Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 16

Θέμα: Online παιχνιδι

  1. #1

    Προεπιλογή Online παιχνιδι

    καλησπερα.θελω να ρωτησω αν υπαρχει περιπτωση να παιζουμε online.αν ναι πως.θελω παρα πολυ να παιξω online.εχω παιξει στο ship simulator κ ηταν τελεια.μπορει να γινει κ εδω?

  2. #2

    Προεπιλογή kosmos

    κ αλλη μια ερωτηση.υπαρχει ξανα η περιπτωση να υπαρχει εχουμε κοσμο στα πλοια η οταν δενουμε σε ενα λιμανι να καταιβενουν κ να αναιβενουν?ευχαριστω πολυ.

  3. #3
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από basiaras 27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κ αλλη μια ερωτηση.υπαρχει ξανα η περιπτωση να υπαρχει εχουμε κοσμο στα πλοια η οταν δενουμε σε ενα λιμανι να καταιβενουν κ να αναιβενουν?ευχαριστω πολυ.
    Αυτό είναι λίγο υπερβολικό για τα μέχρι τώρα δεδομένα του virtual sailor....στο vehicle simulator που είναι η εξέλιξη του virtual sailor υπάρχει η δυνατότητα να φορτώσεις οχήματα σε κάποιο πλοίο....αυτό βέβαια γίνεται μόνο στην φουλ έκδοση που πρέπει να πληρώσεις...
    Ανακεφαλαιώνοντας για να μην το κουράζουμε:
    -Το παιχνίδι είναι όπως το βλέπετε
    -Οχήματα και επιβάτες μπορούν να φαίνονται όταν δένει το πλοίο μόνο εάν το σχεδιάσει ο σχεδιαστής...(δεν θα κινούνται, θα είναι στάσιμα..)
    Καλά ταξίδια!

  4. #4

    Προεπιλογή

    οκ αλλα στην ερωτηση σχετικα με το online game δεν πηρα μια απαντηση.οποτε περιμενω κατι νεοτερο αν ειναι ευφηκτο.ευχαριστω παρα πολυ.

  5. #5
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από basiaras 27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ αλλα στην ερωτηση σχετικα με το online game δεν πηρα μια απαντηση.οποτε περιμενω κατι νεοτερο αν ειναι ευφηκτο.ευχαριστω παρα πολυ.
    Φίλε μου...είναι δύσκολο να παίξεις online...και εγώ στην αρχή σαν εσένα έκανα, αλλά μετά αποδείχθηκε μάπα το καρπούζι...Όταν παίζεις online πρέπει να παίζεις σε πραγματικό χρόνο...όχι να πατάει ο ένας F4 και να προχωράει το παιχνίδι του....γτ έτσι δεν θα είναι δίκαιο...οπότε για πραγματικό χρόνο και να κάνεις μεγάλες αποστάσεις δεν γίνεται...οπότε το online είναι για μικρές, πχ Πειραιάς-Αίγινα, Πέραμα-Παλούκια, Τήνος-Μύκονος .....

  6. #6

    Προεπιλογή

    ευχαριστω παρα πολυ.αν κ δεν εχω προβλημα.κ οταν παιζω το παιχνιδι παλι κανω κανονικα τους χρονους σε οποιαδηποτε διαδρομη.δεν παταω το f4.απλα κανω save οταν κουραστω κ ξεκιναω απο εκει που σταματησα.δηλ ασχολουμε κανενα 2ωρο,το σταματαω κ την επομενη ξανασυνεχιζω.....

  7. #7
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    P. Falhro , Zakynthos
    Μηνύματα
    17

    Προεπιλογή

    paidia pao oti eme8a xreiazetai ena programmataki gia na pai3oume online!!
    [SIZE=7][FONT=Century Gothic]ANEZ
    [SIZE=5]ZAKYNTHOS FOR EVER
    [/SIZE][/FONT][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][SIZE=7][FONT=Century Gothic]
    [/FONT][/SIZE]

  8. #8

    Προεπιλογή

    θα γινει τελικα τιποτα να παιζουμε on-line?ποιο ειναι το προγραμμα?

  9. #9
    Εγγραφή
    May 2010
    Περιοχή
    ΟΛΥΜΠΟΙ-ΧΙΟΣ
    Μηνύματα
    391

    Προεπιλογή Online παιχνιδι

    καλησπερα,
    μηπως μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να παιξω online VIRTUAL SAILOR με εναν φιλο μου;;πρεπει να εχουμε την ιδια συνδεση internet ή μπορουμε να παιξουμε ο καθενας απο το σπιτι του;;

  10. #10
    Εγγραφή
    May 2010
    Περιοχή
    ΟΛΥΜΠΟΙ-ΧΙΟΣ
    Μηνύματα
    391

    Προεπιλογή

    μηπως ξερει καποιος;;

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας