Σελίδα 382 από 437 ΠρώτηΠρώτη ... 282332372380381382383384392432 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 3.811 έως 3.820 από 4369

Θέμα: Αριάδνη [Ariadne, Ferry Himuka, Rainbow Bell]

  1. Προεπιλογή

    Μπορεί κάποιος να επισκεφτεί τη γέφυρα και το μηχανοστάσιο κατά τη διάρκεια του ταξιδιού?
    Βάσει των κανονισμών, το ξέρω ότι δεν επιτρέπεται, απλά ρωτάω επειδή θα ήθελα να επισκεφτώ αυτούς τους χώρους σε κάποιο ταξίδι μου (και λόγω σπουδών) με το συγκεκριμένο πλοίο.

    Ευχαριστώ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apollo_express : 20-10-2013 στις 20:28

  2. #3812
    Εγγραφή
    Mar 2013
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    69

    Προεπιλογή

    Ξεκινάει σήμερα η ΑΡΙΑΔΝΗ στις 9 για Χίο Μυτιλήνη. Καλά ταξίδια σε πλήρωμα και πλοίο.

  3. #3813
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Μηνύματα
    1.108

    Προεπιλογή

    Με το καλό, καλές θάλασσες σε πλοίο και πλήρωμα.
    Να ευχαριστήσουμε τον φίλο για τις φωτό από το εσωτερικό του.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ilias 92 : 21-10-2013 στις 18:06

  4. #3814
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    πετραλωνα
    Μηνύματα
    2.121

    Προεπιλογή

    Καλά ταξίδια σε πλήρωμά και πλοίο.

  5. #3815
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Arrow

    Ξεκινάει λοιπόν με τα συνιάλα της μαμάς εταιρίας μετά από χρόνια ξανά...
    Μανουβράροντας στη Χίο...
    DSC07826 (1) (Αντιγραφή) - anevike.JPG

  6. #3816
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Ξεκινησε η μπεμπεκα, επιτελους μετα απο πολλα χρονια την ξαναβλεπουμε για πολυμηνη δρομολογηση στην ακτοπλοια. Ας ειναι αυτη η αρχη της μονιμης παρουσιας της στα νερα μας, εστω και 6 χρονια μετα το πρωτο εμπορικο δρομολογιο της σε αυτα...

    Καλη τυχη στο πληρωμα και καλες ζωγραφιες.

  7. #3817
    Εγγραφή
    Mar 2013
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    69

    Προεπιλογή

    Περιμένουμε και φωτογραφίες...

  8. #3818

    Προεπιλογή

    Πέρασα σήμερα απο το λιμάνι λίγο πριν την αναχώρηση της. Δυστυχώς επειδή ήμουν πάνω σε μηχανη δεν κατάφερα να βγάλω φωτογραφίες αλλα θα σας μεταφέρω τις εντυπώσεις μου. Το πλοίο βρήκε την παλιά, χαμένη του αίγλη. ¶παστραπτουσα απο άκρη σε άκρη η κούκλα. Πλήρως φωταγωγημενη, με την γιρλάντα αναμμένη και με ολοκαινουριες λάμπες. Καμία λάμπα σε ολόκληρο το πλοιο δεν ήταν καμένη-τοποθετήθηκαν καινούριες παντού-. Το γκαράζ στην τρίχα όπως και τα καταστρωματα απ΄οσο κατάφερα να δώ. Έχω να δώ έτσι το πλοίο απο την εποχή των Χανίων, και μπορω να πω ότι συγκινήθηκα με την περιποίηση και τη φροντίδα που του έδειξε ο Στρίτζης και το επιτελείο του που τους αξίζει ένα μεγάλο μπράβο! Οσο για τα σινιαλα, ειναι φτιαγμένα γίαυτο το καράβι. Καλά ταξίδια σε πλοίο και πλήρωμα και μακάρι να μείνει κοντά μας και σε αυτή την κατάσταση!

  9. #3819

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης Φ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέρασα σήμερα απο το λιμάνι λίγο πριν την αναχώρηση της. Δυστυχώς επειδή ήμουν πάνω σε μηχανη δεν κατάφερα να βγάλω φωτογραφίες αλλα θα σας μεταφέρω τις εντυπώσεις μου. Το πλοίο βρήκε την παλιά, χαμένη του αίγλη. ¶παστραπτουσα απο άκρη σε άκρη η κούκλα. Πλήρως φωταγωγημενη, με την γιρλάντα αναμμένη και με ολοκαινουριες λάμπες. Καμία λάμπα σε ολόκληρο το πλοιο δεν ήταν καμένη-τοποθετήθηκαν καινούριες παντού-. Το γκαράζ στην τρίχα όπως και τα καταστρωματα απ΄οσο κατάφερα να δώ. Έχω να δώ έτσι το πλοίο απο την εποχή των Χανίων, και μπορω να πω ότι συγκινήθηκα με την περιποίηση και τη φροντίδα που του έδειξε ο Στρίτζης και το επιτελείο του που τους αξίζει ένα μεγάλο μπράβο! Οσο για τα σινιαλα, ειναι φτιαγμένα γίαυτο το καράβι. Καλά ταξίδια σε πλοίο και πλήρωμα και μακάρι να μείνει κοντά μας και σε αυτή την κατάσταση!
    Θέλουμε και αποδείξεις όμως....

  10. Smile

    Καλα ταξιδια στην κουκλα και στο πληρωμα της !!!

Σελίδα 382 από 437 ΠρώτηΠρώτη ... 282332372380381382383384392432 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας