Σελίδα 2 από 68 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 674

Θέμα: Μπλου Σταρ Πάτμος [Blue Star Patmos]

  1. #11
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Thumbs up

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Tsikalos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ................
    Λέτε να περισσέψει κάνα πλοίο για Θεσ/νίκη -Κρήτη από αυτήν την ιστορία;

    Όπως και να χει να είναι καλοτάξιδο και να κάνει τη ζωή των νησιωτών ευκολότερη. Σίγουρα πάντως μηχανές που θα το φωτογραφήσουν προς τέρψη των υπολοίπων θα βρεθούν...
    Aυτό το σενάριο μαζί με το άλλο που έγραψα το είχα στο μυαλό μου, αλλά δεν το έγραψα γιατί μου φαίνεται κάπως απίθανο ως όνειρο απατειλό...
    Ακόμα νωρίς είναι, τα σχέδια την εταιρίας δεν τα ξέρουμε οπότε ας αναμένουμε τις εξελίξεις...

  2. #12
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.873

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Harry14 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Πατμος μαλλον θα αναλαβει τον κορμο των Δωδεκανησων για να αποδσμευτουν ισως τα μεγαλα και να εχουν αποκλειστικα Κω Ροδο και ισως ενα απο τα μεγαλα αφησει τελειως την γραμμη των Δωδεκανησων.
    Α...μπα! Νομίζω πως και τα 2 μεγάλα θα μείνουν μαζί με το Πάτμος, σύμφωνα και με δηλώσεις ανθρώπων της εταιρείας που είχαν κάνει παλιότερα σε τοπικό ροδιακό κανάλι. Τον ΔΙΑΓΟΡΑ προτίθενται να αποδεσμεύσουν και να μεταθέσουν σε κάποια άλλη γραμμή βορειότερη. Βέβαια μέχρι και το 2012 υπάρχει αρκετό μέλλον ακόμη και η ακτοπλοια είναι ένας τομέας που συχνά μας εκπλήσσει!

  3. #13
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Μηνύματα
    597

    Προεπιλογή

    εγω βλεπω τον διαγορα για ικαρια σαμο! και τα blue star 1,2, patmos μενουν 12νησα!

  4. #14

    Προεπιλογή

    an den riksoun tis times amfoteroi,sta dwdekanisa tha meinoun mono ta dodekanisos express/pride kai opoios thelei peiraia mazi me tis ntalikes ston ippoti kai kafedaki sto garaz.

  5. #15

    Προεπιλογή

    ειχα την εντυπωση οτι και οι 2 ειχαν μειωσει αισθητα τις τιμες των εισιτηριων τους.Εν παση περιπτωση,σεναρια θα βγαινουν συνεχεια.εγω αλλο θελω να πω,που θα αραζουν βρε παιδια με την αδιαφορια που υπαρχει στο θεμα της απομακρυνσης των ανενεργων πλοιων....η αποφαση βγαινει συνεχεια και ολο ανακοινωσεις και δωστου ανακοινωσεις αλλα τα πλοια δεν κουνιουνται καν.με το ζορι αφησαν το superfast 12 να αραζει μπροστα απο το ΥΕΝ.που αλλου μπορει να δεσει....

  6. #16
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Προεπιλογή

    Mέχρι να έρθει και αυτό στην Ελλάδα, έχουμε ακόμα...
    Είναι πολύ νωρίς ακόμα νομίζω να κάνουμε υποθέσεις για το που θα αράζουν...

  7. #17

    Προεπιλογή

    Εχουμε ένα χρόνο++ μπροστά μας αλλά η αλήθεια Ακη είναι ότι πάει καιρός που ακούσαμε τις πρώτες εξαγγελίες για απομάκρυνση ανενεργών πλοίων...

    Φυσικά έχεις δίκιο οτι υποθέσεις απο τώρα δεν χρειάζεται να κάνουμε .

  8. #18
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Μηνύματα
    597

    Προεπιλογή

    εδω δεν υπαρχει μερος για το δηλος που θα ερθει σε 6 μηνες....

  9. #19
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Προεπιλογή

    Παιδιά αν δεν υπάρχει χώρος στον Πειραιά για τα καινούργια Blue Starάκια στείλτε τα Θεσσαλονίκη...

  10. #20
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    Ερέτρια
    Μηνύματα
    374

    Smile

    Ήδη έχουν ξεκινήσει εργασίες στο λιμένα του πειραιά όπου λογικά θα δένει το Δήλος.

Σελίδα 2 από 68 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας