Σελίδα 36 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 263435363738 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 351 έως 360 από 398

Θέμα: Νέα Μέλη - Newbie Introduction

  1. #351
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Καλωσορίζω στην παρέα μας άλλον ένα φίλο του ΠΝ.

  2. #352

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα σε όλη την παρέα, καλώς σας βρήκα

  3. #353
    Εγγραφή
    Feb 2016
    Περιοχή
    Αγγλία
    Μηνύματα
    55

    Προεπιλογή

    Καλημέρα στην παρέα!
    Πρόσφατα εντάχθηκα σε αυτό το μοναδικό forum και θα ήθελα να σας πω μερικά λόγια για τον εαυτό μου. Είμαι έφηβος και ζω στο εξωτερικό εδώ και χρόνια. Όμως, παραμένω σε επαφή με την χώρα και την επισκέπτομαι κάθε καλοκαίρι. Εκεί, έχω πάντα την τύχη να απολαύσω το μεγαλύτερο πάθος που έχω (μεταξύ πολλών άλλων): τα πλοία και η ελληνική ναυτιλία. Είμαι, όπως το καταλάβατε, μεγάλος καραβολάτρης και κάθε μέρα παρακολουθώ τα νέα και τις εξελίξεις του τομέα αυτού στην χώρα μου. Πρόσφατα έχω δημιουργήσει και μια ακτοπλοϊκή ιστοσελίδα στην οποία έχω ανεβάσει όλες τις φωτογραφίες από τα πλοία που έχω δει τα τελευταία δύο καλοκαίρια (και όχι μόνο). Ονομάζεται www.greekpassengerships.com . Ελπίζω να σας αρέσει. Πάντως εγώ προσωπικά θαυμάζω πάρα πολύ την υπέροχη δουλειά που έχετε κάνει σε αυτό το forum και έιναι πραγματικά μεγάλη μου τιμή να επικοινωνώ μαζί σας. Καλώς σας βρήκα λοιπόν!

  4. #354
    Εγγραφή
    May 2014
    Περιοχή
    ΖΑΚΥΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    1.632

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Phivos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα στην παρέα!
    Πρόσφατα εντάχθηκα σε αυτό το μοναδικό forum και θα ήθελα να σας πω μερικά λόγια για τον εαυτό μου. Είμαι έφηβος και ζω στο εξωτερικό εδώ και χρόνια. Όμως, παραμένω σε επαφή με την χώρα και την επισκέπτομαι κάθε καλοκαίρι. Εκεί, έχω πάντα την τύχη να απολαύσω το μεγαλύτερο πάθος που έχω (μεταξύ πολλών άλλων): τα πλοία και η ελληνική ναυτιλία. Είμαι, όπως το καταλάβατε, μεγάλος καραβολάτρης και κάθε μέρα παρακολουθώ τα νέα και τις εξελίξεις του τομέα αυτού στην χώρα μου. Πρόσφατα έχω δημιουργήσει και μια ακτοπλοϊκή ιστοσελίδα στην οποία έχω ανεβάσει όλες τις φωτογραφίες από τα πλοία που έχω δει τα τελευταία δύο καλοκαίρια (και όχι μόνο). Ονομάζεται www.greekpassengerships.com . Ελπίζω να σας αρέσει. Πάντως εγώ προσωπικά θαυμάζω πάρα πολύ την υπέροχη δουλειά που έχετε κάνει σε αυτό το forum και έιναι πραγματικά μεγάλη μου τιμή να επικοινωνώ μαζί σας. Καλώς σας βρήκα λοιπόν!
    Καλως ωρισες στην μεγαλη παρεα. Πολυ ωραια η ιστοσελιδα σου.

  5. #355

    Προεπιλογή

    Καλημερα σε ολους, διαβαζω εδω και καιρο τις αναρτησεις σας στο φορουμ προκειμενου να παρω κουραγιο και να ενημερωθω λιγο μεχρι να γυρισει ο αγαπημενος μου απο μπαρκο τον Μαιο/Ιουνιο. Με εχετε βοηθησει εξαιρετικα πολυ παρολο που δε το γνωριζετε καν. Σας ευχαριστω και σας χαιρετω!

  6. #356
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gatoula Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα σε ολους, διαβαζω εδω και καιρο τις αναρτησεις σας στο φορουμ προκειμενου να παρω κουραγιο και να ενημερωθω λιγο μεχρι να γυρισει ο αγαπημενος μου απο μπαρκο τον Μαιο/Ιουνιο. Με εχετε βοηθησει εξαιρετικα πολυ παρολο που δε το γνωριζετε καν. Σας ευχαριστω και σας χαιρετω!
    καλώς ήρθες στην παρέα μας.

  7. #357

    Προεπιλογή Νέο μέλος.

    Καλησπέρα σε όλους

  8. #358

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από IgnArou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους
    καλώς όρισες στο nautilia.gr

  9. #359

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά! Με το καλό η νέα χρονιά! Είμαι 29 ετών κινούμαι, προς το παρών, σε άσχετο επαγγελματικά χώρο, με αυτόν της ναυτιλίας... Όμως σκέφτομαι σοβαρά να γίνω σχετικός... Οι πληροφορίες που παρέχετε είναι πολύτιμες και κατατοπιστικές... Ευελπιστώ, μέσω της επικοινωνίας που προσφέρει ο παρών χώρος, να γνωριστούμε καλύτερα!

  10. #360

    Προεπιλογή Καλή χρονιά

    Καλημέρα καλή χρονιά και από εμένα!

Σελίδα 36 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 263435363738 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας