Σελίδα 10 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 91 έως 100 από 116

Θέμα: Αγία Τριάδα [Agia Triada, Μαριώ Β, Ιωάννης Θηρεσία Κ II]

  1. #91

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως τα λες είναι φίλε μου. Το Αγία Τριάδα φωτογραφημένο σήμερα το πρωί στο Καματερό που βρισκόταν, γιατί πριν λίγο αναχώρησε και πάει στο ναυπηγείο Παναγιωτάκη για την συντήρηση του και την αλλαγή στο look του. Καλή συνέχεια.

    Συνημμένο Αρχείο 190770
    Από ότι βλέπω στην έβαλαν φιμέ τζάμια και έβαψαν μαύρο το περίγραμμα των παραθύρων πράγμα που το καλοκαίρι δεν υπήρχε.

  2. #92

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SPYROS GR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από ότι βλέπω στην έβαλαν φιμέ τζάμια και έβαψαν μαύρο το περίγραμμα των παραθύρων πράγμα που το καλοκαίρι δεν υπήρχε.
    Σωστά, βάφτηκε μαύρο το πλαίσιο των παραθύρων του σαλονιού όπως και στο ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ. Αλλά τα φιμέ τζάμια δεν καταλαβαίνω πως τα διακρίνεις από την φωτογραφία, εκτός και αν γνώριζες ότι αλλάχτηκαν.

    Και μία απορία, όταν λες : "Από ότι βλέπω στην έβαλαν" τι εννοείς ??? (μην πάει ο νους σου στο ...πονηρό , απλά νομίζω πως ξέχασες μία λέξη !!!)

  3. #93

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστά, βάφτηκε μαύρο το πλαίσιο των παραθύρων του σαλονιού όπως και στο ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ. Αλλά τα φιμέ τζάμια δεν καταλαβαίνω πως τα διακρίνεις από την φωτογραφία, εκτός και αν γνώριζες ότι αλλάχτηκαν.

    Και μία απορία, όταν λες : "Από ότι βλέπω στην έβαλαν" τι εννοείς ??? (μην πάει ο νους σου στο ...πονηρό , απλά νομίζω πως ξέχασες μία λέξη !!!)
    Το είδα οτι είναι φιμέ εκτός και εάν δεν βλέπω καλά😂😂
    Όχι καλέ δεν πάει ο νούς μου στο πονηρό😂😂😂🤣🤣 εννωώ ότι τα άλλαξαν ή έβαλαν φιμέ αυτοκόλητα.

  4. #94

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστά, βάφτηκε μαύρο το πλαίσιο των παραθύρων του σαλονιού όπως και στο ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ. Αλλά τα φιμέ τζάμια δεν καταλαβαίνω πως τα διακρίνεις από την φωτογραφία, εκτός και αν γνώριζες ότι αλλάχτηκαν.

    Και μία απορία, όταν λες : "Από ότι βλέπω στην έβαλαν" τι εννοείς ??? (μην πάει ο νους σου στο ...πονηρό , απλά νομίζω πως ξέχασες μία λέξη !!!)
    Τώρα το είδα🤣🤣🤣 λάθοοοος

  5. #95
    Εγγραφή
    Oct 2014
    Μηνύματα
    1.290

    Προεπιλογή

    Το περίμενα,αλλα με πρόλαβε το Σούρουπο!
    P1240165.JPG

  6. #96
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το Αγία Τριάδα φωτογραφημένο προχθές στο ναυπηγείο Παναγιωτάκη που έχει έρθει για να κάνει την συντήρηση του, έχοντας καθίσει στα βάζα. Καλή συνέχεια.

    ΑΓΙΑ-ΤΡΙΑΔΑ-180-18-10-2018.jpg

  7. #97

    Προεπιλογή

    Από ότι φαίνεται οι αλλαγές στην εμφάνιση του ξεκίνησαν ήδη από την Κέρκυρα. Εκτός από το μαύρο πλαίσιο στα παράθυρα του σαλονιού που σχολιάσαμε πιό πάνω, διακρίνω στην φωτό του Παντελή και μία μαύρη "πινελιά" (αλά ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ) στην εξωτερική πλευρά στις σκάλες.

  8. #98
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από ότι φαίνεται οι αλλαγές στην εμφάνιση του ξεκίνησαν ήδη από την Κέρκυρα. Εκτός από το μαύρο πλαίσιο στα παράθυρα του σαλονιού που σχολιάσαμε πιό πάνω, διακρίνω στην φωτό του Παντελή και μία μαύρη "πινελιά" (αλά ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ) στην εξωτερική πλευρά στις σκάλες.
    Η οποία βέβαια φαίνεται και στη φωτο μου στο Καματερό στο ποστ 90.

  9. #99

    Προεπιλογή

    Μα γι αυτό έγραψα "οι αλλαγές στην εμφάνιση του ξεκίνησαν ήδη από την Κέρκυρα", επειδή φαινόταν και στην φωτογραφία από το Καματερό. Αν δεν φαινόταν, θα μπορούσε να υποθέσει κανείς ότι πρόλαβε και βάφτηκε εδώ.

  10. #100

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Αγία Τριάδα φωτογραφημένο προχθές στο ναυπηγείο Παναγιωτάκη που έχει έρθει για να κάνει την συντήρηση του, έχοντας καθίσει στα βάζα. Καλή συνέχεια.

    ΑΓΙΑ-ΤΡΙΑΔΑ-180-18-10-2018.jpg
    Πάντως φένεται φρεσκοβαμένο!

Σελίδα 10 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας