Σελίδα 56 από 68 ΠρώτηΠρώτη ... 646545556575866 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 551 έως 560 από 674

Θέμα: Μπλου Σταρ Πάτμος [Blue Star Patmos]

  1. #551
    Εγγραφή
    May 2016
    Περιοχή
    Πειραιάς, Αντίπαρος, κλπ..
    Μηνύματα
    691

    Προεπιλογή

    Συνοδεία 5 ρυμουλκών, πλέει προς Ελευσίνα, όπως φαίνεται στο marinetraffic τώρα..

  2. #552
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.873

    Προεπιλογή

    Τώρα μόλις το έμαθα λόγω φόρτου εργασιών...πραγματικά εξαιρετικά νέα

  3. #553

    Προεπιλογή

    Έχουμε νεότερα για την πρόοδο των εργασιών του πλοίου? Ισχύουν οι φήμες για ρήγμα μήκους 13 μέτρων?

  4. #554
    Εγγραφή
    May 2014
    Περιοχή
    ΖΑΚΥΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    1.632

    Προεπιλογή

    Το BLUE STAR PATMOS πανω στην Πλωτη Δεξαμενη στα Ναυπηγεια Ελευσινας. Σημερινη απογευματινη Φωτογραφια απο την Εθνικη Οδο και χωρις Υδατογραφημα
    20170927_155458.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dionisos : 27-09-2017 στις 17:36

  5. #555

    Προεπιλογή

    Έχουμε κάποιο νέο από το πλοίο?

  6. #556
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.126

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nikos92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχουμε κάποιο νέο από το πλοίο?
    Τι νέο φίλε μου να υπάρχει από τους...μασόνους;;;

  7. #557

    Προεπιλογή

    Μα τι λέτε βρε παιδιά τώρα...... Εδώ δεν μάθαμε -και ούτε νομίζω πως θα μάθουμε ποτέ- όσα μας αφορούν άμεσα και δικαιωματικά ως απλούς επιβάτες στα πλοία της ακτοπλοίας, τους λόγους δηλαδή που έγινε η προσάραξη. Αν υπήρξε μηχανική βλάβη, αν αποδώθηκε σε ανθρώπινο παράγοντα, αν έφταιξαν........ η άμπωτη ή η παλίρροια, ή αν τελικά υπεύθυνη ήτο...... η παρελθούσα πανσέληνος του Αυγούστου. Και θέλετε να μάθουμε νέα που ούτως ή άλλως δεν μας αφορούν, ως προς το πως εξελίσσεται δηλαδή η επισκευή των όποιων ζημιών ??? Αστεία πράγματα........

  8. #558
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.126

    Προεπιλογή

    Aφού έχουν καταφέρει να ελέγχουν τις διαρροές από πληρώματα κ συνεργεία...μπράβο τους.
    Εδώ ο καταπέλτης έπεσε στη θάλασσα κ κατόρθωσαν κ το μάζεψαν γρήγορα από τα ΜΜΕ.

  9. #559
    Εγγραφή
    Apr 2016
    Περιοχή
    Fredericia-Falkenberg
    Μηνύματα
    25

    Προεπιλογή

    Ντροπή και ξανά ντροπή να αναφέρεσαι με τέτοια λόγια. Κανονικά θα έπρεπε να έχουν διαγραφεί από την πρώτη στιγμή.Καλά είχε πει κάποιος πιο παλιά κάτι για πιτσιρίκια . Και για πες μας για τον καταπέλτη? Πως τα έμαθες εσύ. Τέτοιες ιστορίες έλεγες και στα καράβια μια και είσαι παλιός και αξ/κος όπως μας λες .Δεν έχει δουλειά στο μαγαζί και κάθομαι και γράφω ότι κατεβάζει η κεφαλή μου μόνο για τα post? ?
    ΝΤΡΟΠΉ

  10. #560
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.126

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Enburg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ντροπή και ξανά ντροπή να αναφέρεσαι με τέτοια λόγια. Κανονικά θα έπρεπε να έχουν διαγραφεί από την πρώτη στιγμή.Καλά είχε πει κάποιος πιο παλιά κάτι για πιτσιρίκια . Και για πες μας για τον καταπέλτη? Πως τα έμαθες εσύ. Τέτοιες ιστορίες έλεγες και στα καράβια μια και είσαι παλιός και αξ/κος όπως μας λες .Δεν έχει δουλειά στο μαγαζί και κάθομαι και γράφω ότι κατεβάζει η κεφαλή μου μόνο για τα post? ?
    ΝΤΡΟΠΉ
    Απορώ γιά την άδικη επίθεαη που μου κάνεις.Η είδηση είχε γραφεί κ σε άλλα site αλλά μαζεύτηκε γρήγορα, όμως φαίνεται απέχεις από την ελληνική πραγματικότητα.Δεν σου επιτρέπω να κρίνεις εσύ την εργασία μου πρώην κ νυν.
    Τυχόν προβλήματα που μπορεί να έχει ο καθένας μας δεν θα πρέπει να μεταφέρονται εδώ.

Σελίδα 56 από 68 ΠρώτηΠρώτη ... 646545556575866 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας