Σελίδα 12 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 111 έως 120 από 146

Θέμα: Νικόλαος Α [Nikolaos A]

  1. #111
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.126

    Προεπιλογή

    Κάποιος...ξύπνιος χθες στον Σκάι το είπε Νικόλαος ο Πρώτος!
    Τι θα ακούσουμε ακόμα!

  2. #112
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το Νικόλαος Α από χθες έχει ξεκινήσει τα δρομολόγια στη γραμμή, άρα δεν έπαθε τίποτα. Εδώ από το ατυχές συμβάν.

    ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Α-76-17-07-2017.jpg

  3. #113

    Προεπιλογή

    Αναμένεται το πλοίο στο ναυπηγείο ΜΕΓΑΤΕΧΝΙΚΑ στο Πέραμα, όπου ήδη έχει ετοιμαστεί το βάζο για την ανέλκυση του, στη νέα μακρύτερη γλίστρα του ναυπηγείου που δημιουργήθηκε από επιχωματώσεις. Πιθανόν σήμερα - αύριο να αναχωρήσει από το Ρίο.

  4. #114

    Προεπιλογή Πώληση.......

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναμένεται το πλοίο στο ναυπηγείο ΜΕΓΑΤΕΧΝΙΚΑ στο Πέραμα, όπου ήδη έχει ετοιμαστεί το βάζο για την ανέλκυση του, στη νέα μακρύτερη γλίστρα του ναυπηγείου που δημιουργήθηκε από επιχωματώσεις. Πιθανόν σήμερα - αύριο να αναχωρήσει από το Ρίο.
    Τα παραπάνω εγράφησαν προ μίας εβδομάδας (ακριβώς), αλλά έκτοτε το πλοίο δεν εμφανίστηκε ποτέ στον .....πρωινό ορίζοντα της μαγευτικής Ψυττάλειας !!! Ο λόγος είναι ότι ο δεξαμενισμός του στο ναυπηγείο ΜΕΓΑΤΕΧΝΙΚΑ ματαιώθηκε μιας και το ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α του Ρίου σύμφωνα με καλές μας πληροφορίες πουλήθηκε.

    Το που (Ελλάδα ή εξωτερικό) δεν το γνωρίζουμε ακόμα, αλλά είναι βέβαιο ότι θα το μάθουμε.

  5. #115
    Εγγραφή
    Sep 2006
    Περιοχή
    Ναυπακτος
    Μηνύματα
    262

    Προεπιλογή

    Εγώ πάλι ξέρω ότι περιμένει να ανοίξει ο Ισθμός να πάει επισκευή !!!!

  6. #116

    Smile

    Φίλε μου apost για να το λες αυτό εσύ που "παίζεις εντός έδρας" στο Ρίο , κάτι θα ξέρεις περισσότερο. Εν αναμονή λοιπόν και εδώ θα είμαστε για να επαληθευτούμε ή διαψευστούμε !!!

    Σημ. Όπως το κόβω εγώ, ο Ισθμός θα ανοίξει σε κανένα ...εξάμηνο (ίσως λέω και λίγο). Λες να περιμένει τόσο ???

  7. #117
    Εγγραφή
    Sep 2006
    Περιοχή
    Ναυπακτος
    Μηνύματα
    262

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου apost για να το λες αυτό εσύ που "παίζεις εντός έδρας" στο Ρίο , κάτι θα ξέρεις περισσότερο. Εν αναμονή λοιπόν και εδώ θα είμαστε για να επαληθευτούμε ή διαψευστούμε !!!

    Σημ. Όπως το κόβω εγώ, ο Ισθμός θα ανοίξει σε κανένα ...εξάμηνο (ίσως λέω και λίγο). Λες να περιμένει τόσο ???
    Εγώ άκουσα 26 λέει θα ανοίξει !!!!

  8. #118

    Προεπιλογή

    Για να δούμε...........

  9. #119
    Εγγραφή
    Nov 2016
    Περιοχή
    Nafpaktos
    Μηνύματα
    149

    Προεπιλογή

    Περίεργο πάντως το πλοίο βρίσκεται εκτός δρομολογίων για 3η συνεχόμενη μέρα.....
    Δεδομένου ότι αυτό το διάστημα οι άδειες του κάθε πλοίου είναι μονοήμερες....αναρωτιέμαι αν έχει ακινητοποιηθει λόγω κάποιας βλάβης είτε λόγω του σεναρίου πώλησης που μας ανέφερε ο φίλος Γιώργος.....Ποιος να ξέρει άραγε???

  10. #120
    Εγγραφή
    Sep 2006
    Περιοχή
    Ναυπακτος
    Μηνύματα
    262

    Προεπιλογή

    Κοίτα Ποτέ πήγε επισκευή το πλοίο της προηγούμενες χρόνιες
    Απλά λήξαν τα πιστοποιητικά του!!!

Σελίδα 12 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας