Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 34 από 34

Θέμα: LISSOS (virtual)

  1. #31
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Finnpartner_1966 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΔΕΝ αντιλεγω σε αυτο!! Πλακα κανω, μην ανησυχεις! Απ'οτι βλεπω, και το Απτερα, χωρις της μετασκευη μπροστα απο τη γεφυρα ειναι! Πιο ομορφο! Μετα εγινε κουτι.... Βαλανε και τα sponsons, και εδεσε το γλυκο!! Το Λισσος, απο την αρχη χαλια ειναι... Οσο πολλα και ωραια σαλονια εχει μεσα, τοσο ΧΑΛΙΑ και εκτρωμα ειναι εξω!! Και απο ταχυτητα... Σκιζει... Εσυ το εχεις βαλει να χτυπαει 20αρι. Ποτε τα χτυπαγε αυτα? 1990?
    Στη πραγματικότητα, πριν τη μετασκευή του, χτύπαγε μέχρι και 22-23 αν δεν με απατά η μνήμη μου...

    Μία παρατήρηση... Τα ύφαλα από κόκκινα μπορούνε να βαφούν άσπρα??

    Τα άλλα τρία, ¶πτερα, Λατώ και Κινγ Μίνως (αν πρόσεξα καλά) πότε θα ανέβουν?? ή μήπως ανέβηκαν και δεν το πήρα γραμμή??
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Akis Dionisis : 11-09-2010 στις 03:22 Αιτία: Σιγά μη σας πω...

  2. #32

    Προεπιλογή

    Θα τα ανεβάσω σιγά σιγά σχεδόν όλα, μου λείπουν μερικά πραγματάκια οπως βλέπεις και επίσης συνέχεια ανακαλύπτω τρόπους να τα κάνω πιο αληθοφανή. Το ΑΠΤΕΡΑ για παράδειγμα είναι η τρίτη φορά που το φτιάχνω απο την αρχή!
    Υπομονή λοιπόν και όσο για την εμφάνιση του ΛΙΣΣΟΣ δε νομίζω πως είναι και χάλια, όλα τα πλοία έχουν και όμορφα χαρακτηριστικά και άσχημα.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    • Τύπος Αρχείου: jpg ha.JPG (63,6 KB, 132 εμφανίσεις)
    • Τύπος Αρχείου: jpg fvf.JPG (66,8 KB, 122 εμφανίσεις)
    • Τύπος Αρχείου: jpg ggb.JPG (80,7 KB, 118 εμφανίσεις)

  3. #33
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Ηρακλειο
    Μηνύματα
    199

    Προεπιλογή

    Φιλε yoR μας τρελενεις συνεχεια αυτο που κανεις ειναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ......
    [SIZE=4][COLOR=red][B][/B][/COLOR][/SIZE]

  4. #34
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Ικαρια
    Μηνύματα
    44

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από yoR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα τα ανεβάσω σιγά σιγά σχεδόν όλα, μου λείπουν μερικά πραγματάκια οπως βλέπεις και επίσης συνέχεια ανακαλύπτω τρόπους να τα κάνω πιο αληθοφανή. Το ΑΠΤΕΡΑ για παράδειγμα είναι η τρίτη φορά που το φτιάχνω απο την αρχή!
    Υπομονή λοιπόν και όσο για την εμφάνιση του ΛΙΣΣΟΣ δε νομίζω πως είναι και χάλια, όλα τα πλοία έχουν και όμορφα χαρακτηριστικά και άσχημα.
    ο καταπέλτης πως κατεβαίνει?

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας