Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 4 από 4

Θέμα: ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΌ GERMAN FRERS F&C 39

  1. #1

    Προεπιλογή ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΌ GERMAN FRERS F&C 39

    GERMAN FRERS F&C 39 12 μέτρα, μοντ. '79, center cockpit

    Xρόνος ναυπήγησης : 1979 ναυπηγείο : F&C Αργεντινή κατασκευαστής - σχεδιαστής : German Frers, μήκος 11,86m , πλάτος: 3,43 m, βύθισμα: 1,80m υλικό κατασκευής: Fiberglass.

    μηχανές - τύπος καυσίμου: Diesel, : 4/108 Perkins 40 ΗΡ (μηχανή και ρεβέρσα επισκευασμένα το 2005)

    εξοπλισμός: μπαταρίες 4 x 102 ΑΗ Δεξαμενές: καυσίμου 160 lt, νερού 300 lt ασφάλεια: Liferaft Zodiac 8 ατόμων.

    Ηλεκτρονικά GPS: Garmin 128 VHF: DSC System Class D Simrad RD-68 Όργανα: Raymarine ST40 βυθόμετρο: Lowrance

    Εξοπλισμός καταστρώματος υλικό καταστρώματος :Teak μόνο στο cockpit TBS (αντιολισθητικό) Βιτζιρέλα: 9 x Barient ¶γκυρα : 16lb CQR αλυσίδα: 80m / 8mm γαλβανισμένη. Εργάτης: Lofrans

    Πανιά : 3 x Genoa furling. 2 x μαϊστρες 2 x μπαλόνια, σπινακόξυλο



    • Περιοχή:Νομός Μαγνησίας
    • Μήκος:12
    • Μάρκα:GERMAN FRERS
    • Έτος κατασκευής:1979
    • Τιμή:33.000e
    ΤΗΛ: 6936923665-6948111193
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

  2. #2

    Προεπιλογή

    Φιλε μου θα ηθελα να μου πεις περισοτερα για το σκαφος οπως τι καρινα εχει ποσους τονους ειναι τι κουκετες εχει εαν εχει προβλημα με οσμωση τι σημαια εχει και εαν εχει πληρωθη το ΦΠΑ και εαν μπορεις περισοτερες ΦΩΤΟ.
    Εαν θελεις στειλε μου PM εδω η να τα πουμε με ε-μαιλ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ionianskipper : 29-01-2011 στις 00:50
    [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue][B][SIGPIC][/SIGPIC][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

    [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue][B]Τι και εάν τόσα μίλια έχω κάνει.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue][B]Την ώρα που λύνω σχοινιά.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue][B]αισθάνομαι να έχω μπαρκάρει για πρώτη φορά.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

    [URL]http://ionianskipper.blogspot.com[/URL]

  3. #3

    Προεπιλογή

    Καλημέρα.
    Ευχαριστώ για το ενδιαφέρων, Αν θέλεις δώσε μου το e-mail σου να σου απαντήσω και να στείλω και photos.

  4. #4

    Προεπιλογή

    Σου εχω δωσει το ε-μαιλ μου στα μυνηματα σου εδω στο φορουμ.

    Σε ευχαριστω.
    [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue][B][SIGPIC][/SIGPIC][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

    [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue][B]Τι και εάν τόσα μίλια έχω κάνει.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue][B]Την ώρα που λύνω σχοινιά.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue][B]αισθάνομαι να έχω μπαρκάρει για πρώτη φορά.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

    [URL]http://ionianskipper.blogspot.com[/URL]

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας