Σελίδα 4 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 40 από 97

Θέμα: Θαλασσινές εικόνες και τοπία σε Άσπρο & Μαύρο (Seaview in Black & White)

  1. #31
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    πετραλωνα
    Μηνύματα
    2.121

    Προεπιλογή

    Χαρισμενει σε ολο το Nautilia.gr..!!! Και σε ολους τους ναυτικους που ταξιδευουνε για την Λιβυη...!!!:roll:

    μηλος παρου.jpg

  2. #32
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    1.730

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από leo85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαρισμενει σε ολο το Nautilia.gr..!!! Και σε ολους τους ναυτικους που ταξιδευουνε για την Λιβυη...!!!:roll:

    μηλος παρου.jpg
    μηλος παρου.jpg Καλησπέρα σε όλους .
    Tώρα φίλε μου η πολύ όμορφη φωτογραφία σου είναι στο σωστό θέμα.

  3. #33
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Θα ήθελα να σχολιάσω κάτι που προσωπικά με ενοχλεί και το κάνω αυτό σαν μέλος και όχι σαν moderator. Όταν αφιερώνουμε μια φωτογραφία κάπου, οπουδήποτε, θεωρώ ότι το κάνουμε με την καρδιά μας και την χαρίζουμε με αγάπη. ¶ρα κατ εμέ, λογότυπα ημερομηνίες κλπ, δεν έχουν θέση πάνω σε μια ζωγραφιά γιατί την καταστρέφουν.

    Αν φοβόμαστε μην μας την κλέψουν την κρατάμε στο συρτάρι μας και δεν την δείχνουμε ή τη αφιερώνουμε σε κανένα. Αυτή την λογική έχουν τα θέματα των Θαλασσινών εικόνων και έγχρωμο ή άσπρο μαύρο. Επίσης με την ίδια λογική λειτουργώ και στο υπόλοιπο φόρουμ. Αλλιώς θεωρώ ότι κάνω διαφήμιση των προϊόντων μου, που αυτό φυσικά δεν έχει σχέση με την πολιτική αυτού του φόρουμ, όπως έχει περιγραφεί στους κανόνες του.

    Προς άρση πάσας παρεξήγησης επαναλαμβάνω είναι προσωπική μου εκτίμηση.

  4. #34
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    1.730

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα να σχολιάσω κάτι που προσωπικά με ενοχλεί και το κάνω αυτό σαν μέλος και όχι σαν moderator. Όταν αφιερώνουμε μια φωτογραφία κάπου, οπουδήποτε, θεωρώ ότι το κάνουμε με την καρδιά μας και την χαρίζουμε με αγάπη. ¶ρα κατ εμέ, λογότυπα ημερομηνίες κλπ, δεν έχουν θέση πάνω σε μια ζωγραφιά γιατί την καταστρέφουν.

    Αν φοβόμαστε μην μας την κλέψουν την κρατάμε στο συρτάρι μας και δεν την δείχνουμε ή τη αφιερώνουμε σε κανένα. Αυτή την λογική έχουν τα θέματα των Θαλασσινών εικόνων και έγχρωμο ή άσπρο μαύρο. Επίσης με την ίδια λογική λειτουργώ και στο υπόλοιπο φόρουμ. Αλλιώς θεωρώ ότι κάνω διαφήμιση των προϊόντων μου, που αυτό φυσικά δεν έχει σχέση με την πολιτική αυτού του φόρουμ, όπως έχει περιγραφεί στους κανόνες του.

    Προς άρση πάσας παρεξήγησης επαναλαμβάνω είναι προσωπική μου εκτίμηση.

    Καλησπέρα σε όλους τους φίλους !!!
    Cpt. Leo συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Τα πάντα που γράφουμε και ανεβάζουμε πρέπει να είναι σωστά από όλους μας, για το καλό όλων μας.

    karolos_11_067.jpgΑφιερωμένη σε εσάς.

  5. #35
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    πετραλωνα
    Μηνύματα
    2.121

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα να σχολιάσω κάτι που προσωπικά με ενοχλεί και το κάνω αυτό σαν μέλος και όχι σαν moderator. Όταν αφιερώνουμε μια φωτογραφία κάπου, οπουδήποτε, θεωρώ ότι το κάνουμε με την καρδιά μας και την χαρίζουμε με αγάπη. ¶ρα κατ εμέ, λογότυπα ημερομηνίες κλπ, δεν έχουν θέση πάνω σε μια ζωγραφιά γιατί την καταστρέφουν.

    Αν φοβόμαστε μην μας την κλέψουν την κρατάμε στο συρτάρι μας και δεν την δείχνουμε ή τη αφιερώνουμε σε κανένα. Αυτή την λογική έχουν τα θέματα των Θαλασσινών εικόνων και έγχρωμο ή άσπρο μαύρο. Επίσης με την ίδια λογική λειτουργώ και στο υπόλοιπο φόρουμ. Αλλιώς θεωρώ ότι κάνω διαφήμιση των προϊόντων μου, που αυτό φυσικά δεν έχει σχέση με την πολιτική αυτού του φόρουμ, όπως έχει περιγραφεί στους κανόνες του.

    Προς άρση πάσας παρεξήγησης επαναλαμβάνω είναι προσωπική μου εκτίμηση.
    Ζηταω Συγνωμει εγω εβλεπα απο αλλους και το εγρφα και εγω:roll:

  6. #36
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    πετραλωνα
    Μηνύματα
    2.121

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Kάρολος Εμφάνιση μηνυμάτων
    μηλος παρου.jpg Καλησπέρα σε όλους .
    Tώρα φίλε μου η πολύ όμορφη φωτογραφία σου είναι στο σωστό θέμα.
    Και αλλη μια Συγνωμει Στον Καρολο που μπικε Σε λαθος post:roll:

  7. #37
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    1.730

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από leo85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αλλη μια Συγνωμει Στον Καρολο που μπικε Σε λαθος post:roll:
    Kαλησπέρα φίλε μας ! Όλα καλά.

    karolos_11_070.jpg Η φωτογραφία αφιερωμένη σε εσένα.

  8. #38
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Φίλε μου leo85,δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη, νομίζω ότι εδώ μερικοί άνθρωποι, που έχουμε γνωριστεί και από κοντά, μπορούμε να κρατήσουμε τα θέματα ζωτανά και ανθρώπινα. Αν κάποιος θέλει να κλέψει την φωτογραφία μας ας την κλέψει, αλλά εμείς εδώ θα περνάμε καλά και θα χαιρόμαστε τις αφιερώσεις και τις ομορφιές της καθημερινής μας ζωής όπως τις βλέπουν οι φωτογραφικοί μας φακοί, στις γειτονιές, στις βόλτες ή στα ταξίδια μας.

  9. #39
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    πετραλωνα
    Μηνύματα
    2.121

    Προεπιλογή

    Χαρισμενη στους φιλους Kάρολος και Leo...!!!
    Και καλο Σαββατοκυριακο...!!!:roll:

  10. #40
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    πετραλωνα
    Μηνύματα
    2.121

    Προεπιλογή

    Βαρκουλα.jpg
    Συγγνωμη ξεχασα να την βαλω...!!!


    Παρος 17/2/2011:roll:

Σελίδα 4 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας