Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 28 από 28

Θέμα: Επιλογή Σκάφους

  1. Προεπιλογή ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΝΕΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΒΟΗΘΕΙΑ(ΥΠΟΔΕΙΞΗ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ )

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από EtsiEtsi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά καλησπέρα, είμαι ερωτευμένος με τη θάλασσα και τώρα που πλέον έχω τη δυνατότητα σκοπεύω να ασχοληθώ με αυτή αγοράζοντας ένα μικρό σκάφος.
    Αυτές τις μέρες θα κινήσω και τις διαδικασίες σχετικά με διπλώματα κτλ.
    Έχω μια σειρά αποριών και θέλω να με βοηθήσετε.

    Επειδή λοιπόν είμαι νέος θέλω για αρχή να πάρω κάτι μεταχειρισμένο (γενικά προτιμώ μεταχειρισμένα γιατί κάτι καινούργιο με το που το χρησιμοποιείς χάνει ένα μέρος της αξίας του).
    Οι προδιαγραφές που θέλω είναι οι εξής :
    Να χωράνε 4 άτομα, να έχει τιμονιέρα, να κάνει για μέσες αποστάσεις (δεν πρόκειται να πάω Ραφήνα – Μύκονο….αλλά πχ στη Τζια να μπορώ να πάω) και φυσικά να είναι γερό.
    Γενικά τι να προτιμήσω? Φουσκωτό ή ξύλινο? Ποια η διαφορά τους στη συντήρηση και στο κόστος συντήρησης? Ποια η διαφορά τους στην τιμή σύμφωνα με τις προδιαγραφές που έδωσα?
    Σκοπεύω να δώσω για μεταχειρισμένο όπως είπα κοντά στα 10.000. Παίρνω κάτι καλό? Έχω ακούσει ότι με τέτοια λεφτά μπορώ να πάρω κάτι πολύ καλό αν πέσω σε ευκαιρία. Πάντως για ξύλινο σκεφτόμουνα.

    Επίσης θα ήθελα να μου πείτε τι πρέπει να προσέξω σε μια τέτοια αγορά, πόσων χρονών σκάφος το ανώτερο να πάρω, πόσα μέτρα να είναι καθώς επίσης και τους ίππους της μηχανής. Όλα αυτά σύμφωνα με τις προδιαγραφές που έδωσα.
    Σίγουρα θα μου έρθουν και άλλες ερωτήσεις, οπότε επιφυλάσσομαι.

    Σας ευχαριστώ πολύ.
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΕΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΚΑΙ ΡΩΤΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΜΟΥ .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.ΓΙΩΡΓΟΣ

  2. Προεπιλογή ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΞΗ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΓΓΕΛΙΑ + ΦΩΤΟΣ(ΜΕΧΡΙ ΠΟΣΕΣ?) ΕΝΑ ΤΑΧΥΠΛΟΟ ΣΚΑΦΟΣ ΓΙΑ ΠΩΛΗΣΗ?
    2)ΤΟ ΗΤΜL ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ.ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?

    ΤΩΡΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΤΗΚΑ .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.ΓΙΩΡΓΟΣ

  3. #23

    Προεπιλογή

    Για τιο=ς αγγελίες υπάρχουν οδηγίες στη σχετική ανακοίνωση, γενικά ανοίγεις νέο θέμα στην ενότητα των αγγελιών, για τις φωτογραφίες μπορείς να βρεις οδηγίες στο σχετικό θέμα. Το ότι κώδικας html είναι απ ενεργοποιημένος σημαίνει ότι δεν μποροιύν αν μπουν εντολές σε κώδικα html αλλά μόνο στον κώδικα VBcode που χρησιμοποιείς όταν γράφεις τα μηνύματα στο φόρουμ.

  4. Προεπιλογή ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Παναγιώτης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τιο=ς αγγελίες υπάρχουν οδηγίες στη σχετική ανακοίνωση, γενικά ανοίγεις νέο θέμα στην ενότητα των αγγελιών, για τις φωτογραφίες μπορείς να βρεις οδηγίες στο σχετικό θέμα. Το ότι κώδικας html είναι απ ενεργοποιημένος σημαίνει ότι δεν μποροιύν αν μπουν εντολές σε κώδικα html αλλά μόνο στον κώδικα VBcode που χρησιμοποιείς όταν γράφεις τα μηνύματα στο φόρουμ.
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ/ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

  5. #25
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή

    Περιμενουμε να δουμε την αγγελια...η φωτο να ειναι σε μικρη αναλυση..
    Η ζωή είναι ωραία!!!!

  6. Smile ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ευρυδικη Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιμενουμε να δουμε την αγγελια...η φωτο να ειναι σε μικρη αναλυση..
    ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ???????????

  7. #27
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή

    την εβαλες την φωτο?
    Η ζωή είναι ωραία!!!!

  8. Smile ΦΩΤΟ

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ευρυδικη Εμφάνιση μηνυμάτων
    την εβαλες την φωτο?
    ΣΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΣΚΑΦΩΝ ΤΟ ΜΑΡΑΘΩΝ

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας