Σελίδα 52 από 139 ΠρώτηΠρώτη ... 242505152535462102 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 511 έως 520 από 1388

Θέμα: Μπλου Σταρ 2 [Blue Star 2]

  1. #511
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    τι να πω............τα ειπες ολα........Σ ευχαριστω Μιχαλιω που καταφερες και με διεψευσες..........Πολυ ωραιες

  2. #512
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια - Χώρα Σάμου
    Μηνύματα
    2.455

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mike_rodos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ακόμη μία φορά το bs2 απαγγιάζει δυτικά του νησιού για να προφυλαχθεί από τους ΝΑ ανέμους... Δυστιχώς αυτό το λιμάνι ποτέ δεν θα φτιαχτεί... Αφιερωμένες στο απίστο Θωμά, που εχθές με τσιγκλιζέ ότι δεν πρόκειτε να πάω.... Αλλά ορίστε φίλε μου Γιάννη... Έχω και άλλες πολλές αλλά θα τις ανεβάσω κάποια άλλη στιγμή...


    Συνημμένο Αρχείο 27624


    Συνημμένο Αρχείο 27625


    Συνημμένο Αρχείο 27626


    Συνημμένο Αρχείο 27627


    Συνημμένο Αρχείο 27628
    Μιχαλη τι να πω...Τελειες ολες οι φωτο σου φιλε!!!!!Σε ευχαριστουμε πολυ!!!!

  3. #513
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Προεπιλογή

    Εδώ φαίνεται πιστεύω η κλάση ενός άξιου και μοναδικού ανταποκριτή απο τη Ρόδο. Μιχάλη σε ευχαρισούμε πολύ, να είσαι καλά και... να συνδιάζεις με τον καλύτερο τρόπο τον καιρό με τα καράβια!!

  4. #514
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από eliasaslan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ φαίνεται πιστεύω η κλάση ενός άξιου και μοναδικού ανταποκριτή απο τη Ρόδο. Μιχάλη σε ευχαρισούμε πολύ, να είσαι καλά και... να συνδιάζεις με τον καλύτερο τρόπο τον καιρό με τα καράβια!!
    Ηλια μην του δινεις πολυ αερα γιατι εκανα αγωνα για να μου τραβηξει αυτες τις φωτογραφιες.....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:.Καλος ειναι αλλα μη το ........................

  5. #515
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Smile Ρόδος

    Έτσι ε Γιάννη? Ε δεν τα ξέρω αυτά, δεν έχεις παράπονο απο τον mike μας όμως! Πιστεύω ότι δε χρειάζεται να συστήσω σε αυτό το site ταυτότητα πλοίου και νησιού... καλοκαίρι 2008.. κάπως καλλιτεχνικές φωτογραφίες. Τελικά τα πάντα μπορούν να σου φανούν χρήσιμα αρκεί να βρίσκονται στο σωστό σημείο τη σωστή ώρα...

    Αφιερωμένη εξαιρετικά στους καλούς φίλους pontios thessaloniki, vortigern, scoufgian, roi baudoin, mike rodos, Leo, Nikos, Mytilene, speedkiller, Nissos mykonos, trakman, voyager, sylver23, matsrovasillis, finpartner 1966, polykas, paroskayak, rocinante, laz94, leonidas, dimitris και Φανούλα!! Είστε πολλοί τι να κάνω εγώ φταίω? Ελπίζω να σας αρέσουν... Αναμένεται συνέχεια σε λιγάκι...

    Έτσι να θυμηθούμε το καλοκαίρι και να ζωντανέψουμε! Παρασκευή σήμερα, έρχεται ξεκούραση!!

    Εικόνα 684.jpg

    Εικόνα 1044.jpg

    Εικόνα 1049.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη eliasaslan : 23-01-2009 στις 15:08

  6. #516
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια - Χώρα Σάμου
    Μηνύματα
    2.455

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από eliasaslan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι ε Γιάννη? Ε δεν τα ξέρω αυτά, δεν έχεις παράπονο απο τον mike μας όμως! Πιστεύω ότι δε χρειάζεται να συστήσω σε αυτό το site ταυτότητα πλοίου και νησιού... καλοκαίρι 2008.. κάπως καλλιτεχνικές φωτογραφίες. Τελικά τα πάντα μπορούν να σου φανούν χρήσιμα αρκεί να βρίσκονται στο σωστό σημείο τη σωστή ώρα...

    Αφιερωμένη εξαιρετικά στους καλούς φίλους pontios thessaloniki, vortigern, scoufgian, roi baudoin, mike rodos, Leo, Nikos, Mytilene, speedkiller, Nissos mykonos, trakman, voyager, sylver23, matsrovasillis, finpartner 1966, polykas, paroskayak, rocinante, laz94, leonidas, dimitris και Φανούλα!! Είστε πολλοί τι να κάνω εγώ φταίω? Ελπίζω να σας αρέσουν... Αναμένεται συνέχεια σε λιγάκι...

    Έτσι να θυμηθούμε το καλοκαίρι και να ζωντανέψουμε! Παρασκευή σήμερα, έρχεται ξεκούραση!!

    Εικόνα 684.jpg

    Εικόνα 1044.jpg

    Εικόνα 1049.jpg
    Ηλια πολυ ομορφες οι καλλιτεχνικες φωτογραφιες σου να εισαι παντα καλα φιλε..ευχαριστω πολυ!!!

    Υ.Γ Η Vespa δεν πιστευω να ειναι δικια σου..

  7. #517
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Μηνύματα
    1.848

    Προεπιλογή

    H vespa και το πλοιο ειναι τηs ιδιαs εταιρειαs? Ρωταω γιατι εχουν το ιδιο χρωμα.

  8. #518
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Να σε καλά Ηλία!!! Σήμερα το <<είδα>> στο λιμάνι και πάνω στην βιασίνη μου αντί να βγάλω φωτογραφίες έβγαζα βίντεο με το κινητό! Κρίμα! Γιατί ήταν χαμένο μέσα στην ομίχλη που επικρατεί στο νησί!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  9. #519
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Μηνύματα
    1.957

    Προεπιλογή

    eliasaslan για αλλη μια φορα μπραβο!!! και σε ευχαριστουμε πολυ!!!

  10. #520
    Εγγραφή
    May 2008
    Μηνύματα
    2.270

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από CORFU Εμφάνιση μηνυμάτων
    H vespa και το πλοιο ειναι τηs ιδιαs εταιρειαs? Ρωταω γιατι εχουν το ιδιο χρωμα.
    To αυτοκόλλητο της Blue Star πλακωμένο απ το σήμα τελών κυκλοφορίας πανω απ το φτερό δεν το είδαμε???

Σελίδα 52 από 139 ΠρώτηΠρώτη ... 242505152535462102 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας