Σελίδα 10 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 91 έως 100 από 199

Θέμα: Συνάντηση nautilia.gr 11/07/2007

  1. #91

    Προεπιλογή

    kala, den thelo alo na grapso gia ayto to thema, mono oti den skeftikate sosta, oute ou pigate toso noris , oute pou den kitagate mpas kai kapios allos koitaei giro giro san xazos...

    ayta otan mou perasei ta ksanalame

  2. #92
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    4.177

    Προεπιλογή

    Καλημέρα και συγγνώμη καταρχήν για την ανακατωσουρα.

    Φταίμε και εμείς αλλα το πιο λογικό θα ήταν να ρωτήσεις τον σερβιτόρο ή να ζητήσεις απο κάποιον το κινητό του για να έχεις μια επαφή τουλάχιστον τα περισσότερα νέα μέλη το κάνουν αυτό για μεγαλύτερη ευκολία, δεν μπορώ εγώ να σου στείλω πμ και να σου δώσω το κινητό μου για ευνόητους λόγους.

    Εχεις δίκιο αλλα η πρόσκληση ήταν ανοιχτή και όχι κλειστή για εμάς την παρεούλα ... άλλωστε ο mastrokostas και ο tintin (έτσι δεν είναι το nick) ήρθαν για πρώτη φορά και δεν νομίζω να τους κάναμε να νιώσουν εκτός παρέας ίσα ίσα το αντίθετο για όση ώρα ήμουν εγώ είμασταν όλοι μία παρέα... (μετά τι έγινε δεν ξέρω κάτι για playmate λένε κάτι για ποτά λένε ιδέα δεν έχω) αν δεν θέλεις να έρθεις πάλι σε άλλη συνάντηση είναι δεκτό φυσικά και αποδεκτό εδώ δεν είμαστε site γνωριμιών απλώς που και που λέμε να πιούμε και ενα καφέ να δούμε με ποιους ανθρώπους συναναστρεφόμαστε ηλεκτρονικά.

  3. #93
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    4.177

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sonia24 Εμφάνιση μηνυμάτων
    nala, εισαι αρκετα φορτωμενος. προσωπικα, ειναι η δευτερη φορα που ηρθα σε συναντηση. την πρωτη φορα δεν ειχα και κανενα κινητο απο πουθενα, να πω ρε παιδια που ειστε!!!!! και ρωτησα το σερβιτορο, γιατι δεν ειναι καμια παρεα κανονικη, ειναι παρεα απο φορουμ και σκεφτηκα οτι θα εχει δοθει καποια εντολη στο μαγαζι. και ειχα παει και καθυστερημενη.

    το γεγονος οτι πηγαν απο τις 7 δεν επηρεαζει κανεναν. και απο τις τρεις το μεσημερι να ηταν εμεις ξερουμε ωρα 8. οποιος θελει να βρεθει νωριτερα με καποιον ειναι δικο του θεμα.

    ηταν απλο σκεπτικο. κανεις δεν ειχε προθεση να σε γραψει.
    εεεεεεεεεεεεεεεε δεν σου είχα δώσει το κινητό μου??????????? άσχετα αν άργησα εγώ χαχαχαχαχαχαχαχα

  4. #94
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    878

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από efouskayak Εμφάνιση μηνυμάτων
    εεεεεεεεεεεεεεεε δεν σου είχα δώσει το κινητό μου??????????? άσχετα αν άργησα εγώ χαχαχαχαχαχαχαχα
    αλλο αυτο, δεν ησουν εκει ομως, εννουσα καποιο κινητο απο την παρεα που επινε ηδη καφε.........και εγω ειχα αργησει γιατι εψαχνα το μαγαζι....αλλα εσυ καθυστερησες πιο πολυ η αληθεια ειναι αυτη!!!!! χαχαχαχαχα
    η ευτυχια ειναι αυτο που περιμενουμε να 'ρθει...

  5. #95
    Εγγραφή
    Oct 2005
    Περιοχή
    Athina
    Μηνύματα
    672

    Προεπιλογή

    καλημεραααααααα
    η συνεχεια διαβαζω ηταν καλη....!!!!
    ο Πετρος την γλυτωσε γιατι μολις ειχε φαι και τον λυπηθηκα...χα χα χα χα χα
    [B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Blue]sAmE[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Blue] sHiT dIffErEnT dAy...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

  6. #96
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.592

    Προεπιλογή

    Nala to nwris xehase to giati egw piga epitides kateytheian meta ti douleia k etyxe na exw synenoithei me tin eyridiki na erthoume mazi.

    Telika servitoro rwtises katholou k den xerane / de sou eipane i aplws eides to xamo k apogoiteytikes oti de tha mas vreis?

    Basika an eixes zitisei ena tilephono apo kapoion, de tha ginotan olo ayto.

  7. #97
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nala Εμφάνιση μηνυμάτων
    mono oti den skeftikate sosta, oute ou pigate toso noris , oute pou den kitagate mpas kai kapios allos koitaei giro giro san xazos...
    Και απο την μερια μου συγγνωμη που εξελιχθηκε ετσι η κατασταση. Αλλα οσοι πηγαμε πρωτη φορα ρωτησαμε για το φορουμ που γινεται.....Ευχομαι την επομενη φορα να σε δουμε. Και απο την μερια μας σιγουρα θα υπαρχει στο τραπεζι το ονομα του site. Kαλη σου μερα.

    Και εσυ την αλλη φορα καλο ειναι να ρωτας......
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη evridiki : 12-07-2007 στις 10:26

  8. #98
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    Πάντως υπήρξαν και ειλικρινείς χαιρετισμοί όταν έφυγαν κάποιοι πρώτοι:
    - Γεια και χάρηκα που σε γνώρισα Γιάννη .
    Τα δυο νέα πρόσωπα ήμουν εγώ και Γιάννης. Εγώ λόγο του ύψους μου 1,45 η δεν φαινόμουν η δεν χάρηκε ? Ποιος ξέρει !

  9. #99
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    878

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mastrokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως υπήρξαν και ειλικρινείς χαιρετισμοί όταν έφυγαν κάποιοι πρώτοι:
    - Γεια και χάρηκα που σε γνώρισα Γιάννη .
    Τα δυο νέα πρόσωπα ήμουν εγώ και Γιάννης. Εγώ λόγο του ύψους μου 1,45 η δεν φαινόμουν η δεν χάρηκε ? Ποιος ξέρει !
    εγω απολειεται να ημουν γιατι δε θυμομουν το ονομα του Γιαννη, ας με συγχωρεσει!!!!!! αλλα δε συγκρατω ευκολα ονοματα με την πρωτη...
    η ευτυχια ειναι αυτο που περιμενουμε να 'ρθει...

  10. #100
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    4.177

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mastrokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως υπήρξαν και ειλικρινείς χαιρετισμοί όταν έφυγαν κάποιοι πρώτοι:
    - Γεια και χάρηκα που σε γνώρισα Γιάννη .
    Τα δυο νέα πρόσωπα ήμουν εγώ και Γιάννης. Εγώ λόγο του ύψους μου 1,45 η δεν φαινόμουν η δεν χάρηκε ? Ποιος ξέρει !
    Και ξαναγύρισα !!!!! να πώ οτι δεν ξαναγύρισα !!!!!!! τελικά ή θα γκρινιάζετε ή θα παραπονιέστε απαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπααπαπα

Σελίδα 10 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας