιδικό) με τους εφήβους της ομάδας.. Ευτυχώς τα πρόλαβα όλα.

    Όσο για την πιθανή οργανωμένη και προγραμματισμένη επίσκεψή σας στο νησί μας, θέλω να σας ξαναπώ ότι εγώ, ο πατέρας μου και οι δικοί μας άνθρωποι εδώ στο νησί (captain καταλαβαίνεις ποιους εννοώ) περιμένουμε να περάσει ο καιρός και να αρχίσουν οι συζητήσεις για να πραγματοποιηθεί με απόλυτη επιτυχία
    .

  7. #47
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Βορειοανατολικό Αιγαίο
    Μηνύματα
    1.953

    Προεπιλογή

    Μπραβο και παλι μπραβο Μανο για την υπεροχη περιγραφη σου.
    Με κατι τετοιες περιγραφες μπορεις να ταξιδευεις ακομη κι αν εισαι κλεισμενος στο διαμερισμα μιας μεγαλουπολης....!!!!

    Γερος να εισαι να ταξιδευεις και να μας παιρνεις μαζι σου.....

    Οσο για τη συναντηση με τον Ηλια, φανταζομαι σκηνες απειου καλους.....


    Οπως κι εδω πανω πριν λιγο καιρο........!!!!!!!!!!!
    "..Ἀπάνωθέ μου σκούπισε τὴ θάλασσα ποὺ στάζω καὶ μάθε με νὰ περπατῶ πάνω στὴ γῆ σωστά.."
    Ν. Καββαδίας

  8. #48
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.873

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από vinman Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...με την εικόνα απο την χώρα να μαγεύει...

    Συνημμένο Αρχείο 58707


    ....και την εικόνα πάνω απο το λιμάνι να είναι θεική....

    Συνημμένο Αρχείο 58708
    Συνημμένο Αρχείο 58709


    ...στο λιμάνι αυτή τη φορά αρκετός κόσμος για επιβίβαση και αρκετά φορτηγά...μαζί δεμένα τα Ολύμπιος Απόλλων και Ολύμπιος Ζευς...

    Συνημμένο Αρχείο 58710


    ...τρία τέταρτα μετά και ενώ ήταν 10.49 το πλοίο αναχώρησε για το επόμενο λιμάνι....

    Συνημμένο Αρχείο 58711
    Τί να πω φίλε μου...και οι φωτογραφίες και οι περιγραφές ήταν το κάτι άλλο. Πραγματικά σε ζήλεψα με την καλή έννοια. Επανέρχομαι μάλιστα σε πρόταση που είχα κάνει σε άλλο post για μια τέτοιου είδους εκδρομή στα Δωδεκάνησα την ερχόμενη άνοιξη

  9. #49
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Μηνύματα
    11

    Προεπιλογή

    Πραγματικά Μάνο σ'ευχαριστούμε γι'αυτές τις τόσο φοβερές-καταπληκτικές φωτογραφίες που μας χάρισες,είναι όλες απίθανες.Μπράβο σου επίσησ για το κουράγιο σου.

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας