Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 84

Θέμα: Ίλιον [Ilion]

  1. #11
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Προεπιλογή

    Και το Ilion στο λιμανι του Πειραια, για τον φιλο Speed Killer

    Συνημμένο Αρχείο 9234

    Συνημμένο Αρχείο 9235
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

  2. #12
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Μήπως γνωρίζει κανείς για ποιό λόγο ανέβηκε το Ιλιον στον Πειραιά??? Πραγματικά τις τελευταιες μέρες δεν το έβλεπα στο λιμάνι μας και ανυσηχούσα, διότι είναι το αγαπημένο μου πλοίο στην γραμμή Ρόδο - Πανορμίτη - Σύμη... Ελπίζω μόνο να μην μας χερέτησε οριστικά!!!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  3. #13
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Μόλις διάβασα προηγούμενα post!!! Δυστιχώς κάποιοι κατάφεραν να το βγάλουν από την γραμμή... Έτσι γίνεται εδώ κάτω πάντα!!! Βέβαια έχει πέσει και η επιβατική κίνηση, και το πλοίο καθόταν άδικα... Καλά ταξίδια να έχει εκεί... και να μου ανεβάζετε καμία φώτο από Πειραιά του ΙΛΙΟΝ!!! Πληφοριακά το πλοίο το δρομολόγιο Ρόδο - Πανορμίτη (21 ν.μ.) το κάλυβε σε 1 ώρα και 15 λεπτά!!!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  4. #14

    Προεπιλογή

    ti ginete re paidia me to Ilion panw ston Peiraia?

  5. #15
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ARMENISTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ti ginete re paidia me to Ilion panw ston Peiraia?
    ποιον Πειραια?στη Σαλαμινα το πηγανε για να ξεκουραστει........

  6. #16
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ARMENISTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ti ginete re paidia me to Ilion panw ston Peiraia?
    ARMENISTIS μας το πείρανε και δεν πείραμε χαμπάρι... Κρίμα και ήταν το αγαπημένο μου στο Μανδράκι!!!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  7. #17
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Μηνύματα
    1.957

    Προεπιλογή

    Το "ΙΛΙΟΝ" που τον Ιουλιο το ειδαμε δεμενο στον ηλεκτρικο σταθμο διπλα στο "MEGA JET" ,βρισκεται δεμενο στη Σαλαμινα... το 'τραυμα' στην πλωρη ειναι απο την αγκαλια που ειχε με το "MEGA JET"???
    Συνημμένο Αρχείο 14472

  8. #18
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimitris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το "ΙΛΙΟΝ" που τον Ιουλιο το ειδαμε δεμενο στον ηλεκτρικο σταθμο διπλα στο "MEGA JET" ,βρισκεται δεμενο στη Σαλαμινα... το 'τραυμα' στην πλωρη ειναι απο την αγκαλια που ειχε με το "MEGA JET"???
    Συνημμένο Αρχείο 14472
    επειδη ο φιλος μου ο mike rodos ,το νοσταλγει ,επρεπε να το κανεις πακετο και να το στειλεις κατω............

  9. #19
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Μηνύματα
    1.957

    Προεπιλογή

    Φιλε Γιαννη επειδη το βλεπω παρεα με το αδερφακι του στην Ελευσινα να του το στειλουμε κριμα ειναι

  10. #20
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Εγώ λέω να κάνουμε ένα project αλλά Έλυρο... να έχουμε κάτι να ασχολούμαστε Μια μετασκευή, ένα καλοπισμό, ένα κατι τις... τι εννοώ?
    Ο φίλος μου ο Orion v θα το φιλοτεχνήσει με χρώματα και ιδέες με ζωνάρια, ο vinman θα κάνει τις μπροσούρες, ο dimitris θα κατασκοπεύει στο vhf, o rocinante θα μας πει καμιά "κουβέντα" και οι Τσέντζος με τον scoufgian θα το φωτογραφίσουνε στην πανηγυρική πρώτη, από το κόκκινο και πράσινο (οπου βλέπεις ανοιχτή πόρτα μπάινεις... ) αντίστοιχα. Όταν βγεί στα δρομολόγια θα το περιλάβει ο polykas... για τα splashshshshhh..... Πήρε καμπόσους η μπάλα αλλά μου λείψατε όλοι... όχι μόνο οι παρπάνω.

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας