Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 16 από 16

Θέμα: ΠΗΝΕΛΟΠΗ Α. (Virtual)

  1. #11
    Εγγραφή
    Nov 2010
    Περιοχή
    Αθήνα, Πικέρμι
    Μηνύματα
    309

    Προεπιλογή

    κοιταω ρε φιλε και τα 11 πόστ σου ενα θετικό σχόλιο δεν εχεις βάλλει... Καλα σου καναν και σου δωσαν ban... ελεος πια...μια χαρα είναι και το Superfery και το Πηνελοπη και το expess Santorini.

  2. #12

    Προεπιλογή

    Παιδια με εκανε και γελασα ο αρρωστος (γριπη ειναι κολλισα και εγω) αφιστε τον τρελο στην τρελα του.Εγω θα συνεχισω να φτιαχνω ''ΑΣΠΡΑ(οχι μονο ασπρα αλλα και μπλε και κοκκινα ) ΦΕΡΕΤΡΑ".
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris10 : 16-02-2011 στις 17:30

  3. #13
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    ΡΑΦΗΝΑ / ΒΟΛΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ....
    Μηνύματα
    1.996

    Προεπιλογή

    Ενα αναλογο σχολιο ειχε γινει και πριν καποιους μηνες απο καποιο προσωπο σε θεμα αλλου πλοιου (πορφυρουσα) και ειχα εκφρασει εκει τις αποψεις μου. Μπορουμε να λεμε την προσωπικη μας γνωμη αλλα με ΣΕΒΑΣΜΟ προς την προσωπικοτητα και τον κοπο του αλλου.

    EDIT: Και κατι ακομα: (μου περασε μια σκεψη τωρα, την εκφραζω χωρις να ξερω αν ισχυει: ελπίζω με τον όρο "ασπρο φερετρο" να μην εννοούσε ο "vasilakis" το ΠΗΝΕΛΟΠΗ της ΝΕΛ καθως και στοπ θεμα αυτου του πλοιου αναφερθηκε απο τον ιδιο χρηστη ενα αρνητικο σχολιο χωρις ομως τη χρηση της λεξης "φερετρο", καθως προκειται για ενα εξαιρετικο πλοιο αν εξαιρεσουμε την ταχυτητα του, το ατυχημα δεν λεει τιποτα για την αξιοπλοια του, αυτο ετσι για την πληροφορια ..............)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giorgos_249 : 16-02-2011 στις 17:42
    http://www.rafinavessels.webs.com

  4. #14

    Προεπιλογή

    Ειχα δει αυτο το θεμα με το Πορφυρουσα και λιπηθηκα ειλικρινα για τι υπαρχου μερικοι στο καταπληκτικο foroum μας που πετανε καποιες μπαρουφες για γελια. ΄(Το Πηνελοπη της ΝEL δεν θα βαφτει μπλε)και εγω ελπιζω να μην χαρακτηριζει ετσι αυτο το πλοιο γιατι μου αρεσει πολυ.Ισος στο μελλον να βαλω μπρος την ναυπηγηση του.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris10 : 16-02-2011 στις 17:46

  5. #15

    Προεπιλογή

    file vasilaki kai ka8e vasilaki,exoume diplasiasei tous ba8mous mywpias mas apo tis ateleiwtes wres mprosta apo to pc kai erxesai k milas me auto ton tropo gia ton kopo kai to meraki enos atomou?ti na pw.Poly xontrokommeno k kakogousto 8a elega.Kai kati teleutaio,ta feretra yparxoun mono sta nekrotafeia,sta grafeia teletwn,sto spiti tou Komi drakoula kai sto eksoxiko tis GaGa.

  6. #16

    Προεπιλογή

    Είναι ντροπή και αίσχος αυτοί οι χαρακτηρισμοί πέρι φέρετρου, να σεβόμαστε τον κόπο των παιδιών που οικειοθελώς και ΔΩΡΕΑΝ μας προσφέρουν μοντέλα για το virtual sailor αν προσωπικά μας αρέσει ή όχι κάποιο μοντέλο είναι προσωπικό μας θέμα ή το κατεβάζουμε ή όχι αν δεν μας αρέσει αλλά στα παιδιά που μας προσφέρουν τα μοντέλα που τώρα τελευταία τα μοντέλα έχουν γίνει ιδιαίτερα ρεαλιστικά είναι ντροπή ανέδεια και αίσχος να μιλάμε με αυτόν τον τρόπο, έπρεπε να τους ευχαριστούμε για κάθε μοντέλο που μας προσφέρουν και που φαντάζομαι θα συνεχίσουν να μας προσφέρουν.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας