Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 17

Θέμα: Εκπαίδευση - Ιδιωτικές Σχολές

  1. #1

    Προεπιλογή Εκπαίδευση - Ιδιωτικές Σχολές

    Καλησπερα παιδια ! Τωρα τελειωσα τη σχολη και για να μη περιμενω εως Οκτωμβριο-Νοεμβριο στον Ασπροπυργο λεω να παω να βγαλω τα ιδιωτικα GMDSS να ξεμπερδευω !

    Ξερετε κανα καλο εκπαιδευτικο κεντρο να παω ??? Εχω βρει ως τωρα 2 ! Ο ενας λεει κανει 19 εργασιμες μαθημα ! Και ο αλλος σε μια βδομαδουλα με 2 ωρες την ημερα θα χω τελειωσει ! 600 παιρνει ο πρωτος και 400 ο δευτερος

    Μπορει ο αλλος σε 10 ωρες να μου μαθει τα βασικα ??? Γιαυτο κολλαω να παω....... Ο αλλος παλι μεσα στη ζεστη ειναι σκετη ταλαιπωρια ! 5 ωρες την ημερα και ισως να μου μαθαινει και πραγματα που δε ισχυουν σημερα και να χανω το χρονο μου !

    Επειδη δε εχω ιδεα, θελω τα φωτα σας ! Ευχαριστω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Panagiotis_Lamprinakos : 17-07-2010 στις 19:22

  2. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Panagiotis_Lamprinakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    5 ωρες την ημερα και ισως να μου μαθαινει και πραγματα που δε ισχυουν σημερα και να χανω το χρονο μου
    Επειδή πρόκειται για τεχνολογία 15-20 ετών, δεν νομίζω να υπάρχουν πολλά που δεν ισχύουν σήμερα.

  3. #3
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    14

    Προεπιλογή

    File tha sou proteina na min pas se idiwtika. pernaw twra gmdss ston aspropyrgo kai ap oti mas eipan oi daskaloi se kana 2 xronia tha exoun bleksimata osoi exoun diplwma apo idiwtika,tha prepei na xanaperasoun to sxoleio tou gmdss ston aspropyrgo apo tin arxi gia na pistopoiithoun swsta.

    Proswpika epeidei ixera oti apo tin sxoli mou den tha paroun ola ta atoma kai den ixera ti paizei me tis vathmologies kai den ixera an tha me paroun ston aspropyrgo eixa rwtisei g ena idiwtiko kai mou eixe pei 6 meres girw sta 600 ,kai tous ekana tin exis erwtisi. EINAI ANAGNWRISMENO TO DIPLWMA SAS APO TIN ELLINIKI KIVERNISI??? kai i apantisi itan i exis.emeis to stelnoume stin kypro kai meta apo 20 meres xanaerxetai kai eiste etoimos.den mou eipan me euthini oti einai anagnwrismeno,episis exei akoustei oti apo ta idiwtika isxuei mono gia ena xroniko diastima kai meta trexeis sta upourgeia gia thewriseis kai loipa.

    Distixws file mou den einai toso apla oso to nomizame oloi.psaxe ligo ta parapanw pou sou eipa gia na min blekseis.....

  4. #4

    Προεπιλογή

    Ευχαριστω φιλε μου για την ενημερωση ! Θα τα εχω ολα υποψιν μου ! Το κακο ειναι πως δε φτιαχνει καλοκαιρινα τμηματα ο Ασπροπυργος και εχω μπλεξει ! Θα το ψαξω !

  5. #5

    Προεπιλογή

    file mou mipos ksereis pou einai auta ta idiotika ekpedeutiria?exo akousei oti einai sti notara alla pou akrivos?

  6. Προεπιλογή

    Καλημέρα !

    Για μπείτε εδώ και δείτε: http://www.hmtc.gr/

    Ε . Μ . Ψ .

  7. #7

    Προεπιλογή

    kalispera file,mia erotisi.auto to ekpedeutiko kentro ksereis posa pernei gia ta g.o?kapou sta 500?

  8. #8

    Προεπιλογή

    Παιδια πηγα στη Φιλωνος 66 3ο Οροφος !Εκει που λεει και ο φιλος στο http://www.hmtc.gr/

    ! Εχει εξομοιωτες τα παντα μεσα!

    ! Ολα κομπλε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Panagiotis_Lamprinakos : 25-07-2010 στις 17:11

  9. #9

    Προεπιλογή

    vasika sto site giati lene oti einai 10 ergasimes meres?epeidi mou eipes 4 mono.

  10. #10

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kaptagiannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    vasika sto site giati lene oti einai 10 ergasimes meres?epeidi mou eipes 4 mono.

    10 μερες ειναι ! Sorry εκανα λαθος

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας