Σελίδα 13 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 121 έως 130 από 146

Θέμα: Νικόλαος Α [Nikolaos A]

  1. #121
    Εγγραφή
    Nov 2016
    Περιοχή
    Nafpaktos
    Μηνύματα
    149

    Προεπιλογή

    Eιχε πάει τον περασμένο Ιούλιο...δηλαδή τα πιστοποιητικα του είναι για 8 μήνες αν κατάλαβα καλά..????
    Εν πασει περιπτώσει σε ευχαριστώ για την απάντηση....ομολογώ πως ήταν κάτι που δεν το γνώριζα.....

  2. #122
    Εγγραφή
    Sep 2006
    Περιοχή
    Ναυπακτος
    Μηνύματα
    262

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sotiris97 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eιχε πάει τον περασμένο Ιούλιο...δηλαδή τα πιστοποιητικα του είναι για 8 μήνες αν κατάλαβα καλά..????
    Εν πασει περιπτώσει σε ευχαριστώ για την απάντηση....ομολογώ πως ήταν κάτι που δεν το γνώριζα.....
    Τον Μάρτιο φίλε μου επέστρεψε απο το περαμα!!!!

  3. #123

    Προεπιλογή

    Παιδιά απλά είναι τα πράγματα. Εγώ έμαθα ότι το πλοίο πουλήθηκε, ο φίλος μου ο apost ότι περιμένει να ανοίξει ο Ισθμός προκειμένου να έρθει στο Πέραμα για εργασίες συντήρησης. Όταν λοιπόν με το καλό ανοίξει ο Ισθμός, αν το πλοίο πράγματι έρθει στο Πέραμα και μετά επιστρέψει και πάλι στο Ρίο και με το ίδιο όνομα, τότε οι δικές μου πληροφορίες μου σαφέστατα θα αποδειχθούν λανθασμένες, και δημόσια (όπως έχω αποδείξει) θα το παραδεχτώ.

    Μέχρι τότε όμως..... μία απορία και μία ...πρόταση.

    Απορία :
    Για ποιό λόγο να ακυρώσει το προγραμματισμένο "ραντεβού" του με το ναυπηγείο και να πηγαίνει τόσο πίσω την συντήρηση του χάνοντας πολλές μέρες δουλειάς περιμένοντας να ανοίξει ο Ισθμός, και δεν έρχεται "τον γύρο" όπως έκαναν και άλλα πλοία και παντόφλες ???
    Πρόταση : Μέχρι να ανοίξει ο Ισθμός...... ρίχνετε και καμιά ματιά που και που στο μέρος που είναι δεμένο μην και μας φύγει ξαφνικά για ....άγνωστα μέρη και δεν το πάρουμε είδηση (λέω εγώ τώρα) !!!

  4. #124
    Εγγραφή
    Sep 2006
    Περιοχή
    Ναυπακτος
    Μηνύματα
    262

    Προεπιλογή

    Τελικα οντως ο φιλος EV εχει δικιο σημερα έγινε η παραλαβη απο τους νεους πλοιοκτήτες

  5. #125
    Εγγραφή
    Sep 2006
    Περιοχή
    Ναυπακτος
    Μηνύματα
    262

    Προεπιλογή

    Τελικα οντως ο φιλος EV εχει δικιο σημερα έγινε η παραλαβη απο τους νεους πλοιοκτήτες

  6. #126

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από apost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα οντως ο φιλος EV εχει δικιο σημερα έγινε η παραλαβη απο τους νεους πλοιοκτήτες
    Ευχαριστώ φίλε για την επιβεβαίωση. Ελλάδα ή εξωτερικό ??? Αν και από ότι είχα μάθει, δύσκολα για εξωτερικό, κατά 95% μου είχαν πει Ελλάδα.

  7. #127
    Εγγραφή
    Sep 2006
    Περιοχή
    Ναυπακτος
    Μηνύματα
    262

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ φίλε για την επιβεβαίωση. Ελλάδα ή εξωτερικό ??? Αν και από ότι είχα μάθει, δύσκολα για εξωτερικό, κατά 95% μου είχαν πει Ελλάδα.
    Ναι Ελλάδα ίσως και σε αυτη τη γραμμή

  8. #128

    Προεπιλογή

    Φίλε μου apost είχες δίκιο τελικά για το ότι ο Ισθμός θα άνοιγε μέχρι τις 26 Μαρτίου. Να δούμε τώρα αν θα ανέβει σύντομα και το ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α στο Πέραμα, αν δηλαδή αυτό περίμεναν οι πλοιοκτήτες του (παλιοί ή νέοι).

  9. #129
    Εγγραφή
    Sep 2006
    Περιοχή
    Ναυπακτος
    Μηνύματα
    262

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου apost είχες δίκιο τελικά για το ότι ο Ισθμός θα άνοιγε μέχρι τις 26 Μαρτίου. Να δούμε τώρα αν θα ανέβει σύντομα και το ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α στο Πέραμα, αν δηλαδή αυτό περίμεναν οι πλοιοκτήτες του (παλιοί ή νέοι).
    Αύριο λοιπόν η αναχώρηση του πλοίου για τον Πειραιά

  10. #130

    Προεπιλογή

    Αναχώρησε το πλοίο από το Ρίο, και αύριο αναμένεται στο Πέραμα, στο ναυπηγείο ΜΕΓΑΤΕΧΝΙΚΑ, όπου ήταν να βγει (όπως είχαμε γράψει) και πριν δύο εβδομάδες όταν είχε αναβληθεί το ταξίδι του. Πιστεύω πως θα μάθουμε και νεότερα.........

Σελίδα 13 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας