Σελίδα 13 από 139 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363113 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 121 έως 130 από 1388

Θέμα: Μπλου Σταρ 2 [Blue Star 2]

  1. #121
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    merci ami mon polykas!!!πως και πως περιμενω, να ρθει 2/8 ,να ταξιδεψω παλι με το βαποραρο ,για Ροδο,μετα το πρωτο ταξιδι που ειχα κανει μαζι του ,οταν πηγαινε ,Χανια.Οσο για τη φωτογραφια ,exceptinelle

  2. #122
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Ραφήνα
    Μηνύματα
    2.215

    Προεπιλογή Blue Star II

    To Blue Star II σαλπάρει για Πειραιά την Πέμπτη το απόγευμα 10 Ιουλίου 2008.
    Η φωτογραφία έχει τραβηχτεί από το "Σύμη", το αγαπημένο μας δηλαδή "Ευτυχία" του Σαρωνικού.
    Στον mike rodos για προφανείς λόγους .......

    Blue Star II.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Roi Baudoin : 15-07-2008 στις 21:31

  3. #123
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ πολύ Roi... Αυτό είναι καράβι!!! Ένα καράβι που μας άλλαξε την ζωή, κάνοντας το ταξίδι απόλαυση 12 ώρων... και τι δεν θα έδεινα να ταξίδευα τώρα...
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  4. #124

    Προεπιλογή

    Και εγω ταξιδευω σημερα για Κω!!!Φοβερο καραβι!Το blue star1 που βρισκεται?Ακουγονται κατι φημες οτι θα δρομολογηθει δωδεκανησα!

  5. #125

    Προεπιλογή

    den einai momo fimes pleon. DODEKANISA KAI KIKLADES tha kani parea me to aderfakitou
    [SIZE=5][/SIZE]

  6. #126

    Προεπιλογή

    Αρκετα μεγαλη καθυστερηση του δρομολογιου Πειραια-Συρο-Πατμο-Λερο -Κω Ροδο σημερα....Ενα αυτοκινητο μεπροορισμο τη Κω εμειανε απο μπαταρια.Καθυστερησαμεκαι λιγο στη Λερο...Εγω βγηκα απο το γκαραζ στις 07 και τεταρτο τοπρωι στη Κω ...

  7. #127
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή Για τον φίλο μας paroskayak

    Σήμερα το απόγευμα χαζεύoντας την θάλασσα από την βεράντα μου, είδα το παρακάτω και σκέφτηκα ότι είναι καλή ευκαιρία να βγάλω μια φωτογραφία και να την αφιερώσω στον ξενητεμένο μας φίλο paroskayak. Να λοιπόν το Blue Star 2 στα νότια της Σύρου προς Πειραιά και στο βάθος η Πατρίδα σου καλέ μου φίλε Νίκο... Αν είσουν εδώ θα κάναμε σινιάλα με φακούς το βράδυ... Διστυχώς η ορατότητα δεν ήταν καλύτερη...

    bs2_paros.jpg

  8. #128
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Αν η ορατότητα φίλε Leo ήταν καλύτερη η φωτογραφία σου θα ήταν ζωγραφιά! Δυστιχώς εμένα τα καράβια περνάνε 10 ν.μ. (λόγο πορείας προς Κώ) μακρία από την ακτή και δεν φαίνεται τίποτα!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  9. #129
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    East Med
    Μηνύματα
    1.091

    Προεπιλογή

    Μάϊνα, θαλασσόλυκε Leo! Μετζαβολτάρουμε σε μέρη μακρινά, και η αλμύρα μας λείπει...
    [B][COLOR="RoyalBlue"][I][U][URL="http://img132.imageshack.us/img132/6466/elliios1972sig.jpg"]Κυκλαδίτικο Ξαραθύμιο[/URL][/U][/I][/COLOR][/B]

  10. #130
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Smile

    Ορίστε οι 5 πρώτες φωτογραφίες μου από την σημερινή, και μάλιστα πριν από μόλις 3 ώρες άφιξη του Blue Star 2 στο λιμάνι του Λακκιού της Λέρου. Αυτές οι φωτογραφίες όπως καταλαβαίνετε είναι την ώρα της άφιξης του πλοίου. Έπεται συνέχεια. Αφιερωμένες στους fun του πλοίου και ειδικότερα στους εξεραιτικούς φίλους Mike Rodos, Leo, Roi Baudion και scoufgian

    BS2 στη Λέρο, 20.07.08 (4).jpg

    BS2 στη Λέρο, 20.07.08 (5).jpg

    BS2 στη Λέρο, 20.07.08 (6).jpg

    BS2 στη Λέρο, 20.07.08 (7).jpg

    BS2 στη Λέρο, 20.07.08 (11).jpg

Σελίδα 13 από 139 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363113 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας