Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 22

Θέμα: Blue Star Naxos (virtual)

  1. #1
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Νάξος
    Μηνύματα
    581

    Προεπιλογή Blue Star Naxos (virtual)

    Τα Ναξιακά Ναυπηγεία με υπερηφάνεια παρουσιάζουν το ε/γ- ο/γ Blue Star Naxos
    Tο πλοίο είναι κατασκευασμένο από τον αδερφό μου κι εμένα.
    boat.jpg

    Υ.Γ. Λέμε και ένα ευχαριστώ (για όσους το κατεβάζουν και δε λένε τπτ). Η μόνη αμοιβή όσων σχεδιάζουν πλοία για το VS είναι ένα "ευχαριστώ".
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GiorgosVitz : 05-04-2011 στις 19:19
    Μα ο ήλιος εβασίλεψε κι ο αητός απεκοιμήθη
    και το βοριά το δροσερό τον πήραν τα καράβια.
    Κι έτσι του δόθηκε καιρός του Χάρου και σε πήρε.

  2. #2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από GiorgosVitz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα Ναξιακά Ναυπηγεία με υπερηφάνεια παρουσιάζουν το ε/γ- ο/γ Blue Star Naxos
    Tο πλοίο είναι κατασκευασμένο από τον αδερφό μου κι εμένα.
    boat.jpg

    Υ.Γ. Λέμε και ένα ευχαριστώ (για όσους το κατεβάζουν και δε λένε τπτ). Η μόνη αμοιβή όσων σχεδιάζουν πλοία για το VS είναι ένα "ευχαριστώ".


    Σορρυ φιλε τωρα γυρισα σπιτι(φροντιστήρια κτλ.) μου και κατεβασα το Ναξος.Ειναι κουκλι,τελειο ..................αντε με το καλο και το Ιθακη...Ευχαριστω πολυ.!!!Μπραβο και σ αδερφο σου !
    EDIT... Συμφωνώ μαζι σου για το ''Ευχαριστω"
    EDITno2...To AQUA MARIA ποτε το ανεβαζεις¨με το καλο.κι εγω θα ξεκινήσω την κατασκευη του αλλα δεν θα ανεβει γιατι ειναι σαν να μην σου δειχνω σεβασμο(για εμενα) .Ισως σαν Μυρτηδιωτισα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris10 : 05-04-2011 στις 20:19

  3. Προεπιλογή

    ΓΙΩΡΓΟ ΤΟ BLUE STAR NAXOS ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΟ ΠΟΛΥ Α ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΜΟΥΜΕ ΤΟ AQUA MARIA ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟ BLUE STAR NAXOS.

  4. #4
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Palaio Faliro
    Μηνύματα
    399

    Προεπιλογή

    Καλησπερα. Παρα πολυ ωραιο το μοντελο. Ενα μεγαλο μπραβο και στους δυο σας!!

  5. #5
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    ΝΊΚΑΙΑ-ΚΟΡΥΔΑΛΛΌΣ
    Μηνύματα
    479

    Προεπιλογή

    Ευχαριστω πολύ!!!!!!! Φανταστικο!!!!!! Όντως οτι καλυτερο έχεις φιαξει!!!Ειδικα ο τροπος για το καταπελτη....... και εγω τον ειχα ανακαλυψη απο λαθος και τον τοποθετησα σε ενα πλοιο με πολυ ωραιο αποτελεσμα!

  6. #6
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Νάξος
    Μηνύματα
    581

    Προεπιλογή

    Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Το ¶κουα μάλλον αύριο θα το ανεβάσω.

    EDITno2...To AQUA MARIA ποτε το ανεβαζεις¨με το καλο.κι εγω θα ξεκινήσω την κατασκευη του αλλα δεν θα ανεβει γιατι ειναι σαν να μην σου δειχνω σεβασμο(για εμενα) .Ισως σαν Μυρτηδιωτισα.
    Eίχα σκοπό να το μετατρέψω και σε Μυτρώ, αλλά για να μην το πάρω μονότερμα, δε θα το φτιάξω. Οπότε Δημήτρη, περιμένουμε το ¶κουα σαν Μυρτώ.
    Μα ο ήλιος εβασίλεψε κι ο αητός απεκοιμήθη
    και το βοριά το δροσερό τον πήραν τα καράβια.
    Κι έτσι του δόθηκε καιρός του Χάρου και σε πήρε.

  7. Προεπιλογή

    ΓΙΩΡΓΟ ΦΗΛΕ ΣΕ ΘΑΒΜΑΖΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΗΣ ΜΕ ΤΑ ΠΛΟΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΣΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΣΟΥ!!!!

  8. #8

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από GiorgosVitz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Το ¶κουα μάλλον αύριο θα το ανεβάσω.



    Eίχα σκοπό να το μετατρέψω και σε Μυτρώ, αλλά για να μην το πάρω μονότερμα, δε θα το φτιάξω. Οπότε Δημήτρη, περιμένουμε το ¶κουα σαν Μυρτώ.
    ok,πηρα το πρασινο φως.

  9. #9
    Εγγραφή
    May 2010
    Περιοχή
    Πειραιας και Σην αρχοντισσα των κυκλαδων την ΝΑΞΟ
    Μηνύματα
    122

    Προεπιλογή perfect

    πατριωτη απλα τελειο πολλα μπραβο και στους δυο σας αντε με το καλο και τον Ποσειδωνα

  10. #10
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    ΡΑΦΗΝΑ / ΒΟΛΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ....
    Μηνύματα
    1.996

    Προεπιλογή

    Τωρα μολις το ανακαλυψα και το κατεβασα, φοβερο! Ευχαριστουμε παρα πολυ! Επειδη ασχολουμαι οπως και πολλοι, μπορω να καταλαβω απολυτα τι κοπο εχει αυτη η λεπτομερεια ειδικα πανω απο τη γεφυρα και στην τσιμινιερα.......Προσωπικα για κατι αντιστοιχο στο ΣΟΥΠΕΡΦΕΡΡΥ παιδευομουν 3 ωρες..............

    Μπραβο για την υπομονη σου! Και παλι συγχαρητηρια!
    http://www.rafinavessels.webs.com

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας