Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 51 έως 60 από 72

Θέμα: Συνάντηση nautilia.gr 23/06/2010

  1. #51

    Προεπιλογή

    φίλε μου έχουμε και άλλες υποχρεώσεις μερικοί έχουν και δουλείες δεν είναι εύκολο για μερικούς

  2. #52
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Εγώ τελικά θα έλθω μαζί με τον leo85 και τον γιό μου.

  3. #53

    Προεπιλογή

    To all my friends


    it was a great pleasure to meet you all earlier today!

    Thank you all for your kindness. Thank you ell inis, TSS Apollon, toxotis, Leonardos B, Ben Bruce, mastrocostas, cataman. And so many others


    Nikos

  4. #54
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Αθήνα - Ν. Σμύρνη
    Μηνύματα
    2.570

    Προεπιλογή

    ¶λλη μια ζεστή συνάντηση του <Nautilia.gr> πραγματοποιήθηκε σήμερα σε νέο <στέκι> τουλάχιστον για μένα.
    Μεταξύ των παρευρισκομένων , παλαιών και νέων , αφ ενός μεν ο πολυγραφότατος και με ουσία φίλος Nicholas Peppas ο οποίος παρά τη στενότητα του χρόνου που είχε , όπως έμαθα , έκανε τα αδύνατα δυνατά να παραβρεθεί κοντά μας μαζί με τη γλυκύτατη κόρη του , αφ ετέρου δε ο ο φίλος Leonardos B.

  5. #55

    Προεπιλογή

    Το να βλέπεις πρόσωπα-ανθρώπους,που τους γνωρίζεις εως τώρα,απο την πένα τους,είναι καλό...Το να τους συμπαθείς,και να σου αρέσει η παρέα τους , είναι το ιδανικό.
    Αγαπητοί φίλοι-σύντροφοι,ο γιός μου κι εγώ σας ευχαριστούμε.
    Ο χρόνος και ο χώρος δεν επέτρεψαν να γνωριστούμε καλύτερα με ολους,πάντα ομως υπάρχει η επόμενη φορά που ηδη την περιμένουμε.
    Να είστε ΟΛΟΙ καλά.

  6. #56

    Προεπιλογή

    Αλλη μια συναντηση του nautilia gr πραγματοποιηθηκε με απολυτη επιτυχια, ευχαριστη εκπληξη η παρουσια του καλου μας φιλου Nicholas Peppas τον οποιο γνωρισαμε και απο κοντα,καθως επισης και του φιλου Leonardos B. Ευχαριστουμε ολους τους συντελεστες της ομορφης αποψινης βραδιας.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη T.S.S. APOLLON : 23-06-2010 στις 23:21

  7. #57

    Προεπιλογή

    Aλλη μια ωραιοτατη συναντηση της θαλασσινης παρεας σε εναν πολυ προσεγμενο χωρο στην προδιαγραφων μοντε καρλο, πια, μαρινα του φλοισβου.Guest star βεβαια ο μυθος των ιστορικων θεματων του ναυτιλια κυριος nicholas peppas που πολυ χαρηκαμε που τον ειδαμε απο κοντα.Ελπιζουμε να τον ξαναδουμε κοντα μας συντομα.

  8. #58
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Βορ. Προάστεια
    Μηνύματα
    1.070

    Προεπιλογή

    Για άλλη μία φορά, μία συνάντηση πραγματικών φίλων του Nautilia.gr πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία σε νέο χώρο με καταπληκτική θέα όμως.
    Νέες γνωριμίες όπως ο κύριος Nicholas Peppas και ο κύριος Παντελής (pantelis2009) ο φίλος Eng, o φίλος frost (μάγος των video!!) και άλλοι που δεν συγκράτησα nicknames, αλλά και γνώριμα πρόσωπα συντέλεσαν στο να περάσουμε ένα ευχάριστο βραδάκι.
    Δυστηχώς δεν μπόρεσα να γνωριστώ με όλους τους υπόλοιπους.
    Για αυτό άλλωστε υπάρχει και η επόμενη φορά.
    http://sailandunder.blogspot.gr/
    Sail and Under Adventures

  9. #59
    Εγγραφή
    May 2010
    Περιοχή
    Πειραιας και Σην αρχοντισσα των κυκλαδων την ΝΑΞΟ
    Μηνύματα
    122

    Προεπιλογή δυστηχως δεν ηρθα

    καλημερα .. θα θελα να ερχομουν κι εγω στην ναυτικη παρεα αλλα δυστηχως το τουριστικο πουλμαν που εργαζομαι δεν εχει ωραρια αλλα ουτε συγκεκριμενα δρομολογια ... ευελπιστω στην επομενη να ειμαι εκει...

  10. #60
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Μιά υπέροχη συνάντηση με καταπληκτικούς φίλους, παλαιούς και νέους που γνώρισα και κουβεντιασαμε διάφορα Nautiliaκά και καραβολατρικά θέματα, περνόντας υπέροχα. Σας ευχαριστώ όλους και ανεβάζω 4 φωτο που τράβηξε ο γιός μου, για να θυμόμαστε την ωραία συναντηση μας.

    ΦΛΟΙΣΒΟΣ 23-06-2010 01.jpg

    ΦΛΟΙΣΒΟΣ 23-06-2010 02.jpg

    ΦΛΟΙΣΒΟΣ 23-06-2010 03.jpg

    ΦΛΟΙΣΒΟΣ 23-06-2010 04.jpg

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας