Σελίδα 7 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 5678917 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 61 έως 70 από 398

Θέμα: Νέα Μέλη - Newbie Introduction

  1. #61
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    2

    Προεπιλογή

    Καλως σας βρηκα... Πανος... Purchasing Manager

    Καλη συνεχεια σε ολους και μακρια απο "προβληματα" του "5 λεπτα πριν φυγω για το σπιτι"

  2. #62
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    καλως ήρθες

  3. #63
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή

    nlevog kai sailing καλως ορισατε και καλες απολαυσεις!!!
    Η ζωή είναι ωραία!!!!

  4. #64

    Smile

    γεια και χαρά σε όλους και απο μένα!!
    είμαι η Μόνια 28 ετών και εργάζομαι ως πλοιοσυνοδός εδώ και 3 σχεδόν χρόνια.
    Το συγκεκριμένο site το παρακολουθώ αρκετούς μήνες-όχι όμως συστηματικά λόγω δύσκολου ωραρίου στη δουλειά-και μπορώ να πώ ότι δίσταζα να γράψω κάτι..
    Τον τελευταίο καιρό είχα τη δυνατότητα να σας παρακολουθώ πιο συστηματικά και αυτό που διαπίστωσα είναι οτι το συγκεκριμένο φόρουμ αποτελεί ένα χώρο που απαρτίζεται απο ανθρώπους που σίγουρα έχουν μια κοινή αγάπη.. τη θάλασσα. . αλλά και καλή ψυχή.
    είστε όλοι τόσο πρόσχαροι και αγαπητοί που όποιος αποφασίσει να μπεί στην παρέα σας δεν το μετανιωνει.
    φιλιά σε όλη την παρέα και.. καλά ταξίδια σε όλους. Ακόμη και σε αυτούς που ταξιδεύουν μόνο με το μυαλό!!!!!!
    [B][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=deepskyblue]sea memories..[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B]
    [B][SIZE=5][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/B]

  5. #65
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    any place - any time
    Μηνύματα
    313

    Smile

    Καλώς μας ήρθες
    [I][COLOR=navy]Να 'σουν θάλασσα, να μην σ' άλλαζα, να 'σουν πάντοτε δική μου. Κι εγώ τα 'βαλα με τη θάλασσα, κι εσύ θύμωσες μαζί μου...[/COLOR][/I]

  6. #66
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ASTROFEGGIA Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια και χαρά σε όλους και απο μένα!!
    είμαι η Μόνια 28 ετών και εργάζομαι ως πλοιοσυνοδός εδώ και 3 σχεδόν χρόνια.
    Το συγκεκριμένο site το παρακολουθώ αρκετούς μήνες-όχι όμως συστηματικά λόγω δύσκολου ωραρίου στη δουλειά-και μπορώ να πώ ότι δίσταζα να γράψω κάτι..
    Τον τελευταίο καιρό είχα τη δυνατότητα να σας παρακολουθώ πιο συστηματικά και αυτό που διαπίστωσα είναι οτι το συγκεκριμένο φόρουμ αποτελεί ένα χώρο που απαρτίζεται απο ανθρώπους που σίγουρα έχουν μια κοινή αγάπη.. τη θάλασσα. . αλλά και καλή ψυχή.
    είστε όλοι τόσο πρόσχαροι και αγαπητοί που όποιος αποφασίσει να μπεί στην παρέα σας δεν το μετανιωνει.
    φιλιά σε όλη την παρέα και.. καλά ταξίδια σε όλους. Ακόμη και σε αυτούς που ταξιδεύουν μόνο με το μυαλό!!!!!!
    να σαι καλα και σ ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια

  7. #67
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    3

    Προεπιλογή

    Γεια σε όλους!

    Είμαι (προς το παρόν) μαθητης στη Γ΄λυκείου (:twisted και δίνω πανελλήνιες, έχοντας ως στόχο την σχολή (ποια αλλη?)......Όπως πολυ σωστά είπαν και οι άλλοι προλαλήσαντες, είδα θάλασσα και μπήκα!Απο μικρό παιδί είχα το μικρόβιο εκτός του ότι πάντα υπήρχε μια βάρκα πρόχειρη στο σπίτι,το δωμάτιο μου ήταν και είναι γεμάτο μοντέλα πλοιων (και αεροπλάνων) στα οποία είχα όνειρο να μπω κάποτε και να ταξιδέψω.Ελπίζω να περνάμε καλά και θέλω να ευχηθώ και καλή επιτυχία σε όσους δίνουν φέτος και στα παιδιά που είναι στα βαπόρια, καλές θάλασσες.
    Η ζωή είναι ωραία, αλλα τα έχει με άλλον!Κeep rockin'
    Λιγος καιρος ακομη για τις πανελληνιες...λουκι...

  8. #68
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    any place - any time
    Μηνύματα
    313

    Smile

    Καλώς μας ήρθες και κάθε επιτυχία στις πανελλήνιες......μην αγχώνεσαι.....όλοι έχουμε περάσει από εκεί που είσαι Βάλε σωστό πρόγραμμα και ο στόχος θα επιτευχθεί!! Καλά ταξίδια.....
    [I][COLOR=navy]Να 'σουν θάλασσα, να μην σ' άλλαζα, να 'σουν πάντοτε δική μου. Κι εγώ τα 'βαλα με τη θάλασσα, κι εσύ θύμωσες μαζί μου...[/COLOR][/I]

  9. #69
    Εγγραφή
    May 2007
    Μηνύματα
    834

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Fedoraman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σε όλους!

    Είμαι (προς το παρόν) μαθητης στη Γ΄λυκείου (:twisted και δίνω πανελλήνιες, έχοντας ως στόχο την σχολή (ποια αλλη?)......Όπως πολυ σωστά είπαν και οι άλλοι προλαλήσαντες, είδα θάλασσα και μπήκα!Απο μικρό παιδί είχα το μικρόβιο εκτός του ότι πάντα υπήρχε μια βάρκα πρόχειρη στο σπίτι,το δωμάτιο μου ήταν και είναι γεμάτο μοντέλα πλοιων (και αεροπλάνων) στα οποία είχα όνειρο να μπω κάποτε και να ταξιδέψω.Ελπίζω να περνάμε καλά και θέλω να ευχηθώ και καλή επιτυχία σε όσους δίνουν φέτος και στα παιδιά που είναι στα βαπόρια, καλές θάλασσες.
    Γεια σου φίλε!
    Είσαι ο μόνος που πάει σχολείο από δω μέσα όπως και εγώ.(αν υπάρχει άλλος να το διαψεύσει)
    Βέβαια και πάλι η διαφορά ηλικίας είναι μεγάλη.
    Καλώς όρισες στην παρέα μας.
    · Δυο μάτια. Πράσινο το ΅να, σμαραγδί. ΤΆ άλλο κόκκινο, ρουμπινί. Τα λενε πλευρικά. Φώτα γραμμής. Είναι μάτια. Τα καράβια δεν τα πάμε, μας πάνε

  10. #70
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Fedoraman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σε όλους!

    Είμαι (προς το παρόν) μαθητης στη Γ΄λυκείου (:twisted και δίνω πανελλήνιες, έχοντας ως στόχο την σχολή (ποια αλλη?)......Όπως πολυ σωστά είπαν και οι άλλοι προλαλήσαντες, είδα θάλασσα και μπήκα!Απο μικρό παιδί είχα το μικρόβιο εκτός του ότι πάντα υπήρχε μια βάρκα πρόχειρη στο σπίτι,το δωμάτιο μου ήταν και είναι γεμάτο μοντέλα πλοιων (και αεροπλάνων) στα οποία είχα όνειρο να μπω κάποτε και να ταξιδέψω.Ελπίζω να περνάμε καλά και θέλω να ευχηθώ και καλή επιτυχία σε όσους δίνουν φέτος και στα παιδιά που είναι στα βαπόρια, καλές θάλασσες.
    Oλοι στην ιδια θαλασσα πλεουμαι, Καλως ηρθες

Σελίδα 7 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 5678917 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας