Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 35 από 35

Θέμα: 4o Ταξίδι nautilia.gr (Πρίντεζι)

  1. #31
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Ν.Ψυχικό
    Μηνύματα
    247

    Προεπιλογή

    Θα ήθελα και εγώ να ευχαριστήσω την Endeavor Lines καθώς και τον πλοίαρχο και το πλήρωμα του Ionian Queen για την φιλοξενία τους.
    Ακόμη ευχαριστώ τον Νίκο Μαρούλη για την οργάνωση της εκδρομής καθώς
    και όλη την παρέα που βοήθησε στο να περάσουμε πολύ καλά αυτές τις δύο ημέρες.
    Εύχομαι σύντομα να πραγματοποιήσουμε ξανά μια τέτοια εκδρομή!

    Funnel 1.jpg

  2. #32
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Πειραιάς/Τήνος
    Μηνύματα
    1.718

    Προεπιλογή

    Ένα ταξίδι που τελείωσε με απόλυτη επιτυχία..!Όπου περάσαμε καταπληκτικά,με πολύ γέλιο,πολύ κρασάκι,πολύ περπάτημα και φυσικά πολύ φαγητό...
    Θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω την Endeavor Lines, τον Πλοίαρχο Cpt Νίκο Σωτηρόπουλο,το πλήρωμα του πλοίο για την εξυπηρέτηση τους και φυσικά σε όλους τους οργανωτές αυτού του ταξιδίου..!
    PB204846.jpg
    [COLOR="Silver"][B][URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=162473033561&ref=ts"]Fotis ferries photo gallery[/URL] [/B][/COLOR]

  3. #33

    Προεπιλογή

    Νομίζω ότι η φράση παρακάτω εκφράζει ακριβώς το ταξίδι "a voyage to remember - ένα ταξίδι νατο θυμάσαι". Και σίγουρα θα θυμόμαστε για καιρό τις όμορφες στιγμές.
    Να ευχαριστήσω των πλοίαρχο cpt Νίκο Σωτηρόπουλο, τους αξιωματικούς και το πλήρωμα του Ionian Queen και την Endeavor Lines για τη φιλοξενία τους που δεν περιορίστηκε μόνο πάνω στο βαπόρι.

    Ελπίζω να ξανανανταμώσουμε σύντομα στο επόμενο ταξίδια. Δεν πρέπει να ξεχάσω και την πολύτιμη βοήθεια του Sylver23 που είχε γίνει ο ταξιδιωτικός οδηγός αφού είχε βρει χάρτες, τα αξιοθέατα κ.λπ.
    DSC06345.jpg
    DSC06263.jpg


  4. #34
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Μια ανάμνηση για όλους τους συνταξιδιώτες αλλά και όλο το Nautilia.gr θα βρείτε εδώ. Από τον γνωστό εξπέρ του είδους frost.

  5. #35
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Το Βιντεάκι μίλαει απο μόνο του, 1 εικόνα 1000 λέξεις.

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας