Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 15 από 15

Θέμα: Ναυτική Εταιρία Μικρών Κυκλάδων (Σκοπελίτης)

  1. #11
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Αισιόδοξο μήνυμα τόσο για την εταιρεία όσο και για τα μικρά νησιά των κυκλάδων. Ελπίζω μόνο να γίνει η παραγγελία σε κάποιο ελληνικό ναυπηγείο καθώς δεν είναι τόσο μακριά ένα τέτοιο πλοίο από τις δυνατότητές τους. Και αν θα γίνει παραγγελία κάτι μου λέει ότι θα την αναλάβει ο κ. Παναγιωτάκης χωρίς να είμαι απολύτως σίγουρος. Όπως και να έχει πάντως εύχομαι το καλύτερο !

  2. #12

    Προεπιλογή

    Ελπιζω η ολη επιχειρηση να εχει καλο αποτελεσμα γιατι εχει αρκετο ρισκο και σε περιπτωση που δεν πετυχει θα αποτελεσει την ταφοπλακα για αυτην την παλια και γεματη προσφορα εταιρεια.Οι ανθρωποι κατι θα ξερουν και μεχρι στιγμης κανουν νοικοκυρεμενες κινησεις.Για να δουμε.....

  3. #13
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    ¶νω Κυψέλη/Αγ.Θαλάιλεος Νάξου
    Μηνύματα
    576

    Προεπιλογή

    Το παπόρο είναι πολύ καλό......το Εξπρές Σκοπελίτης νομίζω κι εγώ δεν αρκεί πλέον για της ανάγκες της γραμμής......οπότε με τις ευχές όλων ελπίζουμε να πίασει αυτό το ενχειρημα!!!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    [B]ΟΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΔΕ ΓΛΕΝΤΑ, ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΞΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ, ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΑΠ' ΤΗ ΖΩΗ, ΧΑΜΕΝΟ ΘΕ ΝΑ ΠΑΕΙ....!!![/B][COLOR=DarkOrange][B] We Love NAXOS


    [/B][/COLOR]

  4. #14
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Μηνύματα
    536

    Προεπιλογή

    Erwtisi:Prin kamboso kaipo o Apostolos eixe anevasei fotografies gia ena mikpo ferry pou kataskeuazontan sto Perama ( Eixe anaferthei kai to onoma tou )mipws prokitai gia auto?

  5. #15
    Εγγραφή
    Jun 2014
    Περιοχή
    ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ/ΙΟΣ
    Μηνύματα
    156

    Προεπιλογή

    Μάλλον όχι. Τέσσερα χρόνια μετά και δεν έχουμε δει νέο πλοίο στην εταιρία.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας