Σελίδα 38 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 28363738
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 371 έως 373 από 373

Θέμα: Νέα Μέλη - Newbie Introduction

Προεπιλογή

Ευχαριστώ για την αποδοχη μου στο forum. Όπως και άλλοι έχω αγάπη για τη θάλασσα και την ιστιοπλοία.

Προεπιλογή Νέο μέλος στο forum

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από efouskayak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλωσορίζουμε τα νέα μέλη θα θέλατε να συστηθείτε ;
    Ας κάνω λοιπόν την αρχή αν και τα έχω αναφέρει και στο παρελθόν, είμαι η Εφη 29 ετών εργάζομαι σε Τράπεζα με προυπηρεσία 5 ετών σε ναυτιλιακή εταιρεία 1 χρόνο στα πληρώματα και 4 στο Τεχνικό τμήμα στο κομμάτι των ανταλακτικών για 27 βαπόρια (containers & bulk carriers). Μπορεί να μήν είμαι ακόμα ενεργά στον κλάδο όμως πάντα με ενδιαφέρει και ελπίζω μέσα απο το Naytilia να ενημερωθώ ακόμα περισσότερο.

Για να γνωριστούμε καλύτερα :!:
    Καλημέρα,
    Ευχαριστώ για την αποδοχή της εγγραφής μου στο forum και συγχαρητήρια για τις πολύ ενδιαφέρουσες συζητήσεις και τις πληροφορίες που ανεβάζετε.
    Με προσέλκυσε στο site σας η αναζήτησή μου για πληροφορίες για τους έλληνες μετανάστες στην Αμερική και για τα ελληνικά πλοία που ταξίδεψαν προς τα εκεί, όμως διαπίστωσα ότι όλες οι αναρτήσεις έχουν πολύ ενδιαφέρον. Σας ευχαριστώ πολύ.

Προεπιλογή Καλά ταξίδια !

Καλημέρα,
    Ευχαριστώ για την αποδοχή της εγγραφής μου στο forum και συγχαρητήρια για τις πολύ ενδιαφέρουσες συζητήσεις και τις πληροφορίες που ανεβάζετε.
    Με προσέλκυσε στο site σας η αναζήτησή μου για πληροφορίες σχετικά με τα επιβατηγά πλοία που εξυπηρετούσαν τις Κυκλάδες στο παρελθόν. Λόγω καταγωγής.

Σελίδα 38 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 28363738

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας