Σελίδα 4 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 40 από 179

Θέμα: Εμπεδοκλής [Empedoklis]

  1. #31
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Δεν νομίζω φίλε giorgos_249. Ήδη το κόστος είναι το διπλάσιο σχεδόν απο τα απλά ferry boat.
    Ας του δούμε πως ήταν στις 27/12/2011.
    Χαρισμένες σε σένα, JIMMARG75, BEN BRUCE, Thanasis89, CORFU, costaser, chiotis, panagiotis78, Tasos@@@, laz94, paragadi, sg3, john85 και όλους τους αμφίπλωρους φίλους



    ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 56 27-12-2010.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 57.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 58.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 59.jpg

  2. #32

    Προεπιλογή

    ΜΑΘΑΜΕ ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΕΦΟΠΛΙΣΤΗ/ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΗΚΕΙ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SUPERFERRY II : 16-02-2011 στις 11:02
    Φιλοτίτισσά μου,γίνε ποιά δικιά μου κι από τα όνειρα μου μην μου φύγεις πιά..Μια μικρή από το Φιλότι που δεν είναι ότι κι ότι μου έχει κάψει την καρδιά μου και θα τρελαθώ....

  3. #33
    Εγγραφή
    Feb 2011
    Περιοχή
    ΧΑΛΚΙΔΑ
    Μηνύματα
    19

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SUPERFERRY II Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΑΘΑΜΕ ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΕΦΟΠΛΙΣΤΗ/ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΗΚΕΙ?
    ΑΙΑΝΤΕΙΑΚΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

  4. #34
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από JOINER Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΙΑΝΤΕΙΑΚΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
    Καλώς ήλθες στην παρέα μας φίλε JOINER.
    Φίλε SUPERFERRY II είναι ο ίδιος πλοιοκτήτης που είχε το Φαέθων που πουλήθηκε Ιταλία στην εταιρεία Delcomar με έδρα το Caliari και τώρα λέγετε ENZO D.

  5. #35

    Προεπιλογή

    ΚΑΛΩΣ ΦΙΛΕ ΠΑΝΤΕΛΗ...
    Φιλοτίτισσά μου,γίνε ποιά δικιά μου κι από τα όνειρα μου μην μου φύγεις πιά..Μια μικρή από το Φιλότι που δεν είναι ότι κι ότι μου έχει κάψει την καρδιά μου και θα τρελαθώ....

  6. #36
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Ας δούμε την εξέληξη των εργασιών στο πρώτο σε RINA ferryboat Ελληνικής κατασκευής.
    Χαρισμένες σε Thanasis89, Tasos@@@, panagiotis78, CORFU, JIMMARG75, BEN BRUCE, chiotis, paragadi, laz94, giorgos_249, costaser, SUPERFERRY II, JOINER, sg3, john85, GameManiacGR, IONIAN STAR αι όλους τους φίλους των αμφίπλωρων.


    ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 62.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 64.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 65.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 67.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 69.jpg

  7. #37
    Εγγραφή
    Feb 2011
    Περιοχή
    ΧΑΛΚΙΔΑ
    Μηνύματα
    19

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας δούμε την εξέληξη των εργασιών στο πρώτο σε RINA ferryboat Ελληνικής κατασκευής.
    Χαρισμένες σε Thanasis89, Tasos@@@, panagiotis78, CORFU, JIMMARG75, BEN BRUCE, chiotis, paragadi, laz94, giorgos_249, costaser, SUPERFERRY II, JOINER, sg3, john85, GameManiacGR, IONIAN STAR αι όλους τους φίλους των αμφίπλωρων.


    ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 62.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 64.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 65.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 67.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 69.jpg
    Φίλε Παντελή είσαι άπεχτος..................Να είσαι καλά

  8. #38
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    719

    Προεπιλογή

    Παντελή γιατί το πλοίο προχωράει αργά σύμφωνα με τον νηογνώμονα RINA τι ιδιαίτερο έχει αυτός ο νηογνώμονας?

  9. #39
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Μηνύματα
    1.558

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας δούμε την εξέληξη των εργασιών στο πρώτο σε RINA ferryboat Ελληνικής κατασκευής.
    Χαρισμένες σε Thanasis89, Tasos@@@, panagiotis78, CORFU, JIMMARG75, BEN BRUCE, chiotis, paragadi, laz94, giorgos_249, costaser, SUPERFERRY II, JOINER, sg3, john85, GameManiacGR, IONIAN STAR αι όλους τους φίλους των αμφίπλωρων.


    ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 62.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 64.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 65.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 67.jpgΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ 69.jpg
    Παντελή ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση και την ενημέρωση!

  10. #40
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από john85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντελή γιατί το πλοίο προχωράει αργά σύμφωνα με τον νηογνώμονα RINA τι ιδιαίτερο έχει αυτός ο νηογνώμονας?
    Δεν προχωρά αργά σύμφωνα με τον νηογνώμονα RINA, ο νηογνώμονας RINA το καθυστερεί.
    Δεν είμαι ειδικός, αλλά απ' ότι έχω καταλάβει ο RINA ελέγχει τα πάντα και δεν μπορείς να προχωρήσεις στο επόμενο κομμάτι αν δεν πάρεις το Ο.Κ. Οι ποιό ειδικοί αν θέλουν ας μας πούν
    Φίλε laz94 καλώς όρισες πάλι. Είχες χαθεί απο τα αμφίπλωρα.:roll:

Σελίδα 4 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας