Σελίδα 11 από 27 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 110 από 270

Θέμα: Θαλασσινά Παιχνίδια για Υπολογιστή

  1. #101

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    βρε παιδιά γίνεται να βάλω φότο από βαπόρι στο sketchup και να μου το κάνει modeling????
    Ναι και μετα θα σου χτυπησει και φραπεδακι για να απολαυσεις το πανετοιμο μοντελο σου...:mrgreen:. Οχι ρε παιδια δεν ειναι ευκολα η μαγικα τα πραγματα στο 3d modelling. Στρωνεις κατω τον κ..., παιδευεσαι για δεκαδες ωρες και στο τελος μπορει κατι να καταφερεις... Σκληρο η οχι, ευγενικο η αγενες, ετσι ειναι τα πραγματα σε απλη γλωσσα φιλε Νικολα.

    Βεβαια κατι σαν αυτο που περιγραφεις υπαρχει στο εμποριο, αλλα δεν ειναι και τοσο απλο και το αποτελεσμα δεν ειναι καλο. Ειναι για πολυ απλα πραγματα, κουτια θα ελεγα οπου οι απαιτησεις δεν ειναι μεγαλες και θα πρεπει να του δωσεις πολλες φωτο απο διαφορες γωνιες για να σου κανει το μοντελο.

  2. Προεπιλογή

    οκ nautike ελείφθει πιάνω δουλειά το πότε θα τελειώσω ε σε κανένα χρόνο θα έχω φτιάξει την μια προπέλα

  3. #103
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    Athnes
    Μηνύματα
    395

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ nautike ελείφθει πιάνω δουλειά το πότε θα τελειώσω ε σε κανένα χρόνο θα έχω φτιάξει την μια προπέλα
    Γιατι ρε Νικολα τοσο πολυ θα κανεις ?
    Ο Ξενοφώντας:
    [B][I]« Σωστό και χρήσιμο είναι να τιμώνται οι καπεταναίοι και έμποροι με το να κάθονται στα πρώτα καθίσματα στο θέατρο και στους αγώνες.»[/I][/B]

  4. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Baggeliq Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι ρε Νικολα τοσο πολυ θα κανεις ?
    Ε που το περίεργο αφού δεν ξέρω ακόμα ούτε μια γραμμή να κάνω ούτε καν τα βασικά

  5. #105
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    Athnes
    Μηνύματα
    395

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε που το περίεργο αφού δεν ξέρω ακόμα ούτε μια γραμμή να κάνω ούτε καν τα βασικά
    δεν ειναι και δυσκολο πολυ εγω τελιωνο το προτο πλοιο μου ε λιγο .....περιπου ενα μηνα εκανα ....
    Ο Ξενοφώντας:
    [B][I]« Σωστό και χρήσιμο είναι να τιμώνται οι καπεταναίοι και έμποροι με το να κάθονται στα πρώτα καθίσματα στο θέατρο και στους αγώνες.»[/I][/B]

  6. #106

    Προεπιλογή

    Δεν μας ειπες ποιο πλοιο κανεις. Στειλε φωτο να δουμε προοδο ναυπηγησης οταν μπορεσεις.

  7. #107
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    perama,lemnos
    Μηνύματα
    343

    Thumbs up Georgios Express

    nautike eida to video me to Georgios Express sto youtube kai 8elw na soy pw sixaritiria einai kataplhktiko...

  8. #108
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    Athnes
    Μηνύματα
    395

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nautikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μας ειπες ποιο πλοιο κανεις. Στειλε φωτο να δουμε προοδο ναυπηγησης οταν μπορεσεις.
    Έχει κανένας φωτογραφίες από το εσωτερικό του BLUE STAR NAXOS και από το μηχανοστασίου του και τη γέφυρα πολλά ζητώ το ξερό αν έχει κάποιος θα είμαι υπόχρεος πολύ …
    Ο Ξενοφώντας:
    [B][I]« Σωστό και χρήσιμο είναι να τιμώνται οι καπεταναίοι και έμποροι με το να κάθονται στα πρώτα καθίσματα στο θέατρο και στους αγώνες.»[/I][/B]

  9. #109
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Crazy Waterland
    Μηνύματα
    186

    Προεπιλογή

    Αναφορικά με το Virtual Sailor, βρήκα μια on-line βιβλιοθήκη με αρκετά add-ons : http://vslib.maxxflow.com/introduction.php


    [CENTER][FONT=Lucida Sans Unicode][COLOR=Purple][I][SIZE=1]Η ζωή είναι σαν ένα παιχνίδι με την τράπουλα. Δεν έχει τόση σημασία τι χαρτιά παίρνεις στο μοίρασμα, αλλά ο τρόπος που επιλέγεις να παίξεις με αυτά. [/SIZE][/I][/COLOR][/FONT]
    [/CENTER]

  10. #110
    Εγγραφή
    Nov 2006
    Περιοχή
    ΧΑΝΙΑ
    Μηνύματα
    340

    Προεπιλογή

    και μετα που θα τα κατεβασεις πως τα περνας μεσα στι παιχνιδι,γιατι το παλευω ωρα τωρα...

Σελίδα 11 από 27 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας