Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 26 από 26

Θέμα: Ο Γύρος της Δωδεκανήσου, με εναν Κάβο...

  1. #21
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Βορειοανατολικό Αιγαίο
    Μηνύματα
    1.953

    Προεπιλογή

    Να σου και η κοσμοπολιτισσα Σαντορινη...!!!!

    DSC06334.jpg

    11.02 και αναποδιζουμε...!!!

    DSC06336.jpg

    Επιβιβασις...

    DSC06338.jpg

    11.25 και ολο το προσω...!!!

    DSC06341.jpg

    Να τη και η "Κουκλιτσα" ΑΡΤΕΜΙΣ μεσα στην Καλντερα, να μας χαιρετα...!!!

    DSC06344.jpg
    "..Ἀπάνωθέ μου σκούπισε τὴ θάλασσα ποὺ στάζω καὶ μάθε με νὰ περπατῶ πάνω στὴ γῆ σωστά.."
    Ν. Καββαδίας

  2. #22
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Βορειοανατολικό Αιγαίο
    Μηνύματα
    1.953

    Προεπιλογή

    Η Σαντορινη ομως ηταν και το τελευταιο μας λιμανι....!!!
    Ακολουθησαν καποιες ωρες ταξιδοιυ μεχρι το απογευμα οπου φτασαμε στον Πειραια...!!!

    DSC06345.jpg

    DSC06346.jpg

    Το ταξιδι ηταν υπεροχο, πυκνο, γεματο αδρεναλινη και το πληρωμα ηταν εξυπηρετικοτατο και ευγενικο.
    Ενα μεγαλο ευχαριστω στους ανθρπους του ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Λ., και ευχομαστε παντα τα καλυτερα σε γαληνιους πλοες...!!!

    Και μην ξεχνατε το ταξιδι σε τετοιες γραμμες κρυβει πολυ ομορφες εμπειρειες και καλο θα ηταν ολοι μας να καναμε μια περιπλανηση στα standby που τα dt εχουν σημασια, στα standby που τα βαπορια πιανουν μονο με εναν καβο....

    Giovanaut
    "..Ἀπάνωθέ μου σκούπισε τὴ θάλασσα ποὺ στάζω καὶ μάθε με νὰ περπατῶ πάνω στὴ γῆ σωστά.."
    Ν. Καββαδίας

  3. #23

    Προεπιλογή

    καλα το ταξιδη που μας προσφερες ηταν εξαιρετικο.παντα τετοια φιλε Giovanaut και ακομα καλυτερα.αλλα θα πω και κατι αλλο μεγαλη ντροπη και αισχος στο υποτιθεμενο λιμανι του διαφανιου εκει που το πλοιο ρισκαρει για να δεσει σε 3 μετρα ντοκο και οπως ειπε και ο φιλος το περιπολικο σε χρεη φαναριου απλα απαραδεκτοι ολοι και ο δημος καρπαθου και το λιμενικο.δεν επρεπε καν το πλοιο να προσεγιζε εκεινο το υποτιθεμενο λιμανι αλλα αναρωτιεμαι ποιος εχει την ευθυνη σε περιπτωση ατυχηματος αν το πλοιο με καιρο πεσει πανω στον ντοκο και γινει μεγαλη ζημια κριμα για ολους και ποιο πολυ τους τοπικους αρχοντες του νησιου.

  4. #24
    Εγγραφή
    May 2009
    Περιοχή
    Mellisia-N.makrh-(Τinos)
    Μηνύματα
    2.131

    Προεπιλογή

    Συνονοματε εκπληκτικη περιγραφη με ομορφες εικονες.Το ταξιδι στην αγονη γραμμη ειναι μια μαγεια με οποιοδηποτε πλοιο και να γινει και συνιστω σε οσους δεν το εχουν δοκιμασει να το δοκιμασουν
    [I][B][FONT=Arial Black][SIZE=3]Βιρα τις αγκυρες για ξενους τοπους.... [/SIZE][/FONT][/B][/I]

    [B][I][FONT=Arial Black][SIZE=3][URL="http://www.kitrinomavra-nea.blogspot.com/"][/URL][/SIZE][/FONT][/I][/B]

  5. #25
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Μυτιλήνη-Βέροια(φοίτηση)
    Μηνύματα
    573

    Προεπιλογή

    Μοναδικό ταξίδι, μοναδικές εμπειρίες σε μια όμορφη περιγραφή με την υπογραφή Giovanaut βεβαίως!
    [FONT="Comic Sans MS"][I]Τρικάταρτο η αγάπη σου και ο καιρός αρμύρα
    μια Κυριακή σ΄αντίκρισα και μού΄κλεψες το φως μου
    ό,τι με πνίγει ν΄ αγαπώ είν΄ η δική μου μοίρα
    καλά ταξίδια,μάτια μου,στις θάλασσες του κόσμου...[/I]
    [/FONT]
    [URL="http://www.youtube.com/watch?v=7TrLsoLPy54"][SIZE="1"]Δημήτρης Μητροπάνος - Τα Πλοία Των Ερώτων[/SIZE][/URL]

  6. #26
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Σε ευχαριστούμε για τ ην όμορφη ξενάγηση, να είσαι καλά.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας