Σελίδα 12 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 111 έως 120 από 185

Θέμα: Ζευς [Zeus - Νίκος Π]

  1. #111

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι όπως τα λες, όσο μπορεί να φανεί.

    Με την άδεια σου σοφέ γέροντα, να μεγαλώσουμε λίγο την πρώτη φωτό, για να το δούμε όσο γίνεται πιό κοντά. Είναι αλήθεια πως δεν διακρίνονται σημάδια μετασκευής (επιμήκυνσης) αλλά ίσως και να ξεγελιόμαστε. Το βέβαιο πάντως είναι ότι ενάμισι μήνα μετά την άφιξη του στην Αμαλιάπολη, συνεχίζει να βρίσκεται ακόμα τραβηγμένο έξω.

    Συνημμένο Αρχείο 187582
    Φίλε μου μεγάλη εβδομάδα λογικά θα πέσει στη θάλασσα.θα το δούμε κ σε άλλες φώτο μόλις μπορέσω...

  2. #112
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Έχεις δίκιο να με λες γέροντα. Μου είχαν στείλει φωτο και τις ξέχασα.
    Ας δούμε λοιπόν το Ζεύς σε ποιο καθαρή και από πιο κοντά. Τώρα αν έγινε καμία μετασκευή......το αφήνω σε σας.

    ZEUS-32-28-03-2018.jpg

  3. #113
    Εγγραφή
    Sep 2006
    Περιοχή
    Ναυπακτος
    Μηνύματα
    262

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις δίκιο να με λες γέροντα. Μου είχαν στείλει φωτο και τις ξέχασα.
    Ας δούμε λοιπόν το Ζεύς σε ποιο καθαρή και από πιο κοντά. Τώρα αν έγινε καμία μετασκευή......το αφήνω σε σας.

    ZEUS-32-28-03-2018.jpg
    Καμία αλλαγή ούτε στο μήκος ούτε στο πλάτος του πλοίου

  4. #114

    Προεπιλογή Zeus

    Αληθεύει οτι θα αναλάβει την γραμμή στα Διαπόντια Νησιά?

  5. #115

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Hellas liberty Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αληθεύει οτι θα αναλάβει την γραμμή στα Διαπόντια Νησιά?
    Η αλήθεια είναι πως έχει ακουστεί και αυτή η φήμη. Δεν γνωρίζω κάτι, αλλά μου ακούγεται κάπως περίεργο (τουλάχιστον) να φύγει από το Ρίο για να πάει μόνιμα στα Διαπόντια νησιά. Μία γραμμή που δεν έχει δα και την τόσο μεγάλη κίνηση (μάλλον ως άγονη θα την χαρακτήριζα) και η οποία εδώ και χρόνια εξυπηρετείται από το ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ ΙΙ σε καθημερινή βάση αλλά και με παντόφλες σε ρόλο φορτηγού για έκτακτες ανάγκες, π.χ. ΓΡΗΓΟΡΗΣ Μ.

  6. #116

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από γλυφα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου μεγάλη εβδομάδα λογικά θα πέσει στη θάλασσα.θα το δούμε κ σε άλλες φώτο μόλις μπορέσω...
    μερικες φωτο102.jpg103.jpg104.jpg118.jpg

  7. #117

    Προεπιλογή

    Ναι, αλλά στα Διαπόντια η επιδότηση είναι 1 εκατομμύριο....

  8. #118
    Εγγραφή
    Nov 2016
    Περιοχή
    Nafpaktos
    Μηνύματα
    149

    Προεπιλογή

    Eίναι για όλο το χρόνο η επιδότηση????....από άποψη κέρδους σαφώς και το συμφέρει ......τα καθαρά είναι πολλαπλάσια αποτι στο Ρίο...από την άλλη θα συμφωνήσω με το Γιώργο στο γεγονός ότι έως τώρα τα δρομολόγια εξυπηρετουνται από το ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ ΙΙ το οποίο έχει μια μικρή χωρητικότητα σε αυτοκίνητα..
    Έξαλλου στα νησιά αυτά κυκλοφορούν πολύ λίγα αυτοκίνητα...... τώρα ίσως να σκέφτονται για το καλοκαίρι ένα πλοίο σα το ΖΕΥΣ με χωρητικότητα 37-38 αυτοκίνητων...για να παίρνει και τουρίστες που θέλουν να πάρουν και το αυτοκίνητο τους....Ίδωμεν..!!

  9. #119

    Προεπιλογή

    Συμφωνώ, απλά να ξέρετε ότι με το Αλέξανδρος πολλά αυτοκίνητα και φορτηγά μένουν απέξω.... 1,2 εκατομμύριο για ένα χρόνο είναι η επιδότηση.

  10. #120
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από γλυφα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου μεγάλη εβδομάδα λογικά θα πέσει στη θάλασσα.θα το δούμε κ σε άλλες φώτο μόλις μπορέσω...
    Όπως τα είπες είναι φίλε μου τα πράγματα. Αυτή την ώρα βγαίνει από τον Παγασητικό κόλπο με κατεύθυνση το Ρίο. Καλή συνέχεια.

Σελίδα 12 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας