Σελίδα 17 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 71516171819 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 161 έως 170 από 185

Θέμα: Ζευς [Zeus - Νίκος Π]

  1. #161
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το Ζεύς αναμένετε να βγει στο ναυπηγείο ΕΛΘΩΜ την Παρασκευή 08/03 για εργασίες συντήρηση του από το συνεργείο Καπογιαννάτου. Καλή συνέχεια.

  2. #162
    Εγγραφή
    Sep 2006
    Περιοχή
    Ναυπακτος
    Μηνύματα
    262

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Ζεύς αναμένετε να βγει στο ναυπηγείο ΕΛΘΩΜ την Παρασκευή 08/03 για εργασίες συντήρηση του από το συνεργείο Καπογιαννάτου. Καλή συνέχεια.
    Και έφυγε πριν από λίγο από το Ριο για Περαμα

  3. #163
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Και ενώ το Ζεύς έφυγε εχθές από το Ρίο για να βγει σήμερα για την συντήρηση του στο ναυπηγείο ΕΛΘΩΜ (όπως είχα πει) και είχε δέσει στο Καματερό όπως βλέπουμε και στη φωτο, ξαφνικά χάλασε η δουλειά και πριν λίγο αναχώρησε για το ναυπηγείο Κουρή στην Αμαλιάπολη του Βόλου. Καλή συνέχεια.

    ZEUS-41-08-03-2019.jpg

  4. #164

    Προεπιλογή

    [QUOTE=pantelis2009;612415]Και ενώ το Ζεύς έφυγε εχθές από το Ρίο για να βγει σήμερα για την συντήρηση του στο ναυπηγείο ΕΛΘΩΜ (όπως είχα πει) και είχε δέσει στο Καματερό όπως βλέπουμε και στη φωτο, ξαφνικά χάλασε η δουλειά και πριν λίγο αναχώρησε για το ναυπηγείο Κουρή στην Αμαλιάπολη του Βόλου. Καλή συνέχεια.

    ZEUS-41-08-03-2019.jpgΦαίνεται ότι το συνεργείο του Καπογιαννάτου δεν είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην πιάτσα, καθώς η πιάτσα είναι μικρή!!!!! και όλα μαθαίνονται............

  5. #165

    Προεπιλογή Καλησπέρα

    Καλησπέρα σας , λέγομαι Κωνσταντίνος Καπογιαννάτος , μιας και δεν μου αρέσει πότε να μιλάω απρόσωπα , παρακολουθώ πολύ καιρό τις συζητήσεις σας και με σεβασμό προς το site αυτό δεν έχω συμμετάσχει ποτέ σε συζήτηση. Είναι η πρώτη φόρα που βλέπω να θίγετε μια εταιρεία με σχόλιο και δυστυχώς είναι η δικιά μου. Αρχικά να πω οτι το ΖΕΥΣ έφυγε για προσωπικούς λόγους της πλοιοκτήτριας εταιρείας που δεν θέλω να εκθέσω και δεν είναι η δουλειά μου να το κάνω . Από εκεί και πέρα το αν το συνεργείο του Καπογιαννάτου δεν και ότι καλύτερο , δεν θα το κρίνω εγώ σίγουρα , αλλά το κρίνουν οι πελάτες που μας εμπιστεύονται την περιουσία τους και οι δουλειές που έχουμε κάνει ως τώρα. Δεν θα ξανά μπω στο τριπάκι να κάνω τέτοια κουβέντα και να απαντήσω στην σελίδα αυτή , προς σεβασμό στην πολύ ωραία δουλειά που γίνεται στο site σας , απλώς με στενοχώρησε πολύ η συκοφαντία και η κακία από κάποιο άτομο που επιλέγει να με συκοφαντεί απρόσωπα χρησιμοποιώντας το site. Όποιος θέλει να επικοινωνήσει μαζί μας και να κάνουμε έναν σωστό διάλογο οι πόρτες του ναυπηγείου μας είναι πάντα ανοιχτές και ποτέ δεν το έχουμε αρνηθεί .

  6. #166
    Εγγραφή
    Sep 2006
    Περιοχή
    Ναυπακτος
    Μηνύματα
    262

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kwstakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας , λέγομαι Κωνσταντίνος Καπογιαννάτος , μιας και δεν μου αρέσει πότε να μιλάω απρόσωπα , παρακολουθώ πολύ καιρό τις συζητήσεις σας και με σεβασμό προς το site αυτό δεν έχω συμμετάσχει ποτέ σε συζήτηση. Είναι η πρώτη φόρα που βλέπω να θίγετε μια εταιρεία με σχόλιο και δυστυχώς είναι η δικιά μου. Αρχικά να πω οτι το ΖΕΥΣ έφυγε για προσωπικούς λόγους της πλοιοκτήτριας εταιρείας που δεν θέλω να εκθέσω και δεν είναι η δουλειά μου να το κάνω . Από εκεί και πέρα το αν το συνεργείο του Καπογιαννάτου δεν και ότι καλύτερο , δεν θα το κρίνω εγώ σίγουρα , αλλά το κρίνουν οι πελάτες που μας εμπιστεύονται την περιουσία τους και οι δουλειές που έχουμε κάνει ως τώρα. Δεν θα ξανά μπω στο τριπάκι να κάνω τέτοια κουβέντα και να απαντήσω στην σελίδα αυτή , προς σεβασμό στην πολύ ωραία δουλειά που γίνεται στο site σας , απλώς με στενοχώρησε πολύ η συκοφαντία και η κακία από κάποιο άτομο που επιλέγει να με συκοφαντεί απρόσωπα χρησιμοποιώντας το site. Όποιος θέλει να επικοινωνήσει μαζί μας και να κάνουμε έναν σωστό διάλογο οι πόρτες του ναυπηγείου μας είναι πάντα ανοιχτές και ποτέ δεν το έχουμε αρνηθεί .
    Και μάγκας είσαι Κώστα αυτό το απρόσωπο είναι πολύ σπαστικό και ότι θέλει ο κάθε ένας λέει

  7. #167

    Προεπιλογή

    Αγαπητέ φίλε Κωνσταντίνε, λυπάμαι ειλικρινά πάρα πολύ που αναγκαστήκατε να σχολιάσετε ένα ποστ το οποίο θα έπρεπε Α Μ Ε Σ Α να είχε διαγραφεί από τους υπεύθυνους διαχειριστές του φόρουμ ως υβριστικό και -το κυριότερο- ως ανώνυμα υβριστικό.

    Προσωπικά, και όπως γνωρίζουν πιστεύω όλα τα μέλη του φόρουμ μας, "κυκλοφορώ" επί πολλά χρόνια στα ναυπηγεία της ευρύτερης ΝΕΖ Πειραιά, και από όλους, πλοιοκτήτες, ναυπηγούς, ιδιοκτήτες ναυπηγείων, τεχνικούς, έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια για την εταιρεία σας, τα συνεργεία σας και την υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών που παρέχετε.

  8. #168
    Εγγραφή
    Sep 2015
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Μηνύματα
    1.187

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kwstakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας , λέγομαι Κωνσταντίνος Καπογιαννάτος , μιας και δεν μου αρέσει πότε να μιλάω απρόσωπα , παρακολουθώ πολύ καιρό τις συζητήσεις σας και με σεβασμό προς το site αυτό δεν έχω συμμετάσχει ποτέ σε συζήτηση. Είναι η πρώτη φόρα που βλέπω να θίγετε μια εταιρεία με σχόλιο και δυστυχώς είναι η δικιά μου. Αρχικά να πω οτι το ΖΕΥΣ έφυγε για προσωπικούς λόγους της πλοιοκτήτριας εταιρείας που δεν θέλω να εκθέσω και δεν είναι η δουλειά μου να το κάνω . Από εκεί και πέρα το αν το συνεργείο του Καπογιαννάτου δεν και ότι καλύτερο , δεν θα το κρίνω εγώ σίγουρα , αλλά το κρίνουν οι πελάτες που μας εμπιστεύονται την περιουσία τους και οι δουλειές που έχουμε κάνει ως τώρα. Δεν θα ξανά μπω στο τριπάκι να κάνω τέτοια κουβέντα και να απαντήσω στην σελίδα αυτή , προς σεβασμό στην πολύ ωραία δουλειά που γίνεται στο site σας , απλώς με στενοχώρησε πολύ η συκοφαντία και η κακία από κάποιο άτομο που επιλέγει να με συκοφαντεί απρόσωπα χρησιμοποιώντας το site. Όποιος θέλει να επικοινωνήσει μαζί μας και να κάνουμε έναν σωστό διάλογο οι πόρτες του ναυπηγείου μας είναι πάντα ανοιχτές και ποτέ δεν το έχουμε αρνηθεί .
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από apost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μάγκας είσαι Κώστα αυτό το απρόσωπο είναι πολύ σπαστικό και ότι θέλει ο κάθε ένας λέει
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ φίλε Κωνσταντίνε, λυπάμαι ειλικρινά πάρα πολύ που αναγκαστήκατε να σχολιάσετε ένα ποστ το οποίο θα έπρεπε Α Μ Ε Σ Α να είχε διαγραφεί από τους υπεύθυνους διαχειριστές του φόρουμ ως υβριστικό και -το κυριότερο- ως ανώνυμα υβριστικό.

    Προσωπικά, και όπως γνωρίζουν πιστεύω όλα τα μέλη του φόρουμ μας, "κυκλοφορώ" επί πολλά χρόνια στα ναυπηγεία της ευρύτερης ΝΕΖ Πειραιά, και από όλους, πλοιοκτήτες, ναυπηγούς, ιδιοκτήτες ναυπηγείων, τεχνικούς, έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια για την εταιρεία σας, τα συνεργεία σας και την υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών που παρέχετε.
    Εγώ από τη μεριά μου κύριε Καπογιαννάτε θα ήθελα να σας παρακαλέσω να συμμετέχετε και στις συζητήσεις καθώς η εμπειρία και οι γνώσεις ενός ανθρώπου σαν εσάς θα ήταν πολύτιμο συμπλήρωμα στο ρεπορτάζ που κάνουν ο Γιώργος και ο Παντελής (και μερικοί άλλοι). Η γνώμη και οι πληροφορίες ανθρώπων που είναι μέσα στα πράγματα είναι πολύτιμες σε ένα forum σαν το δικό μας. Όσο για την αρνητική κριτική, πάντα θεωρούσα ότι οι κόποι και οι προσπάθειες των ανθρώπων που ασχολούνται με το επάγγελμα σας αξίζουν περισσότερου σεβασμού. Θα συμφωνήσω απόλυτα με τους προλαλήσαντες ότι θα έπρεπε να διαγραφεί το επίμαχο post. Μην αφήνετε να σας επηρεάζουν αυτά !
    Φιλικά και επώνυμα,
    Νεκτάριος Παπαδάκης
    Ηράκλειο Κρήτης

  9. #169
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Τελείωσε με τις εργασίες του στο ναυπηγείο Κουρή στην Αμαλιάπολη και επιστρέφει στο Ρίο. Αυτή την ώρα στον Πάτροκλο. Καλή συνέχεια.

  10. #170
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το Ζεύς έφυγε από το Ρίο και πηγαίνει στο Ληξούρι. Γιατί άραγε??

Σελίδα 17 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 71516171819 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας