Σελίδα 17 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 71516171819 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 161 έως 170 από 201

Θέμα: Πανόραμα [Panorama]

  1. #161
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Δεν ξέρω γιατί αλλά αυτή την ώρα είναι στους Αγίους Αποστόλους με 13,8 μίλια, πηγαίνοντας ....πάλι στη Χαλκίδα.

  2. #162

    Προεπιλογή

    Πότε ναυπηγήθηκε;

  3. #163
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    10.509

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από papakostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πότε ναυπηγήθηκε;
    Την απάντηση μπορείς να τη βρεις ακολουθώντας το σύνδεσμο στο 1ο ποστ του θέματος:
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περισσότερα στο Σουηδικό αλφάβητο.

  4. Προεπιλογή

    Το έβλεπα και δε το πιστευα εχθες στη Ραφήνα μετα απο τοσο καιρό !WP_20160104_08_10_53_Pro.jpg

  5. #165

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έβλεπα και δε το πιστευα εχθες στη Ραφήνα μετα απο τοσο καιρό !
    Τι εννοείς φίλε μου, έχει γίνει κάτι - κάποια αλλαγή στο πλοίο που δεν γνωρίζουμε ??? Τι ήταν το "απίστευτο" που είδες στην Ραφήνα και μάλιστα "μετά από τόσο καιρό" ???

  6. #166
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    Ραφήνα
    Μηνύματα
    644

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εννοείς φίλε μου, έχει γίνει κάτι - κάποια αλλαγή στο πλοίο που δεν γνωρίζουμε ??? Τι ήταν το "απίστευτο" που είδες στην Ραφήνα και μάλιστα "μετά από τόσο καιρό" ???
    Εννοεί απλά ότι είχε πολύ καιρό να το δει ο φίλος μας, φίλε μου, και το είχε νοσταλγήσει. Έχει από Σεπτέμβριο να κάνει δρομολόγια το πλοίο... Αυτό είναι όλο.

  7. #167

    Προεπιλογή

    Α μάλιστα, ευχαριστώ φίλε μου για την διευκρίνιση. Αν και -αν θυμάμαι βέβαια καλά- το πλοίο πρέπει να βγήκε σε ακινησία γύρω στα τέλη του Οκτώβρη και όχι τον Σεπτέμβριο. Μπορεί και να κάνω λάθος πάντως, δεν επιμένω.

  8. #168
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    Ραφήνα
    Μηνύματα
    644

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α μάλιστα, ευχαριστώ φίλε μου για την διευκρίνιση. Αν και -αν θυμάμαι βέβαια καλά- το πλοίο πρέπει να βγήκε σε ακινησία γύρω στα τέλη του Οκτώβρη και όχι τον Σεπτέμβριο. Μπορεί και να κάνω λάθος πάντως, δεν επιμένω.
    Ναι, επειδή κι εγώ δεν ήμουν σίγουρος, το' ψαξα, και πράγματι το ΠΑΝΟΡΑΜΑ τελευταίο δρομολόγιο έκανε στις 31 Οκτωβρίου. Μετά, στις αρχές Νοεμβρίου είχαμε τη μεγάλη απεργία, οπότε εκείνο το σαββατοκύριακο ήταν το τελευταίο του. Έχεις δίκιο, Espresso.

  9. Προεπιλογή κατι συμβαίνει με το πλοίο Ενώ είχε φορτώσει ξαφνικα ξεφόρτωσε και εδεσε

    Ακυρώθηκε το πρωινό δρομολόγιο από Ραφήνα. Το πλοίο προσπάθησε να βγει από το λιμάνι επέστρεψε μετά από 1 λεπτό έδεσε ενώ προηγουμένως είχε ξεφορτώσει επιβάτες και οχήματα.

  10. #170
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    Ραφήνα
    Μηνύματα
    644

    Προεπιλογή

    Φάρσα για βόμβα είναι πάλι. Ο κόσμος περιμένει στο λιμάνι, έχει έρθει πυροσβεστική, έχουν μπει μέσα ειδικές δυνάμεις με σκυλιά κτλ, και ψάχνουν όλο το πλοίο. Τα γνωστά πάλι, όπως τόσες και τόσες φορές... Πότε θα βάλουν μυαλό πια όλοι αυτοί...

Σελίδα 17 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 71516171819 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας