Σελίδα 4 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 40 από 398

Θέμα: Νέα Μέλη - Newbie Introduction

  1. #31
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.592

    Προεπιλογή

    Καλως ηρθες και καλα ταξιδια

  2. #32
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    2

    Προεπιλογή

    Καλημέρα και από μένα, μόλις αποφοίτησα απο τη Σχολή Πλοιάρχων του Ασπρόπυργου. Διακοπές μεχρι τον Σεπτέμβρη και μετά δουλειά...

  3. #33
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.592

    Προεπιλογή

    Καλως τον jola, καλη σταδιοδρομια πρωτα απ' ολα και καλη περιηγηση στο forum.

  4. #34

    Thumbs up Να συστηθω και εγω!!!!!!!!!!!!!!

    Φιλοι μου γεια σας ονομαζομαι Δημητρης ειμαι 35 ετων και ταξιδευω ως Β Μηχανικος με διπλωμα Α με πλοια Tankers βλεπω το φορουμ πολυ καλο , αλλα το ανακαλυψα σχετικα αργα μιας και σε δυο τρεις μερες φευγω για Fujairh στην παραλαβη του νεου πλοιου της Κristen Νavigation ASTRO TAURUS λυπαμαι που θα ειμαι απων απο αυτο το φορουμ.
    φιλικα
    Δημητρης
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tankerman : 25-07-2007 στις 14:59

  5. #35

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από tankerman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλοι μου γεια σας ονομαζομαι Δημητρης ειμαι 35 ετων και ταξιδευω ως Α Μηχανικος με πλοια Tankers βλεπω το φορουμ πολυ καλο , αλλα το ανακαλυψα σχετικα αργα μιας και σε δυο τρεις μερες φευγω για Fujairh στην παραλαβη του νεου πλοιου της Κristen Νavigation ASTRO TAURUS λυπαμαι που θα ειμαι απων απο αυτο το φορουμ.
    φιλικα
    Δημητρης
    Na se kala kai kalo taksidi. Otan giriseis ta leme.

  6. #36
    Εγγραφή
    May 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    47

    Προεπιλογή Χαίρετε

    Βρήκατε νερό και μπήκατε?

    Γρήγορα τη Bilge pump να μην πνιγούμε:-?

    Παρακολουθώ και εγώ το φόρουμ εδώ και λίγο καιρό και είμαι ικανοποιημένος που υπάρχουν πολλές και ενδιαφέρουσες απόψεις σε θέματα σχετικά με τον ευρήτερο χώρο της ναυτιλίας και γενικότερα της θάλασσας που τόσο πολυ αγαπούν όλοι οι Έλληνες!

    Keep up the good work!!!!!!
    Ποτέ μη διαφωνείς δημόσια με ένα βλάκα, θα σε ρίξει στο επιπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω εμπειρίας!

  7. #37
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Marabu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρήκατε νερό και μπήκατε?

    Γρήγορα τη Bilge pump να μην πνιγούμε:-?

    Παρακολουθώ και εγώ το φόρουμ εδώ και λίγο καιρό και είμαι ικανοποιημένος που υπάρχουν πολλές και ενδιαφέρουσες απόψεις σε θέματα σχετικά με τον ευρήτερο χώρο της ναυτιλίας και γενικότερα της θάλασσας που τόσο πολυ αγαπούν όλοι οι Έλληνες!

    Keep up the good work!!!!!!

    καλώς τον

  8. #38
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Crazy Waterland
    Μηνύματα
    186

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα και καλό καλοκαίρι να έχουμε (καλές διακοπές για μας τους αδειούχους!)

    Είμαι η Κατερίνα, από Χαλκίδα και δουλεύω σε κατασκευαστική εταιρεία σκαφών αναψυχής.
    Πέρα από αυτό είμαι εθισμένη με ότι αφορά τη θάλασσα από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου.
    Στην αρχή με μια βάρκα "ιδιοκατασκευής" του πατέρα μου και ατελείωτες ώρες με καθετή και συρτή μετά με καταδύσεις με ψαροντούφεκο στις βραχώδεις παραλίες της περιοχής.
    Το όνειρό μου κάποια στιγμή είναι να πάρω ένα cabin σκαφάκι γύρω στα 6μέτρα για να συνδυάζω το ψάρεμα με κοντινές αποδράσεις, όπως επίσης να βρω και τον χρόνο να ξεκινήσω τα μαθήματα ιστιοπλοϊας που τόσο λατρεύω!

  9. #39
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από caterina75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και καλό καλοκαίρι να έχουμε (καλές διακοπές για μας τους αδειούχους!)

    Είμαι η Κατερίνα, από Χαλκίδα και δουλεύω σε κατασκευαστική εταιρεία σκαφών αναψυχής.
    Πέρα από αυτό είμαι εθισμένη με ότι αφορά τη θάλασσα από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου.
    καλημέρα Κατερίνα καλώς ήρθες στην παρέα μας.
    Χαίρομαι πραγματικά που είσαι στην παρέα μας, χρειαζόμαστε τις εμπειρίες σου για να αναπτύξουμε την συγκεκριμμένη ενότητα....

  10. #40
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Crazy Waterland
    Μηνύματα
    186

    Προεπιλογή

    Νικόλα σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!
    Οι γνώσεις μου είναι πολύ πολύ λίγες -και μάλιστα μόνο για ένα συγκεκριμένο αντικείμενο- αλλά όπου μπορώ να βοηθήσω πολύ ευχαρίστως.

Σελίδα 4 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας