Σελίδα 11 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 110 από 199

Θέμα: Συνάντηση nautilia.gr 11/07/2007

  1. #101
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    28

    Προεπιλογή

    Καλημέρα Παιδιά, κατ’ αρχήν θέλω να σας πω ότι πέρασα πολύ ωραία χθες και χάρηκα πολύ που σας γνώρισα από κοντά (ιδιαίτερα τις φίλες “Playmate apo to America” του Πέτρου, οι οποίες όμως χρησιμοποιούσαν λέξεις όπως “DA” και “Niet”…..Πως εξηγείτε αυτό?)
    Κρίμα που ο Nala ήρθε και δεν κατάφερε να μας βρει. Κατανοώ τον εκνευρισμό του μέχρι ένα σημείο. Καλό θα ήταν να ρωτούσε κάποιον σερβιτόρο, αλλά έτσι όπως άλλαζαν βάρδιες και με βάση την γενικότερη νοοτροπία τους πολύ πιθανόν πάλι να μην μας έβρισκε. Τέλος πάντων, πιστεύω ότι μπορεί να βρεθεί μια απλή λύση ώστε να αποφευχθούν παρόμοιες καταστάσεις σε επόμενες συναντήσεις.

  2. #102
    Εγγραφή
    Oct 2005
    Περιοχή
    Athina
    Μηνύματα
    672

    Προεπιλογή

    πεστα ρε Εφη...γκρινια γκρινια....
    [B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Blue]sAmE[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Blue] sHiT dIffErEnT dAy...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

  3. #103
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    Που είσαι Γιώργο ,θα με φανε μόνο !Και έκανα την επανάσταση χτες το βράδυ σαν νέος Ge Guevara , αλλά αυτές απομόνωσαν μόνο το βάρα.....και έχουν και βαρύ χέρι ,Γιώργο !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mastrokostas : 12-07-2007 στις 11:13

  4. #104

    Προεπιλογή

    nomizo oti katalaba pou kathosastan, ego prospthisa , den mas mas bgike, e ti na po, as eine kalitera tin epomeni fora....

    kai gia tous serbitorous pou lete, den rotisa an kserei pou eine ta paidia apo to naytilia.gr, alla rotisa ekei ena pitsiriko oti exo rantevou me mia parea giro sta 8-10 atoma, pou omos den tous ksero,mipos tou eixan afisei kana minima. mou eipe oxi kai an eine kati tha sou po. den mou eipe tipota. kai ton ksanarotisa meta apo ligo alla tipota.

    e ti na kano kai ego, efiga

  5. #105
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    878

    Προεπιλογή

    μην αγχωνεσαι nala!!!!! την επομενη φορα θα δεις!!! θα εχει dress code, ντυμενοι ολοι ναυτακια!!!!
    η ευτυχια ειναι αυτο που περιμενουμε να 'ρθει...

  6. #106
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nala Εμφάνιση μηνυμάτων
    nomizo oti katalaba pou kathosastan, ego prospthisa , den mas mas bgike, e ti na po, as eine kalitera tin epomeni fora....

    kai gia tous serbitorous pou lete, den rotisa an kserei pou eine ta paidia apo to naytilia.gr, alla rotisa ekei ena pitsiriko oti exo rantevou me mia parea giro sta 8-10 atoma, pou omos den tous ksero,mipos tou eixan afisei kana minima. mou eipe oxi kai an eine kati tha sou po. den mou eipe tipota. kai ton ksanarotisa meta apo ligo alla tipota.

    e ti na kano kai ego, efiga
    Ώστε έτσι ο πιτσιρικάς !Παμε όλοι το βράδυ για καφέ πάλι !Εγώ θα σβήσω τα φώτα ,και ο πιτσιρικάς δικό σου Νίκο !!Νέο Guantanamo θα το κάνουμε !!
    Την άλλη φορά με τατουάζ μήνυμα στην φάτσα του πιτσιρικά !

  7. #107

    Προεπιλογή

    kala ola, alla na sas kano mia erotisi??? kaneis de me eide??? pou girnaga giro giro??

    oso gia tous serbitorous aytous poli tha hthela na tous erixan ena xeri ksilo, oxi mono giati den me boithisan extes, alla genika gia to stil tous, nomizoun oti exoun piasei ton papa apo ta a....dia, kai se antimetopizoun les kai eise kounoupi.....

    tin brisko me aytous kamia fora kanoume eterika trapezia(megaloi pelates diladi) kai trexoun ..... kai to fxaristieme poli...

  8. #108
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    28

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mastrokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως υπήρξαν και ειλικρινείς χαιρετισμοί όταν έφυγαν κάποιοι πρώτοι:
    - Γεια και χάρηκα που σε γνώρισα Γιάννη .
    Τα δυο νέα πρόσωπα ήμουν εγώ και Γιάννης. Εγώ λόγο του ύψους μου 1,45 η δεν φαινόμουν η δεν χάρηκε ? Ποιος ξέρει !

    Φίλε Mastrokosta, και γω χάρηκα που σε γνώρισα από κοντά. Πάντα χαίρομαι όταν γνωρίζω ανοιχτόμυαλους και νεανικούς ανθρώπους. Και το νεανικός δεν αφορά τόσο την ηλικία αλλά περισσότερο την διάθεση και την νοοτροπία απέναντι στη ζωή.

  9. #109
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    28

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sonia24 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω απολειεται να ημουν γιατι δε θυμομουν το ονομα του Γιαννη, ας με συγχωρεσει!!!!!! αλλα δε συγκρατω ευκολα ονοματα με την πρωτη...
    Sonia, νομίζω πως έχουμε κάτι κοινό και εγώ με τα ονόματα δεν τα πάω καλά.

  10. #110
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.592

    Προεπιλογή

    Nala kapoion eidame na trigyrizei se kapoia fasi, alla meta epairne kati tilephona sto kinito k thewrisame oti aplws psaxnei tin parea tou...

    Next time pm gia antallagi tilephonwn.

    Oi gynaikes se emena k oi antres sti sonia.-

Σελίδα 11 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας