Σελίδα 101 από 139 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.001 έως 1.010 από 1388

Θέμα: Μπλου Σταρ 2 [Blue Star 2]

  1. #1001
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    To blue star 2 λίγο μετά την άφιξη του στη Ρόδο, φώτο πάνω από το ΝΗΣΟΣ ΡΟΔΟΣ. Για τους φίλους Maroulis Nikos, Leo, dokimakos 21, thanasis89, Vinman και έλμεψη.

    DSCN9218.jpg
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  2. #1002

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από jasonbourne Εμφάνιση μηνυμάτων




    απο κω ειναι τραβηγμενες?

  3. #1003

    Προεπιλογή

    στην κω το καλοκαιρι του 2008
    [ATTACH][ATTACH]94686
    [/ATTACH][/ATTACH]
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

  4. #1004
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Smile

    Έπειτα από πολλές εβδομάδες απουσίας, επιστρέφω στην παρέα του φόρουμ μας. Ένα φόρουμ που ποτέ δεν ξέχασα, όσο και αν αυτό φάνηκε.

    Θέλω να μοιραστώ μαζί σας μία φωτογραφία που σημαίνει πολλά για μένα. Την τράβηξα κυριολεκτικά "βρεγμένος", καθώς έπρεπε να ανέβω με το ποδήλατο μία πολύ μεγάλη και κουραστική ανηφόρα προκειμένου να φτάσω στο εκκλησάκι του προφήτη Ηλία. Τελικά έφτασα στην ώρα μου.. Δεν σημαίνει πολλά για μένα επειδή ίδρωσα. Σημαίνει πολλά επειδή είναι η πρώτη μου κάλυψη μετά από 4 μήνες απουσίας. Η Λέρος από εδώ και πέρα είναι ξανά προπύργιο του nautilia.gr

    Για όλους τους καλούς μου φίλους (ιδιαίτερα στους leonidas, nissos mykonos, mike rodos και Nikos maroulis που ενδιαφέρθηκαν για μένα και την κατάσταση της υγείας μου), καθώς και στους ξεχωριστούς καπετάνιους του nautilia.gr (cptn Leo, δεν μπορώ να μην σε ξεχωρίσω.) Δεν σας ξέχασα ούτε λεπτό. Είμαι και πάλι υγιής και έτοιμος να ξαναγίνω ένα ενεργό μέλος του nautilia.gr.

    Από Λέρο, με αγάπη ;-)

    Ο όρμος της Αγίας Μαρίνας.. λίγο πιο όμορφος και πιο ζωντανός απ' ότι συνήθως :smile:



  5. #1005
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Πολύ όμορφη φώτο Ηλία.... Ευχαριστούμε πολύ για την αφιέρωση και περιμένουμε πλέον ενεργή την Λέρο.!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  6. #1006
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Υπέροχη φωτο φίλε eliasaslan, περαστικά σου & ευχαριστούμε.

  7. #1007
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια - Χώρα Σάμου
    Μηνύματα
    2.455

    Προεπιλογή

    Ηλία καλώς όρισες και πάλι στην ενεργό δράση!! Η φωτογραφία σου είναι υπέροχη!! Σε ευχαριστούμε!

  8. #1008
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    mytilene
    Μηνύματα
    197

    Προεπιλογή

    Ηλία,αν και δεν γνωριζόμαστε να σου ευχηθώ περαστικά και σιδερένιος. Όσο για την φωτογραφία είναι για καρποστάλ.

  9. #1009
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Μηνύματα
    1.558

    Προεπιλογή

    Ηλία περαστικά σου!
    Όσο για την φωτο δεν πρόκειται να την σχολιάσω γιατί πολύ απλά δεν υπάρχουν λόγια...!
    Να 'σαι καλά!

  10. #1010
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Μηνύματα
    1.057

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από eliasaslan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έπειτα από πολλές εβδομάδες απουσίας, επιστρέφω στην παρέα του φόρουμ μας. Ένα φόρουμ που ποτέ δεν ξέχασα, όσο και αν αυτό φάνηκε.

    Θέλω να μοιραστώ μαζί σας μία φωτογραφία που σημαίνει πολλά για μένα. Την τράβηξα κυριολεκτικά "βρεγμένος", καθώς έπρεπε να ανέβω με το ποδήλατο μία πολύ μεγάλη και κουραστική ανηφόρα προκειμένου να φτάσω στο εκκλησάκι του προφήτη Ηλία. Τελικά έφτασα στην ώρα μου.. Δεν σημαίνει πολλά για μένα επειδή ίδρωσα. Σημαίνει πολλά επειδή είναι η πρώτη μου κάλυψη μετά από 4 μήνες απουσίας. Η Λέρος από εδώ και πέρα είναι ξανά προπύργιο του nautilia.gr

    Για όλους τους καλούς μου φίλους (ιδιαίτερα στους leonidas, nissos mykonos, mike rodos και Nikos maroulis που ενδιαφέρθηκαν για μένα και την κατάσταση της υγείας μου), καθώς και στους ξεχωριστούς καπετάνιους του nautilia.gr (cptn Leo, δεν μπορώ να μην σε ξεχωρίσω.) Δεν σας ξέχασα ούτε λεπτό. Είμαι και πάλι υγιής και έτοιμος να ξαναγίνω ένα ενεργό μέλος του nautilia.gr.

    Από Λέρο, με αγάπη ;-)

    Ο όρμος της Αγίας Μαρίνας.. λίγο πιο όμορφος και πιο ζωντανός απ' ότι συνήθως :smile:


    περαστικα σου φιλε μου!
    υπεροχη φωτογραφια!!

Σελίδα 101 από 139 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας