Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 110 από 116

Θέμα: Αγία Τριάδα [Agia Triada, Μαριώ Β, Ιωάννης Θηρεσία Κ II]

  1. #101

    Προεπιλογή

    Τώρα πάλι αυτό πως το κατάλαβες ???

    Άντε, και να δεχτώ ότι από την φωτογραφία στο Καματερό κατάλαβες από δεκάδες μέτρα μακριά ότι αλλάξανε τα τζάμια και βάλανε ...φιμέ (που δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος δηλαδή να κάνουν κάτι τέτοιο), το ότι κάτι είναι φρεσκοβαμμένο σε μιά φωτογραφία, πως ακριβώς το διακρίνεις, .....μυρίζει η μπογιά ??? Όχι τίποτ' άλλο, αλλά να μάθω να μπορώ να το διακρίνω και εγώ βρε παιδί μου !!!

  2. #102

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα πάλι αυτό πως το κατάλαβες ???

    Άντε, και να δεχτώ ότι από την φωτογραφία στο Καματερό κατάλαβες από δεκάδες μέτρα μακριά ότι αλλάξανε τα τζάμια και βάλανε ...φιμέ (που δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος δηλαδή να κάνουν κάτι τέτοιο), το ότι κάτι είναι φρεσκοβαμμένο σε μιά φωτογραφία, πως ακριβώς το διακρίνεις, .....μυρίζει η μπογιά ??? Όχι τίποτ' άλλο, αλλά να μάθω να μπορώ να το διακρίνω και εγώ βρε παιδί μου !!!
    Από την προηγούμενη φορά που είχε πάει και ήταν μες στην σκουριά φένετε να είναι καλύτερα δηλαδή έχει πέσει πρόσφτα δουλειά γιατί το καλοκαίρι που το είδα ήταν σε ποιό κακή κατάσταση. (Εκτός και εάν κάνω λάθος και όλλες αυτές οι αλλάγες που βλέπουμε το καλοκαίρι δεν υπήρχαν!)

  3. #103

    Προεπιλογή

    !!!!!

    Σαφώς και δεν υπήρχαν. Φωτογραφία από τον Ιούλιο 2018, ούτε σκουριές, ούτε τρεξίματα, ούτε μαύρα πλαίσια, και κουφέτο το καραβάκι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Espresso Venezia : 22-10-2018 στις 18:45

  4. #104

    Προεπιλογή

    1)Την φωτογραφία την έχω βάλει εγώ😂😂 (δεν έχω θέμα απλά λέω ότι την έχω βγάλει εγώ)
    2)Είναι ένας θείος μου που δουλεύει μέσα και μου είπε οτί έκαναν και κάποιες ατέλειες στο γκαράζ στις σκάλες και στο άνω deck
    3) άλλαξαν και σημαίες με το σήμα της εταιρίας.
    Επίσης φένεται ότι δεν είναι παρατημένο και σίγουρα πρίν το καλοκαίρι έγινε ένα καλό φρεσκάρισμα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SPYROS GR : 22-10-2018 στις 18:59

  5. #105

    Προεπιλογή

    Kαι μπράβο σου, και εύγε σου, και ζήτω, όμορφη φωτογραφία και σωστό κάδρο. Από την στιγμή όμως που (ακόμα περισσότερο !!!) είναι δικιά σου η φωτό, δεν είναι κάπως .....παράξενο να αναρωτιέσαι για το αν οι αλλαγές που βλέπουμε (μαύρο πλαίσιο στα παράθυρα, και μαύρο στις πλαινές σκάλες) υπήρχαν από το καλοκαίρι ???

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SPYROS GR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την προηγούμενη φορά που είχε πάει και ήταν μες στην σκουριά φένετε να είναι καλύτερα δηλαδή έχει πέσει πρόσφτα δουλειά γιατί το καλοκαίρι που το είδα ήταν σε ποιό κακή κατάσταση. (Εκτός και εάν κάνω λάθος και όλλες αυτές οι αλλάγες που βλέπουμε το καλοκαίρι δεν υπήρχαν!)
    Δεν βγάζουμε άκρη μου φαίνεται, και νομίζω πως απλά ήθελες να "γράψεις κάτι" και δεν σου βγήκε. Σταματάω λοιπόν εδώ.

  6. #106

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαι μπράβο σου, και εύγε σου, και ζήτω, όμορφη φωτογραφία και σωστό κάδρο. Από την στιγμή όμως που (ακόμα περισσότερο !!!) είναι δικιά σου η φωτό, δεν είναι κάπως .....παράξενο να αναρωτιέσαι για το αν οι αλλαγές που βλέπουμε (μαύρο πλαίσιο στα παράθυρα, και μαύρο στις πλαινές σκάλες) υπήρχαν από το καλοκαίρι ???



    Δεν βγάζουμε άκρη μου φαίνεται, και νομίζω πως απλά ήθελες να "γράψεις κάτι" και δεν σου βγήκε. Σταματάω λοιπόν εδώ.
    Άλλο εννούσα σταματάμε εδώ γιατί δεν θα βρούμε άκρη όπως είπατε!!😂😂

  7. #107
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το Αγία Τριάδα όσο μπορεί να φανεί φωτογραφημένο σήμερα από το εκκλησάκι με τα νέο του χρώματα. Καλή συνέχεια.

    ΑΓΙΑ-ΤΡΙΑΔΑ-182-28-10-2018.jpg

  8. #108

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Αγία Τριάδα όσο μπορεί να φανεί φωτογραφημένο σήμερα από το εκκλησάκι με τα νέο του χρώματα. Καλή συνέχεια.

    ΑΓΙΑ-ΤΡΙΑΔΑ-182-28-10-2018.jpg
    Πολύ ωραίο έγινε του ταιριάζουν τα νέα του χρώματα!!! Και όπως είχαμε πεί το χρωμάτισαν όπως το Ιωάννης Καποδίστριας! Το μόνο που μένει είναι να δούμε εάν θα βαφτούν και τα σινιάλα της εταιρίας στα πλάγια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SPYROS GR : 28-10-2018 στις 11:00

  9. #109

    Προεπιλογή

    Εξαιρετική φωτογραφία Παντελή, ευχαριστούμε. Εξαιρετικό και το πλοίο στα νέα του χρώματα !!!

  10. #110
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το Αγία Τριάδα καθελκύστηκε πριν λίγο από το ναυπηγείο Παναγιωτάκη και πήγε στο Καματερό. Όπως βλέπουμε στην φωτο δεν γράφτηκε η εταιρεία του στις μπάντες, οπότε μάλλον θα γραφτεί στην Κέρκυρα. Δεν ξέρω αν πήγε για να πάρει τα Ι.Χ ή τελείωσε και με τα χαρτιά του και θα φύγει σήμερα για Κέρκυρα. Καλή συνέχεια.

    ΑΓΙΑ-ΤΡΙΑΔΑ-184-30-10-2018.jpg

Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας