Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 25 από 25

Θέμα: Υπερπληρωτές - Αιτίες Surging (Turbochargers - Surging Effect)

  1. #21
    Εγγραφή
    Apr 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ--ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    232

    Προεπιλογή ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ

    ΦΙΛΕ ΣΩΚΡΑΤΗ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΑΝ ΣΕ ΞΕΡΩ? ΕΓΩ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

  2. #22

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nikos1945 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΦΙΛΕ ΣΩΚΡΑΤΗ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΑΝ ΣΕ ΞΕΡΩ? ΕΓΩ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ
    ΟΧΙ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ!! ΟΥΤΕ ΦΙΛΟΙΕΙΜΑΣΤΕ...!!ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ FORUM ΓΙΑ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ Κ ΦΙΛΙΕΣ.!! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ...Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ

  3. #23

    Προεπιλογή p

    Δεν προκεται να σου γινει αυτο φιλε σωκρατη κοιτα περισοτερο τα λειτουργικα επιδει ειναι οι πρωτοι σου φορα μ αυτοι την μηχανη ανοιγε την μηχανη καθε δυο μερες αν πατε με χαμηλες στροφες στο λιμανη ανοιξε σαρωσης για καθαρισμο να δεις σε τι καταστασει ειναι καθαρισε gas boiler και μπες στο sump tank. Να κανεις ενα ελεγχο για ρινησματα ανοιξε και μια πορτα που εχει στο οχετο εξαγωγης να δεις οτι ειναι καθαροι η σιτα πριν το τουρμπο αυτα θα κοιταγα εγω. Τωρα καλα κανεις και ρωτας γιατι οταν ερθει οι ωρα να ξερεις πως να αντιδρασεις ,αυτα απο εμενα καλα ταξιδια

  4. #24

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από paparounas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν προκεται να σου γινει αυτο φιλε σωκρατη κοιτα περισοτερο τα λειτουργικα επιδει ειναι οι πρωτοι σου φορα μ αυτοι την μηχανη ανοιγε την μηχανη καθε δυο μερες αν πατε με χαμηλες στροφες στο λιμανη ανοιξε σαρωσης για καθαρισμο να δεις σε τι καταστασει ειναι καθαρισε gas boiler και μπες στο sump tank. Να κανεις ενα ελεγχο για ρινησματα ανοιξε και μια πορτα που εχει στο οχετο εξαγωγης να δεις οτι ειναι καθαροι η σιτα πριν το τουρμπο αυτα θα κοιταγα εγω. Τωρα καλα κανεις και ρωτας γιατι οταν ερθει οι ωρα να ξερεις πως να αντιδρασεις ,αυτα απο εμενα καλα ταξιδια
    ευχαριστω πολυ!(απο τα ποσταλια κ τις μηχανες τισ wartsila & sulzer οταν πας σε cape size φορτηγο για πρωτη φορα ειναι καπως το πρωτομπαρκο,)

  5. #25

    Προεπιλογή p

    ακριβός όλοι τα ιδια περναμε ασε τη λενε οταν ειναι απ εξω να κοιτας οταν κανεις fwe na ειναι οι μηχανη στο ahead gia na kaneis exaerosei xana sto ahead an den ginetai kai sou stamatane sto anapoda partous pano kai pestous na kanoun ena proso gia na gyrisei oi cama ama den ginetai kai einai oi cama sto anapoda otan kaneis exaerosei na kaneis anapoda .kamia fora den anavei to led tou proso kai tou anapoda den exeis endixei na kateveis kato kai na deis sta emergency xeiristiria ta led apo tin kathe cama xexorista poia anavei prasino kai an einai kamia sto kokino(kokino einai sto anapoda kai prasino einai to proso) des am einai kamia sto antitheto xroma simainei oti aytou tou kylindrou to roler exei minei stin proigoumenei kinisei tote koitame apokato apo tis antlies stous kilindrous tou aera se poia thesi einai oi cama an deis tous allous kylindrous tha to katalaveis kamia fora kolane ta magnitakia pou exei exoterika oi kulindroi tou aera aytoi dixnoun tin thesi gia kathe cama xexorista kounaton kamia fora kolane ayta apo emena ama xriasteis kati rotame oti mporo tha sto po.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας