Σελίδα 157 από 280 ΠρώτηΠρώτη ... 57107147155156157158159167207257 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.561 έως 1.570 από 2794

Θέμα: Blue Star Chios [Νήσος Χίος - Nissos Chios]

  1. #1561
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Μηνύματα
    99

    Προεπιλογή

    Δεν θα φύγει, θα πάει το ΒΟΓΙΑΤΖΕΡ.

  2. #1562
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Νάτο το νέο.... αντροπές!!!

  3. #1563
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Halandri-Egrigoros
    Μηνύματα
    1.098

    Προεπιλογή

    Εμένα πάντως το παράπονο μου έμεινε. Εδω και 32 posts αναφέρεστε σε κάποιο πιθανό ταξίδι, κάπου, για κάποιο λόγο, με κάποιες πιθανότητες, για κάποιο σκοπό κλπ και κανείς δε λέει τελικά για που και γιατί και το βασικότερο για πότε. Θα είναι φαίνεται διαβαθμισμένη πληροφορία.

  4. #1564
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Κάπου γράφτηκε αλλα μαλλόν απεσύρθει η δημοσίευση. Για Λεμεσσό Χάιφα μέχρι να τελειώσει η μετασκευή του Βόγιατζερ. Πιθανών να υπάρχει κάποια επιδότηση απο την Ε.Ε. ή μεταξύ των κρατών για την δρομολόγηση ΕΓ/ΟΓ και για να μην χαθεί η καταληκτική ημερομηνία να βάλουν το Χίος. Υποθέσεις κάνω και μόνο, αλλα η πρόθεση της δρομολόγησης ειναι υπαρκτή. Μέχρι να πραγματοποιηθεί όμως ίσως να τελειώσει ο άλλος βάπορας

  5. #1565
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gtogias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα πάντως το παράπονο μου έμεινε. Εδω και 32 posts αναφέρεστε σε κάποιο πιθανό ταξίδι, κάπου, για κάποιο λόγο, με κάποιες πιθανότητες, για κάποιο σκοπό κλπ και κανείς δε λέει τελικά για που και γιατί και το βασικότερο για πότε. Θα είναι φαίνεται διαβαθμισμένη πληροφορία.

    Αφού ξέρεις Γιώργο οι πληροφορίες εδώ τρέχουν με τρελούς ρυθμούς. Μια υπόθεση φθάνει να γεμίσουμε 5-6 σελίδες σενάρια. Εδώ γράφτηκε 2-3 σελίδες πίσω. Δεν ήταν αυτή πληροφορία η διαβαθμισμένη

  6. #1566
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Halandri-Egrigoros
    Μηνύματα
    1.098

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού ξέρεις Γιώργο οι πληροφορίες εδώ τρέχουν με τρελούς ρυθμούς. Μια υπόθεση φθάνει να γεμίσουμε 5-6 σελίδες σενάρια. Εδώ γράφτηκε 2-3 σελίδες πίσω. Δεν ήταν αυτή πληροφορία η διαβαθμισμένη
    Πράγματι από σενάρια καλά πάμε. Έχουμε και έχουμε διαβάσει. Καλά να είμαστε πάνω απόλα.

  7. #1567
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Πειραιάς - Λειψοί
    Μηνύματα
    458

    Προεπιλογή

    Εγώ πάντως ξενέρωσα. Διάβαζα, διάβαζα τα post, χαιρόμουνα αλλά στο τέλος έμεινα με την χαρά. Το μόνο καλό είναι ότι θα συνεχίσουν τα ελληνικά νερά να χαίρονται αυτό το πλοίο όπως και οι Έλληνες.....

  8. #1568
    Εγγραφή
    May 2009
    Περιοχή
    Κύπρος,Λευκωσία
    Μηνύματα
    389

    Προεπιλογή

    Δηλαδή αν κατάλαβα καλά θα γίνει μονιμη γραμμή?Να κάνω πάρτυ? ή βιάστικα να βγάλω συμπέρασμα?
    [SIZE=2][COLOR=Black][SIZE=4][FONT=System][B][U]

    [/U][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.salamisorganisation.com/"] [/URL]

  9. #1569
    Εγγραφή
    May 2008
    Μηνύματα
    2.270

    Προεπιλογή

    Ακόμα και να γίνει η γραμμή να κάνεις πάρτυ όταν ακούσεις τιμές...

  10. #1570
    Εγγραφή
    May 2009
    Περιοχή
    Mellisia-N.makrh-(Τinos)
    Μηνύματα
    2.131

    Προεπιλογή

    Χρονια πολλα Γιαννη(Νissos Mykonos).Η παρακατω φωτογραφια αφιερωμενη σε εσενα.Δυστυχως φωτογραφια του αγαπημενου σου βαποριου δεν εχω ελπιζω να σου κανει το αδερφο του.Αναχωρηση απο Πειραια 26-12-2009
    PEIRAIAS 050.JPG
    [I][B][FONT=Arial Black][SIZE=3]Βιρα τις αγκυρες για ξενους τοπους.... [/SIZE][/FONT][/B][/I]

    [B][I][FONT=Arial Black][SIZE=3][URL="http://www.kitrinomavra-nea.blogspot.com/"][/URL][/SIZE][/FONT][/I][/B]

Σελίδα 157 από 280 ΠρώτηΠρώτη ... 57107147155156157158159167207257 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας