Σελίδα 11 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 91011
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 106 από 106

Θέμα: Αγία Τριάδα [Agia Triada, Μαριώ Β, Ιωάννης Θηρεσία Κ II]

Προεπιλογή

Τώρα πάλι αυτό πως το κατάλαβες ???

Άντε, και να δεχτώ ότι από την φωτογραφία στο Καματερό κατάλαβες από δεκάδες μέτρα μακριά ότι αλλάξανε τα τζάμια και βάλανε ...φιμέ (που δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος δηλαδή να κάνουν κάτι τέτοιο), το ότι κάτι είναι φρεσκοβαμμένο σε μιά φωτογραφία, πως ακριβώς το διακρίνεις, .....μυρίζει η μπογιά ??? Όχι τίποτ' άλλο, αλλά να μάθω να μπορώ να το διακρίνω και εγώ βρε παιδί μου !!!
    "Ο έξυπνος παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται, ο ηλίθιος επιμένει"

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα πάλι αυτό πως το κατάλαβες ???

Άντε, και να δεχτώ ότι από την φωτογραφία στο Καματερό κατάλαβες από δεκάδες μέτρα μακριά ότι αλλάξανε τα τζάμια και βάλανε ...φιμέ (που δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος δηλαδή να κάνουν κάτι τέτοιο), το ότι κάτι είναι φρεσκοβαμμένο σε μιά φωτογραφία, πως ακριβώς το διακρίνεις, .....μυρίζει η μπογιά ??? Όχι τίποτ' άλλο, αλλά να μάθω να μπορώ να το διακρίνω και εγώ βρε παιδί μου !!!
    Από την προηγούμενη φορά που είχε πάει και ήταν μες στην σκουριά φένετε να είναι καλύτερα δηλαδή έχει πέσει πρόσφτα δουλειά γιατί το καλοκαίρι που το είδα ήταν σε ποιό κακή κατάσταση. (Εκτός και εάν κάνω λάθος και όλλες αυτές οι αλλάγες που βλέπουμε το καλοκαίρι δεν υπήρχαν!)

Προεπιλογή

!!!!!

Σαφώς και δεν υπήρχαν. Φωτογραφία από τον Ιούλιο 2018, ούτε σκουριές, ούτε τρεξίματα, ούτε μαύρα πλαίσια, και κουφέτο το καραβάκι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Espresso Venezia : Σήμερα στις 18:45

Προεπιλογή

1)Την φωτογραφία την έχω βάλει εγώ😂😂 (δεν έχω θέμα απλά λέω ότι την έχω βγάλει εγώ)
    2)Είναι ένας θείος μου που δουλεύει μέσα και μου είπε οτί έκαναν και κάποιες ατέλειες στο γκαράζ στις σκάλες και στο άνω deck
    3) άλλαξαν και σημαίες με το σήμα της εταιρίας.
    Επίσης φένεται ότι δεν είναι παρατημένο και σίγουρα πρίν το καλοκαίρι έγινε ένα καλό φρεσκάρισμα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SPYROS GR : Σήμερα στις 18:59

Προεπιλογή

Kαι μπράβο σου, και εύγε σου, και ζήτω, όμορφη φωτογραφία και σωστό κάδρο. Από την στιγμή όμως που (ακόμα περισσότερο !!!) είναι δικιά σου η φωτό, δεν είναι κάπως .....παράξενο να αναρωτιέσαι για το αν οι αλλαγές που βλέπουμε (μαύρο πλαίσιο στα παράθυρα, και μαύρο στις πλαινές σκάλες) υπήρχαν από το καλοκαίρι ???

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SPYROS GR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την προηγούμενη φορά που είχε πάει και ήταν μες στην σκουριά φένετε να είναι καλύτερα δηλαδή έχει πέσει πρόσφτα δουλειά γιατί το καλοκαίρι που το είδα ήταν σε ποιό κακή κατάσταση. (Εκτός και εάν κάνω λάθος και όλλες αυτές οι αλλάγες που βλέπουμε το καλοκαίρι δεν υπήρχαν!)
    Δεν βγάζουμε άκρη μου φαίνεται, και νομίζω πως απλά ήθελες να "γράψεις κάτι" και δεν σου βγήκε. Σταματάω λοιπόν εδώ.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαι μπράβο σου, και εύγε σου, και ζήτω, όμορφη φωτογραφία και σωστό κάδρο. Από την στιγμή όμως που (ακόμα περισσότερο !!!) είναι δικιά σου η φωτό, δεν είναι κάπως .....παράξενο να αναρωτιέσαι για το αν οι αλλαγές που βλέπουμε (μαύρο πλαίσιο στα παράθυρα, και μαύρο στις πλαινές σκάλες) υπήρχαν από το καλοκαίρι ???

Δεν βγάζουμε άκρη μου φαίνεται, και νομίζω πως απλά ήθελες να "γράψεις κάτι" και δεν σου βγήκε. Σταματάω λοιπόν εδώ.
    Άλλο εννούσα σταματάμε εδώ γιατί δεν θα βρούμε άκρη όπως είπατε!!😂😂

Σελίδα 11 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 91011

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία